Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ősztől valaki életmódváltást tervez? fórum

Ősztől valaki életmódváltást tervez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
109. kicsikincs72 (válaszként erre: 103. - 4209e4e338)
2019. szept. 28. 07:21
Ügyes vagy, gratula:-)!
108. kicsikincs72 (válaszként erre: 102. - Napsugár8)
2019. szept. 28. 07:20

Én ugyanezen az elven étkezek.

Mindent megeszek a jegeskávétól a tortáig, a csásárszalonnán át a piskotáig, de mérek mident és vezetem a kalóriabázist is.Nem vonok meg semmit magamtól ami jólesik, de figyelek a mennyiségre!:-)

107. kicsikincs72 (válaszként erre: 101. - Mercedes88)
2019. szept. 28. 07:18
Sok sikert, kitartást:-)!
2019. szept. 28. 07:15

Kedves Mindenki!

Eljött a szombat ismét mérlegelés, mérés ideje.

Ez volt mai ítéletem(hozzáteszem cilkus elött toporgok, igy vizzel is feltellünk ugyebár:-).

113.5-102-114.5 92.9 kg.

Nagyon boldog vagyok, föleg mert 2 napi jam is kimaradt, és mégis lefelé haladnak az érékeim.-:):-)

Csodás napot Mindenkinek, kitartás, menni fog! :-)

2019. szept. 26. 13:22

Igen, rengeteg modszer van, es valoban mindenkinek mas valik be. Nekem pl az utifu maghej nagyon jol bevalt, baratnomnek meg egyaltalan nem... :D

Par eve en is a kaloria szamolassal fogytam le egesz gyorsan es tartosan. Kb 10kg plusz volt , mi lement. Akkor volt meg hozza turelmem, mostmar egyaltalan nincs!😄😄😄

104. Miszti3 (válaszként erre: 103. - 4209e4e338)
2019. szept. 26. 12:44

Gratulálok, ez igencsak szép eredmény, ha még van miből leadni, akkor sikeres folytatást és kitartást kívánok.

Nekem a kalória számlálás borzasztóan macerás, pár napnál tovább nem bírtam csinálni, és sokszor nem is volt egyértelmű. (főzelékek, levesek, mártások). Viszont, harmadára, negyedére csökkentettem a - múltbélihez képest - az étkezési adagokat, plusz sok mindenben áttértem az egészségesebb alapanyagokra, és úgy látom, hogy így is menni fog.

Olyan sok módja van, legjobb, ha mindenki úgy csinálja, ahogy nála működik.

2019. szept. 26. 08:36

Sziasztok!

Én 11 napja kezdtem, kalóriát számolok. Eddig -5,2😊 Mondjuk volt is miből leadni.

102. Napsugár8 (válaszként erre: 101. - Mercedes88)
2019. szept. 26. 06:59

Szia Mercedes!

Hát ha bírod a böjtölést, akkor mindent bele!

Mondjuk én inkább azon az állásponton vagyok, hogy meg kell adni a testnek amit megkíván. De kinek ez, kinek az, a lényeg hogy hatásos legyen, és az egészséget ne rontsuk vele.

Majd beleolvasok a naplódba, kíváncsi vagyok, ezzel a módival hogyan lehet haladni.

2019. szept. 25. 14:26

Sziasztok!:)

Visszaolvastam egy két hozzászolást és én is gratulálok a sikerekhez!💪🏻 Motiváló ilyet olvasni!!😌


Én 5 napja kezdtem el 16/8 időszakos böjtöt. Sok jót hallottam a böjtölésről , utána olvastam, videókat néztem és nagyon szimpatikusnak tűnik.

Már most jobban érzem magam a bőrömben.😀

Elkezdtem itt írni én is egy naplót a talasztalatokról.


Szép napot mindenkinek!😌🥰😄

100. Napsugár8 (válaszként erre: 98. - Zsuzsy19)
2019. szept. 25. 07:17
Én kenyér helyett abonett kekszet eszek, vagy teljes kiőrlésű lisztből sütök valami kenyér-lepényt, vagy éppen összedobok egy pizzát, hasonlót.
2019. szept. 25. 07:13
Képzeljétek, nem is tudom minek nevezzem, inkább rémálomnak. Azt álmodtam, hogy vagy tíz féle süti van, amiből kettő féle tetszik, Elkezdem enni, és annyira nem is esik jól, de nem tudom abbahagyni, még rengeteg szelet után se. Még szerencse, hogy csak álom volt.
98. Zsuzsy19 (válaszként erre: 90. - Napsugár8)
2019. szept. 25. 07:09

Köszi a befogadást! Igen, most én se a Dukánt csinálom, és pont a győmülcs hiány miatt nem.

Csak a Dukánnál tanultam meg, hogy van amit jobb mással helyettesiteni, pl kenyér helyett a zabkorpás palacsintát eszem.

2019. szept. 24. 21:08

Kedves Mindenki:-)

Múlthéten elmentem egy szabóhoz! Be kellett vetetnem a derekát és a combjánál a nacijaimat:-)

Nagyon jó érzés volt még kifizeti is az árát, pedig nem volt olcsó, de megérte:-)!

Hát minden apróságnak tudi kell örüln:-):-)

Szépestét Mindenkinek:-)

96. kicsikincs72 (válaszként erre: 94. - Miszti3)
2019. szept. 24. 21:02
Nagyon ügyes vagy, csak így tovább:-)
95. Napsugár8 (válaszként erre: 94. - Miszti3)
2019. szept. 24. 14:19

Tökéletes eredmény. Gratulálok.

Nézegettem a kajás naplódat. Én a serpenyős kajákra vagyok ráállva, sütőt nem igazán kapcsolom be. Olyan sokat nem készítek semmiből sem, hogy megérje.

A teljes kiőrlésű lisztre álltam át, ahhoz nem kell más egyéb lisztet és keményítőt használni, ugyanúgy lehet vele dolgozni, mint ahogy a fehér lisztnél tanultuk.


Láttam hogy te is sorra vetted a kölest, árpagyöngyöt, egyebeket. Én a bulgur mellett kötöttem ki.

A kuszkuszból viszont tökéletes grízgaluskát lehet kavarni. Csak nem szabad leszűrni, csak szűrővel kimerni! Akkor egyben maradnak a csodálatos nokedlik. Érdemes kipróbálni.


Én holnap reggel centizem magam, úgy gondolom, lesz eredménye. :))

2019. szept. 24. 12:10

Sziasztok lányok, szép napot mindenkinek!

Ma készítettem egy nagyon klassz reggelit, az a neve, hogy útifűmagvas lángos. Tettem rá tejfölt, fokhagymát és reszeltem rá sajtot, és tökéletesen adta a lángos evés illúzióját... Nagyon hamar kész is lett, egyszerű, és tényleg reform.

Mivel ide képet nem lehet berakni, akit érdekel a recept és a kép, az megtalálja az "Életmódváltás - diétás étrend (nyílt napló)" című naplóm 24. hozzászólásában. A napló linkje [link]


Én is szívesen látnék tőletek egyszerű reform kaját, amit a neten találtatok.

A mai nappal megvan a minusz 8 kg. Jól haladok, úgy érzem, 6 hét alatt ez remek... :-)

2019. szept. 24. 06:40

Szevasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Úgy érzem, kezdek visszarázódni a szokásos mederbe, egy kicsit kilengtem a kajálással az elmúlt 1-2 hét néhány napján. Még ebben a hónapban nem is mutatott a centi semmi biztatót. Remélem, holnap reggelre valami mozdul egy kicsit.


Visszanéztem, hogy ezt a fórumot ki és mikor indította. Hát ő meglehet, hogy azóta sem járt erre.

De nem baj, jó kis csapat lettünk mi itt.

Csak csinálgatjuk, mindenki a maga módján, de egymást támogatva, segítve. Aki igazán akarja, aki igazán kitartó, az előbb-utóbb eljut a kitűzött célhoz. Gyerünk tovább, mindent bele!

92. King86 (válaszként erre: 89. - Zsuzsy19)
2019. szept. 23. 23:36
Üdv nàlunk:) érezd jól magad!!!
91. Napsugár8 (válaszként erre: 87. - B4089dc141)
2019. szept. 23. 07:13

Szia Vera! Ugye szólíthatunk így?

Most látom, hogy te is beköszöntél hozzánk.

Akarsz magadról mesélni, hogyan csinálod, hogyan és mikor kezdted, és milyen eredményeid vannak?

90. Napsugár8 (válaszként erre: 89. - Zsuzsy19)
2019. szept. 22. 08:20

Szia Zsuzsi! Gyere csak, örülünk neked. Olvastam az adatlapodat. Én 43 évig szívtam, már 9 éve, hogy leraktam, akkor énrám is pont annyi ugrott rám, a meglevő 10-12 mellé.


A Dukánt én is csináltam 2,5 hónap alatt 8 kg ment le, de akkor befejeztem, mert nagyon hiányzott a gyümölcs!!!

Most más módszerrel, de még kb. 5-6 kg, és akkor már vékonyabb leszek, mint 9 évvel ezelőtt!

Ha a III-IV. szakaszt is tisztességgel végig csinálod, nem fog visszajönni rád. Mindent bele! :))

2019. szept. 22. 07:54

Sziasztok!

Én is csatlakozom, az életmódváltás csoporthoz, már sikerült pár kg tól megszabadulnom, szeptember 1. óta. Módszerem, (lehetőleg)nem eszem kenyeret, glutént, cukrot, hizlaló gyümölcsöket pedig csak módjával. Egyenlőre működik.

88. kicsikincs72 (válaszként erre: 86. - Napsugár8)
2019. szept. 21. 16:07
Köszönöm szépen, igyexem:-)
2019. szept. 21. 07:25
Életmódváltásban vagyok :)
86. Napsugár8 (válaszként erre: 85. - Kicsikincs72)
2019. szept. 21. 06:48
Ügyes vagy! Gratula neked. :))
2019. szept. 21. 06:25

Kedves Mindenki!

Mai (heti 1x-i szombati itéletem)

114-104-114.5 93.4kg :-):-) Nagyon boldog vagyok:-)

dec.31 re az már csak 3 és pici hónap szeptemberböl ami még vissza van, 87 kg a cél vagy ahhoz nagyon közeli:-)

Kitartást Mindenkinek, ne add fel!:-)

Jövöhéten ujra mérlegelés.

84. kicsikincs72 (válaszként erre: 83. - Miszti3)
2019. szept. 17. 21:24
Köszönöm szépen:-) Nem gyorsan szeretnék fogyni,hanem inkább legyen lassabb, de tartós.:-)
83. Miszti3 (válaszként erre: 78. - Kicsikincs72)
2019. szept. 16. 07:47
Szia! Az apro lepesek a tartosak, tavaszra mar komoly átalakulason leszel tul! 😁 Haladj ezen a jo uton, kitartast!
82. Miszti3 (válaszként erre: 81. - King86)
2019. szept. 15. 13:01

Sziasztok, de jo, mindegy egyes kg-nak orulni kell, mert felelősségteljes munka van mogotte, es bár ezer finom a reform kaja, azert lemondas igy is van...

Akkor teljes az orom, parod is gyogyuloban! 😁

81. King86
2019. szept. 15. 09:39

Sziasztok.

Még mindig rosszul alszom, így egyedül a hàzban...7 óta fent vagyok, hétvégén nem rémlik hogy ilyen lett volna eddig. Dél, 2 előtt nem igen kelek fel, de most màs a helyzet.

Kicsit azért nyugodtabb vagyok màr, holnap megyek a férjemért a kórhàzba mert végre kiengedik😄😍❤️❤️❤️❤️❤️

Amúgy, -21kg- nàl jàrok. Szóval picit megint ment le.

80. kicsikincs72 (válaszként erre: 79. - Napsugár8)
2019. szept. 15. 09:32

Igyexem, bár volt, hogy este 10 után álltam neki jam-ezni, mert nem jutott idöm nappal rá, de mikor végzek, akkor nagyon joleső érzés, hogy nem hagytam ki:-), és ez másnap is erőt ad:-)

Köszönöm szépen :-)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook