Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 30. 21:48

Csajszik!

Beszereztem a lötyiket.Én paradicsomlét,káposztalát,ananászt fehér és zöld teát készítettem a holnapi nagy napra.

2009. szept. 30. 17:06
A minap láttam a Márk új klipjét és a csajszinak a hajában is az volt. Hú de mérges voltam rá:-DDD
48. Krisztinka1 (válaszként erre: 44. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 17:05

Az lenne az igazán romantikus:-)


Te figyelj csak! Ott Kubában van frangipáni? Imádom azt a virágot, teljesen megőrülök érte!!! Ált. a trópusi vidékeken van. János unokahúga Miamiban élt egy darabig és ott volt rengeteg. Még tavaly azt mondtam hogy nekem csakis ilyenből lehet a menyasszonyi csokrom, majd miután rájöttem hogy nálunk nincs és beszerezni sem lehet, így letettem róla.


Annyira szép virág, ennél tökéletesebbet nem is láttam még.

47. Krisztinka1 (válaszként erre: 43. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 17:02

Gondolom egész nap az estét várja:-) Édes lehet egy ilyen szobacicus. Nem hullik nagyon a szőre?


Nálunk volt egy időszak amikor beengedtük a cicát de cicaszőrrel nem találkoztam sehol szerencsére.

46. Krisztinka1 (válaszként erre: 42. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 17:01
Nem baj, értjük:-)
45. Krisztinka1 (válaszként erre: 41. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 17:01

A fekete teára nem is gondoltam.. Jó hogy szólsz:-)


Szívesen segítek Nektek Csajok ha tudok, csak kérdezzetek!:-)

2009. szept. 30. 15:04
Azért volt két esküvőnk, mert a névváltoztatásom szükségessé tette, különben nem készült volna el időben a diplomata útlevelem. A terveinkben is így szerepelt, mert nem akartunk 200 embert mozgatni olyan sokat, csak 1 nap eltérést akartunk a kettő között és nem közel 3 hónapot. A polgári feb.10 volt a templomi pedig máj.5 2007-ben.Június 15-én pedig elkezdtük a 4 éves nászutunkat. 3.-at csak én szeretném, itt a tengerparton az utolsó évben, puhitom Kriszt is, hogy adja be a derekát és jöjjön hozzám férjül:-)
2009. szept. 30. 14:56
Nyafy a képen a nappaliban alszik, az emeletre nem jöhet fel. Mostanában egész nap a kertben van és kolibrikre és gyíkokra vadászik már este sem akar benn maradni. Dögönyözés után megy ki...sajnos...
2009. szept. 30. 14:55
Az előző bejegyzés tele van hibával, javítok most ébredezem:-)
2009. szept. 30. 14:54
Jó reggelt!Felébregtem én is...:-)Tök jó Ti már túl lesztek a félnapon, mikor én még csak kezdem a holnapi napot. Mindent írjatok szorgalmasan!!!Igen 6 órával vagyok fiatalabb, így majd nézem hogyan kezdtétek a napokat. A kávét nagyon sajnálom:-( ezek szerint a fekete teák sem jöhetnek számításba, akkor nekem marad a víz és a gyümilé brühü -hü.Marinovka csinálom veled én is a WW-t, mert nekem is szükség van rá én is kezdő vagyok és szükségem van Krisztinka felügyeletére. És talán nagyobb lesz az erőm, hogy Te is kezdő vagy, majd támogatjuk egymást.
40. Krisztinka1 (válaszként erre: 39. - Marinovka)
2009. szept. 30. 12:03

Ez akkor igazán nagy motiváló erő, én segítek Neked:-))


Köszönöm szépen a gratulációt!


Enni én is imádok, néha nem is baj ha kicsit többet eszünk mert az csak felpörgeti az anyagcserét. Ezt a két hetes tisztítókúrát viszont most nagyon komolyan veszem, ez alatt egyáltalán nem szabad majd bűnöznünk. Biztos hogy fogunk szenvedni, de együtt még azt is jobb:-)))

39. marinovka (válaszként erre: 37. - Krisztinka1)
2009. szept. 30. 08:03

Köszi és ha valami marhaságot látsz a ppontszámításaimban,lééégyszi jelezd,mert elég kezdő vagyok még.:(


Én is figyelemmel kisérem a naplód-kendvencek között van-és utólag is gratulálok az esküvődhöz.Gyönyörű menyasszony voltál.:)


Lelkiegben kész vagyok,mert nagy az elhatározás,csak kérdés,hogy kivitelezésben is ennyire ügyi leszek?


Imádok enni,ami szerintem nagy baj-legalábbis most-de megakarom mutatni a munkatársaimnak januárra,hogy 3 gyerek mellett is lehet valaki "bombázó".Na nem nehéz...:))

2009. szept. 30. 07:01
Lindi mennyi időeltolódás van közöttünk? Van vagy 6 óra igaz? Nálad most van éjfél körül? Bár akkor gondolom alszol...
2009. szept. 30. 06:59

Marinovka jelöltelek kedvencnek, most már én is figyelemmel kísérem a fogyidat:-) Látom WW-zel is, ez szuper! Sok sikert hozzá!


A tisztítókúra után az okosok azt mondják hogy sokkal jobban megy a fogyi mert nincs ami megfogja az ételt.

2009. szept. 30. 06:57
Lindi nagyon szép a cicusod!! Igazi egyéniség:-)) És hol alszik?
35. Krisztinka1 (válaszként erre: 32. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 06:55
Sajnos nem lehet koffein tartalmú italokat inni a tisztítókúra alatt:-( A tej viszont maradhat, mondjuk egy-két szem édesítővel (bár az édesítő sem túl jó de még mindig jobb mint a cukor).
34. Krisztinka1 (válaszként erre: 30. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 06:54

Köszönjük szépen!


Mindjárt megnézem a képet:-)


Fősulira Pestre jártam az Ybl-re (építőipari), 2006. márciusában diplomáztam és az év szeptemberében helyezkedtem el a jelenlegi munkahelyemen ami pont szakmába vág, egy-két ínyencséggel kiegészítve:-)


Érdekelnek az esküvős képek is, mesélj miért volt kettő? És lesz harmadik is??? Hát most kicsit irigykedek:-)

33. Krisztinka1 (válaszként erre: 29. - Marinovka)
2009. szept. 30. 06:52

Szia!


Nem késő még, ma van időd felkészülni rá lelkiekben:-)


Fogalmam sincs még hogy milyen teát kellene venni, ma mindenféleképpen megveszem és akkor megírom Neked!

2009. szept. 30. 01:38

A legfontosabb kérdés. A tisztító kúra alatt mehet a reggeli tejeskávé????

Tettem fel képet Nyafy-ról.

31. hollolindy (válaszként erre: 29. - Marinovka)
2009. szept. 30. 01:02
Szia! Üdv a kis csapatban! Speciel nekem nem sok teám van itt kinn, de mályva és szenna az akad és egy lúgosító teám is van. Na jó már csak pár db filter:-) Nem tudjátok az ánizs tea jó valamire? Nekünk is első próbálkozás...minden jótanács jöhet és természetesen önkétesek is.
30. hollolindy (válaszként erre: 28. - Krisztinka1)
2009. szept. 30. 00:58

Ez tényleg egy igazi love-story. Örülök Nektek és legyetek mindig ilyen boldogok és szerelmesek. A macsekről teszek fel képet, milyen szülő vagyok én még nem is dicsekedtem vele itt a portálon. Kicsit hosszúra sikeredett a válóper...5 év nem semmi....Hová jártál fősulira?

Én is 2003-ban flegmán odavágtam a páromnak, hogy "Lehet próbálkozni!" És Ő próbálkozott. Majd teszek fel lagzis képet is, bár már nem most volt és az az igazság, hogy nekünk 2 is volt bibibi...és lehet, hogy lesz 3. is

2009. szept. 29. 22:23

Sziasztok lányok!

Nem késő még benevezni?Megpróbálnám én is,bár még sosem csináltam.:(

Milyen zsírégető teára gondoltatok?

28. Krisztinka1 (válaszként erre: 26. - Hollolindy)
2009. szept. 29. 21:18

Nagyon jó lehet a tenisz!! A cicusról van kép? Biztos édes lehet:-)


Ugyan már majdnem 10 éve ismerjük egymást, a kapcsolatunk nem indult ilyen komolynak. Én is foglalt voltam és Neki is volt családja. Majd én független lettem, elkerültem fősulira és a kapcsolatunk fenn maradt. Többször próbáltam kilépni de hosszabb-rövidebb idő után ismét egymás karjaiban kötöttünk ki. Majd 2004-ben beadta a válópert és idén márciusban sikerült a bíróságnak kimondania a válást.


Szóval ezért vártunk eddig, viszont közben a szerelmünk csak erősödött a rengeteg egymásért való szenvedés miatt:-) Igazi love story:-))) Imádom Őt!!

2009. szept. 29. 19:58
Én is szeretem az új ízeket, mindenre vevő vagyok. Krisztián a gond nagyon válogatós és édesség mániás. Minden héten 2x3 csinálok sütit, néha az az érzésem hogy cukrász vagyok és nem közgazdász. Én is megfőzöm a husi levest 20 perc alatt (kuktában). És mivel Krisz nem eszik olyan husit amiben csont van eleve én már darálthúsból készítem, sokkal egyszerűbb.
2009. szept. 29. 19:54

Jelenleg csak háziasszony vagyok. Minden hétfőn és szerdán van tenisz órám,főzök pakolgatok és tanulok, mert kedden és pénteken spanyol órám van. Van egy balinéz cicánk, aki a mindenem vagy Ő van rajtam egésznap vagy én rajta, ezt nem tudjuk eldönteni:-)Most 1000rel keresek egy sziámit, mert a párom kezd féltékeny lenni a "szerelmünkre", így neki is kell egy cica...

Ti már nagyon régóta együtt vagytok, hogy hogy csak most volt a lagzi?

2009. szept. 29. 19:50
A szójaszószt otthon is lehet kapni...a kínai kaják alapja, sós íze van és sötétbarna folyékony üveseg kiszerelésben van otthon. Én nagyon szeretem amikor riszes ételeket készítek. Mindenféle zölsdéget megpárolok egy kis darlthússal kölön főzök ki rizst amit összekeverek a zöldségekkel és meglocsolom a szójával.Szerintem kitűnő egytál étel.
24. Krisztinka1 (válaszként erre: 19. - Hollolindy)
2009. szept. 29. 19:46

A férjem sógornője New Yorkban él már egy ideje és mondta hogy ott a húsleves is megfő 15-20 perc alatt és egyszerűen képtelenség a kinti hozzávalókból olyan ételt főzni mint itthon.


Én nagyon szeretem az új és különleges ízeket, de a férjem már biztos nem bírná.

23. Krisztinka1 (válaszként erre: 20. - Hollolindy)
2009. szept. 29. 19:44
Finom lehet a saját készítésű kalács:-) A szójaszósznak milyen íze van?
2009. szept. 29. 19:43

Weight Watchers pontértékek a címe.


Most pont azon gondolkoztam hogy fogyókúra előtt nagyon is javasolt a tisztítókúra, mert így a méreganyagok eltávoznak és a bevitt étel is szabadon tud távozni, nincs ami megköti.


'99 november óta:-)


A munka 8-16-ig tart, általában fél 5-kor már itthon vagyok. Takarítani hét közben nem igen szoktam, ez most rendkívüli alkalom, nagytakarítás.. Azt pedig csak részleteiben tudom megcsinálni (ablakpucolás, függönymosás, szekrényeket kihúzni, stb.)


Az állatok ellátása napi 15-20 perc, a szabadidőmben pedig imádok velük, de különösen Frakkal foglalkozni. Ő a kedvencem.


Főzni reggelente szeretek, így lesz a legfrissebb a férjemnek ebédre. A helyi polg. hivatalban dolgozik, ami kb. 200 méterre van tőlünk, így minden délben itthon tud ebédelni.


Annyi minden lenne még amit szeretnék nap mint nap csinálni, de sajnos egyszer mindig vége lesz a napnak:-( Pl. szívesen olvasnék, filmeket néznék, többet lennék az állatkákkal...


Te mit csinálsz odakint?

2009. szept. 29. 19:21

Mi a WW-s fórum neve, majd benézek olvasgatni, hogy a tisztítókura után legyen fogalmam az egészről...:-)

Mennyi ideje vagy együtt a férjecskéddel?

Olvason a naplódat, hogy van időd ennyi mindenre melő, főzés.takarítás és az állatok????

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook