Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. okt. 13. 22:26

Sziasztok Lányoök!


Én jól vagyok,kaja rendeben,a húst viszont egyre jobban nem kivánom.Ti hogy vagytok ezzel?


Krisztinka remélem minden rendben Veled??


Lindi légyszi gyospostával küldj 2 plusz fokot,mert megfagyunk a 4-5 fokban:-D


A tisztitókúra elött én is elkezdtem a WW-t és tényleg csak ajánlani tudom,mert nagyon egyszerű,minden betartható és még "bűnözni"is lehet.:-)

169. ancsika72 (válaszként erre: 168. - Hollolindy)
2009. okt. 13. 16:49

Már gondoltam rá,még az is lehet,h elkezdem:-))

De jó neked,h ott meleg van,de lennék Én is ott.

Ilyenkor irigykedek azokra akik ilyen szép és meleg helyen laknak:-))))))

2009. okt. 13. 15:58
Igen olvastam reggel az indexen...majd küldök egy kis meleget itt még 10 óra sincs, de 30 fok körül van. Írsz naplót, hogy miket eszel? Én is kiszeretném próbálni a WW-t jól jönnének az ötletek:-)
2009. okt. 13. 15:36

Én igen,igaz Én nem csináltam ezt a tisztító kúrát szerintem nem lettem volna olyan erős mint ti!

Én a WW-t csinálom,próbálom tartani a pontokat:-)))

Krisztinka ajánlotta még.

Képzeld itt nagyon-nagyon hideg lett,már lassan 24 órája kisebb nagyobb megszakításokkal esik az eső.És alig van 10 fok:-((((

166. hollolindy (válaszként erre: 165. - Ancsika72)
2009. okt. 13. 15:31

Szia! Én is remélem, hogy semmi komoly baja nincs...naplót sem ír:-((

Nem értem, hogy mi a baj.Remélem hamarosan jelentkezik!!! Te Jól vagy?

165. ancsika72 (válaszként erre: 164. - Hollolindy)
2009. okt. 13. 15:22

Szia! gratulálok:-)))

Krisztinka tényleg eltűnt,remélem nem a szédülésével függ össze:-(((

2009. okt. 13. 15:05

Sziasztok!Krisztinka hol vagy????? Mindjárt vége a tisztítókúrának és teljesen eltüntél!!!!

Velem minden ok...fogyni nem fogytam, de nem is híztam. Sokkal több lett az energiám és nem vagyok fáradékony tovább fenn vagyok és reggel korábban kipattan a szemem:-)

2009. okt. 11. 21:48

Sziasztok!

Nálam is minden rendben,ma sikerült 40 percet taposni,amitől jól leizzadtam.Ennyire utoljára a Czaniktól izzadtam:-)


A kaja rendben megy,ma mégsem tárkonyos ragulevest,hanem sime ragulevest csináltam és nyuszi pörit nokedlivel.Sütöttem a srácoknal brownie-t és sikerült megállnom,hogy ne egyek.Csak levest és üres nokedlit ettem céklával.Anyumék csodálkoztak,hogy csak ennyit eszek?:))


A gyümi napom tök jól esett.:)


Ti hogy vagytok?

2009. okt. 11. 20:30

Sziaztok! Úgy látom mindenki hétvégézik 1000-rel.Itt minden ok. tartom a kúránkat becsületesen.

Energikusabb és pattanásosabb vagyok:-( ennek nem örülök, de remélem hamarosan elmúlik. Megcsináltam a lencsefőzeléket, nagyon fincsi lett.Kenyeret nem eszem és húst is alig a zöldségek most nagyon jól esnek a többit, vhogy nem kívánom. Várom, hogy jelentkezzetek!Puszi

161. Krisztinka1 (válaszként erre: 160. - Marinovka)
2009. okt. 9. 12:24

Ha kedvet érzel hozzá csináld. Én biztos nem bírnám ki, örülök hogy mást is ehetek:-)


Czaniktól nekem is minden bajom van + még hozzá jött Réka ugrabugrája a szteppadon ami jól bedurrantotta a combizmaimat is:-)


Reggeli joghurt, ebéd gombapörkölt zöldséges rizzsel, uzsonna sült tök.


A vacsit még nem tudom, valószínűleg tk kenyér, sonka, sajt és zöldségek.

2009. okt. 9. 11:44

Sziasztok!


Nelem is hiányzik az édesség,főleg akkor,amikor a srácok majszolják.


Nekem ma mindenholizomlázam van a Czaniktól,de még a hátamban is.:)


Mit esztek ma?

Én úgy döntöttem,ma megint csak gyümizek:


Krisztinka:Szerinted okos döntés??

2009. okt. 9. 10:14

Sziasztok!


Hogy vagytok? Nekem nagyon hiányzik a túró rudi, imádom, de kibírom:-)


Tegnap a Réka comb nagyon megizzasztott, imádom amikor ennyire látszik a befektetett munka eredménye:-)

2009. okt. 8. 20:20

Megkóstoltama polentát,de a végén csak sali volt és a sült nyuszi.

Délután kiegészitésként még bicóztam a kicsivel de csak 1/2 órát.Már most érzem az izomlázat:)


Megyek forró tus és aztán alvás.


Éljen,jó az autóm:)Viszont irtó drága volt:(

2009. okt. 8. 18:12

Ehetünk sovány tejterméket és szárnyashúst, zöldséget, gyümölcsöt, barna kenyeret és barna rizst.


Az ember nem is gondolná milyen jól lehet ezeket variálni.


Ancsika aranyos vagy, vigyázok magamra:-)


Hamarosan indulok tornázni, a vacsin már túl vagyok, vegyes saláta volt sajttal és sonkával.

2009. okt. 8. 13:03

sziasztok!

Nagyon ügyik vagytok,most már ehettek bármit??

Krisztinka azért vigyázz magadra,a szédülés nagyon sok mindentől lehet.Lehet,h összefügg a kúrával,ha nem volt még előtte ilyen.

Tudom milyen szar érzés,nekem is volt már!!

155. Krisztinka1 (válaszként erre: 154. - Marinovka)
2009. okt. 8. 10:50

Ügyik legyetek Ti is!


Jó étvágyat az ebédhez!


Lindig Neked majd a reggelihez:-)

2009. okt. 8. 10:29

Sziasztok!


Kicsit elaludtam reggel,így rohanás volt,nehogy elkéssenek a srácok a suliból.Ma én vittem Őket,mert pici férjem már 7-kor a szervízben volt a kocsival.


Ma már egész jól ment a capoeira,de még mindig dölöngélek,mint a keljfel jancsi.


Ma családi döntés alapján sült nyúl lesz-mi nagyon szeretjük és alacsonyabb a zsírtartalma,mint a csirkemellnek-amit zacskóban sütök meg almával.A többségnek babfőzelék,nekem meg végre a polenta.Már kész van,de még nem kóstoltam.



Ügyik legyetek!:-D

2009. okt. 8. 08:29

Sziasztok!


Én a zumbával vagyok így ahogy Te a capoeirával:-DDD


Ma reggel hatalmas szédüléssel ébredtem, fogalmam sincs mitől lehetett de már múlóban van.


Mit esztek ma?


Nekem zöldséges rizs, sajtos-almás szendvics, joghurt, sült tök, és még a vacsit kitalálom.


Szép napot!


Már a felén túl vagyunk:-))

2009. okt. 7. 21:37

Végül én sem csináltam meg a polentát,csak ricottát ettem salátával este pedig körtét.

Majd talán holnap.


Sajnos úgy néz ki,a holnapi ultrahangra nem tudok menni,mert a kocsimat 7-re viszi a férjem a szervízbe.Izgulok,hogy nagy baja ne llegyen,mert akkor szinte csak Fóton tudok közlekedni.:(


Na ezzel nem akarlak Titeket untatni:)


Annyit voltam ma mellékhelyen,mintha rákötöttek volna egy slagra.Rémes mennyi folyadék ürült belőlem.Mai mozgásom Czanik capoeira volt,amit szinte végig röhögtem,annyit bénáztam.Szép látvány lehettem,még szerencse,hogy csak a legkisebb látott:))


Kitartás Mindenkinek!!!

2009. okt. 7. 20:39

Ma is jól ettem, a vacsora még nem volt meg, most sül a sütőben a fini tököcske!!


Ti mit ettetek ma?


Barna rizs főzés ma is elmaradt, majd holnap.

150. Krisztinka1 (válaszként erre: 149. - Hollolindy)
2009. okt. 7. 20:38

Ez természetes, hagyj időt a régi cicusnak. Egy idő után rájön majd hogy az új kis jövevény nem ellenség, sőt inkább játszópajtás és minden rendben lesz.


Nálunk is voltak harcok a kutyáknál, a puli nem fogadta nagy örömmel a vizslát, de már összeszoktak és rengeteget játszanak. Ami érdekes hogy a kis puli az úr a háznál, simán rámorog a nagy hülye vizslára, az meg fülét-farkát behúzva elkullog:-DD

2009. okt. 7. 18:12
Fényképek készülnek már csak fel kell tenni a gépre. Még most kezd el rosszalkodni Lumpi, tegnap szinte csak aludt. Ma már a konyhában is a lábam alatt volt, holnap megyünk dokinénihez, megcsináltatjuk a könyvecskéjét és megvizsgálják. Hivatlosan a férjem cicája de egész nap velem van, majd meglátjuk kihez fog húzni:-) A nagy szívfájdalmam, hogy Nafy iszonyatosan féltékeny nagyon fújt a kicsire, reggel meghallotta, hogy nyafog nem is volt hajlandó bent enni, ki kellett vinnem a kajáját. Úgy hiszem ez még nagy harc lesz összeszoktatni őket.
2009. okt. 7. 15:50
A szauna nekem meg volt, fantasztikusan felfrissítette a testemet és a lelkemet egyaránt. Legszívesebben ma is mennék.:-)
2009. okt. 7. 15:50

Sziasztok!


Látom Ti is nagyon ügyesek vagytok!


Lindi tényleg fényképezd már le azt a cicust, nagyon kíváncsi vagyok rá. Akkor Ő hivatalosan a férjedé? Vagy mindkettő a Tiéd, a férjed pedig messziről nézhet Titeket ahogy hancúroztok hármasban?:-)


A vacsim barna rizs lesz, kíváncsi vagyok az ízére vajon van-e különbség a sima és a barna változat között.

2009. okt. 7. 15:17

Sziasztok!

Lumpika annyira édes, mint egy kisbaba:-) már most imádom, bár az éjszakát átordította!

Sajtosan ettem a tésztát. Ma saláta, gyümi és halacska lesz a menü. Most megyek teniszezni edzőbácsival délután pedig a férjecskémmel játszok egy meccset. Tegnap RR4-ről kar és combi volt:-)Sajna a szauna kimaradt, mert Lumpit nem akartam egyedül hagyni.

2009. okt. 7. 09:10

Sziasztok Csajok!

Végre kialudtam magamból a dilimet,ma igazán jó kedvűen ébredtem.

Család ebédje kész,én pedig ma polentát fogok enni ricottával és sok salátával.Szerintetek ez elég lájtos lesz?

Mérlegelés eredménye ma reggel:63,5 kg

Nagyszerű,1,5 kg mínusz és 1 plusz:fogyás 0,5kg.

Ezért voltam tegnap depis hangulatban.


Ti hogy vagytok?


Lindi én biztos megenném a rizstésztát,de nem szójaszószosan,csak natúr megpiritva-pici olíván.

2009. okt. 7. 08:21
Almi Te hogy bírod?
2009. okt. 7. 08:20

Lindi várjuk a képeket az új jövevényről!!!!


Marinovka lehet hogy vizet tartasz vissza, ne aggódj! Menni fog csak kitartás!


Klaus és Lindi nem ismerem egyiket sem de ha rizs az alapanyag akkor biztos lehet fogyasztani.

142. hollolindy (válaszként erre: 140. - D26dcc4363)
2009. okt. 6. 20:52
Nem az, Te az üvegtésztáról beszélsz. Ezt rendesen meg kell főzni. Van hasónlóság de nem egyforma:-)
2009. okt. 6. 20:42

Végül vettem 12%-os tejfölt,azzal ettem a kölest és a zöldséget.


Vettem ma egy mérleget-a régi teljesen megadta magát-és nem lettem könnyebb semmivel:(((


Lehet,hogy menzesz elötti vízvisszatartás miatt:)


Teljesen elkeseredtem.:-((((

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook