Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
140. d26dcc4363 (válaszként erre: 137. - Krisztinka1)
2009. okt. 6. 18:55
Rizslisztből készült tészta, ami kínai kajákban szokott lenni. Csak be kell áztatni vízbe, és várni amig megpuhul.
2009. okt. 6. 18:35

Képzeljétek ma hozzák az új sziámi cicámat:-)

Már alig várom!!! Lumpi lesz a neve.

138. hollolindy (válaszként erre: 137. - Krisztinka1)
2009. okt. 6. 18:35
Ez egy fehér színű tészta, amelynek rizs az alapja, nagyon egészséges, otthon is lehet kapni. Diétákhoz is kimondottan jó, hasonló adottságai vannak, mint a Norbi tésztának.
137. Krisztinka1 (válaszként erre: 136. - Hollolindy)
2009. okt. 6. 15:24
Nem ismerem a rizstésztát. Ez most rizs vagy tészta?
2009. okt. 6. 15:20

Sziasztok! Talán ma már jobb vagyok:-)

Majd később beszámolok...Szerintetek sajtos rizstésztát lehet enni? Ha nem marad a zöldség gyümölcs és vettem tegnap szeletelt sonkát.

135. Krisztinka1 (válaszként erre: 134. - Judy9)
2009. okt. 6. 13:28
Ez igazán jó hír! Gratulálok és további sok sikert:-)
134. judy9
2009. okt. 6. 13:04

Sziasztok!


Én beauty shaket iszom, már egy hónapja és csökkent az étvágyam, és fogytam is, szerintem szupi! És még finom is!

133. Krisztinka1 (válaszként erre: 132. - Marinovka)
2009. okt. 6. 08:29
A házi tejfölnek igen magas lehet a zsírtartalma. Talán érdemesebb lenne venni, én 16 %-osat használok.
2009. okt. 6. 08:15

Sziasztok!

Úgy látom mindenkin kifogott akúra:)


Én olyan éhesen ébredtem ma,hogy menten felfalom a hűtő tartalmát.


Oriási lelkierőre van most szükségem,hogy ne nyúljak a sült nyuszimáj után.Mindenki dicsérte:)


Nálam ma köles lesz zöldséggel és tejfőllel.

Szerintetek a házi tejfől jó,vagy vegyek lightosat?

2009. okt. 6. 08:03

Sziasztok!


Tegnap majdnem sikerült elcsábulnom, a bátyám kisfiai ugyebár eszik a finom falatokat, nem volt egyszerű végig nézni, ráadásul a kis rosszcsont Patrik a számba akarta nyomkodni a csokit, vajas kenyeret. Utána tesóm kinyitotta az édességes szekrényüket, rám nézett és megkérdezte hogy én innen mit ehetek????? Mondom semmit, hacsak nincs egy kis aszalt gyümölcs a csokis kekszek között. Hát az nem volt, viszont egy aszalt meggyes norbis cerbonát talált, azt megettem.


Előtte pedig ettem narancsot és szőlőt mert már nem bírtam:-D


Utána benéztünk még a szomszéd barátainkhoz, akiknek tegnap előtt született meg a harmadik unokájuk. Szerettek volna koccintani pezsgővel az egészségére, de mondtam hogy nekem nem lehet, majd 15-én. Erre hogy csak egy picit, meg így meg úgy, mire beadtam a derekam, és végül megkönyörültek rajtam, nem bontották fel a pezsgőt:-))


Szóval ügyi voltam tegnap is.


Ma csináltam pirított csirkemell kockákat és krumplipürét (zsiradék nélkül), az lesz az ebédem.


A reggeli joghurt és alma.


Ti mit esztek ma?


A barna rizst megvettem már múlt hét pénteken de még mindig nem főztem belőle. Holnap azt hiszem az lesz az ebéd.

2009. okt. 5. 23:44

Szisztok! Nem tudom mi van velem, ha eszem utánna csuklok és nem tudom abba hagyni ma már ez az 5.ik.

Ha így megy tovább mindjárt kitaccsolok:-((

Tele van ragyával a fejem én aztán méregtelenítek rendesen... Kaja ügyileg majdnem ügyi voltam, de lecsúszott egy kis csokis keksz...sorry mensizek. Ma teniszeztem 40 fokban izzadtam mint egy ló... holnap torna és szauna. Ti olyan ügyik vagytok, hogy nem csábultatok el!!! Jók legyetek millió pusziiiii

129. almi20 (válaszként erre: 128. - D26dcc4363)
2009. okt. 5. 22:32

Én is kíváncsi vagyok, bár fogyózom, a kúrát nem azért csinálom tényleg. De azért szombaton rápattanok a mérlegre :)

Már alig várom, hogy holnap ehessek barna rizst és teljes kiőrlésű kenyeret.


Egyébként tényleg költséges egy ilyen kúra...

De remélem a végén jól jövök ki belőle... :D

2009. okt. 5. 22:21

Nagyon ügyesek vagytok lányok.

Csak így tovább. A nehezén már túl vagytok.

Nagyon várom az eredményeket. Kíváncsi vagyok mennyit fogtok fogyni, mert hát ez egy kellemes mellékhatása a tisztítókúrának :-)

127. Krisztinka1 (válaszként erre: 126. - Almi20)
2009. okt. 5. 19:31
Ügyes vagy:-)
126. almi20
2009. okt. 5. 19:23
Sziasztok, nekem ez a második napom! Nagyon jól érzem magam, nem vagyok éhes sem, ha pedig mégis rámtör néha, egy pohár zöld tea és el is múlik
125. Krisztinka1 (válaszként erre: 124. - Hollolindy)
2009. okt. 5. 15:54

Nekem is volt régebben ilyen kakaóporos, tejszínhabos időszakom:-)


Ha rám tör az édesség utáni vágy akkor aszalt gyümölcsöt eszek. Ma is ettem egy kis zacskóval.

2009. okt. 5. 14:58
Sziasztok! Én is vagyok bár a tegnapi napom katasztrófa volt. Iszonyatos fejfájásra ébredtem, majd az elmult...kaja ügyileg jól voltm estig amikor rámtört az örűlt édesség utáni vágy, sajnos megjött és ilyenkor nem tudok uralkodni magamon. Kínomban már kakaóport ettem tejszínhabbal. Ma kompenzálnom kell tudom, de sajnos nem tudtam elkerülni. Ma már teljesen jól vagyok. Sok energiám van és ezt a sporton észre is veszem.
123. Krisztinka1 (válaszként erre: 122. - Marinovka)
2009. okt. 5. 14:28

Nálam is minden oké. Reggeli francia saláta, ebéd almás-sajtos szendvics (tk. kenyérből), tízórai és uzsi joghurt és aszalt sárgadinnye.


Vacsira gyümölcsöt eszek és munka után jön Czanik hasburningje.


A családi ebéd hétvégi maradék, holnap viszont fini rántott csirkét készítek a férjemnek, ott fogok csak igazán szenvedni...:-)

2009. okt. 5. 13:47

Sziasztok!

Eddig velem minden rendben,reggeli fehér tea ,ebéd pici párolt csirkemell és pár szem főtt vegyeszöldség vacsora pedig túró lesz.Valahogy a kenyeret nem kívánom,viszont napközben sok gyümit-szőlőt és körtét-terveztem be.A foly.pótlás citromos víz.


Családi ebéd sült nyúlmáj+rizs.


Ti hogy álltok?

2009. okt. 5. 08:34

Sziasztok!


Sok sikert a mai naphoz is Csajok:-))

120. marinovka (válaszként erre: 95. - Hollolindy)
2009. okt. 4. 23:28

Bocsi,de lehet hogy kkicsit elkéstem:


Lencse,víz,amennyi ellepi,majd főzés közben mindig pótolni kell-fokhagyma,babérlevél.Mikor kész én már keményitővel szoktam besüriteni,amibe teszek még mustárt és pirospaprikát és 1 ek olajat.Kettőt buggyan és kész.A sót ne felejtsd ki belőle.

119. almi20
2009. okt. 4. 22:05
Nekem muszáj volt ma elkezdeni, mert ma nem volt semmi dolgom és így nyugodtan pihenhettem, ha szükségem volt rá.
118. 303f124d53 (válaszként erre: 117. - Almi20)
2009. okt. 4. 21:45

Ügyes vagy,hogy kibírtad!Jobb is talán,hogy ma kihagytad a tornát!


Én is akarok a héten lénapot tartani,csak még nem tudom melyik napom lesz szabad,de mindenképp péntek előtt!

117. almi20
2009. okt. 4. 21:23

Sziasztok!

Nekem a mai napom a léböjt jegyében telt, már alig várom a gyüminapot! Néha szédelgek és elég gyengének is érzem magam, így a tornával majd csak holnap próbálkozom.


Viszont nagyon könnyűnek érzem magam, érzem hogy pihen a testem egy kicsit.


Köszönöm Kriszta az ötletet a kúrára! :)

2009. okt. 4. 20:10

Helló Csajok, nagyon hallgattok:-(


Most este rám tört egy hatalmas evésvágy, de leküzdöttem egy bögre forró tejjel.


Már megfürödtem, megyek aludni.


Jó éjt!

115. Krisztinka1 (válaszként erre: 113. - 303f124d53)
2009. okt. 4. 17:14

Köszönöm:-))


Nagyon helyesen teszed hogy a diéta előtt méregtelenítesz, hiszen így eredményesebb lesz a fogyókúrád!!

114. 303f124d53 (válaszként erre: 112. - Krisztinka1)
2009. okt. 4. 17:09

jaj..már alig várom,hogy jobb formába legyek!


nagyon utálom ezt a bezsírosodás részt,mert sajnos sokszor előfordult már zabaroham az össze vissza evés,éhezés miatt!

és most nagyon keményen elhatároztam,hogy először is méregtelenítek,és utána szépen formába hozom magam egészséges étkezéssel és sporttal!

113. 303f124d53 (válaszként erre: 112. - Krisztinka1)
2009. okt. 4. 17:05

néztem a képeidet,nagyon szépek!

:)


szívből gratulálok!:)

2009. okt. 4. 16:58

Valószínűleg lemegy egy hét alatt, már csak ha a béltartalom kiürül az is sokat jelent. És sok víz is távozik az első napokban.


Nekem az esküvőm hetében sikerült leadnom vagy három kilót!! Annyit rohangáltam és nem volt időm és kedvem enni, na meg a stressz is dolgozott bennem, így nem volt nehéz. Utána csak oda kellett figyelni az étkezésre és nem jött vissza szerencsére.


Keserűsóval kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2009. okt. 4. 16:31

Ti használtatok már keserűsót???

van v.kinek tapasztalata?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook