Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
110. 303f124d53 (válaszként erre: 108. - Krisztinka1)
2009. okt. 4. 16:29

Persze persze,okosan próbálom csinálni!


hát...az álomsúlyom 50 kiló..és most 57 körül vagyok...

de 1 hétig folyamatosan elég sokat ettem,idegesítően bezsírosodtam...úgyhogy szerintem le fog menni 1 hét alatt egy pár kiló!


sportolni is fogok és 1 hét után fokozatosan visszaállok!

109. Krisztinka1 (válaszként erre: 107. - Ancsika72)
2009. okt. 4. 15:35
Köszönjük!!:-)
108. Krisztinka1 (válaszként erre: 106. - 303f124d53)
2009. okt. 4. 15:35

Hány kiló vagy most?


Ha belekezdesz mondjuk hétfőn, könnyen lemehet péntekig két kiló. Csak ügyesen, nehogy aztán tényleg több jöjjön vissza.

2009. okt. 4. 15:12

Sziasztok!

Krisztinka és a többiek gratula a kitartásotokhoz:-))))

Daisy biztos le tudsz adni 2 kilót péntekig csak utána vissza ne jöjjön duplán.Kicsit gyors fogyás lenne.

106. 303f124d53 (válaszként erre: 105. - Krisztinka1)
2009. okt. 4. 14:43

köszi,

nagyon rámfér egy jó alapos méregtelenítés...

ráadásul pénteken osztálytalálkozóm lesz és szeretnék addig leadni legalább 2 kilót!


szerintetek van ra esély?:)

105. Krisztinka1 (válaszként erre: 104. - 303f124d53)
2009. okt. 4. 13:26

Nagyon jól haladunk, én meglepően jól bírom.


Elhatározás kell és kész, ennyi a lényeg! Most már egyre könnyebb, hiszen egy csomó mindent lehet enni. Az első nap volt a legnehezebb a léböjttel, a második napon már hatalmas öröm volt hogy lehet gyümölcsöt és zöldséget is enni. Tegnap bejött a barna kenyér, ma pedig már a szárnyas hús és tejtermék is.


Szóval innentől kezdve könnyebb lesz szerintem.


Sok sikert Neked is!

104. 303f124d53 (válaszként erre: 103. - Krisztinka1)
2009. okt. 4. 13:18

Sziasztok!:)


hát ma nagy családi ebéd volt,úgyhogy csak holnaptól csinálom,de már ma is lightosan ettem!


Holnap tuti gyüminapozok..aztén szerintem kedden zöldség napot csinálok...

hát még igazán nem állítottam össze..

de lénap,joghurtnap...rizsnap..stb.

ilyeneket gondoltam,csak még valahogy össze kell írjam a hétre,hogy mit mikor.


az a lényeg,hogy csak természetes dolgokat akarok enni..

a joghurt kivételével..

:)


tehát,gyümi,zöldség,magvak,rizs,burgonya,tej,tojás,joghurt(kivétel)

de semmi kenyér,vagy keksz..semmi mesterséges kaja!:)

Ti hogy haladtok?

2009. okt. 4. 12:43

A barna kenyér benne van a programban, a naplóm 1401. bejegyzésében megtalálod.


Én ma futni fogok, így a méreganyagok gyorsabban távozni tudnak.


Éppen ebédelek, pirított csirkemell kockák francia salátával, természetesen majonéz és cukor nélkül.


Daisy csatlakozz hozzánk!! Milyen kúrára gondoltál? Végül mikor kezded?


Marinovka merre vagy?????

2009. okt. 4. 02:10
Hozzánk mindenki csatlakozhat!! Te hol olvastad, hogy lehet enni kenyeret???Én nem találom ezt a részt...de felbúzdulva a Te menüdön én is ettem egy szelet "teljeskiörlésűt" aminek szerintem köze nincsen a teljes kiörléshet, de a tudat. Ma rengeteg salit ettem. Holnap már tonhalat is fogok bele tenni. Mai sportom tenisz és 40 perc konditeremben erősítés kar+ váll. Este pedig voltunk sétálni. Ma telihold van, ha el kezd fogyni mi is jobban fogunk tisztulni... Puszi csajok, holnap jövök:-)
2009. okt. 3. 22:55

Sziasztok!


Én holnaptól vagy hétfőtől szeretnék elkezdeni egy nagyon alapos,több hetes méregtelenítő kúrát!



kicsit késve,de remélem csatlakozhatok!:)

2009. okt. 3. 19:10
Marinovka nagyon el vagy veszve!!
99. Krisztinka1 (válaszként erre: 98. - Hollolindy)
2009. okt. 3. 19:09

Az nagy kár hogy ott nincs barna kenyér:-( Azzal azért jól lehetne variálni. Hozzávalók sincsenek?


Nagyon jól bírtam a mai napot is, ebédre rengeteg zöldséggel húslevest ettem!!!


Ti hogy bírjátok?

2009. okt. 3. 14:08
Jó reggelt! 30dkg-val vagyok kevesebb, mint tenap. Jó lenne még 3-4kg leadnom és meg lenne az álomsúly. Nekem még fogalmam sincsen a mai menüről. Lehet, hogy nem is leszünk itthon akkor meg marad a sali. Sajnos nekem a kenyér is kimarad:-), mert itt csak fehérkenyér van... Szegényes az én tisztítókúrám:-(
97. Krisztinka1 (válaszként erre: 94. - Hollolindy)
2009. okt. 3. 09:25
Te egy hős vagy!!!!:-)
2009. okt. 3. 09:24

Lencsét még én sem készítettem szóval nem röhögök:-)


Nagyon jól ébredtem ma is, már 7 óta ébren vagyok. Vettem tönkölybúza kenyeret, megcsináltam a padlizsánkrémet. Kicsit "vadas" íze lett, ezért egy paradicsomot is beleturmixoltam. Kb. harmadát ettem meg két szelet kenyérrel (összesen két padlizsánból csináltam), este is ez lesz lehet a vacsim, vagy uzsonnára eszek, holnap pedig már keverhetek bele joghurtot is.


Menni fog ez Csajok! Közben pedig csak tisztulunk és tisztulunk és tisztulunk:-)


A hasimasi elmúlt, reggelre beállt normálisra. A matét már nem erőltetem, inkább csak a salaktalanító teát iszom.


Lindi most mi küldjük az álommanókat:-)


Egyébként azt álmodtam hogy ittam egy cappuccinót!!! Szerencsére csak álom volt!


Marinovka gratulálok Neked!!! Ügyes vagy! Mennyit szeretnél egyébként fogyni összesen?

95. hollolindy (válaszként erre: 92. - Marinovka)
2009. okt. 3. 01:14
Hogyan készited a lencsét??? Én nagyon szeretem, de még soha nem csináltam. Ezt is be kell áztatni mint a babot? Ne röhögjetek ha nem!!!
2009. okt. 3. 01:13
Jaj nem is írtam, hogy legyőztem magamat, mert a férjemnek húsgombóc levest készítettem és PALACSINTÁT!!! És a DÖG mivel hálálja mindezt???Palacsintával a szájában kiröhögi a feleségét, aki haldoklik RR gyakorlatai alatt. Még, hogy nekem nincs akarat erőm????
2009. okt. 3. 01:10
Álomszuszékok!!! Nagyon büszke vagyok Rátok és magamra is. A mai nap sokkal könnyebb volt, mint a tegnapi nem is ettem sokat reggel az ananászt ebédre a salit és uzsira még 2 szelet ananászt. Sokat ittam állandóan pisilek. Hasmenésem nem volt, de ma én is 3X voltam igaz, hogy csak bogyóztam de ez nálam nem meglepő, pezsgőt bontunk, ha tudok menni...egy kicsit rá is segítettem ma is és tegnap is, mert ittam ütifűmaghéjat és szennateát. A tornám ma RR5 has, popsi, combi. Holnap korán megyünk teniszezni,így a mozgás már ki is lehet pipálni. Kaja ügyileg leveske és pároltkásposzta, gyümölcs (ezt még nem tudom mi lesz). Na mára én is befejezem...Álmodjatok szépeket! Küldöm a jóságos álom manókat:-)
2009. okt. 2. 20:46

Sikerült megfőznöm,acsalád lencsét evett pörivel és pedig banánt aálmát és a kertben szedtem körtét.


20 perc has ás popsi ma megint megvolt,a kicsivel pedig elmentem bicajozni.


A munkahelyemen lemértem magam:1,5 kg fogyás 1 hét alatt.KIRÁLY:))


Holnapra vettem házi túrót,azt leviszem a szüretre,és én is úgy tervezem,hogy csak levest és zöldséget eszek.


Nekem nincs hasimasi,de a reggeli az elég lágyika volt.:(


Hajrá csak így tovább...:)))

91. Krisztinka1 (válaszként erre: 90. - Hollolindy)
2009. okt. 2. 19:11

Most ettem egy csomó savanyú káposztát, ma már nem eszek. Csak iszok.


Viszont a tisztulási folyamat nálam rendesen beindult, megy a hasam de nagyon!!!! Nálatok jelentkezett már ez a jelenség?

2009. okt. 2. 18:54
Minden oké a Föld ezen részén. Most vágtam be a salimat, amikor készítettem azt hittem elég lesz vacsira is, de tévedtem:-) Volt benne lila és fehér káposzta 1 kicsi paradicsom és fél avokádó tettem rá egy kis delikátos-olivaolajas vizes lötyit.Fincsi volt. Most bepótolom, hogy alig ittam bezzeg tegnap alandóan mentem a Wc-re. Aminek örülök, hogy nincsen fejfájásom a kávé megvonástól. Ti hogy álltok???
2009. okt. 2. 17:00

Örülök hogy mindenkinél minden rendben:-))


Marinovka ne is mond, a bürokrácia engem is kiakaszt néha.


Lindi hogy ment a spanyol?

2009. okt. 2. 15:02
Sziasztok! Vagyok egy kicsit...mert mindjárt kezdődik az órám! A tegnapot sikerrel nyugtázom, voltam futni és a végét 11km/h sebeséggel nyomtam, meg is lepődtem magamon hogy honnan van energiám. Jól érzem magam és nem éhesen ébredtem. Már ittem egy pohár pari levet és még eszek egy szelet ananászt, délre egy ki friss salátát terveztem.Szerintem a mai map is menni fog. Boldog vagyok, hogy elkezdtem és örülök, hogy Ti is jól érzitek magatokat. Puszi 3 óra múlva itt vagyok:-)
87. marinovka (válaszként erre: 86. - Krisztinka1)
2009. okt. 2. 14:21

Tök jól bírom,még csak szőlőt ettem ma,de azt nagyon élveztem,hogy rághatok.


A főzés késöbb lesz,mert egész délelött rohangáltam a fősulis papirjaimmal a munkahelyemen.Tiszta bürokrácia van,a saját mhelyesen nem tudsz letölteni 3 nap gyakszit.Kész vicc:((

2009. okt. 2. 14:12

Marinovka hogy bírod? Főztél ma?


Én már túl vagyok rajta, reggel megfőztem a férjemnek az ebédet.

2009. okt. 2. 14:11

Lindi hogy ment a tegnapi nap? Meg tudtál főzni?


Ébresztő!!!!!!!! Hasadra süt a nap:-)

84. Krisztinka1 (válaszként erre: 83. - D26dcc4363)
2009. okt. 2. 11:06

:-)


Tök sok mindent lehet egyébként enni, szerintem egyáltalán nem drasztikus.


Pl. kukorica salátát is lehet, abba én amúgy se szoktam majonézt tenni. Kis alacsony zsírtartalmú tejföl, mustár, só, bors és kukorica.


A padlizsánkrém, zöldségpástétom is nagyon finom barna kenyérre kenve, sajt szőlővel, vagy paradicsommal, zöldségleves, pirított csirkemellcsíkok (mondjuk ez utóbbi Neked nem jön számításba).


Szerintem teljesen tartható és kivitelezhető.

2009. okt. 2. 10:46

Nagyon ügyesek vagytok.

Irigyellek titeket :-)

Kitartás!!!


Ami viszont jó nekem, hogy mire nekem lesz tisztítókúra, addigra ti összegyűjtitek, hogy miket lehet inni, enni ebből a néhány alapanyagból.

82. Krisztinka1 (válaszként erre: 81. - Marinovka)
2009. okt. 2. 09:22

Ügyes vagy!!!!


Ugye hogy mennyivel frissebb az ember egy ilyen nap után? A kúra végére mintha kicserélték volna a testünket olyan lesz:-)


Reggel én is huplahoppoztam 20 percet, ma pihenőnapom van és ilyen napokra beraktam a karikázást, ez úgyis csak amolyan tingli tangli.


Már egy pár szem szőlőt megettem, isteni finom.


Vettem körtét, almát, narancsot is a piacon. Otthon pedig zöldségeket fogok enni: karalábé, sárgarépa. Ezeket nagyon szeretem nyersen.


Szép napot!


Lindink még alszik:-)

2009. okt. 2. 07:57

Sziasztok Lányok!

Már 6 óta fenn vagyok,magamtól ébredtem,frissen:)


Mire a lányom kelt,legyűrtem 10 perc elipszist és 10 perc szteppert.


Nagyon ügyi voltam:)


R:1 csésze fehér tea ébredés után


Ti hogy vagytok?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook