Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
80. Krisztinka1 (válaszként erre: 79. - Marinovka)
2009. okt. 1. 21:02

Tényleg nagyon ügyes vagy!


A kúra alatt javasolt minden nap egy kg szőlőt megenni, héjastól, magvastól. Úgyhogy nyugodtan eheted már holnaptól:-)


Na én megyek is aludni. Jó éjt!

79. marinovka (válaszként erre: 74. - Krisztinka1)
2009. okt. 1. 21:00

Én tegnap a Müllerben vettem a bio leveket és ott volt céklalé is.Szerintem a Dr Steinberger féle bio levek között találsz céklát is,de a tescoban nem tudom,hogy van-e.(

Az Auchanban tudom hogy van.


Nálam is volt szédelgés,meg apró hullámokban elhagyott az erőm,de különben jól bírtam a dolgot.


Már várom a holnapi napot,ma leszedtük a szőlőt a kertben és a srácok incselkedtek velem.Rémes volt.

De megálltam és félre tettem magamnak a legszebb fürtöket.


A csábuláás engem főzés közben ért,erre a szomszéd rántott húst sütött este.Na az volt csak a kihívás,meg a családi vacsora:))


DE KIBÍRTAM!!!mégis van akarat erőm és ez nagyon jó érzés.:)))


pusza mindenkinek szép álmokat

2009. okt. 1. 20:31

Majd írj hogy ment a torna.


Nekem jobban ment mint mostanában bármikor, nem is gondoltam volna hogy ennyi energiám lesz:-)


Már megfürödtem, egy hatalmas kád forró vízben és ez most egy kicsit lelassított. Iszom a maté teát, utána fogat mosok és bebújok az ágyba:-) Szerintem holnap reggel nagyon jól fogunk ébredni.


Olvastam a tisztítókúrákról fürdés közben és annyi okosságot írtak, majd holnap beírok egyet-kettőt.


Az ananászlé finom lehetett, holnap én is azt iszok majd!


Ma nem kellett főznöm, holnap reggel viszont már kell:-) Tojásos leves - János nagyon szereti, én egyáltalán nem így tuti nem lesz csábítás - és csirkecombot és szárnyat vettem ki a fagyóból. Szerintem csirkepaprikás lesz galuskával. Ezt sem szeretem annyira:-) A tisztítókúra alatt az összes olyan kaját megcsinálom amit én nem szeretek viszont a férjem igen!!:-DD

2009. okt. 1. 19:39
Csináltam friss ananászlevet és azt felhígítottam vizzel azt iszogatom van zöldlötyim is én ezzel lúgosítok tisztitó teák helyet most nagyon jó. Paradicsom levet később iszok még. Hogy bírtatok ma főzni??? Nekem még ez hátra van próbálom ráhangolni magam.
2009. okt. 1. 19:36

Végre elment a karbantartó brigád, már csak a takarítónő van itt, de itt az emeleten már végzett így szabad a pálya. Nem is tudtam milyen sokat nyitogatom a hűtöt, ma csak azért, hogy ellenőrizzem mi van benne, de semmi nekem való.

Hamarosan én is megyek futni és tornázni mára kondi terem van a tervben. Én ÚÚÚÚÚGGGYYYYY tudnék enni.

Eddig nem vagyok olyan fáradt azt hittem rosszabb lesz kávé nélkül teával nem tudtam cserélni, mert itt nem lehet kapni fehér vagy zöld teát.

2009. okt. 1. 18:48

7-kor indulok tornázni, utána már csak tusolás és pihi:-)


Ti hogy bírjátok?

74. Krisztinka1 (válaszként erre: 72. - Marinovka)
2009. okt. 1. 15:53

Nagyon ritkán iszok csak kávét, így nekem azzal nem volt bajom:-)


Néha szédülgetek kicsit, lehet hogy már az agyamra ment a paradicsomlé?????


Holnap váltok ananászlére:-) Jó lenne a céklalé is de azt nem láttam a tescóban. Lehet egyáltalán kapni ilyen dobozos kiszerelésben??

73. Krisztinka1 (válaszként erre: 71. - Hollolindy)
2009. okt. 1. 15:52

Annyira édes lehet az a cicus:-)


Frakk kutyámnak szokása hogy ha a teraszt söprögetem pont oda áll ahol söprögetni szeretnék. Ha locsolok, általában jobb kézben tartom a slagot, a bal kezem lóg lefelé. Na ő ezt kifigyeli és már ott is terem, a fejét a kezemhez nyomja hogy ha már kint vagyok akkor legalább simogassam:-) Olyan imádnivalóak ezek a kis majmok!:-)

2009. okt. 1. 15:42

Sziasztok!


Alakulok,mint púpos gyerek a prés alatt.

Tök jó lapos a hasam.:))

Viszont nem tudom magam megmérni,hiába cseréltem elemet a mérlegben,semmit nem csinál.Úgy látszik teljesen bekrepált.:(


A éhségem csillapodott.A parilevet kicsit felmelegítettem-cukor nélküli biot vettem-tettem bele borst és így olyan volt,mintha levest ittam volna bögréből.Ezzel becsaptam az agyam,és tök jól elmúlt az éhségem.

A mozgás nekem még hátra van.:)


Viszont voltam ma kavitációs ultrahangon,ami állítólag a legmélyebben hatol a zsírszövetbe.Ellég szépen felmelegítette a hasi területemet.Mondták,legalább 3-4 l folyadékot kell inni,mondtam az most nem lesz gond:))


Ti hogy vagytok?


Lindi:A kávé nélküli ébredés nekem is kín volt,de ittam fehérteát és az jó volt.Még nem fáj a fejem a kávé megvonástól.:)

2009. okt. 1. 15:34
Képzeld én is így voltam az angollal otthon nem használtam és mivel nem is vagyok nyelvzseni el is felejtettem sok mindent, szinte mindent megértek, csak beszélni ne kelljen.Szerencsére már javulgatok ezen a téren is, bár a spanyolom lényegesen erősebb lett.Persze a Hollandok mindig a csúcsra képzelik magukat mindenben... A cica ma bennt aludt mert esett az eső, tegnap óriási szeretgetés volt...Krisznek fogadása volt én pedig lenn tanultam a nappaliban Nyafy közben dögönyözött és bebújt az oldalam és a karfa közé amit látta, hogy belemerülök az olvasásba akkor rögtön jött Ő is olvasni, persze előlem eltakart mindent:-)
70. Krisztinka1 (válaszként erre: 68. - Hollolindy)
2009. okt. 1. 15:25

Dolgoztunk nemrégiben hollandoknak. Egy szót sem beszéltek magyarul, angolul próbálkoztunk. Ugyan nyelvvizsgáztam belőle, már egy jó pár éve nem használtam a nyelvet így elég döcögősen ment.


Szóval Ők meg a magyarokra mondták hogy mi mindig azt mondjuk hogy majd holnap. Azt mondja náluk mindig mindenki rögtön megy. Mondtam szép is az, de nekünk annyi munkánk van (szerencsére) hogy képtelenek vagyunk aznap menni.


Akkor szép napnak nézel elébe:-)


Cicust találtál már?

69. Krisztinka1 (válaszként erre: 67. - Hollolindy)
2009. okt. 1. 15:22

Sok sikert:-))


Nem olyan vészes egyébként, lassan lejár a munkaidőm, ez a része gyorsan eltelt:-) Van még egy kis paradicsomlevem azt megiszogatom aztán indulok is haza:-)


Otthon pedig jöhet a torna. Azt mondják ilyen napokon jó tornázni mert az izzadsággal még gyorsabban távoznak a méreganyagok.

2009. okt. 1. 15:07
Elvileg pörgös napnak nézek elébe, mert a takarítónő már megjött, jönnek festeni a falat a nappaliba, mert a múlt héten csőtörésünk volt. És jönnek szerelni a légkondit is, mert meleget fúj és az egyik csörög- csattog. Bár ahogy a férjem szokta mondani ez KUBA nem tudhatod kijön ma hiszen nem mondták, hogy melyik csütörtök.
2009. okt. 1. 15:04

Sziasztok! Felébredtem:-)

Jaj de jó Nektek már félnapon túl vagytok. Egész jól bírom eddig, ne nevessetek!!! Küzdöttem magammal, hogy kávé helyett paradicsomlevet igyak!!! Vagyis zöldséglé, mert ebben nincsen cukor a sima paradicsomlében, amit itt lehet kapni tele volt cukorral. Sajnos csinálni nem tudok, mert a pari minősége vacak néha még evésre is alkalmatlan.

2009. okt. 1. 14:05

Helyzetjelentés:-)


Itt tartok most:


2 bögre tea

3 pohár paradicsom lé

1 pohár szőlőlé

1 liter ásványvíz (ebből egy pohár multivitamin pezsgőtablettás)


Amit még iszok ma:

2 pohár paradicsom lé

1 pohár szőlőlé

és sok sok tea!! A reggeli salaktalanító teából van kb. 3 bögrényi + főzök majd a mate teából is egy kancsóval.


Éhes nem vagyok.


Lindi ébren vagy már?


Marinovka hogy bírod?

65. Krisztinka1 (válaszként erre: 64. - Nofertari)
2009. okt. 1. 12:54

A tisztítókúra után én is tervezem hogy két hetente tartok zöldség-gyümölcs napot.


Azt mondják hogy év közben ez elég, viszont egy évben kétszer érdemes egy ilyen komolyabb tisztítókúrával megtisztítani a szervezetet. Ősszel és tavasszal.

2009. okt. 1. 12:31
Én csak havi egy zöldség-gyümölcs napot szoktam tartani.Szerintetek ez elég?
2009. okt. 1. 12:18

Én még jól bírom, pici éhség rám is rám tört, ezért most iszok egy pohár szőlőlevet.


Azt hiszem ebből egy nap csak maximum két pohárral iszok mert annyira édes, tele van gyümölcscukorral és az sem túl jó...


Bizony, hogy fogunk holnap örülni a gyümölcsöknek:-)


Gondolj arra hogy a délelőttön már túl vagyunk:-)

2009. okt. 1. 12:08

Sziasztok!

Már elmúlt dél és már elfogyasztottam 1l ananászlevet+1 bögre fehér teát édesités nélkül + 1/2 ü.bubimentes citromos vizet.

Mit ne mondjak kezdek éhes lenni,főleg azért,mert a családnak megfőztem az ebédet.:(


Az lebeg a szemem elött,hogy jó lesz,mert holnap már van gyümi is.:)


Ti hogy bírjátok?

61. Krisztinka1 (válaszként erre: 60. - D26dcc4363)
2009. okt. 1. 11:11

Dehogy haragszok, már írtam a másik fórumban is:-)


Persze nagyon sajnálom, de megértem! Most mondanám hogy csinálom majd Veled ha Te is csinálod, de legközelebb tavasszal lehetne ezt megismételni, remélem Neked azért annál hamarabb lesz munkád!:-)


Azért látogass be hozzánk, oké?

2009. okt. 1. 11:04

Sziasztok!


Sajnos nem gondoltam át eléggé a tisztítókúrát.

Nekem ez most nagy kiadás lenne, így elhalasztom akkora, amikor elkezdek dolgozni.


A diétát viszont komolyan veszem és iszok tisztító teákat is.


Remélem nem haragszol meg érte Kriszti.


Szurkolok nektek!

2009. okt. 1. 07:56

Lötyiből én hoztam 1 liter szőlőlevet, 1 liter paradicsomlevet, ezen kívül teát és ásványvizet + egy pezsgőtablettát fogok inni. Hogy mennyit azt nem tudom. A lényeg hogy nem szabad éhezni attól hogy léböjtözünk, inni kell!!


A gyümölcs- és zöldségleveket 1-2 dl mennyiségben ajánlatos inni csak egyszerre.

58. Krisztinka1 (válaszként erre: 56. - Hollolindy)
2009. okt. 1. 07:54

Hú most nagyon örülök!!!!!! Tényleg hoznál nekem? Ez nagyon jó hír:-)))))) Oké, addig kiokosodok ez ügyben:-) Nagyon kedves vagy!


Hát hogy milyen az illata azt én nem tudhatom (még):-)

57. Krisztinka1 (válaszként erre: 53. - D26dcc4363)
2009. okt. 1. 07:52

Jajj de jó hogy itt vagy!!!!!!!!!!! Tudom beszéltünk róla régebben hogy Te is csinálod velem, csak aztán nem akartam erőltetni. Nagyon örülök hogy velünk tartasz!


Nem késtél le semmiről, én is ma reggel szereztem be a "kellékeket": szénsavmentes ásványvíz, paradicsomlé, multivitaminos pezsgőtabletta, mate tea.


Sok sikert Csajszik!:-)

2009. okt. 1. 00:04
IGEN Ez az a virág!!!Bocsi hamarabb voltam itt mint a naplódban. Nekem is ez a kedvencem. Májusba megyünk haza, viszek Neked hajtást is meg virágot is. Szolnokon vagy Pesten talizhatunk is. Légyszi szerezz gyakorlatot a nevelésében, mert én is vinni akarok haza magamnak. Tudtad, hogy nagyon sok parfümnek és krémnek az alap illata??? Oda vagyok ezért a virágért.
55. hollolindy (válaszként erre: 50. - Marinovka)
2009. szept. 30. 23:52
Hány liter lötyit készítettél???
54. hollolindy (válaszként erre: 48. - Krisztinka1)
2009. szept. 30. 23:51
Meliyik ez a virág???Aminek 5 szirma van és spirálosan nőnek ki egymásből és Isteni az illata???Mert akkor az van és hatalmas fa van a kövin belőle. Ja és a színe nem is tudom milyen, olyan nagyon elegáns....
2009. szept. 30. 22:53

Sziasztok!

Én is, én is. Csak kicsit lemaradtam, de szerencsére még időben ideértem :-)

Kicsit hátrányban vagyok, mert még nem szereztem be semmit holnapra, de reggel azzal indítom a napot.

Remélem nem leszek nagyon éhes, mert általában farkaséhesen kelet :-(

52. Krisztinka1 (válaszként erre: 50. - Marinovka)
2009. szept. 30. 22:07
Szuper, akkor holnap kezdünk:-))
51. marinovka (válaszként erre: 41. - Hollolindy)
2009. szept. 30. 21:50

Örülök,hogy nem vagyok egyedül.:)Nekem a pontok beállítása nagyon nehéz.Valamikor túl kevés-ugye a mozgást levonom-valamikor túl sok.

Hát remélem elöbb-utobb megtalálom az arany középutat.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook