Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki egy jó tisztítókúrát ajánlani? fórum

Tud valaki egy jó tisztítókúrát ajánlani? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 7. 20:41
Köszönöm, meglesem őket!!
2009. szept. 7. 20:36

A krumplidétáról meg itt írja, hogy jó a narancsbőrre:

[link]

2009. szept. 7. 20:35

Szia,

én a rizskúrát ajánlom barna rizzsel, ha még sose csináltál ilyet, mert a léböjtbe, gyümölcsböjtbe a szilárd táplálék hiánya miatt könnyen bele lehet bukni. Én már mindenfélét csináltam a víznaptól az almakúráig, de szerintem a rizsdiéta a legjobb, mert finom, (olivaolajon kell megpirítani, én egy kis szójaszósszal ízesítettem). Itt a linkje - felépítő heteket ír, de én ezt ennyire nem tartottam be, csak fokozatosan tértem vissza.

Nem enged linkelni. A google-ba írd be, hogy rizskúra, az ideal ponthu-n van a legjobb leírása.


Kifejezetten narancsbőrre való még a krumplikúra, ilyenkor csak főtt krumplit szabad enni minimális sóval 3-4 napig, de abba a monotonitása miatt eléggé bele lehet bukni. A rizsdiétánál legalább tönkölykenyér meg zsiradék is van.

2. *hena (válaszként erre: 1. - Henyababa)
2009. szept. 7. 20:34

én ezt www.drnatura.hu csináltam, nagyon jó tapasztalataim vannak vele.....

érdemes többen összeállni és a 3 havi kúrát megrendelni, mert úgy leosztva a havi adag lényegesen olcsóbb

2009. szept. 7. 20:22
Még sosem csináltam ilyet,és szerenék tanácsot kérni tőletek.A narancsbőröm miatt gondoltam,hogy kipróbálom. A megfelelő mennyiségű folyadék és sport megvan. Van valami jó ötletetek ami nem fog kudarccal végződni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook