Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
200. Krisztinka1 (válaszként erre: 199. - 458fa1e440)
2010. jan. 23. 15:12

Szia!


Sajnos nem ismerem:(

2010. jan. 23. 15:11

Ismeri valaki a TIENS termékeket?

Onnan rendeltem egy méregtelenítő teát...mert sok a savam.

Mi a véleményetek ezekről a termékekről?

198. Krisztinka1 (válaszként erre: 197. - Hollolindy)
2009. nov. 17. 17:23

Az nagyon szép lehet!!!


Oké majd írd meg én meg addigra kiokosítom magam:)

2009. nov. 17. 15:14
Tegnap végig néztem a képeinket és nem találtam képet, de kb 2,5 méter magas fa, a virág középen sárga fehér szirmokkal ami a végén átmegy bordóba nagyon haloványan, ennél jobban nem tudom leírni:-)szerintem csudi szép virág mennyei illattal. Egy hónapot leszünk otthon majd június végén jövünk vissza. Szolnokon nem tudom mikor leszek, de majd megírom pontosan:-)
196. Krisztinka1 (válaszként erre: 195. - Hollolindy)
2009. nov. 16. 15:56

Rendben, annak utána nézek:-))


Meddig lesztek itthon? Milyen színű ami a kertetekben van?


Ez olyan izgalmas!!! Nagyon örülök hogy hozol nekem magot:-))))

2009. nov. 16. 14:58

Szia!

Olvastam jól telt a hétvégéd:-)

Én sajnos ritkán jutok géphez, ha a férjem itthon van, mert vagy melózik rajta, vagy nézelődik. Annak nézz utánna légyszíves, hogy hogyan tudjuk szaporítani oltásról magról, vagy gyökereztetjük??? Itt a kertben fa méretű...

Nem hinném, hogy gyond lesz a gépen, vagyis remélem, mert most a családnak különböző trópusi zöldségeket és gyümölcsöket akarok vinni:-)Pusziiii

194. Krisztinka1 (válaszként erre: 193. - Hollolindy)
2009. nov. 14. 09:24

Épp a minap voltál eszembe, hogy "felkereslek":-))))


Aranyos vagy és örülök hogy nem felejtettél el! Nagyon várom majd a frangipánit, nem gond egyébként hazahozni? Úgy értem lehet a repülőn?


Sok sok puszi Neked!


Szerintem is jöhetnénk cseverészni:-)

2009. nov. 13. 23:08

Sziasztok!

újra itt vagyok. Látom kihalt a fórum, annyira sajnálom. Néha jöhetnénk ide kicsit dumcsizni.

Mostanában totálisan behavaztam...ez aranyos... itt a 30 fokban:-) Krisztinka, nem felejtettelek ám el és májusban viszem, amit ígértem Neked:-)Már csak azért is, mert ilyen ügyesen meggyógyultál:-)

2009. okt. 17. 14:35

Annyit mondtak a tapasztalt szobatársaim hogy ha nagy baj lett volna a dokinőm hamarabb értesült volna róla mint ahogy én visszaérek a kórházba. Szóval nem lehet szerintem sem akkora gáz.


A bizonytalanság érzésem még mindig meg van, remélem szépen elmúlik majd.

2009. okt. 17. 11:29
Ja és a szemésznek is látni kell,hogyha van vmi ziccer,a szemfenék vizsgálat pedig nem mutatott semmit.
190. ancsika72 (válaszként erre: 189. - Krisztinka1)
2009. okt. 17. 11:27

Pont hallásvizsgálaton vagyok.Ha a fülészeten lett volna vmi akkor tovább küldtek volna.Még a meniere

betegség is hasonló képen kezdődik mint neked,szédülés,hányás de ott még van fülzúgás és halláscsökkenés is.

Én azt mondom,h inkább legyen pszichésen mint,h legyen vmi

Mondjuk az MR-t ha akarták volna ki tudták volna értékelni 20 perc alatt.Biztos,h nem láttak semmit mert akkor odaadták volna egyből.Remélem....

Most mi újság nálad???

189. Krisztinka1 (válaszként erre: 188. - Ancsika72)
2009. okt. 17. 11:10

Hát remélem én is hogy semmi komoly, de valaminek történnie kellett pénteken délután mert borzasztó elviselhetetlen érzés volt amit akkor éreztem. Feküdtem a dokinál és közben ezerrel forgott velem a rendelő, beleborzongok ha eszembe jut.:-(


De ne legyen semmi, legjobb lenne ha csak valami kimerültség vagy ilyesmi.


Az érdekes hogy előtte levő nap annyi energiám volt hogy Réka combos-szteppados tornája soha nem ment még ilyen jól, egy nappal később meg már a fejem sem tudtam tartani.


A fül-orr-gége is negatív volt, majd hallásvizsgálaton is voltam és az is.


Kaptam egy nagyon kedves neurológust, a reflexeim jók voltak, csak mikor felállított és mennem kellett előre csukott szemmel mindig balra akartam elesni és a szememben is látott valami eltérést a neurológus és a főorvos is.


A szemész viszont azt mondta hogy teljesen ép a szemem. Szóval nem értem:-(


Nem tudtam hogy Te is eü-s vagy. Mit csinálsz pontosan?

188. ancsika72 (válaszként erre: 187. - Krisztinka1)
2009. okt. 16. 17:45

Na nehogy már legyen vmi az MR-en mert az akkor nem lenne jó!!!!!

Fül-orr gégészeten is negatív volt minden???

Neurológus ???

Bocsi,h érdekel de Én is eü-s vagyok.

2009. okt. 16. 17:42

Sziasztok!


Hát itt vagyok végre, de csak a hétvégére:-( Pénteken annyira szédültem hogy a dokinál kötöttem ki, majd hétfőn a kórházban ahol bent is tartottak.


Egyelőre semmi eredmény, talán az MR majd kimutat valamit. Ez ma volt, de eredmény csak hétfőn lesz.


Írok mindjárt a naplómba kicsit bővebben.


Gratulálok mindnyájatoknak, nagyon ügyesek voltatok:-))

2009. okt. 16. 15:47

Én is olvastam és írni akartam Nektek:-)

Krisztinka nagyon- nagyon várunk és kívánjuk, hogy legyél jobban!!!!

185. ancsika72 (válaszként erre: 184. - Marinovka)
2009. okt. 16. 15:09

Uh de egyszerre írtuk:-)))

Annyit emlegettük Már Krisztinkát,h már ettől meg kell,h gyógyuljon:-)))

2009. okt. 16. 15:06

Meg volt nekem is a kávém,és mit ne mondjak ez volt a nap csúcspontja,mert csak délben ittam.:-)


Olvastam másik fórumokon,hogy Krisztinka kóórházba került a szédülésével kapcsolatban.Nagyon remélem már jól van és semmi komoly probléma nem merült fel.


Innen kívánok neki mihamarabbi gyógyulást:-D

2009. okt. 16. 15:06

Képzeljétek Klau felhívta Krisztinkát,és sajnos ahogy sejtettem nem véletlenül nem jelentkezett.

A szédülése miatt kórházba került de már jobban van,ma v holnap jelentkezik.

Lehet,h a belső fül miatt volt a baj,de annyi mindentől szédülhet az ember sajnos.

2009. okt. 16. 15:01

Én csak supergreens-t iszok folyamatosan:-)

Benne vagyok a tavaszi tisztításban. Ittál már kávét? Jaj nekem ez volt a csúcs, imádom a kávé ízét tejcsivel:-)

181. ancsika72 (válaszként erre: 177. - Ingeborg)
2009. okt. 16. 08:20
Én meg nem is hallottam még róla:-)))
2009. okt. 15. 21:12
Bocsi:Fogyasztottam:-)
179. marinovka (válaszként erre: 177. - Ingeborg)
2009. okt. 15. 21:12

Én nem figyasztottam ilyet.


Viszont rászoktam az izesitetlen zöld és fehér teára.

2009. okt. 15. 21:10

Éljen,és mindenkinek nagy gratuláció!:-D


Nekem is jobb a közérzetem,nem fujódok fel,jobb az emésztésem,a ráncaim mintha feltöltődtek volna.:->


Krisztinkánknak is gratulálok,remélem minden rendben vele!


Tavasszal újra?

2009. okt. 15. 18:01
sziasztok.fogyaszt valaki kozuletek valamien gombabol keszult italt.pl kombucha vagy valami hasonlo othon keszithetot?
2009. okt. 15. 15:19

Gratulálok lányok még egyszer aki végig csinálta:-)))

Reméljük Krisztinkánál hamar megoldódnak a problémák és újra jelentkezik.

2009. okt. 15. 14:58

Na végérvényesen is vége a tisztítókúrának!

Sajnálom, hogy Krisztinka eltünt, sajnos kezd rossz érzésem lenni, hogy baj van vele....:-((

ha minden rendben lenne itt ünnepelne velünk, hiszen ez ez Ő fórumja és az Ő ötlete volt...

Tapasztalataim: energikusabb vagyok, tisztább arcbőr és büszke vagyok magamra, hogy megcsináltam:-)

174. almi20 (válaszként erre: 173. - Marinovka)
2009. okt. 14. 20:58
Én is nagyon hiányolom :((( Remélem minden OK, és csak pihen egy kicsit...
173. marinovka (válaszként erre: 171. - Ancsika72)
2009. okt. 14. 20:56

Én rosszabbra számítottam,de kivételesen ezt nagyon élvezem.Csak az első nap volt necces,aztán minden adta magát.


Én is mindent hussal ettem,de még a húst is.Férjem megjegyezte,hogy legalább kevesebb húst kell vennie:)


Krisztinka mi van veled??????


Tudtok valamit Krisztinkáról????

2009. okt. 14. 15:08

Sziasztok!

Én is így vagyok a hússal, nem kívánom pedig én nagyon szeretem az összesfajtát, de tegnap is zöldséges pizzát készítettem (még soha előtte nem csináltam ált. tettem rá egy kis sonkát vagy bolonyai alapot darálthusival) És azt ettem, ja és zöldséglevest tészta nélkül és husi nélkül természetesen. Csak nem vegetáriánus leszek????:-))

171. ancsika72 (válaszként erre: 170. - Marinovka)
2009. okt. 14. 09:16

Sziasztok!

Mindenki nagyon ügyes aki csinálja a tisztító kúrát:-)))

Nekem hiányoznának a megszokott ízek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook