Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi tisztítókúra ötletek fórum

Őszi tisztítókúra ötletek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 29. 19:18

Mióta itt kinn avagyunk megtanultam kenyeret sütni, kalácsot dagasztani stb.

Én most mogyorót csipegetek...vettem natur földimogyit és szójaszósszal megsütöttem IMÁDOM

2009. szept. 29. 19:16
Teljesen más a konyha itt főleg azéert is mert nincsennek a megszokott zöldségek helyette van malanga boniáto yukka kim-bombon stb. A baj hogy a férjem nem eszik ilyeneket, magyarosan kell főznöm hozzávalók nélkül.
18. Krisztinka1 (válaszként erre: 16. - Hollolindy)
2009. szept. 29. 19:08

Az komoly! Az étlapokon feltüntetik a pontértéket??? Nem semmi:-)


Én is gyógyszert szedtem de a súlyomra nem volt hatással. Egy hónapja abba hagytam, most tisztulok ilyen szempontból is.


Az imént sikerült két mennyei puncsos mignont befalnom, de ezzel most bírom egy-két hónapig:-) Örökké azért nem vonhatunk meg magunktól minden finomságot!:-)


A gyógyszerre visszatérve az "csak" étvágyat csinál, önmagában nem hizlal.


Milyenek a kubai ízek? Gondolom egészen más ott a konyha.

2009. szept. 29. 19:03
Sziaaa
2009. szept. 29. 19:03
Oké várom! Képzeld most voltunk a férjecskémmel New Yorkban 10 napig voltunk. Kár, hogy nem akadtunk hamarabb össze, mert láttam egy csomó ww. terméket és az éttetmekben fel volt tüntetve a ww pont értéke az ételeknek. Be tudtam volna vásárolni magamnak, nagyon sajnálom:-(( A súly leadásom nagy gátlója, hogy fogamzásgátlót szedek és 68 kg alá még soha nem tudtam lemenni...
2009. szept. 29. 19:00
Akkor Neked sem kell sokat leadnod, de az utolsó 5 kg megy le a legnehezebben ezt tudom! Viszont jó hír hogy meg lehet csinálni, csak elég kitartás kell hozzá! A módszer működik:-) Én pedig szívesen segítek Neked és a WW-s fórumon is aranyosak a lányok.
2009. szept. 29. 18:59

[link]


Itt találsz infót és a hoxán is van egy táblázat ahol sok étel pontértéke meg van.


Úgy látom ketten leszünk a nagy tisztítókúrában:-)

13. Krisztinka1 (válaszként erre: 12. - Hollolindy)
2009. szept. 29. 15:42
Este írok!
2009. szept. 29. 14:51
Itt Kubában semmiképpen nem szeretnénk babát, csak ha hazamegyünk, de előtte ugye el kell mennem dolgozni, hogy kapjam az állami támogatásokat, ami ugyan nem sok, de pelusra elég:-)az én álomsúlyom 65kg most 70 vagyok, de ezt is nehéz tartanom. Tudsz nekem küldeni vmi leírást a WW-ről? Hogyan kezdjek neki?
2009. szept. 29. 10:54

Néha rám is rám jön a nutella őrület. Ha veszek egy üveggel addig nem nyugszok míg meg nem eszem:-DD


A WW-t csak ajánlani tudom, én imádom:-)


2007. végén kezdtem, akkor 61,5 kg voltam. 2008. februárjában elértem az 55 kg-os álomsúlyt. Tartottam majd egy évig, természetesen közben is számoltam a pontokat, majd abbahagytam a számolást és a plusz kilók visszajöttek.


Az esküvő előtt elég sok lement az állandó rohangálástól és most olyan 57 körül lehetek, majd pénteken méretkezek.


Tehát az álomsúly már nincs messze, de a legfontosabb most az hogy kitisztítsam a szervezetemet a babavállalás előtt:-)


Ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?

2009. szept. 28. 18:15
Ne aggódj nekem is lecsúsznak a tiltott dolgok a múlt héten megettem egy zacskó chipset amit már egy éve nem ettem. Tegnap este pedig kikanalaztam fél üveg nutellát. TE mennyit fogytál a WW-vel lehet hogy ki kellene próbálnom, csak tartok a számolgatástól. Könnyen bele lehet jönni? Lehet, hogy kipróbálnám a segítségeddel a kúránk után.
9. Krisztinka1 (válaszként erre: 8. - Hollolindy)
2009. szept. 27. 20:40

Súlycsökkenés az tuti!! Bár nem tudom mit eszel mostanában, nekem azért lecsúsznak kalóriadúsabb ételek is mint a szárnyas vagy a zöldség-gyümölcs.


És ami várható hogy a bőrünk is szépen ki fog tisztulni, sokkal jobb lesz a közérzetünk, könnyebbnek érezzük majd magunkat:-)


Érdekes lehet a férjed munkája!:-)

2009. szept. 27. 20:34

Diplomata Ő a konzul. Igen mind a ketten beszélünk spanyolul és angolul is.

Én ma vettem egy nagy ananászt abból készítek majd friss iszikét. van még mangó és papaya a fagyasztóban üdítőnek.Nekem lúgosító teám és hashajtó teáim vannak itt kinn. Csak éljem túl az első napot. Szerinted súly csökkenés várható egy picikét???

2009. szept. 27. 16:00
Azt lehet tudni hogy mivel foglalkozik kint a férjed? A nyelvet beszélitek?
6. Krisztinka1 (válaszként erre: 5. - Hollolindy)
2009. szept. 27. 15:58

Igen, arra gondoltam. Első nap tehát gyümölcs- és zöldséglevek, plusz valamilyen jó zsírégető tea, ezt még nem tudom nekem milyen lesz.


Szerencsém van mert a szomszéd barátaink most készítik a mustot, délelőtt ittam egy pohár 100 %-os szőlőlevet, isteni finom volt. Kapok tőlük egy üveggel, így azt elteszem csütörtökre:-)


Akkor hajrá, lelkiekben készüljünk fel a kúrára, nem lesz egyszerű...


Ma sütöttem csirkét, a mellét lefagyasztottam és eltettem jövő hétre.

2009. szept. 27. 14:43
Szia! Ma elmegyek piacra, megnézem milyen zöldségeket és gyümölcsöt tudok venni. A naplódban lévő terv szerint csináljuk a dolgokat? Remélem hasonló dolgokat betudok szerezni,mert itt azért nem olyan eyszerű. Lehet, hogy az én tisztító kúrám spártaibb és egyoldalúbb lesz mint a Tiéd, de kipróbálom és megteszek mindent. A férjem dolgozik itt, így kerültünk ide 2007-ben. Az idő és környezet valóban csodálatos, de az élet nagyon nehéz. Puszi, megyek nézelődni a naplódba, hogy mire lesz szükségem.
4. Krisztinka1 (válaszként erre: 3. - Hollolindy)
2009. szept. 26. 08:29

Szia!


Hát ez szuper:-))) Örülök hogy csatlakozol!


Itt igazából egy nap van amikor nem lehet enni, szerintem azt még ki lehet bírni. Egyébként én is "rágásmániákus" vagyok, ráadásul hús nélkül sem bírom sokáig, de a cél érdekében mindent:-)


Szép napot!


Hogyan kerültetek Ti Havannára?? Biztos szép lehet ott élni:-)

2009. szept. 26. 01:37
Szia! Azt hiszem megpróbálom és benevezek melléd. Én már próbáltam és folyamatosan iszogatom a zöldlötyit. Hétfőn és kedden megpróbáltam a juharszirupos tísztító kúrát, de nem nekem való a nem evés:-)Már régóta olvasom a naplódat és több közös is van benünk én is Szolnok környékén nőttem fel....vágjunk bele, mit veszíthetünk. Puszi: Melinda
2009. szept. 25. 15:39

Látom nem igazán volt ötlete senkinek, én azért nem tétlenkedtem és kerestem egy jó kis tisztítókúrát. Két hetes, nem mondom hogy könnyű de biztos hogy hatásos lesz:-)


A naplóm 1365-66 bejegyzéseibe bemásoltam, akit érdekel nézze meg és tartson velem, vágjunk bele okt. 1-én.


Együtt könnyebb:-)


Puszi

2009. szept. 23. 16:50

Sziasztok!


Október 1-től szeretnék elkezdeni egy kb. 3-4 hetes tisztítókúrát. Van valakinek ötlete, esetleg tapasztalata valamilyen kúrával kapcsolatban?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook