Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Őszi bőrápolás fórum

Őszi bőrápolás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Őszi bőrápolás

14. Sofya
2013. nov. 10. 16:47
A bőrápolásban is egyre fontosabb hogy természetes készítményeket alkalmazzunk! A legjobb natúrkozmetikum az ILCSI termékek, minden bőrpoblémára talált megoldást a természetben. Nagyon jól elő lehet készíteni a bőrt az évszakoknak megfelelően. Most mindenféleképp fontos a bőr hidratáltságának visszaállítása és vitaminpótlás
2012. okt. 30. 23:55
Nekem a Nuskin termékek váltak be, csak természetes anyagokat tartalmaznak. Az arcomon lévő tágult pólusok is rendbe jöttek.
2012. okt. 26. 11:59
Ha valakinek érzékeny az arcbőra akkor az én vagyok.Tini lány koromban rettentően néztem ki,mint a piros pöttyös rudi:-).Szülés után azonban minden megváltozott rendbe jött az arcbőröm.Heti 1 alkalommal radírozom,most alapozót váltottam amit meg is érzett a bőröm:-(,úgyhogy vichy no 1,és sorry bedőltem más terméknek!!Hidratáló krámet naponta két alkalommal,jön ez a fránya tél,megérzi az ember bőre.
11. fimi
2012. szept. 19. 10:43
nem tudom Ti hogy vagytok vele de azonnal megérzi a bőröm, ha hűvösebb lesz. mindenféle krémet próbáltam( magyar, külföldi, olcsóbb, drágább) végeláthatatlan sorban.tettem kenhető maszkokat fel, úgy éreztem megfullad a bőröm alatta,meg volt olyan, amitől rákvörös lett a fejem(kööööszi). A kozmetikusom tanácsolta, hogy próbáljam ki a 3D szövetmaszkot, gondoltam a vörös fej után mi bajom lehet?! na az a "bajom", hogy rákaptam, mert kellemesen "csalódtam", 20 perc alatt nagyon jól hidratál, nem is akartam elhinni, annyira más tapintású lett a bőröm.
2012. szept. 9. 19:35

Sziasztok!

Clinique és Estee Lauder termékek 25%-kal olcsóbban.

2012. szept. 5. 10:15
köszi a sok tippet arcomat radírozom sokszor de olyat használok ami mindennapos használatra van neutrogénás.
8. c5d1635e99 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2012. szept. 5. 07:02
Nagyon jó a sószappan is.
7. michelle.r (válaszként erre: 3. - Anitaaa03)
2012. szept. 4. 22:05

Ha kávézol, a zaccot keverd össze olívaolajjal és tusolás előtt radírozd át a testedet. A legjobb egy luffa szivaccsal. Azóta testápolóra sincs szükségem, amióta ezt használom.

Ha nem kávézol, akkor tengeri só + olívaolaj vagy cukor és olíva.

Arcradírnak is használom.

2012. szept. 4. 20:01
Végre egy cikk, ami leírja, hogy ne radírozzunk olyan gyakran! Nem kell ám elhinni mindent, amit a reklámokban mondanak...
5. 5f176db420 (válaszként erre: 3. - Anitaaa03)
2012. szept. 4. 12:36

Én a Solitein termékeket, arcradírokat nagyon szeretem.

[link]

Nívea is jó.

Én heti 1-2 x szoktam arcradírozni. És amit nagyon szeretek 2-3 napont az ubotkapakolás. 10 szelet vékony uborka, szemre arcra homlokra-... és 20 percet rajtahagyom. Utána nem mosom le a levét csak arra vigyázok a szemzugba ne menjen be. Bemasszírozom a bőrömbe nagyon jólesik és az uborka a legjobb arcpakolás.

2012. szept. 4. 12:24

Itt találsz bőrradír-tippeket is!


[link]

2012. szept. 4. 11:19
tud vki ajánlani vmi jó testradírt?persze elfogadható áron.mindig csak arcradírokat látok
2012. szept. 4. 09:47
Ez aztán egy tipikusan "Nesze semmi, fogd meg jól" cikk, már elnézést. Olvasok ilyen témában blogokat, Nektek is kéne...
2012. szept. 4. 09:08
Az elmúlt forró, nyári hónapokban az erős napsugárzás, a víz és a szél igénybe vették a bőrünket.
Ilyenkor, ősz tájékán tehát különleges gondot kell fordítanunk az arc- és bőrkezelésre. A bőrápolás leghatékonyabb szerei a természetes alapanyagú kozmetikumok, melyek regeneráló hatásúak.

Ugrás a teljes írásra: Őszi bőrápolás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook