Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A harmadik x utáni bőrápolás fórum

A harmadik x utáni bőrápolás (beszélgetős fórum)


2010. dec. 11. 10:04
Szerintem nézesd meg bőrgyógyásszal, de lehet hogy egy profi kozmetikus is tud segíteni.
8. Veronika27 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2010. dec. 10. 21:52
Nyilván nem a víztől...
2010. dec. 10. 20:18

Ez részben belső gond, de van, ami genetika...

Semmit nem használok... Télen langyos víz (már, ha van, mert elromlott a microm, tehát ennyiért nem kapcsolom be a gázboylert), nyáron hideg víz. Háromszor rácsapkodom, masszírozom a vizet az arcbőrre, de törölközőt sem használok.

A Nagymamámtól így tanultam, és őt 81 évesen is "széparcú Margit néninek" hívták...

6. Bri* (válaszként erre: 1. - Járminé Ritus)
2010. dec. 10. 17:13
Én is hasonló cipőben járok. Nem tudom, mit lehetne tennünk/használnunk úgy, hogy nincs rá havi 15-20 ezer forintunk. :)
5. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Szimbamacska1)
2010. dec. 10. 13:20

A zsiros bor igen, de a pattanasok nem. Azok mindig belso problemat jelentenek.

Radirozni valoban kell, ezzel is lehet csokkenteni a pattanasok kialakulasat.

2010. dec. 10. 13:12
Hasonló cipőben jártam én is. Elmentem nyáron börgyógyászhoz, mert már annyira zavart a dolog és persze már az ismerősök is szóvátették milyen csúnya a bőröm. Nekem sumamed tablettát írt fel, meg egy krémet, amit még most is használok. (a nevét nem tudom). Pár hét alatt gyönyörű lett a bőröm és azóta sem jelent meg egyetlen pattanás sem.
2010. dec. 10. 13:04
Ez genetika miatt is lehet.Nekem is zsiros a böröm.Hetente 1x2x radirozom,vegyes bőrre való krémet használok és szemránckrémet.Van egy pozitivuma a zsiros bőrnek:később öregszik mint a száraz.
2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Járminé Ritus)
2010. dec. 10. 12:57

En a helyedben kivizsgaltatnam magam, lehet valami belso eredetu gondod, gyulladas vagy goc. Szerintem meregtelenitened sem artana.

A zsiros, pattanasos borre jo a teafa, hamamelisz, B3 vitamin tartalmu lemosok, tonikok, az AHA-s termekek, kozmetikusnal AHA kezeles, mikrodermabrazio, vio hasznalata, ultrahang...

Hol vagy rancos?

2010. dec. 10. 12:44
milyen krémet használjak ha zsíros és pattanásos a bőröm még így 35 után is.persze a ráncok is jelen vannak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook