Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondolsz a természetes bőrápolásról? Pl agyagok, olajok fórum

Mit gondolsz a természetes bőrápolásról? Pl agyagok, olajok (beszélgetős fórum)


16. Zoé5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 23. 23:11
Abban nincs tapasztalatom, hogy magam kevergessek, régebben én is próbáltam de nem sok sikerrel.🙈Viszont én is a természetesség híve vagyok és tudok ajánlani egy szuper krémet és maszkot a pattanásokra.😉 Sőt ha érdekel akkor tapasztalatokat is tudsz róla olvasni. Írj rám privátban ha érdekel.
15. NomNom (válaszként erre: 13. - Zsifi1)
2021. jan. 15. 13:28
Onnan sem fogja megtudni mi a problémájára a megoldás, csak vagdalkozik az okosságokkal.
14. NomNom (válaszként erre: 12. - Globus)
2021. jan. 15. 13:26
Nem lenne szükséges a fogamzásgátló. Azért adják mert még véletlenül sem szabad mellette teherbe esni. Szerintem csak azért hogy még több lóvét hagyjunk ott....
13. Zsifi1
2021. jan. 15. 12:29
Okosszépséget kövesd be instan.
12. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 11:58

Ismerősöm 26 évesen sebészetre járt furunkulusokat felvágatni, csíkozták. Házi módszerekkel tíz év alatt oda jutott, hogy örökre ragyás, sebhelyes maradt.

Az A-vitamin készítménnyel egy év alatt rendbe jött. Mellé kapott fogamzásgátlót, mert szükséges a hormonális áthangolás. Mit hisztizett...

2021. jan. 15. 11:50

Èn és a boröm huszon évesen nagyon szerette az Ilcsi kozmetikumokat, a tesóm bore nem bírta. (belobbant, pattanásosodott)

Most lemosásra olajokat használok, a kozmetikumaim viszont 80%-ban ázsiai (foleg koreai)termékek. A maradék 20%-ban tiszta kozmetikai hatóanyagokat vásárolok (q10, Hyaluronsav)és DMSO-val beviszem a borömbe. Nagyon elégedett vagyok.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 08:11

Szerintem nem.

Keresd meg egy jó bőrgyógyász segítségével, hogy mitől jönnek ki a pattanások.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Cc7a88f96d)
2021. jan. 15. 07:49
Oké 😄
8. NomNom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 07:44

Nem kell gyógyszert szedned feltétlenül. (Bár én anno szedtem azt is amit te írsz h nem szedted be, kellett mellé fogamzásgátló.(

De a természetes dolgokkal sem érsz sokat ha nem tudod miért olyan az arcod amilyen. Allergia, belső gyulladás, hormonok... Sok minden lehet. Attól hogy agyagot stb kensz rá ez megint nem fogja megoldani mert vszeg belül van a probléma.l

7. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 07:36
Van olyan eset amikor a szervezetet ki kell tisztítani,hogy helyreálljon minden.De ha te ennyire buta vagy,akkor maradj a kis problémáddal.Minden megoldásra van egy kifogàsod😅😆
2021. jan. 15. 07:14

Az én bőröm ezeket nem bírja. 😕

Az olajoktól allergiás reakcióként megvastagszik, begyullad.

De ettől neked még jó lehet.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2021. jan. 15. 07:10
Köszi a segítséget, de nem kisérletezgetem antibiotikummal. Pont azért érdekel a természetes bőrápolás, mert nem szeretném a testem felesleges dolgokkal terhelni, mint egy antibiotikum. Pont, hogy olyan gyógyszert akart írni ami melett 6 hónapig nem lehetek várandós, azért ez mindent elmond. Én pont, hogy nem szeretnék mindenért antibiotikumokhoz, gyógyszerhez fordulni mert ez nem a problémát oldja meg, csak eltompítja..
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 06:54
Akkor nem jó bőrgyógyászhoz mentél.Nekem volt annó stressz miatt komoly bőrproblémám,kaptam antibiotikumos kezelést 2hónapig,krémeket és tükörsima az arcom is.Szerintem nézz utána ki jó doki felétek.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. jan. 15. 06:49
Már voltam, de nem volt haszna.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 15. 06:43
Miért nem mész el bőrgyógyászhoz?Hatalmas segítség lenne szerintem,sőt ajánlana krémeket is.
2021. jan. 15. 06:38
Egy ideje nézek youtube - on egy minimalista életszemléletű hölgyet aki nem költ kozmetikumokra drogériában hanem maga készíti el és ez igaz az élete megannyi területére pl fürdőszoba, konyha, mosipelus, tisztítószerek stb. Van egy nagyon jónak tűnő arckrém repectje amibe shea vaj, mandulaolaj, jojobaolaj és hasonlók vannak semmi káros anyag. Viszont én nem értek annyira a bőrápoláshoz és 25 évesen borzasztó Pattanásos vagyok még mindig. Szerintetek ez jobb lehet a bőrnek mint pl ha megveszem a drága termékeket? Az olajok nem tömítik el a pórusokat? Lehet kapni természetes agyagokat is arcmaszknak, azt is nála láttam. Nem tudom, hogy érdemes-e ezeket használni és ezáltal is jobban figyelni arra ne költsek sokat a drogériában és melette környezetbarátabb is. Valakinek van tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook