Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák bőrápolása fórum

Kismamák bőrápolása (beszélgetős fórum)


2012. szept. 27. 18:04
Szia. Nekem nem lett csíkos a pocakom, pedig én is hajlamos vagyok rá. Rengeteget kentem, eleinte a babylove-os olajat, később a vichynek egy termékét használtam. Hogy ezek használtak vagy sem azt nem tudnám megmondani :)
2012. szept. 27. 09:58

Szia

Én a Babylove terméket próbáltam ki... hát mit ne mondjak egy rakás ...

Mondjuk nekem hízás-fogyás miatt amúgy is van már pár csíkom, de így is lett. Viszont szerencsére nem vészes, viszont amekkora pocakom volt, meg amennyi feszült, hát csoda hogy nem lettem zebra, hanem csak 3 pici csík van rajta. Nem hiszem, hogy ez a krém segített rajta... :/

2012. szept. 26. 22:05
A milupa a brendon-ban a legolcsóbb! Ott 990,-, míg a dm-ben 1490,-!
2012. szept. 26. 22:03
Köszi, kiprobalom a milupat is, meg a shea vajat is!! :)
9. Sztavros (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2012. szept. 26. 22:03
Igen, csak ruhaban nem szeretek strandra jarni. :)
2012. szept. 26. 21:39

Én a terhesség előtt 2 évvel fogytam 20 kilót. A terhesség alatt semmit nem kentem magamra, mégsem csíkosodtam be.

Korábbi "zsíros" múltamból viszont maradtak csíkjaim. :(

2012. szept. 26. 21:30
A Shea vajat nagyon ajánlom!
6. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Sztavros)
2012. szept. 26. 21:27
Vígasztald magad, hogy nem fáj és nem látszik ruhában.
2012. szept. 26. 21:22
Nekem kiskorom óta vannak a csípőmön csíkok. Terhesen a milupa terhességi csíkok elleni krémjét használtam. Nagyon zsíros nehézkesen kenhető, de szuper a bőrömnek. Nem is lett a hasamon csík! Most is ezt használom. :D Viszont mikor megszületett a lányom nem figyeltem magamra, csak rá, és nekem nagyon bedurrant a mellem, és nőtt hirtelen 2 méretet, és mivel nem kentem nagyon csúnya lett. :( Ez van. Idővel ezt is megoldjuk! :D
2012. szept. 26. 21:22
Legalabb ha valamennyivel kevesebb lenne, mar az is jo lenne. :(
3. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - Sztavros)
2012. szept. 26. 21:18

Szia!

Sajna az a baj,h ha olyan a bőröd akkor úgyis csíkos lesz hiába kened... :(

Én kentem rendes babaolajjal és a DMes babylove krémmel meg Dove bodymilkel,de sajna a végére így is zebra lettem :( Ezek a kencék annyit segítettek h nem viszketett annyira :)

2012. szept. 26. 21:16
Anno Crem 21-t használtam. A bőröm is szép volt, a fiam meg még szebb!
2012. szept. 26. 21:14

Szasztok!

A pocakom most indul majd csak igazan növekedesnek es nagyon veszelyeztetett a böröm, mivel mar igy is sok striam van. Nem szeretnek csikosodni, es nem tudom, hogyan tudnam a leghatekonyabban megelözni. Czeizel 9 honap cimü müsöraban hallottam a ricinus olajat, hogy az hatekony börtaplalo. Hasznalta mar valaki? Es az olivaolajrol mit gondoltok? Egyeb tippek, praktikak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook