Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség- és bőrápolási vállalkozás fórum

Szépség- és bőrápolási vállalkozás (beszélgetős fórum)


8. Tai (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
márc. 21. 16:12
Én is használtam Estée Lauder kozmetikumokat,valóban kiválóak! Például olyan alapozó púdert vettem onnan,hogy senki meg nem mondta volna,hogy rajtam van,gyönyörű volt a bőröm,és nem kente össze a ruháimat sem :)
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:04

Minden most keresett és elismert márka így kezdte. A kérdés, hogy van-e elég pénzed és kitartásod, mert akár évekig is tarthat, mire bevezeted, és nyereséges lesz.


Nekem egy aromaterapeuta készíti a kozmetikumokat évek óta. Kereskedelmi forgalomban nem kaphatóak, ő tényleg személyre szabja. Ha ilyenben gondolkodsz, hajrá.


De pl. Estée Lauder nyomába eredni ma már szerintem nem reális, elképesztő a választék. Még a jókban is.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 18:02

Kozmetikusok pont ezt csinálják.

Milyen termékekre gondolsz? Melyik márkákra?

5. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 16:08

Manapság inkább költenek botox vagy hyaloronsavas kezelésekre azok a nők,akiket zavar a bőre állapota!

Valljuk be,ezek a kozmetikai krémek ( próbáltam a legdrágábbat is ) szinte semmit nem érnek.

Ha annyi pénzem lenne,hogy ilyesmi vállalkozásra futná,biztosan egy szakmabeli bőrgyógyásszal társulnék!

Egyet értek a többiekkel.....

márc. 20. 14:37
Tele van ilyenekkel a piac, és gyakorlatilag mind az "örök szépséget" igéri. Én biztos nem vágnék bele. Ha nézted az utolsó adások valamelyikében volt pont egy ilyen vállalkozó. Számomra csilliárdokat öntött bele a gyártásba és a marketingbe, és mire vitte? Semmire.
márc. 20. 13:53

Végig gondoltad?

Ki lenne a célközönséged, melyik korosztályra gondolsz?

Van fölös több 10 millió forintod erre a célra?

Nemcsak előállítani kell a termékeket, hanem értékesíteni is.

A drogériák, patikák tele vannak különböző kozmetikumokkal, néha már zavaró a bőség.

Nem hiszem, hogy egy új termék annyival jobb és másabb lenne.

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 12:57

Gondold végig, mit mondanának erre a Cápák !

Na ugye...

Gyere vissza, ha már van mit felmutatnod, akkor beszélhetünk róla.

Úgy látom ez még csak egy szép álom. Majd, ha felébredtél, akkor gondold újra.

márc. 20. 12:21

Egy olyan vállalkozást tervezek létrehozni, ami az egyedi bőrápolási termékek iránti igényekre kínál megoldásokat. A vállalkozás a természetes alapanyagok felhasználásával egyedi bőrápolási termékeket gyártana és értékesítene.

Célja alapvetően az lenne, hogy ügyfelek számára minőségi és személyre szabott termékeket kínáljon, melyek segítségével bőrük egészséges és ragyogó maradhat, így pedig egyedi szépségápolási rutinokkal és termékekkel járulnánk hozzá az ügyfelek önbizalmának növeléséhez és boldogságukhoz.


Mit gondoltok az ötletről? Érdemes lenne belevágni?

A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook