Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
507. tundek
2009. ápr. 27. 06:26

Jó reggelt lányok felvirradt az eutolsó nap. Mindenkinek aki még csinálja sok sikert.


Aki a ferlénél jár annak is és aki most kezdi annak is


Szép napot mindenkinek

506. 98be186447 (válaszként erre: 502. - Dorry)
2009. ápr. 26. 21:33

szia! hasonló a helyzet: hétvégén vendégek, buli, borocska, sütike, de sok mindent tanultam én is a két hét alatt: a sok sali tényleg jól esik, főleg, mivel most van fejessali és retek szezon. a gyomrom nekem is sokkal könnyebb lett, sok folyadék, így van, és újra zöldteázni fogok, sokat. meg azt is megszoktam, hogy este időben egyek és csak picikét.

és sokkal kevesebb CH-tal is lehet sportolni, élni, sőt. bár hozzá kell szokni :).

én is örülök már ezeknek is, meg a pár kilonak, bármennyi legyen is, de annak nem, hogy mindjárt nyár van, és még nagyon sok plusz kiló... :(

holnap még beszélünk!

jóéjt mindenkinek :)!

Bori

2009. ápr. 26. 21:28

Sziasztok!

Nem is tudom mit írjak,péntektől nem mozogtam,nem tudtam betartani a diétát mert olyan helyen voltam ahol nyomták elém a kajákat.Lelkiismeret furdalásom volt,hogy elrontom a 4 napos kitartásomat,de nem akartam megbántani azt akihez mentem.Holnap újra kezdődik,megpróbálom meg csinálni a hetet,és utána elkezdem elölről.Holnap megyek mozogni,már nagyon hiányzik,így várom is.:) Kitartást

504. dorry (válaszként erre: 503. - Ragyogás)
2009. ápr. 26. 21:11
Szerintem elcserélheted! nem hiszem, hogy akkora baj lenne.
2009. ápr. 26. 19:56
A reggeli kv-t be lehet cserélni gyümi teára édesítővel?Nem kv-zom...
502. dorry (válaszként erre: 497. - 98be186447)
2009. ápr. 26. 17:00

Szia!

Nem voltam a hétvégén, vendégeink voltak, és sajnos sokat bűnöztem :(

Holnap még megcsinálom az utolsó napot rendesen.

Egyébként érzem a pozitív hatásait a diétának. Könnyebnek éreztem a gyomrom, nem volt leterhelve. Ezek után is oda fogok figyelni a CH kerülésére, meg a sok folyadékbevitelre. Nagyon jó ez a sok saláta.

Holnap fogok mérlegelni, de szerintem 3- 3,5 kg lement. Lehettem volna ügyesebb is, de én már ennek is örülök.

Te hogy vagy? Ügyeskedsz?

501. tundek
2009. ápr. 26. 06:25

Sziasztok Csajok ez az utsó előtti nap tessék megnyomni nagyon. Én is valamlyen szinten hanyagolom, de azért nm nagyban tértem el. Az eredményem tulajdonképpen az első naphoz képest 4 kiló, ami azért nemolyan rossz bár még a mai napnak sincs vége. És ma sültcsirké esem én is ebédre. Sissa ngyon ügyes vagy jó az eredmény. Kitartás mindenkinek holnap jövök reggel benézek, egész nap nem leszek.


Sziasztok ügyesen.

2009. ápr. 25. 20:06
Ok Orsi akkor holnap bevásárolok a diéta szerint és hajrá!nyomjuk le a hájt:)
499. 4e6546fe63 (válaszként erre: 498. - Ragyogás)
2009. ápr. 25. 17:03
szia!szívesen kezdem veled hétfőn,mert a mai nap elég jól telt,most megyek dolgozni és nem tudom,hogy ott bent mi vár!Akkor hétfőn!
2009. ápr. 25. 15:59
Sziasztok!Hétfőn belevágok..15kg kell fogynom,remélem ez a két hét egy 5 kg levisz rólam.Ha lenne aki most kezdené szívesen venném ha támogatnánk egymást."Régi" csajok egy kérdés.Én nem kávézom...akkor reggel gyümi tea édesítővel becserélhető?vagy van ennek valami élettani hatása hogy pont kv-t kell inni?
2009. ápr. 25. 12:25

Dorry, hogy vagy?

Az újak meg úgy látom nagyon ügyesek, túl vannak a nehezén, csak így tovább,a második héten sokkal könnyebben és hamarabb telik az idő :)!

2009. ápr. 25. 12:23

Helló lányok!

sisssa, gratulálok, már sima ügy, még a hétvége ellenére is :)!

hát, én is eléggé ellazáztam a végét, sajnos... Bűnözgetések, már szinte minden napra:(. De nem érzem haszontalannak egyáltalán, hogy ezt az utolsó három napot végigcsináljam, sőt! De az eredményem nem tükrözi majd a diéta erdményét, viszont az életmódváltásé nagyon is! Na, majd a végén ezeket szépn leírom.

Ma este szülinapi buliba megyek, nem tudom, mit tegyek: ok, a tortát simán megállom, de borozgatás nélkül furcsa lesz... Mit lehet tenni szrintetek?

Puszi és kitartás!

495. sisssa
2009. ápr. 25. 08:19

Jó reggelt Lányok!

Szerencsésné, én itt vagyok:))

Én még csinálom, ez a 11.napom. Eddigi eredményem -4kg. Most 67kg vagyok. Remélem még 1kg lemegy és akkor lényegében a célomnál vagyok. Körülbelül 5kg-t reméltem ettől a 2 héttől.

Utána a végső cél a 62kg. 1 nap kihagyás után megcsinálom a 10 napos diétát, utána pedig visszatérek a szétválasztóra!

Remélem azért maradtunk még páran.

Babapocok, nekem az 5. nap volt a holtpont. Ha te már túl vagy rajta és nem hagytál fel vele, akkor ne aggódj, mert most már sikerülni fog. A második holtpontom a 8. napon volt és akkor én sajnos csokiztam, de mint az eredményemből is olvashattad annyira nem zavart be. Az előző pár napban "szorosra húztam a nadrágszárat":)


Ma reggel kihagytam a citromos répát, mert meccsem lesz 10-kor és nem szeretnék a pályán hasmenést kapni:)


További szép napot mindenkinek és kitartást!!

2009. ápr. 24. 23:39
Én,csak még az 5. nap végénél járok. De itt már látom egy jó páran abbahagyták. Hosszú és s.ar volt ez a nap, de már véget ért. Jó éjszakát Mindenkinek!
2009. ápr. 24. 21:59

Hát csajok,azt hiszem haldoklik a téma....

Ki csinálja még?

492. 068c125a15 (válaszként erre: 491. - 4e6546fe63)
2009. ápr. 24. 11:52
Szia! Az én leírásom szerint lehet helyettesíteni még zöldbabbal is. Amúgy én is rákényszerültem, h abbahagyom, mert 60 órás továbbképzésen vok már 3 napja és még holnap is 6-ig. {most is onnan írok hordozható nettel, remélem nem rúgnak ki, de nagyon unom, így lefoglalom magam. Azt hiszik bőszen jegyzetelem a mondandót. :) } Otthon sem vok, itt meg előre rendelt kaja van. Nyári szünetben megcsinálom újra ezt, lehetőleg 2x. Addig is próbálok nem elszaladni a kajával, de ezt betartani jelenleg nem tudom. Pedig lement vele az első hétre 2 kg.
2009. ápr. 24. 11:27
A kávét lehet cappucinoval vagy teával helyettesíteni?És a spenótot sóskával?
2009. ápr. 24. 11:25

Sziasztok!


Sajna nehezen állom meg az édességet és így újból bűnöztem!-,de mivel visszaszedtema a leadott 3kilómat,mert sajan annyit ettem,így úgy döntöttem,hogy nekilátok újból és haljak meg,ha nem csinálom most végig!Tehát holnap teljes bedobással előre!Már most elkészítem a holnapi ebédet és a taákat,hogy reggel ne kelljen ezzel foglalkoznom és akkor nyugodtan tudok majd a kisfiammal lenni!tehát holnaptól új erővel!Remélem most összejön!

2009. ápr. 24. 09:11

Sziasztok!

En mar nem csinalom, mert rengeteget csaltam..Itt volt a kicsikori baratnom 3 napot, es tenyleg sokat csaltam, az elott meg a husvet...:-(((

MAjd nekifogok ujra, es megprobalom becsuletesen vegigcsinalni.

Nem is nagyon voltam neten mostanaban, ugyhoy belesem olvastam az utolso ket napban, hogy veletek mi a helyzet.MAjd ma estere szerintem lesz idom, remelem ti ugyik vagytok, es olvadnak a zsirok!!

Puszika mindenkinek!

488. Szerencsésné (válaszként erre: 486. - Szuszy)
2009. ápr. 23. 22:06

Semmi gond,kicsi adag,sok séta(ha lehet)És sok folyadék!!!

Majd folytatod,ha itthon leszel.Jó időtöltést!!!

487. Szerencsésné (válaszként erre: 483. - 893032e129)
2009. ápr. 23. 22:05

Na,az is megvolt,úgyhogy a tegnapi torna is letudva...:)

Ez az epres pezsgős dolog véletlenül jutott eszembe,de nagyon ízlett!

486. Szuszy
2009. ápr. 23. 21:59

Sziasztok!

Nekem most 2 nap totál kihagyás jön, reggel elutazunk 2 napra egy csoporttal, megrendelt kaják lesznek, muszáj lesz ennem, nem tehetem meg, hogy kimaradok a közös evésekből. Lesz ott minden, töltött káposzta, rántott husi, süti, pogi....

Szóval csőd lesz számomra, de nem tehetek mást. Majd megpróbálok kicsi adagokat enni.

Huhh, előre félek, hány kilót szedek magamra. Vasárnap jövök, mindenkinek további jó fogyást, kitartást és kellemes napokat kívánok!

2009. ápr. 23. 21:00

Sziasztok Lányok!

Mára végeztem mindennel,a diétát betartottam,futottam 6km-t,és itthon takarítottam,így a LM-et kihagytam.Így is alig maradt energiám,már várom a holnapot,hogy ehessek.:)Szerintem nem fogok többet jönni,úgy hogy jó éjszakát mindenkinek,még egy kis kitartás és készen vagyunk.:)

484. dorry (válaszként erre: 479. - Sisssa)
2009. ápr. 23. 16:18
Épp most van meg...
483. 893032e129 (válaszként erre: 480. - Szerencsésné)
2009. ápr. 23. 14:57
Eper és pezsi? :)) Nem semmi. Egy kis romantika Szerencsésúrral?? ;)
482. Szerencsésné (válaszként erre: 452. - Babapocok22)
2009. ápr. 23. 14:18
Szia!Köszike!Én sajna nagyon nassolós vagyok.Nem kimondottam csokira,a sütit is imádom....(:
481. Szerencsésné (válaszként erre: 446. - Sisssa)
2009. ápr. 23. 14:16
KÖSZI!!!!!!
480. Szerencsésné (válaszként erre: 444. - Szuszy)
2009. ápr. 23. 14:15

Kszi,köszi!

Fogyi volt,azonban este meg eper,és pezsgő!!.....Muszáj volt...:)

479. sisssa (válaszként erre: 478. - Dorry)
2009. ápr. 23. 11:02

Ne kenődja el, valószínüleg csak vízvisszatartásról van szó, semmi hízás..

Ha mensi közelében vagy, az is sokat számít!!

Szép napot!

478. dorry (válaszként erre: 474. - Sisssa)
2009. ápr. 23. 10:51

Vigyázz magadra sissa! Egyik kolleganőm pont most jár injekciós kezelésre, mert nem vigyázott a hátára! Menj maszőrhöz, és pihizz ma!

Reggel ráálltam a mérlegre, és 1 kg-val több vagyok, mint tegnapelőtt :(! Nem értem miért, mert nem csaltam az utóbbi pár napban. Bár a holdnaptár valami vízvisszatartásról írt valamelyik napra, remélem csak ez az oka...

Kicsit elkenődtem...

Most mennem kell melóba, nem tudom mikor jövök!

Mindenkinek szép napot!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook