Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
30362. keki70 (válaszként erre: 30361. - Nynaaa)
2020. dec. 27. 11:32

Szia,nagyon szépen köszönjük,neked is Boldog Karácsonyt!🎄


Nyitottal,ezzel átlát az orvos mindent,zárttal dolgozni sokkal nehezebb,olyan,mintha a sötétben tapogatózna.Bár van,amit meglehet ezzel is oldani.

Ha már ívesebbet szeretnél,az már nem "csak" reszelgetés,jó is lenne,ha ilyen egyszerűen menne.

Ívesre,keskenyebbre venni egy orrot-az már nem kis beavatkozás.


Konzultáción majd KT elmond mindent,sok szerencsét!🐧🌸🍀

30361. nynaaa
2020. dec. 27. 08:39

Sziasztok, elsonek is Boldog Karacsonyt mindenkinek :)


Leginkabb a "Karaszosoktol" kerdeznem, hogy Doktorur zart technikaval is dolgozik? Az en orrcsontom 2007ben mar volt mutve, zart technikaval (az akkori orvosom mar kulfoldon praktizal ), de szeretnem ivesebbre es kicsit keskenyebbre, babasabbra venni a figurat :)


Ez szerintetek egy kisebb mutettel megoldhato? esetleg "csak" megreszelgetni? nem vagyok hozzaerto, bocsanat, ha butasagot irok.

Karasz Dr a kiszemeltem,nagyon varom mar a konzultaciot!

30360. Attractive (válaszként erre: 30359. - Metélőhagyma)
2020. dec. 26. 23:00

S nekem az is fura, h itt is mindenki félve "beszél". De miért nem vállalhatjuk nyíltan a véleményünket? Sőt, én nem is véleményt írtam le, mert senkit nem minősítettem, csak megosztottam a tapasztalatomat, a tényeket.

Amerikai oldalon simàn mindenki kiírja a realselfen a jót s rosszat. Ide kéne eljutni.A kritikus gondolkodás nem bűn, hanem előre viszi a világot.


Lehet, h az én orrom még apad,sőt, köszönöm, h bíztattok.

30359. metélőhagyma (válaszként erre: 30340. - Attractive)
2020. dec. 26. 18:29
Nekem a konzit 10 perc alatt elintezte, már szólt neki az asszisztens csaj, hogy lejárt az idő. Utólag biztos, hogy nem mennek el ehhez a dokihoz, vicc amit művel. Itt meg a fórumon eloadjak, hogy mennyire ért az orrplasztikahoz. Most meg orulhetek ha külföldön egyáltalán elvallaljak az orromat :) nem vagy egyedül, és egyet értek veled. Tényleg nem szabadna ezt hagyni! Megkarositja a nőket, elveszi a pénzüket és a szépséguket. Kötelessége lenne tájékoztatni a betegeket a gyogyulasrol, tapaszolasrol, lehetséges mellekhatasokrol. De mit szeretnénk amikor még Kárász doki is megszerkesztett képet tesz fel mintha saját munkája lenne? :) vicc az egész ipar. Mindenkit buzdítok, hogy nézzen utána a ki választottjanak több helyen is. Ugye itt hoxan is működik a besugo rendszer, észnél kell lenni :)
30358. Allie_33 (válaszként erre: 30355. - Attractive)
2020. dec. 26. 16:57
Teljesen jol leirtad... nekem sem fordult meg a fejemben, hogyha mar kinezek egy tenyleg jo nevu orvost, akkor is sikerulhet ugy, hogy ne legyek majd elegedett. Sajnos utolag latom, hogy erre is fel kell keszulni. Es a terv sem garancia semmire sajnos😕
30357. bdnr22 (válaszként erre: 30355. - Attractive)
2020. dec. 26. 11:56
Én úgy mentem az első műtétemre, hogy olyan biztosan nem fordulhat elő, hogy visszasírom majd az eredeti orromat... Gondoltam ennyi pénzért max nem lesz tökéletesen olyan, amilyet elképzeltem,de ennyi... Aztán rajottem, hogy ez nem így működik...
30356. rekab (válaszként erre: 30355. - Attractive)
2020. dec. 26. 10:11
Teljesen egyetertek a leirtakkal.
30355. Attractive (válaszként erre: 30352. - Rekab)
2020. dec. 25. 23:11

Értem én, h elszáll a bizalom, de az lenne a cél, h az orvosoknak a nevük, hírnevük, prestizsük, múljon azon, h hogyan dolgoznak. Hogy jó munkát csináljanak s elégedett legyen az ügyfél. A realselfen az orrkorrekciót 90% pozitivan ítélte meg. Kíváncsi vagyok, h nálunk mennyi ez az arány.


Én is szolgáltatok, az én munkámban az ügyfelek kiverik a garanciát, s mivel a hírnevem múlik rajta, természetesen megcsinálom, még ha nem is az én hibám.


Itthon meg van szélsőség is akár, nem egyszer fordul elő, hogy nincs terv, nem érdekli az orvost, h mit akar a páciens, nem hallgat meg, nem figyel, nem érdekli a beteg álláspontja, azt csinálja ami tud, aztán vagy tetszik vagy nem. Lényeg, h minél kevesebb legyen a vesződség s tolják a műtőbe s fizessen....amíg van beteg s nincs reklamáció, ez nem fog változni. Holott a plasztikai sebészet célja, h a beteg szépnek érezze magát, visszanyerje az önbizalmát, s nem az, h az orvos gazdagabb legyen.

30354. rekab (válaszként erre: 30353. - Bdnr22)
2020. dec. 25. 18:26

Jah, emlekszem. Azt nem is ertettem...

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

🎄🎄🎁🥂

30353. bdnr22 (válaszként erre: 30352. - Rekab)
2020. dec. 25. 15:27
Nekem nem ingyen lett volna a korrekcióm... Nem tudom miért az enyém se sikerült szebbre a tiédnél...
30352. rekab (válaszként erre: 30350. - Attractive)
2020. dec. 25. 12:49
En nem tettem felre korrekciora, szukseg volt korrekciora, de az en dokim nem kert korrekcios penzt. A tapasztalatom viszont az, hogy sokan nem korrekcioztatnak az elso dokijukkal, mert elszallt a bizalom. Mas munkajat viszont senki nem korrigalja ingyen, sot... És ha egy orrmutetbe beleugrassz, nem csak az anyagiak miatt, sokkal inkabb a lelki resze miatt, jobb ha felkeszulunk arra, hogy nem ugy sikerul feltetlenul, ahogy szamitunk ra.
30351. Mono2
2020. dec. 25. 02:07

Sziasztok!


Jelentkeztem néhány naplóba, megköszönöm, ha beengedtek. 💚


Korábban már elkezdtem én is vezetni az orrommal kapcsolatos naplómat (Régi álmom megvalósításának útján címmel).

Tavasszal mentem volna konzultációra Rezek doktor úrhoz, azonban a kialakult helyzet miatt visszamondtam és azóta sem voltam sem nála, sem másnál konzultáción. Az itteni fórumot olvasgatva elbizonytalanodtam, ezért is szeretnék naplókat nézegetni.


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! 🎄🎁🎗️

30350. Attractive (válaszként erre: 30342. - Rekab)
2020. dec. 25. 00:41
Szerintem nagyon nincsen rendben, ha úgy kell belevágnom egy műtétbe, h én teszem félre a pénzt a korrekcióra. Ha megélnek azok az orvosok, akik boldogtalan pácienseiken nem segítenek, akkor nagy a baj. Ki kell állnunk magunkért, s a sebészek munkájának színvonalának (s nemcsak árának) növekedése kell hogy megtörténjen. Jelenleg ők járnak jól. Nincs következménye a rossz munkájának. S a boldogtalan páciens ráadásul korrigáltat. X orvos az Y orvossal s fordítva. A beteg pénze fogy, az övöké meg dagad. Több transzparencia is kell, h egyszercsak kezdjen apadni a rossz orvosok betegszáma, akkor fognak majd jobban dolgozni. Addig minek?
30349. keki70 (válaszként erre: 30346. - Shelly)
2020. dec. 23. 10:25

Szia!


Kárász doktor-megvagyok elégedve teljes mértékig.Képem van fent :-)

30348. keki70 (válaszként erre: 30347. - Otsike)
2020. dec. 23. 10:23
Te kis Humor Herold!🦄😊❤️😜 /jaj de nehéz volt lovacskát találnom/
30347. Otsike
2020. dec. 23. 07:59
Jégkorong mérkőzésen találkoztam a Palánk nevezetű orrsebésszel...Elég fájdalmas volt...
30346. Shelly
2020. dec. 23. 07:57

Sziasztok!

Jövőre szeretném megcsinálni az orromat. Mégcsak véleményeket gyüjtök a dokikról, nekem eddig Járai és Kárász doktor úr a szimpi. Írjon légyszi akit ők műtöttek, hogy meg voltatok e elégedve illetve ha van fotó azt szivesen megnézném :)

Köszönöm!

30345. Judit0613 (válaszként erre: 30343. - Dori-28)
2020. dec. 22. 20:37
Szekszárdon is, ott állami kórházban. :)
30344. Paradise (válaszként erre: 30343. - Dori-28)
2020. dec. 22. 09:01

Jó reggelt!:)


Információim szerint Szekszárdon is, de a doktor úrról még én is várok további elérhetőségeket, esetleg van e lehetőség nála Budapesti konzultációra stb?

30343. dori-28
2020. dec. 22. 07:39

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy Járai doktor úr csak Pécsen rendel?

30342. rekab
2020. dec. 21. 18:04

Teljesen mindegy kit választassz itthon vagy kulfoldon, sosem lehetsz 100 %-ban biztos abban, hogy a vegeredmeny tetszeni fog. Meg akkor sem, ha az hibátlan. Van olyan akinek szep orra lett, mindenki dicseri, de o maga utalja, mert nem tudja megszokni...

Szerintem az egyik legfontosabb resze egy orrmutetnek, hogy kb utald az orrodat es legyen elkepzelesed, hogy mit szeretnel.

Egy orrmutetre ne sajnald a penzt. Szerintem a legjobb ugy belevagni, ha az embernek a korrekciora is megvan a penze.

Ha egy doki mar a konzultacion nem szimpi, nem valaszol a sok kerdesedre, es tervet sem csinal, pedig szukseged lenne ra, nem szabad vele csinaltatni. Tovabb kell menni, addig keresni mig meg nem talalod a te dokidat.

Igy, ha korrekcioztatni kell, legalabb nem magad hibaztatod az orvosvalasztas miatt, esetleg a korrekciot is rabozhatod, mert tudod h nala nem talalsz jobbat.

Tovabbra sem csak a dokin mulik, hogy milyen lesz a vegeredmeny. Sajnos. Bar ennyire egyszeru lenne!

Sok sikert minden mutet elott allonak es gyogyulonak is!

30341. Attractive (válaszként erre: 30336. - Bdnr22)
2020. dec. 21. 17:18
Láttam az orrodat, az a munka nagyon nagyon...hogy is mondjam finoman... szóval jogos volt a felháborodásod és elégedetlenséged! Hátast dobtam, mikor megláttam, hogy ezt a munkát kiadni a kezéből????? Ő ezzel elégedett volt vajon???
30340. Attractive (válaszként erre: 30337. - Bigyu000)
2020. dec. 21. 17:14
És az hogy nincs terv még hagyján! Nincs egy honlapja sem, ahol megbízható információk lennének feltéve, vagy referenciafotók. Nem publikál, a híre csak szájról szájra terjed, terv nélkül meg nincsen számonkérhetőség sem- holott, nyilván tudom, hogy ez nem olyan, mint egy házépítés... az orrnál ki tudja a szövetek hogyan gyógyulnak- de erre is fel kéne hívni a figyelmet, kommunikálni kellene, tájékoztatni a lehetséges szövődményekről, rosszul gyógyuló szövetekről stb.
30339. bdnr22 (válaszként erre: 30338. - Bigyu000)
2020. dec. 21. 16:39
Írtam privát üzenetet.
30338. bigyu000 (válaszként erre: 30336. - Bdnr22)
2020. dec. 21. 16:00
Nálam sem egyezett a véleményünk a korrekcióval kapcsolatban, emiatt nem is mentem bele. Neked min kellett volna javítani?
30337. bigyu000 (válaszként erre: 30335. - Attractive)
2020. dec. 21. 15:58
Ugyanezt tapasztaltam, és igazad van. Utólag tényleg nagy bátorság volt így a műtét, de nem is voltam nyugodt.
30336. bdnr22 (válaszként erre: 30335. - Attractive)
2020. dec. 21. 15:33

Teljes mértékben egyetértek veled... És ugyanezeket tapasztaltam Rezekkel a tervvel kapcsolatban a műtét előtt ... Csak nekem ugye a korrekciós elkepzelesek se egyeztek, még megvan az emailem amit emiatt írtam neki a 10 hónapos kontroll után... és így jobbnak láttam, ha inkább Járait választom.


Szóval kedves orrplasztika szűz lányok! Nincs legjobb és nincs legrosszabb doki! Minden dokinak vannak szép és nem szép munkái, elégedett és elégedetlen paciensei, ezt mindenképp vegyétek figyelembe! Csak jó és rossz tapasztalat van! De az, hogy valakinek egy doki megfelel az nem azt jelenti, hogy mindenkinek meg fog, és ugyanez igaz fordítva is, attól mert valaki nincs megelegedve valakivel, lehet hogy a másik pont vele lesz elégedett... Itt a lényeg, hogy ne higyje azt senki, hogy van olyan, hogy 1000 százalékos biztos garancia a sikerre!!

30335. Attractive (válaszként erre: 30334. - Bdnr22)
2020. dec. 21. 14:14

Úgy látom, hogy elég nagy a szórás az eredmény tekintetében. Kinek jobban sikerül kinek nem. Akinek jól sikerül, az ódákat zeng az orvosáról aki épp a rosszul sikerült kategórába kerül, az meg sírdogál.

A plasztikai műtét kategória ott kezdődik, hogy a páciens véleményét is kikérjük, megbeszéljük vele, hogy ő mivel lenne elégedett, megnézzük, megvizsgáljuk, hogy mi lehetséges és mi nem és megindokoljuk hogy miért igen miért nem járható út, amit a páciens kér. A pácienssel együtt dolgozva jutunk egy egyezményes célra, hogy mi az amit a páciens és az orvos is reálisnak és esztitikailag elfogadhatónak tart.

Nekem az élményem annyi volt, hogy a Doktorúr mondta, hogy igen, tudunk csinálni egy szebb orrot- se terv, se semmi, kb 5-10 perces konzultáció- 25 ezer. Kértem tervet, azt mondta, hogy nem szokott tervet csinálni.... Erre hozzál döntést... nyomták ezerrel, hogy a doktorúr nem csinál tervet... néztem, hogy ez komoly? emberek döntést hoznak így, csak a bizalomra építve???? pörögtem egy hónapot, de nem hagyott nyugodni- felhívtam, hogy azért nekem ez a "szebb orr" nem elég konkrét- majd fél évig küzdöttem a tervért.... A tervre nem volt lehetőségem reflektálni, nem kaptam meghallgatást, a műtét előtt jeleztem, hogy én mit gondolok, amire annyit mondott, hogy nem lehet, mert sok bőr maradna. Az lett, amit a Rezek akart vagy egyszerűnek, könnyen megvalósíthatónak gondolt, nem tudom.

Nyilván, az én hibám, hogy belementem, ami elsősorban a rengeteg pozitív visszajelzés miatt volt.

Egy plasztikai beavatkozásnál, ahol az ember vállalja a rizikót, és kifizet 1 millió forintot, nem azt akarja, hogy az orvos elégedett legyen, hanem ő maga legyen elégedett vagy legalábbis érezze, hogy nem a "tárgya" a műtétnek, hanem partnerként kezelik,hogy bele van vonva a folyamatba és az ő akarata, meglátása is benne van. Hogy a végső terv, ami orvosilag elérhető, tetszik-e neki, és ezért a célért vállalja-e a procedúrát.

Az államiban, amikor műtenek, elfogadom, hogy meg se kérdezik, hogy nekem mi a véleményem, és nem is tekintenek embernek. De, azért egy 1 milliós plasztikai műtétnél, ami jelentősen megváltoztatja az orr és a teljes arc kinézetét, talán nem így kellene hogy legyen.


Ha meg egy orvos azt mondja, hogy ezt meg ezt nem lehet, akkor legyen lehetőségem azt mondani, hogy akkor keresek másik orvost, még futok egy kört. Ha meg senkisem tudja megcsinálni, amit gondolok, akkor meg nem költök rá egy milliót és nem rizikózok, mert minden műtét rizikó.


Hozzátenném, nekem nem voltak elrugaszkodott álmaim, és most sincsenek és most nem is az én orromról szól ez a bejegyezés, hanem arról, hogy hogyan látom én visszatekintve az egész folyamatot.


Az orrom biztosan sokat apad még :-)


Nyilván, nem könnyű plasztikai sebésznek lenni, mert mindig vannak irreális elvárások és hisztis nők. Én úgy látom, egyik csoportba sem tartozom.

30334. bdnr22 (válaszként erre: 30333. - Attractive)
2020. dec. 21. 13:11

Abban teljesen egyetértek veled, hogy bizonyos orvosok úgy vannak beállítva, hogy ők a legjobbak mások meg úgy hogy ők a legrosszabbak... Szimplán azért mert egy egy jól vagy egy egy rosszul sikerült munka túl lett "marketingelve"...

Az újak nyugodtan nézzenek rá a képeimre és a tapasztalatomra. Két orr két dokitól.

30333. Attractive (válaszként erre: 30332. - Anna790418)
2020. dec. 21. 11:57
Persze, nyilván, nem mondom azt hogy Rezek nem jó orvos és igazából semmit se szeretnék állítani. Nyilván vannak sokan, akik elégedettek, akiknek jól sikerült az orra és nyilván vannak olyanok, akik az elégedetlenek táborát erősítik- és nem szeretnék egy olyan képet festeni Rezek doktor úrról, ami nem igaz. Ugyanakkor azt gondolom, hogy egy fórumnak pont az a célja, hogy aki idetéved, lássa meg a negatív és pozitív véleményeket is hogy objektív képet kapjon és ez alapján tudja kialakítani a saját véleményét. Én leírtam az én esetemet, mostani küzdelmeimet és elfogadom azok véleményét is, akik elégedettek. Remélem, a nap végén ők lesznek többen.
❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook