Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


112. punktum (válaszként erre: 111. - Eszterspy)
2008. nov. 20. 17:10
Rezek Ödön az egyik legjobb az országan, a Sote-n rendel, ha kell küldök hozzá számot, nekem ő csinálta most.
2008. nov. 20. 15:01
Sziasztok! Ma regisztráltam be ide,kifejezetten azért,hogy infókat gyűjtsek az orrplasztikáról:) Igazából,hogy mennyire fáj,az annyira nem érdekel,szépségért szenvedni kell:) Ha tudtok,nekem inkább abban segítsetek,hogy milyen orvost válasszak!A műtétet Budapesten szeretném elvégeztetni,tehát kit ajánlotok közülük!Nekem eddig Csuha dokit mondták vmint a Krasznait...
110. punktum
2008. nov. 13. 13:57

Hello mindenki.

Na hétfőn megműtöttek, kedden már jöhettem haza... hát nem kívánom az ellenségemnek sem az első napot, napokat... kedden megyek gipszlevételre, remélem nem lesz csalódás

109. arc
2008. nov. 1. 11:05

Sziasztok.

Mütöttek valakit már közületek Györ-Sopron megyében?A soproni Wabin,Wadin,Rosengarten és stb kivül,mert ezek 3000 eurot kérnek,és ha igen akkor légyszi irja meg hol és milyen volt.


Köszi szépen

108. Fermina (válaszként erre: 107. - 5751758c32)
2008. okt. 28. 22:05

sziasztok,

én holnap megyek R.Ö.doktorhoz és én is orrsövény+plasztikát szeretnék..

VALAKI legyen kedves mondja már meg, hogy mennyit kér R.Ö.!!!

köszi

107. 5751758c32 (válaszként erre: 106. - Punktum)
2008. okt. 26. 18:05

Én 2 éjszakát voltam bennt.Semmi különlegest ne vigyél,enni aznap úgysem fogsz.Max.szivószálat, hogy inni tudj.Előtte képet tudok küldeni neked, utána képet viszont fölösleges még,mert kb.még egy-két hónap mire teljesen beáll a helyére.

A tampon kivételt sajna nem ő csinálta,hááát...

az kemény,de nem tart sokáig.Viszont utána kapsz levegőt.

106. punktum (válaszként erre: 105. - 5751758c32)
2008. okt. 22. 17:59

Szia.

Nincs véletlenül előtte-utána képed? Engem nov 10-én műt a klinikán, hát eléggé be vagyok tojva, főleg hogy az orromon nem fogok levegőt kapni, meg a tamponkivétellel is ijesztgetnek... Hány napig voltál bent? Mit vigyek magammal? Nekem azt mondta hogy 1 v 2 estét kell bent aludnom...

105. 5751758c32 (válaszként erre: 100. - Andy79)
2008. okt. 22. 17:47

Köszi Andy 79!

Amint lehet megmutatom nektek,de állitólag még egy hónap mig "beépül".

Velem nagggyon kedves volt R.Ö.,finoman szedte ki a varratokat és 2 hónap múlva ismét látni akar.

Mindenki szerint,ha igy marad az is jó,de én még látom:kicsit vissza kell mennie,hogy az arcvonásaim a régiek legyenek.

A 3 órás műtét szerintem azt is igazolja,hogy nem kapkodta el, és tudása szerint a legjobban csinálta.

Puszi nektek!!!

104. Andy79
2008. okt. 21. 19:46
jav. lehetett
103. Andy79 (válaszként erre: 102. - Alkaida)
2008. okt. 21. 19:45
Hát... Műtét előtt kenyérre lehetet kenni Őket, utána meg semmi, én olyan szinten voltam utána, hogy majdnem hogy csak úgy jött le, hogy te már megint itt vagy? Legalábbis én úgy éreztem. Kontrollra vissza sem hívott, én mentem magamtól.:-( Ez a nem mindegy, ennyi pénzért.
102. alkaida
2008. okt. 20. 19:24

Magyarországon nem lehet senkit sem ajánlani plasztikai műtétekhez. Társadalmunk, különösen az orvosi társadalom alkalmatlan e feladat ellátásához.

Kétszer műtötték az orromat. Előbb Sikos, majd Rezek. Egyik sem a megbeszéltek szerint dolgozott, sőt az első esetben rondább lett,mint volt. Második pedig nem ért semmit. Bármennyire is dicsérnek orvosokat, az alázat hiányzik belőlük.

Nagyüzemben műtenek érzések nélkül. Úgy gondolom , hogy aki teheti ne az országban csináltassa meg. Mindkét esetben feketén műtötték. Gátlástalan pénzsóvár emberek, gyenge teljesítménnyel. Úgy gondolom,hogy ideje helyére rakni a dolgokat és bemutatni mihez is értenek. Megtanítani nekik, hogy mit nevezünk egyenesnek és mit görbének.

101. ami1
2008. okt. 20. 16:55

Sziasztok!


Én is orrműtétre készülök, az elhatározás már megvan, csak a megfelelő orvost keresem...

Sok jót olvastam dr. Rezek Ödönről, többek között tőletek is. Tudtok nekem segíteni, hogy hol lehet elérni, konzultációra időpontot kérni. Csak a kórházi telefonszámot találtam, az jó?

Előre is köszi.

100. Andy79 (válaszként erre: 99. - 5751758c32)
2008. okt. 19. 23:05

Szia!

Örülök, hogy sikerült, biztos nagyon szép lett. Képet nem teszel fel majd?

99. 5751758c32 (válaszként erre: 97. - Andy79)
2008. okt. 19. 18:44

Az eredmény:a gipsz levétele után már látszott, hogy jó lesz.Nem hittem volna,hogy a műtét után 2 héttel már mindent csinálhatok,és aki nem látott előtte,annak ez az arc már természetesnek tűnik.

Igaz még egy jó két hónap mire teljesen "beépül" a fejembe,de már most is nagggyon klassz.

Örülök,hogy megcsináltattam és üzenem mindenkinek:

egészen kibirható.Persze nem mindegy ki csinálja, és mennyire készültök fel erre.

Mindenkinek szép orrot!!

98. rohiani (válaszként erre: 90. - Andy79)
2008. okt. 12. 23:05

Szia!


Bocsi, de nem láttam, hogy írtál.

Szóval én Dr. Végh Miklósnál voltam az Art Medic klinikán.

97. Andy79 (válaszként erre: 96. - 5751758c32)
2008. okt. 12. 22:43
Kiváncsian várjuk az eredményt :-)
2008. okt. 10. 18:20

Hát én is hétfőn megyek hozzá...De nekem már a gipszet fogja levenni.

Izgulok!!!! Azt mondták nagggyon szép lett,remélem tényleg.Nekem is kettő az egyben volt

közel egy hete.

2008. okt. 8. 13:26

Szia Punktum!

Én is hozzá készülök, írd majd meg mi történt Veled.

És mások is írhatnának, akiket a Rezek doki operált!

2008. okt. 8. 12:37

Sziasztok!

Én is orrműtétre készülök, hétfőn megyek Rezek Ödönhöz konzira. Valaki volt nála? Nektek hol csinálták, mennyiért? Nekem orrsövény+plasztika lesz.

93. swenum
2008. okt. 1. 19:27
Sziasztok! Bács-Kiskun megyében tudnátok orvost ajánlani esztétikai műtétre? Orrsövény műtéten már túl estem...Lehet, hogy akkor kellett volna? Felajánlották, de nem mertem belevágni. Nem akarok így élni tovább:(
92. Andy79 (válaszként erre: 87. - F86e4e345f)
2008. szept. 27. 19:40
2 évvel ezelőtt csináltatta, és úgy emlékszem 400.000 Ft körül volt. Mondjuk ahhoz képes jó ár, hogy nekem 6,5 évvel ezelőtt csak esztétikai volt 320.000 Ft, a végén még odabökte, hogy minimális orrsövényferdülésem is volt, de szerintem csak az ára ment oda.
91. Andy79 (válaszként erre: 87. - F86e4e345f)
2008. szept. 27. 19:37
Szia! Sógornőmnek teljes orrműtétje volt, nem csak reszelték, hanem törték az orrát. (ha így mondják) Teljesen új formát kapott. Egyenes volt azelőt, most íves lett neki, meg kicsit széles is volt, most lekeskenyítették.
90. Andy79 (válaszként erre: 85. - Rohiani)
2008. szept. 27. 19:34
Szia! Te kinél csináltattad, kiváncsi vagyok, ha megírod, de szerintem nem annál akinél én.
2008. szept. 27. 10:49

Hello,


én is gondolkodom az orrműtéten, Krasznai doktornál volt valaki?

88. 5751758c32 (válaszként erre: 83. - 29)
2008. szept. 14. 17:36

Nem,szept. végén beszélek a doktorral mégegyszer ( főleg many ügyben)Akkor mond időpontot, jó lenne minél hamarabb túl esni rajta.A csalódott hozzászólások remélem nem neki szólnak, én bizom benne.Csak dolgozzon tökéletesen, a velejáró nem számit.1 hónapja törtek totálkárra...túl éltem egy nyaki rándulással megúsztam, ezt is túl fogom, csak szép legyen és akkor a fotókon nem mindig az orrom fogom nézni.

Sziasztok!!

87. f86e4e345f (válaszként erre: 73. - Andy79)
2008. szept. 12. 13:01
Szia! Megkérdezhetem sógornőd mikor csináltatta az orrát és mennyibe került? Csak esztétikai, vagy volt neki pl orrsövényferdülés?
86. 29 (válaszként erre: 85. - Rohiani)
2008. szept. 12. 12:57

Szia!


Én is kiváncsi lennék, kinél csináltattad, és hogy milyen összeget fizettél.

Te a tamponkiszedést, hogy viselted?


Köszi

Anita

2008. szept. 12. 12:47

Sziasztok!

Nekem május 25-én volt a műtétem.

Altatásban egy mellműtéttel együtt.

A műtét után az orrom nem fájt. Viszont sokat hánytam, mert a gyomromban nem tudott felszívódni a leszivárgott vér. Ami nagyon zavaró volt az az, hogy három tampon volt az orromba 12 órán keresztül. Nem tudtam rendesen aludni, mert hamar kiszáradt a szám. De ez csak azon múlt, hogy a dokimnak csak délután volt műtétje így csak előtte jött be hozzám kivenni a tampont. Ha reggel van műtétje, akkor már akkor megszabadulok tőle.

Utána egy hétig volt rajta a gipsz, azt az első konzultáción le is vette, nem fájt.

Az arcom a szemem körül olyan volt még egy hétig mint akit jól megvertek, az orrom pedig nagyon érzékeny.

Oldalról már látszott a változás, de szemből még most sem nagyon látok semmit. Október elején megyek ismét a konzultációra, majd ott megnézi a doki is, hogy szerinte milyen.

Még most is picit érzékeny, főleg az eleje, de korábban még az arcmosást is nagyon óvatosan kellett végezni.

Kozmetikushoz sem tudom, hogy mikor tudok újra elmenni, mert azt azért még nem viselném el, ha más nyúlna az orromhoz.


Orion megírom a dokim nevét és a klinikát, én nála csináltattam 12 éve a fülemet és most az orrom és a cicim és nagyon elégedett vagyok vele. Hátha rajtad is tud segíteni.

2008. szept. 12. 12:33

Sziasztok!

Én két éve csináltattam meg az orromat, de cseberből vederbe kerültem. Kiválasztottam a legjobb helyet, mert azt írták, az ár tükrözi a minőséget. Hát nem.

Görbe helyett ferde lett. Az egyik feléből többet vágott ki, hát szemből nézve lehangoló. Korrigálta volna a hibát, úgy hogy kivág a másik feléből is még egy kicsit, aztán már a végén orrom sem lesz. És ki bizza magát megint arra az orrvosra, aki egyszer már elszúrta. Ha valaki tud egy igazán megbízható orrvost, aki tényleg jó, írjon.

83. 29 (válaszként erre: 82. - 5751758c32)
2008. szept. 11. 11:30

Szupi köszönöm.És most akkor neked szeptember végén,már a műtét lesz?Ha igen, akkor nem is mondott legalább megközelítő árat sem?

Én más fórumon,nagyon sok jó hallottam a dokitól, ezért is rá gondoltam.

Én mindenesetre szurkolok Neked:-)


Anita

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook