Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika, orrsövényferdülés műtéttel együtt fórum

Orrplasztika, orrsövényferdülés műtéttel együtt (beszélgetős fórum)


3. Ancy84 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2015. szept. 9. 11:48
Szia, köszi. Sajnos én is ezeket a verziókat ismerem, de egyszer hallottam vagy olvastam, hogy valakinek csinálták, de nem találok róla semmit.
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Ancy84)
2015. szept. 9. 11:30

szia,nem akarlak elkeseríteni,de ha esztétikai problémád van az orroddal,te semmilyen tb támogatást nem fogsz kapni.Az orrsövényferdülést egy fül orr gégész rendbehozza neked,de az esztétikai probléma már más lapra tartozik,ott már plasztikai seb közreműködése kell nyilván,ami mindig költségekkel jár.

olyan van esetleg,hogy valaki plasztikai műtétre megy az esztétikai problémával és egyúttal korrigálják az orrsövényferdülését is,ha van neki,de ennyi.ne nagyon reménykedj ennek ellenkezőjében....

2015. szept. 9. 11:22
Sziasztok. Lehet indult már topic ezzel a témával.. Hallottam arról, hogy orrsövényferdülés mellett TB támogatásra plasztikát is végeznek! Ha van valami információtok, kérlek osszátok meg velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook