Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


105. bogyoka20 (válaszként erre: 104. - F290b382c2)
2008. febr. 20. 12:04
Elfogadni azokat az embereket akik különböznek tőled(teljesen mindegy milyen téren) az értelmes emberre vall.Te lehet úgy hiszed hogy felnőttél,de valami hiányzik belőled....Nagy a valószínűsége hogy ez az állapot már így is marad.
2008. febr. 19. 21:04
Majd egyszer te is felnősz.
103. f290b382c2 (válaszként erre: 102. - Bogyoka20)
2008. febr. 19. 17:38

Igen,látom!Szeretem a családom,a barátaim, madárdalolást,az állatokat,a szép tájakat,egy érzelmes ölelést,egy szeretetteljes pillantást,egy szép gesztust,ami semmibe sem kerül.

Mindenkinek lehet magánvéleménye,a kérdésre válaszoltam,és sajnálom,ha ez téged rosszul érintett.Hanna

102. bogyoka20 (válaszként erre: 101. - F290b382c2)
2008. febr. 17. 16:00
Biztos látod az élet szépségeit is,ha te egy csillogó kis pöttyöt fikának minősítesz.
2008. febr. 17. 14:10

Szerintem az orrpiercing,ha kicsi,olyan mint a fika,ha meg karika..hát,vidéken a disznó orrát karikázzák...

De hát ízlések és pofonok,nem?

2008. febr. 6. 19:02
sziasztok én egy 17éves srác vagyok szeretnék csináltatni orrpc-t sztetek jo ötlett nem érthetö e majd fére ?
99. Vivvi
2008. jan. 26. 13:02
Én tegnap csináltattam piercinget pedig soha nem akartam csak úgy spontán jött, és igazából a nővérem csináltatott a nyelvébe és jött ez a feeling :) és rohadtul fájt, a csaj aki csinálta azt mondta,h nem volt még aki úgy ordított mint én :S
2008. jan. 24. 19:59
Én is sokáig imádtam:)
97. tuncee (válaszként erre: 96. - 5cb4354c81)
2008. jan. 24. 18:30

köszi a segítséget!:)

Érdekes, mert a fülem nekem se nőtt be ...

jajj annyira szeretem ezt a kis pöttyöt az orromban!!:)

96. 5cb4354c81 (válaszként erre: 95. - 5cb4354c81)
2008. jan. 19. 19:35

Ezt elcsesztem, nem akartam menteni, csak a bébim zaklat, és...

Akkor most kezeld rendszeresen napi két-háromszor, és hamar rendbe fog jönni!!!

95. 5cb4354c81 (válaszként erre: 94. - Tuncee)
2008. jan. 19. 19:28

Szia!

92.hsz-edre, pedig nekem tényleg nem nőtt be. Bármikor be tudom tenni.:)A fülemben sem nőtt be a lyuk, amit szintén én csináltam magamnak, pedig abban sem volt már évek óta semmi.:)

94. tuncee
2008. jan. 19. 19:09

Sziasztok!

Nah megcsináltattam ... háát, eléggé fájt... :S még sírtam is, pedig nemakartam.xD

És IMÁDOM, nagyon jó lett!!! :D

És köszi mindeninek, aki írt nekem.^^

93. Prügi (válaszként erre: 90. - Tuncee)
2008. jan. 9. 18:54

Szia!

Én 4 éve lövettem be, és hát lehet, hogy kényes vagyok, de nekem fájt :(. Akkor egy olyant tettek be, mint egy fülbevaló: apró kövecske, kis ráhúzóval rögzítve. Azt mondták addig hagyjam bent, míg kicsit gyógyul a lyuk. Nem emlékszem már, ez mennyi ideig tartott, csak azt tudom, hogy a csavart alig lehetett lehúzni, én már belenyugodtam, hogy kész, bent marad. Aztán nagy nehezen lefeszegettem, és tettem be rendeset (bogyós végűt). Nem mondhatnám tartósnak az orrpiercinges időszakom, mert tavasszal berakattam, nyáron pedig a strandon csúszdázás közben kiszakadt! Fájt, és mire másikat tettem volna bele, begyógyult a lyuk, és már nem lövettem újra. Tetszett, szép volt, de nekem csak gondom volt vele. Többé nem rakatok testékszert sehová. Nem vagyok ellene, de most már "félek" tőle. :(

92. tuncee (válaszként erre: 91. - 5cb4354c81)
2008. jan. 9. 18:47
Szia! Köszi szépen a választ.:) Én azt hallottam, hogy az orrpc helye nagyon hamar beforr, ha nem tesznek bele pc-t.:S
91. 5cb4354c81 (válaszként erre: 90. - Tuncee)
2008. jan. 8. 20:43
Hello! Arra nem tudok válaszolni, hogy milyen piercinget fogsz kapni, mert én magamnak szúrtam át az orrom, és anno ezüst karikát tettem bele.(nem is orvosi fémet) És nagyon hamar begyógyult. Úgyhogy, akkor nem lehet gond, ha kicseréled másra. Szerintem. Betadinozni naponta 2x3szor kellene. Én úgy szoktam, hogy olyankor kivettem az orrbigyuszt, miután az orromat lekentem, a piercinget is bekentem betadinnal, és úgy tettem vissza. Amióta meggyógyult nem volt gondom vele. Sőt, most évekig nem volt az orromban semmi, és nem nőtt be. Már csak akkor teszek be egy pici pöttyöt, ha buliba megyünk.
90. tuncee
2008. jan. 8. 18:45

Sziasztok!

Én a jövőhéten csináltatom meg az orrpiercingemet. Kilyukasztják, és adnak is piercinget, de az milyen lesz? Azt kell egy ideig hordanom, vagy rögtön berakhatok mást is? És milyen gyakran kell Betadinozni? Csak mert suliba járok és nem lenne túl jó, ha a szüneteket a PCm ecsetelgetésével kéne töltenem, de ha muszáj ... :P please válaszoljon vki!! puszi

89. e6e06af85c (válaszként erre: 88. - F290b382c2)
2007. dec. 28. 11:19
A "cucc" nem marad rajta az orrpiercingen. Tehát....nincs mit takaritanom
2007. dec. 28. 08:29
Áruljátok már el,hogy amikor meg vagytok fázva a "cuccot" hogy takarítjátok le az orrpiercingről..Ez nem froclizós kérdés,csak én már annyit gondolkodtam rajta.Valaki!!!Hanna
87. 5cb4354c81 (válaszként erre: 85. - Szanád)
2007. dec. 25. 21:47
Szia! A fém tönkre teszi a fogát az igaz. De, ha a szilikontól fáj a nyelve, akkor próbáljon ki olyat, aminek a szára fém, és a golyók műanyagok. Hátha az jó lenne.
86. 5cb4354c81 (válaszként erre: 84. - Bogyoka20)
2007. dec. 25. 21:44
Szia! Igen azért mert az ujjamon van. Egyébként még soha nem volt negatív élményem a tetkók miatt, és a piercingek miatt sem. Én is azt mondtam anno anyukámnak-ő ne igazán örült a tetkónak(16 éves voltam az elsőnél)-hogy attól én még ugyanaz maradok, aki voltam. És ahhoz sincs semmi köze, hogy ki milyen anya. Ekkora baromságot!!! Nekem is van két gyerekem. Nekem csak azt mondta anyukám, mi lesz, ha öreg leszek, és.... Mondjuk ezen én is elgondolkoztam már, milyen lesz a karomon a pók, a sárkány, meg az ujjamon a levél, amikor mondjuk 60 éves leszek? Még nem láttam öreg nénin tetkót, és nem tudom, hogy reagálnék rá.
2007. dec. 25. 09:30

a lányomnak van a nyelvében ,hát nem nagyon örültünk neki hogy a hátunk mögött megcsináltatta 16 éves.A szájszélrea is szeretne ,de eddig ellenálltunk ,de szerintem betölti a 18 -ac biztos hogy megcsináltatja.

A nyelvében fém van ,mondtam neki hogy ez tönkreteszi a fogakat ,vett műanyagot ettől meg fáj neki pár óra után.

Mit tanácsoltok milyet rakjon bele,

84. bogyoka20 (válaszként erre: 82. - 5cb4354c81)
2007. dec. 25. 09:25
A levelet is azért bántad meg,mert a kezeden van?Volt negatív élményed a tetoválásaid miatt?Én még csak pozítív visszajelzéseket kaptam.Egy két ember csak anyit kérdezezett,hogy mi lesz ha majd lesz gyerekem?A kérdés is nevetséges!Nem attól leszek jó anya,hogy tetovált vagyok-e,vagy sem.A kinézet mindegy.Attól hogy most díszíti a testem pár szép nagy tetoválás,ugyanolyan ember maradtam,mint a tetoválások előtt.Nem lettem se jobb,se rosszabb.Csak beteljesedett néhány álmom általuk.
83. 5cb4354c81 (válaszként erre: 81. - Célia88)
2007. dec. 23. 20:27
Az orromat és a köldökömet magamnak szúrtam át. Szerintem nyugodtan tetess be valamit! Nekem az orromban régen karikától, kezdve patkány, pók...minden volt. Most csak egy ici-pici bogyócska van, az sincs benn mindig.
82. 5cb4354c81 (válaszként erre: 80. - Bogyoka20)
2007. dec. 23. 20:25
Az egyik egy pókot, a másik egy kis sárkányt. A pókot nem bántam meg, csak azt inkább, hogy az lakaromon van. Ahhoz van kötődésem. A bokámon van egy nonfi, az ujjamon pedig egy levél. (az előbb rosszul írtam, 4 van). Szóval amit igazán megbántam, az a sárkány, meg a levél. A póknak máshova kellene csak másznia.
2007. dec. 23. 20:19
Nincs...viszont már többször gondoltam rá, hogy tetetek be, persze csak valami kis finom darabot. Aztán valahogy mindig meggondoltam magam. :P
80. bogyoka20 (válaszként erre: 79. - 5cb4354c81)
2007. dec. 23. 20:09
4 éve van nyelvpiercingem.Semmi baj nincs vele,ha nem szúrják túlságosan előre,illetve nem játszol vele,akkor hozzá sem ér a fogadhoz.A tetoválásról pedig csak annyit,hogy akkor bánod meg,ha nem kötődsz a tetoválásodhoz.Ha csak azért csináltatsz tetkót,mert tetszik,jól néz ki.Így tényleg nem szabad.Kell hogy legyen mögötte valamilyen kötődés,kell hogy legyen jelentése számodra.Ezért utálom a nonfiguratív tetkókat.A tiéd mit ábrázol?
79. 5cb4354c81 (válaszként erre: 78. - Duracellnyuszii)
2007. dec. 23. 19:50
Akkor teszi tönkre a fogat, ha fém a golyócska. Az enyém szilikon, ettől nem mennek tönkre. Ha rendesen van átszúrás után kezelve, akkor nem fertőződik el! Én egy hónapig kezeltem napi rendszerességgel, betadinnal! A tetkóról én is lebeszélnélek. Nekem van és bár csak ne lenne! Már nagyon megbántam. Legalábbis kettőt. A harmadik olyan helyen van, ahol nem látszik. De ez a kettő az alkaromon, mindegyik kezemen egy. A tetkót, nagyon jól gondold meg!!!!!
2007. dec. 23. 18:21
a nyelvpiercing nekem is sokáig bejött, csak aztán sikerült lebeszélniük róla. a kisebb rosszat választottam. igaz nemtom mennyi igazság van abban, h a nyelvpiercing tönkrevágja a fogakat meg jól elfertőződhet, de lemondtam róla. bár akiknek van nem panaszkodtak iylenekre, csak a közvetlen piercing ellenzők :D gyanítom, ha olyan szörnyű lenne neked sem lenne :) én most egy tetoválásért vagyok megveszve az orrpiercing mellé :) de tudom, h nem sok támogatóra találnék otthon szóval majd kicsit később ;)
2007. dec. 20. 22:42
Az orromat én magam lyukasztottam ki, de már évek óta nem volt benne semmi. Még nem nőtt be, de csak néha (bulikor)teszem be az orrpiercinget, ami egy pici pötty. A szépségpötty nagyon nem tetszik. Nekem még a nyelvemben van, az nagyon jó!
76. emily (válaszként erre: 75. - Bogyoka20)
2007. dec. 20. 22:20
Ebben lehet valami! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook