Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oroszlánok csevegjünk...... fórum

Oroszlánok csevegjünk...... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
3135. Chrissy28 (válaszként erre: 3132. - Fildus)
2013. máj. 20. 15:36

Fildus, ha a horoszkop erre a hetre igaz, akkor lehet, hogy uj lehetoseg adodik.. :)

Tarsd nyitva a szemed!

3134. Chrissy28
2013. máj. 20. 15:35

Heti horoszkóp

május 20 - május 26


Oroszlán


Ezekben a napokban olyan döntések kerülnek előtérbe az életében, melyek hosszútávon előnyösen befolyásolják az ön anyagi helyzetét és társadalmi státuszát.


Új lehetőségek kapui nyílnak meg ön előtt, melyekre érdemes tudatosan készülni és éberen figyelni a felkínálkozó jelekre, mert nem lesz ideje sokat mérlegelni. Amúgy is bőven vannak folyamatban lévő ügyek, melyek megoldásán dolgozik. Így megkímélheti magát a fölösleges energia pocsékolástól.


Gondolnia kell a szabadidejére is. Mostanság túlterhelt és mindig nagyon elfoglalt. Saját magára is és az érzelmi életére is elérkezett az idő, hogy figyelmet szenteljen.


Szerelem: Az eheti áthaladó bolygók az érzelmi életét kedvező energiákkal töltik fel. Ha párkapcsolatban él, ön és kedvese között harmónia, jó megértés uralkodik ebben az időszakban megújuló szerelemmel.

Amennyiben még egyedülálló, új szerelem lehetőségével kecsegtetnek a csillagok állásai. Letisztult érzelmek kerülnek a felszínre. Könnyedén ki fogja tudni fejezni érzelmi világát.


Karrier: Már hétfőn olyan érzése támadhat, hogy valami csodálatos dolgoknak kell megtörténjen. Valóban ez történik. Egy meglepetés éri ezen a héten. Ez lehet egy elismerés a kiemelt teljesítményeiért, ami akár anyagi juttatásban nyilvánul meg vagy egy kinevezésben lesz része egy magasabb pozícióba. Fontos személyekkel való találkozást jeleznek a csillagok eheti állásai.

3133. Chrissy28
2013. máj. 20. 15:32

Oroszlán


máj. 20, hétfő:


Kiválóan megérti a környezetében élőket, minden gondjukkal képes azonosulni. Ez egyrészről felemelő, hisz számos esetben tud tanácsot vagy vigaszt adni, de egyúttal rendkívül megterhelő, hiszen a belső energiatartalékai merülnek le ezáltal. Ha úgy érzi, nem bírja tovább, bátran álljon fel és a szellőztesse ki a fejét. A feltöltekezés legjobb módja, ha egy kiadós sétát tesz a szabadban és engedi a gondolatait szárnyalni.

3132. fildus (válaszként erre: 3130. - Chrissy28)
2013. máj. 15. 09:09
Hmmm... megy a vita jelenleg... nem akarnak visszavenni...
3131. barai (válaszként erre: 3130. - Chrissy28)
2013. máj. 14. 21:51
Nem rossz...meglátjuk :)
3130. Chrissy28
2013. máj. 13. 19:53

Heti horoszkóp május 13 - május 19


Oroszlán


Szinte egész hét során fokozott feszültséget tapasztalhat a munkahelyén a kollegái körében. Mindenki felpörgött, türelmetlen Ön körül. Azt tapasztalhatja, hogy ön most az igazság osztó bizonyos helyzetekben. Az ön bölcsessége most kincseket ér. Kiválóan kezében tudja tartani az ügyeket. Felébred Önben a fejedelmi Oroszlán-én, aki gondos odafigyeléssel uralja a helyzetet, és még segítséget is tud adni a többieknek.


Ebben az időszakban érdemes figyelnie az

egészségére. Szakítson időt a pihenésre és némi kényeztető kikapcsolódásra is. Szívügyekben kedvező periódus következik a hét második felétől.


Szerelem: A jelenlegi bolygóállások arra bátorítják, hogy beszéljen kedvesen párjával a hét során. Olykor azon kaphatja magát, hogy azonnal akar mindent, türelmetlenkedik, mikor valamire szüksége van. Ez nem tesz jót sem Önnek, sem a párkapcsolatának. Örülne, ha párja észrevenné azt, hogy mire van Önnek szüksége. Be kell látnia, hogy most ő is pörög, és azt sem tudja, hogy hol a feje. Amit csak lehet, csináljanak együtt. Így hamarabb megtalálják együtt a megoldásokat és a közös hullámhosszt.


Karrier: Ön és a felettese között a kapcsolat eléggé feszült a hét elején. Habár tudja, hogy Önnek van igaza, nem tenne jót, ha hagyná, hogy ez a feszültség fokozódjon. Elég nehéz lesz önmagának visszavonulót fújnia, de a békesség kedvéért mégis meg kell, hogy tegye. Hiába, ő a főnök. Konszenzusra kéne jutniuk a kényes kérdésekben mielőbb. A hét közepétől minden a normális kerékvágásba kerül. Újra visszatér a jó hangulat Önök közé. A hét vége fele nagy elismerésben lesz része.

3129. barai (válaszként erre: 3128. - Judith.budapest)
2013. máj. 12. 15:43
Szerencse! :D
2013. máj. 11. 07:25

Küldök egy széles mosolyt minden oroszlánnak!

Nem félreérteni, már reggeliztem:-)))

3127. barai (válaszként erre: 3124. - Chrissy28)
2013. máj. 9. 22:00
A hételeji bosszantás már bejött...:(
3126. grizus
2013. máj. 9. 03:51
És a sörényem is nagy! Melegem is van benne...
3125. grizus
2013. máj. 9. 03:51
Szereztem - kuponnal - horoszkópot, és kiderült, hogy a rejtett aszcendensem is Oroszlán (az aszcendensem is az, meg a napjegyem is). Csupa Oroszlán vagyok... ehhez képest benne van a horiban, hogy elég visszavonult életet élek, kevés a barátom, introvertált vagyok, és ez mind igaz, hiába vagyok Oroszlán. Úgyhogy minden ember más és más, nem 12 fiók van. Mégis, hiába vagyok befelé forduló, így is jellegzetes Oroszlán vagyok, önérzetes, őszinte, naív, igazságszerető és hiú. Hamm!
3124. Chrissy28
2013. máj. 6. 22:19

Heti horoszkóp 2013 május 6 - május 12


Oroszlán


Ebben az időszakban a környezetében élőkkel kiemelten javul a kapcsolata. Valaki még a hét elején okozhat némi kisebb bosszúságot, ami csupán a pillanat hevében okozhat gondot önnek.


Amennyiben a munkájában fennakadások mutatkoznának, jobb, ha nem reagálja le őket azonnal. A hét közepe felé egy kicsit felgyorsulnak az események ön körül.


Amennyiben állást keres vagy változtatni szeretne a jelenlegi pozícióján, a hét közepén kedvező lehetőségek kívánkoznak önnek. A fontos döntések meghozatalához elengedhetetlen az alapos megfontolás. Ennek köszönhetően nagyon gyorsan rájön a legkézenfekvőbb megoldásokra, ami nem utolsó sorban lényeges pozitív változásokat indít el az előnyére.


Szerelem: Az átvonuló bolygók most felerősítik Önben a tettvágyat, hogy rendbe tegye az eddig napolt kérdéseket a szerelmi életét illetően. Vannak kérdések, melyeknek elérkezett az ideje, hogy a helyére tegyék kedvesével. Szakítsanak elegendő időt egymásra. Egy mélyebb szintű beszélgetés sokat segít a kettőjük között levő harmónia helyreállításában.

Amennyiben ismerkedni szeretne, a hétvége romantikus találkozást ígér.


Karrier: A hét elején érdemes figyelnie a kollegáira és az üzleti partnereire egyaránt. Érdemes egyesíteniük a képességeiket, hogy a folyamatban lévő ügyeiket sikereses végkifejletre vigyék együtt. Mindehhez csupán egy jó stratégia szükséges. A hét közepe fele egy kicsit visszacsökkenhet az energia szintje. Többször szükségét érezheti egy kis pihenésnek ahhoz, hogy az igényeinek megfelelő hatékonysági szintjét megtarthassa.

2013. máj. 4. 06:49
nekem bejött a heti horoszkóp, köszönöm!
3122. barai (válaszként erre: 3122. - Chrissy28)
2013. máj. 2. 12:36
Megvan! Unokázok keddig szünidő :D
3121. barai
2013. máj. 1. 07:48
Kellemes szép napot Oroszlánok!
3120. barai (válaszként erre: 3119. - Chrissy28)
2013. ápr. 29. 21:49
Köszönöm, meglátjuk....
3119. Chrissy28
2013. ápr. 29. 21:35

Itt az e heti! :)


Heti horoszkóp

április 29 - május 5.


Oroszlán


A változások hete következett el az életében. Ezekben a napokban fokozott megfontoltságot igényel az, ha változtatást szeretne a karrierjében. Az egészségére legyen fokozott figyelemmel. Szervezete bármilyen jelzését érdemes komolyan venni és szakorvoshoz fordulni a tünetekkel. Szerelmi életében sok izgalmat és megújulást jeleznek a héten az erőbe kerülő bolygók. Érzelmi élete fókuszponton van, teljes erőben izzik ezen a héten. Az anyagiakban érdemes megfontoltnak lennie mikor vásárlásra adja a fejét. Egy barátjával kapcsolatban csalódás érheti. Két fontos dolog közül önnek most döntenie kell. Ezekben a napokban egy kicsit nehezen megy otthon is maximálisan megfelelni és a munkájában is.

Szerelem: Amennyiben úgy érzi, hogy az utóbbi időben párja és Ön között sérültek az érzelmi szálak, a mostani bolygóhatások kellő segítséggel és gyógyírrel szolgálnak, hogy orvosolni tudják együtt ezt az érzékeny pontot. Meghittségre és szerelmük elmélyülésére van most lehetőség. A spontaneitása átsegíti Önöket a nehezebb pontokon, hogy újra egymásra tudnak találni.


Karrier: A hét eleje tartogat egy kisebb mértékű terheltséget egy kis időcsúszás miatt, melyekkel relatív hamar végez, főképp, ha az egyik kollegája segítségét kéri. Így gyorsabb tempót vehetnek fel a csapatmunkával. Szerdától egy lendületesebb hullám érkezik az átvonuló bolygó tranzitjainak köszönhetően, ami megnöveli az Ön kreativitását és a sikereit.

3118. barai (válaszként erre: 3117. - Chrissy28)
2013. ápr. 27. 15:17
Köszi Neked is kellemeset! :)
3117. Chrissy28 (válaszként erre: 3111. - Judith.budapest)
2013. ápr. 26. 20:51

Szia! Sziasztok!

Sajnos mar nem tudok olyan sokat jonni, mint regen. De azert majd jobban igyekszem ideertni :)


Kellemes hetveget!

3116. Chrissy28
2013. ápr. 26. 20:50

Heti horoszkóp / április 22 - április 28


Oroszlán


A környezetében élő fiatalokkal legyen türelmes, még akkor is, ha úgy érzi, hogy nem bírja tűrni. Ez a történet csak átmenetileg okoz bosszúságot, hamar elcsendesednek a kedélyek. Ez az időszak nagyon kedvez vásárlásra, számlák rendezésére, az otthona szépítgetésére lesznek nagyon jó ötletei.


Ha lehetséges, gondosan ossza be a pénzét, és gondoljon arra is, hogy mire költi az extra bevételét. Olyan dolgokba is befektethet, amin keresztül szokatlan képesítési előnyökre tehet szert, egy tanfolyam, vagy egyéb képzési forma. A kikapcsolódásáról se feledkezzen meg, mikor egy kicsit elszabadulhat a kötelezettségektől egy kis időre.


Szerelem: Egy kis ügyesség elkel az Ön számára, ha el szeretné kapni Cupido nyilacskáit. Lehet, hogy összeütközik valakivel, aki nem akar kitérni az útjából egy ideje. Ne kezelje ezt az illetőt félvállról, mert ő véresen komolyan veszi azt, amit mond. Vegye komolyan a témát és határozottan mondja ki, hogy nem érdekli Önt. Másképp nem fog szót érteni. Így nyugodtabban koncentrálhat az új románcára.


Karrier: Ezen a héten fontos döntéseket kell hozzon, amihez jó lenne egy kicsit türelmesnek lennie, és ne siesse el, míg minden apró részletet nem nézett át. Igazából a veleszületett intuíciójára is hagyatkozhat, de az objektivitását is vegye alapul.

A hét közepén a dolgok jobban kikristályosodnak Ön előtt. A csillagok állásai is lényegesen kedvezőbben hatnak karrierjére és a szakmai kérdések sikeres megoldásaira.

3115. grizus (válaszként erre: 3113. - Grizus)
2013. ápr. 20. 04:36
Miért harapjam le a többi kisoroszlán fejét?! Hisz jó együtt. Én ráadásul dupla Oroszlán vagyok, rrrr...
3114. judith.budapest (válaszként erre: 3113. - Grizus)
2013. ápr. 18. 14:17
:-))) szeretem a dorombolókat!
3113. grizus
2013. ápr. 18. 05:05
Vow, vigyázat, harapok! Hrrr, nem, inkább dorombolok...
3112. barai (válaszként erre: 3111. - Judith.budapest)
2013. ápr. 13. 23:09
Nekem is! Napsugi is... és Mindenki!!!
2013. ápr. 12. 06:37

Chrissy!

Hiányzol! Ne hagyj el minket! Várunk!

3110. barai (válaszként erre: 3109. - Judith.budapest)
2013. ápr. 8. 21:16
Én is kíváncsi lennék! :)
3109. judith.budapest (válaszként erre: 3103. - Chrissy28)
2013. ápr. 7. 07:21
Mi várható a jövő hétre?
2013. márc. 30. 06:15
épp azt álmodtam, hogy van bejárónőm, de a macsek felébresztett, aztán rámszakadt a valóság:-)))
3107. barai (válaszként erre: 3106. - Judith.budapest)
2013. márc. 29. 21:58
Köszönöm, Neked is és Mindenkinek!:)
2013. márc. 29. 09:59
Nagyon kellemes, madárcsicsergős Húsvétot mindenkinek!
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook