Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oroszlánok csevegjünk...... fórum

Oroszlánok csevegjünk...... (beszélgetős fórum)


15. dittke14 (válaszként erre: 14. - Napsugi60)
2009. nov. 4. 20:46
nekem a legjobb barátnőm oroszlán de kettőnk közül az én szavam a döntő és nekem nagyobb szám van :D
2009. nov. 4. 20:41

És az emberi kapcsolatokban (nem a szerelemre gondolok),milyen jegyűekkel érzitek jól magatok?

ha az oroszlánok hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek,akkor jól megértik egymást, vagy inkább taszítják egymást....

Azt mondják "két dudás nem fér meg egy csárdában"...:-)))

13. jucus2
2009. nov. 4. 20:41
rám annyira nem jellemzőek, mármint hogy némelyik igen...de nem mindegyik...
2009. nov. 4. 20:36

Sziasztok!!!

Én rám is teljesen igaz a leírás! :)

A-Z-ig :D

11. Napsugi60 (válaszként erre: 7. - A6d5a14c21)
2009. nov. 4. 20:29

Most hogy újra átolvastam, én is kezdtem elemezni, hogy mi jellemző rám és mi nem....

És , valóban.....többnyire jellemző rám is a leírás....

talán a középpontban annyira nem szeretek lenni és a bátorság frontján sem járok mindig elöl...:-))))

és azt hiszem hogy "uralomvágyó" sem vagyok...

Viszont az Őszinteség a legfontosabb számomra.

az erős akarat és a kitartás is jellemző...

Vállalkozó a foglalkozásom, tehát a vállalkozó szellemből is biztosan van bennem, de nagyon óvatos duhaj vagyok...:-))) nagyon meggondolok mindent és nem szeretek sokat kockáztatni....

A férjem "iker" akivel több mint 30 éve élek, úgy ahogy..:-))))de minden esetre a kitartásomat ez is példázza....

2009. nov. 4. 20:18

Én is azt tapasztaltam hogy többségében igaz amit leírnak "rólunk". De szerintem ez abban is függ kiben mennyire tudatosul a csillagjegye!

Én jól kijövök a halakkal...bár némelyik elemzés szerint nem jósoltak hosszú távú kapcsolatot...

A lányaim bak és bika jegyűek, a bakkal egész jól megvagyunk nade a bikával.......

2009. nov. 4. 20:13

mink Oroszlánok?

:)

8. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - A6d5a14c21)
2009. nov. 4. 20:12
benne=vele
7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 5. - Napsugi60)
2009. nov. 4. 20:12

Igen...nálam ez úgy működik,hogy aki kicsit is ismeri az oroszlánok jellemzéseit,az kb 5perc után megkérdezi,hogy "te véletlenül nem oroszlán vagy?".Szóval azt hiszem rám jellemző minden:)

De úgy vagyok benne,hogy tökéletes ember úgy sincs egy sem,én ezeket a tulajdonságokat kaptam,jót-rosszat egyaránt:)


Te mit nem szeretsz magadban a leírtak alapján?volt amin tudtál is változtatni?

6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Napsugi60)
2009. nov. 4. 20:09
Szerénytelenség nélkül állíthatom, magamra ismertem :-))))
5. Napsugi60 (válaszként erre: 3. - A6d5a14c21)
2009. nov. 4. 20:08

:-DDD

azért nem minden tulajdonság abszolút pozitív....:-))))


Te hogy érzed? Felfedezed magadban ezeket a tulajdonságokat, amiket a horoszkóp ír?

2009. nov. 4. 20:08
Hát rám a legtöbb jellemzés igaz általában. A sogórnőm szintén oroszlán és nagyon hasonlóak vagyunk:-D
3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Napsugi60)
2009. nov. 4. 20:03

Na akkor erre egy jó oroszlános válasz:

annyira jókat írnak rólunk,hogy számomra nem nehéz ezt elfogadni:D:D

2009. nov. 4. 20:00

Egy ilyen jellemzés.....


OROSZLÁN (07. 23-08. 23)

Jelleg: Tűz Harmonikus színe: napsárga és aranysárga Drágakő: Rubin, gyémánt, Uralkodó bolygó: Nap

Az Oroszlán őszinte, erős akaratú, nemes érzelmű, becsvágyó, kitartó, nagylelkű, igazságos, nyílt, elszánt, merész, uralomvágyó, előzékeny, bátor, vállalkozó szellemű, heves temperamentumú, befolyásolható, öntudatos, hiú, tiszteletreméltó, optimista, lojális, ambiciózus.

E jegy szülötte nagyon ösztönös, gyakran a Mindent vagy semmit! felkiáltás szerint cselekszik. Alaptermészete, hogy felülkerekedjen mindenen: problémákon, embereken, vagy saját magán. Ez előbb-utóbb sikerül is neki. Erős kisugárzása van, és bízik magában, de vágyik az elismerésre, arra, hogy a középpontban legyen. Keresi a sikert. Olyan, mint egy uralkodó, igazi akarnok, és jól tud irányítani. Néha azonban többnek hiszi önmagát, mint aminek teljesítménye alapján mások gondolják. Hajlamos a pazarló költekezésre. Néha improvizatív és kiszámíthatatlan. Igazi vállalkozó, a kínálkozó lehetőségek meglódítják képzeletét. Meggyőződése mellett szenvedélyesen kiáll, magabiztos, jól reprezentálja eredményeit. A jelenben él, mindig az a fontos számára, amit éppen csinál, ezért a múltról könnyen megfeledkezik. Ugyanakkor bizakodik, a jövőbe is sokszor elkalandozik, sőt, hajlamos azt megvalósultnak tekinteni. Nem kerüli el a nyílt összetűzéseket. Jelszava: aki mer, az nyer! De ha mindez kevés céljai eléréséhez, akkor képes úgy küzdeni, mint egy oroszlán. Szilárd jegy: ha megtalálja a maga útját, többé nem fog letérni róla.

Szinte bármilyen munkára alkalmas: lehet vállalkozó, jól szervez, ki tudja választani munkatársait. Van benne szépérzék, gyógyító és tanító hajlam is. A színház és a művészetek uralkodó jegye.

A szerelemben jól kijön a Tűz jegyűekkel, és az Ikrek, Mérleg és Vízöntő jegyekkel.

2009. nov. 4. 19:59

A horoszkópok szerint, minden csillagjegyben születettnek van jellemzője.

Vajon mennyire lehet ennek hinni?

Ki mennyire tudja elfogadni azt amit Róla írnak egy ilyen jellemzésben....

Vajon mi oroszlánok, akik 07. 23-08. 23 között születtünk, egyformán is gondolkodunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook