Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oroszlánok csevegjünk...... fórum

Oroszlánok csevegjünk...... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
3015. Chrissy28
2012. szept. 28. 22:08

Kellemes hétvégét Oroszlányok!


Hétvégi horoszkóp szeptember 28-tól


ROSZLÁN


Ha párkapcsolatban élsz: Szabadságra vágysz. Ha eddig csak fontolgattad, hogy kilépj-e a kapcsolatodból, a hétvégén végre elhatározásra jutsz! Olyan döntést hozol, amely eleinte talán kis kényelmetlenséggel jár, de hosszú távon egyértelműen mindkettőtök javát szolgálja. Persze mindez a „hivatalos” kapcsolatodra vonatkozik. Ha van egy titkos szerelmed, vele teljesen más a helyzet. A lopott pillanatok most még édesebbek az Oroszlánoknak, mint máskor, és még nagyobb izgalommal várjátok ezeket a hétvégi perceket. Talán pont azért, mert nagy bejelentésre készültök.


Ha csak keresed a szerelmet: A hagyományos párkapcsolati formák túl unalmasak az Oroszlán csajoknak, akik a hétvégén arról álmodoznak, hogy egy matriarchális társadalomban férfiháremet tarthatnának. Ha ez a kívánságod hivatalosan nem is valósítható meg, azért több vasat tartasz a tűzben. Úgy is mondhatnánk, nyitott lettél a nyitott kapcsolatokra és a futó kalandokra egyaránt.

2012. szept. 27. 16:56
köszönöm a heti jó tanácsokat, többször is el szoktam olvasni.....igyekszem a héten visszavenni az arcomból.....
2012. szept. 26. 13:59
Nem csevegek,vazze.
3012. barai (válaszként erre: 3010. - Chrissy28)
2012. szept. 26. 13:58
Ma a munkabírás is bejött...
3011. barai (válaszként erre: 3010. - Chrissy28)
2012. szept. 25. 08:53

A futás már bejött:))


Szép hetet Oroszlányok!:)

3010. Chrissy28
2012. szept. 24. 18:17

Heti horoszkóp - oroszlán

2012. szeptember 24-től 30-ig


Általános:

Jellemző , hogy vitás helyzetekben lesz részedé és ez igaz a munkahelyedre, de a magánéletedre is. Munkahelyeden nehezen veszed fel a többiek tempóját és ebből konfliktusok adódhatnak. Nem sikerül egymásra hangolódnotok kedveseddel sem, hiszen valójában nem is vágysz arra, hogy nagy beszélgetések legyenek közöttetek.


Ha mégis van hangulatod, hogy egy kicsit leüljetek egymással, akkor könnyen alakul ki közöttetek vita. Nem tudod elviselni, hogy máshogyan gondolkodik, mint Te. Nem ártana némi kompromisszumkészség.


Tipp: ha kedvesed nem ért veled egyet, az még nem jelenti, hogy az ellenséged!


Munka:

A munkabírásod óriási, - hajlandó vagy rá, hogy két ember helyett dolgozz. Szükség is lesz arra, hogy gyorsabb tempót vegyél fel, szinte elboríthatnak a teendők. Mindez jót tesz a munkahelyi előmenetelednek, számíthatsz rá, hogy feletteseid észreveszik a szorgalmadat. Viszont nagyon túlterhelheted magad, nem biztosítasz magadnak elég pihenést.


Ügyelj, hogy ne akard mindenáron meggyőzni a felettesedet, hiszen ez csak viták árán sikerülhet! Többet érsz azzal, ha diplomatikusan viselkedsz! Haladj lassan, de biztosan!


Tipp: ha egyeztetni akarsz a feletteseddel, akkor találd meg ehhez a legjobb pillanatot!


Mozgás és táplálkozás:

Több energiával rendelkezel, mint máskor, hihetetlenül mozgékony hangulatba kerülhetsz. Nagy kedvvel tornázol, vagy futsz, - jól esik a testmozgás. Ha sikerül beépíteni a mindennapjaidba a sportot, akkor hamarosan észreveheted, hogy az izmaid sokkal tónusosabbak lesznek és az egész tested feszesebbé válik.


Még eredményesebb lehetsz, ha felvállalsz egy kúrát egy masszőrnél, aki nyirokmasszázzsal kezel. Így szinte észrevétlenül tűnnek majd el a testedről a zsírpárnácskák.


Tipp: a sportban a következetesség a legfontosabb tulajdonság! Mindig ugyanabban az időben mozogj!

3009. barai (válaszként erre: 3006. - Chrissy28)
2012. szept. 19. 09:55
Jelentem, sétáltam, játszottam ....
3008. barai (válaszként erre: 3006. - Chrissy28)
2012. szept. 18. 08:55

Unokázni megyek,ez az egy biztosan bejön:)

Legyen szép hetetek!:)

2012. szept. 18. 06:10
teljesen igaz, tele vagyok tettvággyal....nagyon szeretetk dolgozni....
3006. Chrissy28
2012. szept. 17. 13:31

Heti horoszkóp - Oroszlán


2012. szeptember 17-től 23-ig



Általános:


Teljes erőbedobással látsz hozzá a feladataidhoz, energikus vagy és a tempód is jelentősen felgyorsulhat. Motiváltan és lelkesen dolgozol, és ez mindenképpen előnyödre válik a munkahelyeden. A magánéletedben nem sok kedved van hozzá, hogy munka után programokat csinálj magadnak, inkább otthon töltenéd az idődet, családtagjaiddal.


Örülsz kedvesednek és gyermekeidnek. Különösen a gyerekekkel találod meg kiválóan a hangot, sőt hajlandó lehetsz rá, hogy a játszópajtásuk legyél. Most minden közös szórakozásban örömmel veszel részt.


Tipp: vegyél ki néhány szabadnapot, vagy csinálj a családoddal egy hosszú hétvégét!



Munka:


Most rengeteget dolgozol, igényed is van rá, hogy eredményesnek tudhasd magad. Ezért vállalsz fel túlórákat, vagy feladatokat, melyeket nem is neked kellene elvégezned. Pozitív érzelmeket kelt benned, ha úgy gondolod, hogy sikeresen veszed az akadályokat. Szinte pótolhatatlannak érezheted magad, de ne ess az önteltség hibájába!


Mindenképpen lesz haszna, hogy ilyen szorgalmasan dolgozol, de érdemes lenne húznod egy határt. Ha már magaddal sem tudsz foglalkozni, akkor ne vállalj több terhet.


Tipp: gondold át, hogy elegendő-e az energiád, hogy minőségi módon végezd el a többletmunkát!



Mozgás és táplálkozás:


A következő napok a legmegfelelőbbek a teljes megújulásra. Most azon kell elgondolkodnod, hogy mely módját válaszd, hogy formába hozhasd magad. Sajnos hajlasz rá, hogy mindenbe csak egy kicsit kóstolj bele, így igazán egyik módszer sem lehet hatásos.


Mindenek előtt a méreganyagoktól való megszabadulásra kellene nagy hangsúlyt fektetned, akár a narancsbőr megszűntetéséhez vívott küzdelemben is jelentős eredményeket érhetsz el. Ebben segíthet, ha csoki nassolás helyett, inkább sétálsz egyet.

2012. szept. 17. 05:50
sziasztok, ez a hétvégém is remekül telt, túrázni voltunk a családdal, nagyot beszélgettünk, libegőztünk, nevettünk....klassz volt
3004. Chrissy28 (válaszként erre: 3003. - Judith.budapest)
2012. szept. 16. 15:37
Remélem, hogy ez a hétvége is jól telik azért! :)
3003. judith.budapest (válaszként erre: 3000. - Barai)
2012. szept. 15. 08:20
Köszönöm, remek hétvége volt a múlt heti....most ajándékozni megyek magam, veszek valami jó szabasidő alsót a tornához, alakformáláshoz.....puszi
3002. barai (válaszként erre: 3001. - Chrissy28)
2012. szept. 10. 19:00
Nem rossz!!!:)) Köszi:)))
3001. Chrissy28
2012. szept. 10. 17:34

Heti horoszkóp


2012. szeptember 10-től 16-ig


Általános:


Olyan ajánlatot kaphatsz, amely nem nevezhető mindennapinak, és amelyet nyakon kell ragadni. Vagyis igent mondani rá, mert ezzel megfoghatod az isten lábát. Ha utaznod kell, vagy éppen meg kell szervezned egy utazást, akkor minden simán fog menni, sőt olyan helyről érkezik segítség, ahonnan talán nem is számítasz rá. Viszont a kollégáid, vagy az iskolatársaid nem örülnek a sikerednek, vagy a terveidnek, némi féltékenységgel számolhatsz ezen a héten. De ne törődj velük, ismered mondást: inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak.


Munka:


Mindig ügyesen oldod meg a munkahelyi feladataidat, kreatív ember vagy. Most teljesen új, friss szemmel tudod a teendőket kezelni. Remek ötleteid adódhatnak, melyek hatékonyabbá teszik a munkádat. Gyorsabban dolgozol, és jóval kevesebb energia befektetéssel.


A feletteseid is észrevehetik, hogy eredményesebb vagy, és akár teljesen új feladatokkal bízhatnak meg. Ha felajánlják, hogy új munkakörben, vagy új pozícióban próbáld ki magad, akkor ne félj, hanem mutasd meg érdeklődő hajlamodat!


Tipp: ha új feladatokat kapsz, akkor mutasd ki, hogy örülsz a fejlődési lehetőségnek!



Mozgás és táplálkozás:


Nagyon mozgékony állapotban leszel a következő napokban, és éppen ezért elemi szükséged lehet arra, hogy egy kicsit megtornáztasd az izmaidat. Ha a sport mellett megfelelően táplálkozol, akkor nagyon eredményes lehetsz az alakformálásban. Érdemes többször is elmenned az edzőterembe, hiszen találhatsz ott valakit, aki nagyon felkavarja az érzékeidet.

Annyira hat rád, hogy végül is még bármi lehet belőle, akár hosszabb távú kapcsolat is. Ha szerelmes leszel, az arra is jó, hogy még inkább legyen motivációd arra, hogy formába hozd magad!


Tipp: a mozgás mellett fogyassz minden nap fehérjét, lehetőleg sok zöldséggel!

3000. barai (válaszként erre: 2999. - Judith.budapest)
2012. szept. 7. 07:43
Úgy legyen!:)
2012. szept. 7. 05:27
Hétvégén az apukámhoz utazom.....ha semmi baj nem lesz az úton, nekem az elmúlt idők legjobb hete lesz.....úgy legyen!
2998. barai (válaszként erre: 2995. - Chrissy28)
2012. szept. 3. 16:50
Mindig jó csapatom volt. Azt hiszem kedveltek is...
2012. szept. 3. 16:06
Átlagos hét lesz azt hiszem.
2996. Chrissy28 (válaszként erre: 2995. - Chrissy28)
2012. szept. 3. 13:13

Bár a héten nem dolgozom a következő már is igaz rám:

"Szinte áramlik feléd a segítőkészség, észreveheted, hogy a többiek nagyon sok terhet levesznek a vállaidról." :))

2995. Chrissy28
2012. szept. 3. 13:10

Heti munka horoszkóp


2012. szeptember 3-tól 9-ig


Mindig igaz rád, hogy akármilyen közösségbe kerülsz is, segítesz megteremteni a jó hangulatot. Ez egyrészt jólelkűségednek, másrészt, pedig humorérzékednek köszönhető. Mindez népszerűséget is jelent neked, azt tapasztalod, hogy munkatársaid hálásak neked, kedvelnek.


Ez jót tesz a csapatmunkának is, könnyen megosztjátok a feladatokat. Szinte áramlik feléd a segítőkészség, észreveheted, hogy a többiek nagyon sok terhet levesznek a vállaidról. Most nem kell tartanod az alattomos piszkálódásoktól!


Tipp: ha segítséget kapsz, akkor viszonozd! Tegyél gesztusokat munkatársaid felé!

2012. szept. 2. 19:14
Ez a horoszkóp nem akar be jönni nekem.
2993. fildus (válaszként erre: 2990. - Barai)
2012. szept. 2. 14:38
Értettem így is, és köszönöm szépen!
2992. barai (válaszként erre: 2991. - Judith.budapest)
2012. szept. 1. 16:36

Piacon, bort venni!!! Nehogymán eredeti legyen!:( Kitudja miből készült...

A bort nem szeretem, na mást sem!

Nálam a Hold horoskópból aztán minden fordítva sült ki...

2012. szept. 1. 16:24
ma reggel kicsapongtam, vettem egy liter kimért bort a piacon, állítólag eredeti badacsonyi, megkóstolni, jó-e az apukámnak ajándékba nagyobb mennyiség, gyógyszernek az ereire, nem lehetett kevesebbet venni, ekkora üvege volt, itthon valahogy lecsúszott két pohár, az kb. fél liter, igaz sültkolbász is ettem.....a férjem tartotta a vödröt háromszor, majd fél 1-kor ébredtem, vagy nagyon erős volt a bor, vagy nagyon nem igazi, nem tudom eldönteni, mert nagyon ritkán és nagyon keveset iszom....engem nem vonz az ital, buliban is remekül tudok a legjobbkedvű bohóc lenni ital nélkül, oda is kocsival szoktam menni....vigyázzatok magatokra!!!! érdekes egy hét, igaz nekem, de ki tudja mással mi történik....-:))))
2990. barai (válaszként erre: 2988. - Barai)
2012. aug. 31. 17:49
   ez hová lett???? Szivből....
2012. aug. 31. 17:44

-:)))) pont reggel mostam hajat....

végre minden a helyére került, de hulla fáradt vagyok, annyira, hogy a szemhéjam is rángatózik....

2988. barai (válaszként erre: 2987. - Fildus)
2012. aug. 31. 09:15
-ből kívánom, hogy sikerüljön! :)
2987. fildus (válaszként erre: 2981. - Chrissy28)
2012. aug. 30. 20:35
Tudatosan lépkedek a célom felé, ami nem más mint egy december elejei államvizsga!
2986. Chrissy28
2012. aug. 30. 20:17

Akkor holnapra felteszek egy általános hold horoszkópot, hátha ez ad egy kis kapaszkodót. A holdhoroszkóp tehát általános és nem csak az oroszlánokra érvényes.


Pénteki hold horoszkóp


31-én, pénteken, a Hold a Halak csillagjegyben halad. Ma érzékeny hangulatban leszünk, inkább visszavonulnánk és családi kapcsolatainkkal foglalkoznánk. Itt az alkalom az idős családtagokkal való törődésre. Tegyünk látogatást, vagy telefonáljunk!


Egészség: Ma ügyeljünk jobban a lábainkra. Ezt a testrészünket általában elhanyagoljuk, és ennek az a vége, hogy lábaink véglegesen deformálódnak. Nagyon fontos, hogy megfelelő cipőt hordjunk. Ha szükségünk van rá, akkor használjunk talpbetétet is.


Táplálkozás/diéta: Ma értékes tápanyagokat fogyaszthatunk, ilyen például a spenót. Ezt nemcsak a megszokott módon, hanem akár palacsintával is fogyaszthatjuk. A káposztafélék is sorra kerülhetnek, melyek szintén nagyon gazdagok ásványi anyagokban.


Szépség: Ma érdemes lábunkat nyugtató, például levendulás fürdővel kényeztetnünk. Fontos, hogy az elhalt szaruréteget is eltávolítsuk a lábunkról, és ezt megtehetjük úgy is, hogy egy puha kefével végigkeféljük a lábainkat, egészen a térdekig.


Munka/Pénzügyek: Ma álmodozó hangulatban leszünk, így nem jellemző, hogy pontosan végeznénk el a munkánkat. Nem haladunk a teendőkkel, különösen akkor, ha túlságosan sok a feladatunk. Ebben az esetben eleve reménytelennek érezhetjük a helyzetet.


Szerelem: Ma romantikus hangulatban leszünk, szívesen andalgunk kéz a kézben, vagy nézünk meg egy szerelmes filmet kettesben. A gyertyafényes, romantikus vacsorára is sor kerülhet, vagy egy intim légyottra. Ebben az esetben a cél a gyengéd kényeztetés.


Tipp a mai napra: A mai nap a mosás, locsolás, vizes tevékenységek napja. Meglehet, hogy azt tapasztaljuk, hogy nem is kell annyi mosóport használnunk, mint máskor. A hajunkkal viszont nem érdemes túlságosan sokat törődnünk, hiszen nem hozza a formáját.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook