Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
514. csillag93 (válaszként erre: 513. - Trapiti)
2016. nov. 30. 22:31
Igen, köszi, én tudom, csak költői kérdés volt. Azt gondoltam, hogy ezt a témát már annyiszor kitárgyalta ez a fórum is pl, hogy már mindenki számára világos, hogy ez nem éppen az ajánlott, járható út. Ha ezt választja vki ês bebukik, örökre lemondhat arról,hogy valaha gyermeke lehessen... egyszerűen NEM ÉRI MEG kockáztatni!!!!
513. trapiti (válaszként erre: 508. - Csillag93)
2016. nov. 30. 17:39
Magyarul azt akarják hazudni hogy a férje a gyerek biológiai apja, az anya lemond a szülői jogairól, a gyerek az állítülagos biológiai apához kerül elhelyezésre, és utána a feleség családon belüli örökbefogadás útján örökbefogadja a férje állítólagos házasságon kívül született gyerekét. És a gyámhivatal meg szépen benyalja az egészet... na persze. Arról nem is beszélve, hogy van egy tényleges biológiai apa és egy vér szerinti család, akár ők akár az anya meggondolja magát nagy bajba kerülhetnek. De ha csak az anya nem mond le, ő meg tett egy apaságit, simán kötelezik tartásdíj fizetésére. Akkor aztán lehet pereskedni meg apasági vizsgálatot kérni stb. hogy megszabaduljon az idegen nőtől és gyerektől (meg ugye bevallani hogy hazudott)... Ja és persze ha a szülés előtt apaságit tesz, akkor is az övé a gyerek ha pl. sérülten vagy betegen születik vagy bármi történik, nem léphet csak úgy vissza.
512. trapiti (válaszként erre: 507. - Tundi30)
2016. nov. 30. 17:33
Ez részben illegális, részben iszonyat veszélyes. Milyen klassz lesz majd az apasági után amikor az anyuka meggondolja magát, fizethetitek közösen a tartásdíjat...
511. c73db520ef (válaszként erre: 510. - L.luiselotte)
2016. nov. 30. 16:52
Ez a kiskapu?
510. l.luiselotte (válaszként erre: 507. - Tundi30)
2016. nov. 30. 16:32
tegyen apasági elismerő nyilatkozatot,
509. 997685c4c4 (válaszként erre: 507. - Tundi30)
2016. nov. 30. 16:27
Midenféleképpen kell egy közvetítő szerv, a területileg illetékes TEGYESZ, illetve érvényes/jogerős határozat a gyámhivataltól, hogy örökbefogadhattok.
508. csillag93 (válaszként erre: 507. - Tundi30)
2016. nov. 30. 14:16
Ha örökbe fogadjátok is a férjed nevére kerül...nem értem...
507. Tundi30
2016. nov. 30. 12:41
Sziasztok.a tanácsotokat szeretném kérni.van egy ismerősöm,aki decemberben fog szülni és lemondana végleg a kisbabáról.már beszéltünk is vele.viszont mi nem örökbe akarjuk fogadni,hanem a férjem nevére is venné.szóval nem örökbefogadásról lenne szó.ilyenkor mi a teendő?kihez vagy kikhez érdemes menni a"problémánkal?"köszönöm
506. hirosima (válaszként erre: 505. - Tundi30)
2016. szept. 8. 14:31
Szia mi is úgy írtuk hogy 0-3éves korig
505. Tundi30 (válaszként erre: 504. - Hirosima)
2016. szept. 8. 10:06
Szia.akkor mit tanácsolsz?2vagy 3 évest?biztosan örömöt tud hozni.ezt nem vitatom.figyelj!te nem írtál már nekem?egy másik fórumon.de lehet hogy tévedek.
504. hirosima (válaszként erre: 503. - Tundi30)
2016. szept. 7. 21:13

Tudom min mész keresztül, de majd meglátod egy örökbefogadott baba okoz annyi örömöt mintha te szülted volna

Nekem EU eszembe se jut hogy nem én szültem

Csak még egy tanács ha elfogadod jo ga nem nem. Ne ragaszkodjatok annyira az ujszülöttre mert az még több idő. Mi is kitoltuk 3 éves korig.

503. Tundi30 (válaszként erre: 498. - Hirosima)
2016. szept. 7. 13:51
Köszi a tanácsot.igen.minél hamarabb elszeretnénk indítani.tudom sajnos hosszú a várólista,de minden adandó lehetőséket meg kell ragadni.sajnos ez a helyzet.sok választásunk nincs.
502. Tundi30 (válaszként erre: 495. - Trapiti)
2016. szept. 7. 13:48
Igen.aki jövőre szülne.az örökbefogadás menetét ismerem és van várakozási idő is.tudom.sok mindentől függ.meg kell próbálni.nem igaz?
2016. szept. 6. 11:34
Sziasztok akik ily módon szeretnétek kisbabát nem is értem, hogy gondolják. Én elhiszem, hogy nagyon szeretnének, de nem igy működik
2016. szept. 5. 20:37

Kedves Örökbeadó szülő/szülők!

30-as éveiben járó házaspár vagyunk. Nagy szeretetben, harmóniában, egy kertes házban élünk. Vérszerinti gyermekünk nem lehet ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát, hogy mi is családdá válhassunk. Amennyiben nem tudod születendő babád nevelét, gondozását vállalni,kérlek írj a következő email címre:

andika.77@citromail.hu (a név után a pont fontos); vagy sarkanyos@gmail.com


Köszönjük!

2016. szept. 5. 19:38

Kedves Várandós Anyuka!


Budapesti házaspár vagyunk, akik kisbabát szeretnének örökbe fogadni. Ha nem tudod vállalni babád felnevelését, vagy segíteni tudsz, kérlek jelentkezz a bountymaci@gmail.com email címen.


Köszönjük

498. hirosima (válaszként erre: 494. - Tundi30)
2016. szept. 3. 10:38

Az nagyon jo hogy úgy előre gondolkodsz.

Jo tanács ne várd meg mig rossz esetben kúmerited a lombikot

Ha komolyan gondoljátok már most inditstok el az örőkbefogadást mert hosszú a várolista

497. hirosima (válaszként erre: 495. - Trapiti)
2016. szept. 3. 10:32
Pontosan
496. hirosima (válaszként erre: 492. - Tundi30)
2016. szept. 3. 10:31
Szia csak annyit szeretnék leírni de tudomásom szerint ennek megvan a törvényes menete. TUDOM mert kimerítettük a lonbikot és mi is örökbefogadás mellett döntöttünk. És egy csodálatos kisfiú szülei vagyunk és ez nem egy két hónap meg az elhatározásbol szülő leszel.
495. trapiti (válaszként erre: 494. - Tundi30)
2016. szept. 3. 10:26

Olyan nőt keresel aki jövő ilyenkor, 12 hónap múlva szül, vagyis 3 hónappal a teherbeesés előtt tudja hogy örökbe fogja adni a gyereket? Aki most várandós, mondjuk a 6-7. hónapban amikor már körvonalazódik esetleg hogy nem fogja tudni vállalni, annak a gyerekét ti tuti nem fogjátok tudni örökbefogadni.

Másrészt rettenetesen felelőtlen és elhamarkodott dolognak tartom ilyen magánakciókba kezdeni anélkül hogy valakinek bármiféle ismerete, információja lenne az örökbefogadásról, annak menetéről és más fontos dolgokról...


Szerintem mielőtt ilyen hirdetéseket teszel fel, olvasgass, tájékozódj a témában, végezzétek el a tanfolyamot, legyen meg a határozat, gondoljátok át alaposan a lehetőségeket. Az orokbe.hu blogon rengeteg anyagot találsz.

Igen, van várakozási idő, akár 3-4 év is, sokmindentől függ.


Kérdésedre válaszolva: egy 9 éves örökbefogadott kislány anyukája vagyok, úgyhogy tudom miről beszélek.

494. Tundi30 (válaszként erre: 493. - Trapiti)
2016. szept. 3. 10:17
Hogy érted azt hogy mire gondoltam?amúgy nem baj ha fél év,pár hónap,mert jövőre szeretnénk amúgy is.ha jól tudom van váró lista is.ezért gondoltam,írtam ide ha esetleg van köztetek olyan aki jövő ilyenkor szülné meg kisbabáját és nem tudja felvállalni,akkor mi örömmel felnevelnénk sajátjunként.amúgy mi Veszprém megyében lakunk.mindketten dolgozunk.egy nagy családi házban lakunk és az életünkből nagyon hiányzik egy kisbaba.tudod én lombikra járok,de nem nagyon hiszek benne,hisz már 2×elvetéltem és ahogy észreveszem ez ügyben az orvosok nem csinálnak semmit.szóval ezt a lehetőséget se hagynánk ki.nyitottak vagyunk ez irányba is.és te?hogy állsz az anyasággal?
493. trapiti (válaszként erre: 492. - Tundi30)
2016. szept. 2. 19:36
Minimum fél év a határozat. Mire gondoltál amikor ezt kiírtad?
492. Tundi30
2016. szept. 2. 16:05
Sziasztok.a párommal 10 éve élünk együtt.2 sikertelen lombik és sok sok várakozás után úgy döntöttünk,hogy megpróbálunk örökbefogadni.igazából mi egészen kicsi babára gondoltunk.jövő hónaptól adjuk be a kérelmet.esetleg ha van köztetek olyan,aki lemondana a kisbabájáról,mi szeretetben és boldogan felnevelnénk.bocsi ha kicsit rosszul fogalmaztam.köszönöm.
2016. aug. 24. 16:00

Sziasztok! Nekunk mar van egy orokbefogadott gyermekunk, akit imadunk es nagyon orulnenk, ha meg egy gyerkoccel nagyobb lenne a csaladunk. Az orokbefogadashoz ervenyes papirjaink vannak es ha valaki arra kenyszerul, hogy orokbe adja babajat es szimpatikusak vagyunk neki, akkor kerem keressen fel minket.

Email cimunk: tesoravarva@gmail.com

2016. aug. 17. 22:19

Kedves Örökbeadó szülő/szülők!

30-as éveiben járó házaspár vagyunk. Nagy szeretetben, harmóniában, egy kertes házban élünk. Vérszerinti gyermekünk nem lehet ezért szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát, hogy mi is családdá válhassunk. Amennyiben tudsz nekünk segíteni kérlek írj a következő email címre.andika.77@citromail.hu (a név után a pont fontos); vagysarkanyos@gmail.com


Köszönjük!

489. babavárók (válaszként erre: 485. - 63464678f2)
2016. aug. 6. 19:22

Szia Domi!

Szeretnénk veled felvenni a kapcsolatot az örökbefogadás miatt.Budapest közelében élő pár vagyunk ,több éve várjuk a mi kisbabánkat.Elérhetőséged az alábbi email címen várjuk: csicseri05@gmail.com. Köszönöm

2016. aug. 3. 14:07

Sziasztok!


Egy 20 éves és egy 7 éves örökbefogadott fiunk és egy Égi gyermekünk. Egy-két nagyobb gyermeket szeretnénk örökbefogadni, akár sérültet is. Kedves édesanya, ha úgy érzed, hogy kifutott a kezedből az irányítás, írj privát üzenetet.

487. babafeszek (válaszként erre: 485. - 63464678f2)
2016. júl. 21. 20:31
Szia! Engem és férjemet érdekel, privátban a következő címen tudjuk felvenni a kapcsolatot. Kérlek írj. bodnar.marta.70@gmail.com
486. Lucilla1 (válaszként erre: 485. - 63464678f2)
2016. júl. 20. 15:33

Szia Domibabaja!


Budapesten élő házaspár vagyunk egy lassan 3 éves szintén örökbefogadott kisfiúval. Természetesen rendelkezünk jogerős határozattal, amely újszülött kisbaba örökbe fogadására szól. Minden vágyunk mindhármunknak, hogy örökbe fogadhassunk még egy picúrkát akinek, mint a Kisfiunknak egy boldog kiegyensúlyozott szeretteljes és biztonságos életet tudjunk biztosítani. Nálunk a picikéd sem szeretetben sem anyagiakban nem szenvednek hiányt.

Ha szeretnél rólunk többet tudni, hogy esetleg mi lehessünk a kisbabád új családja, kérlek jelentkezz bátran!


Lucilla

2016. júl. 20. 04:34

Sziasztok , örökbefogadó szülőt keresek a kisbabának . Kérem akinek megvan a lehetősége,h jobb életet adjon egy babának írjon privátban.

Koszonom .

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook