Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
454. kabarbi
2015. okt. 17. 01:24

annyira szeretnék egy kisbabát!!!

sajnos a korom (45 év) miatt már újszülöttet nem fogadhatok örökbe, de nagyon örülnék egy ovis kislurkónak is. Merre menjek? Már voltam a Tegyesznél is, de ott egyedülállóként semmivel sem bíztatnak.

:(

sajnos mint a legtöbbeteknek, nekem sem lehetett saját babám. 1,5 éve elváltunk a párommal, bár még annak idején ő is támogatott az örökbefogadás miatt, csak nem jutottunk a végére.

lehet bután hangzik, de szerintem van olyan kisgyerek, akit nem bírnak felnevelni a szülei, vagy valamilyen okból nem akarják. ha van köztetek olyan, keressetek!

szép napokat kívánok Mindenkinek!

K.

453. nyuxx (válaszként erre: 449. - Angyal váró)
2015. aug. 23. 22:14
Nagyon Örülök, bár én is felvettem Vele a kapcsolatot, de annyit válaszolt, hogy neki fontos, hogy az örökbefogadók Pesten éljenek...mi 20 km-re vagyunk...ennyi választott el minket az ikrektől!? Kérdésemre, hogy ez miért fontos, már nem jött válasz. Remélem a lehető legjobb helyre kerülnek a picik. <3
452. Rúzsvirág (válaszként erre: 451. - Évanéne)
2015. aug. 21. 19:53

Ennek az az oka, hogyha itt valaki leírja, hogy nem várta ki a sorát alapítványnál, vagy a TEGYESZ-nél, hanem egymásra talált a két fél közvetítők nélkül, akkor arra itt rásütik azt a bélyegzőt, hogy "vette a gyereket" vagy azt, hogy milyen szemét, hogy nem várt éveket a gyerekre, mert így mástól vette el a lehetőséget, aki már évek óta vár...

Ha visszaolvasol, megtalálhatod ezeket a támadásokat.

451. évanéne (válaszként erre: 449. - Angyal váró)
2015. aug. 21. 13:37

Nagyszerű! :-)


Kérnék valamit: decemberben, ha túljutnak a hivatalos részen, megírnád, mi volt a menete az egésznek a gyakorlatban?


Szerintem sokaknak segítség lenne. Örökbeadóknak azért, mert látnák, mi fog történni, mire készüljenek fel, örökbefogasdóknak pedig azért, mert ez egy elég speciális út, ugyanakkor nagyon fontos, hogy törvényes keretek között maradjon az örökbefogadás.

TEGYESZ-en, vagy civileken keresztül elég sokhelyütt lehet olvasni, hogyan zajlik le az örökbefogadás, de arról mindenki mélyen hallgat, mi van akkor, ha az örökbeadó és az örökbefogadó egymásra találnak, és maguk veszik kézbe a sorsukat.

450. ildike0523 (válaszként erre: 449. - Angyal váró)
2015. aug. 21. 07:07
Szuper!
2015. aug. 20. 22:40
Kedves Fórumozók! Ildi780821 megtalálta azt a családot, akinek a babákat adja.
448. Nyuxx77 (válaszként erre: 446. - 878bcffb6f)
2015. aug. 14. 17:34
Én tényleg komolyan gondolom. Írtam privátban is. Nagyon várom válaszod!
447. Angyal váró (válaszként erre: 446. - 878bcffb6f)
2015. aug. 14. 10:36
Kérlek, írj nekem kissnikyca@gmail.com
2015. aug. 14. 09:48
sajnos még nem találtam anyukát aki téleg komolyan gondolt hogy szeretné babákat csak beszélnek róla menyire szeretnék de nem tesznek érte semmit lassan itt van december és picik meg születnek
445. évanéne (válaszként erre: 442. - Ivett7721)
2015. aug. 12. 10:46

Szia! Esetleg mindenki okulására - nevek nélkül, hisz az nem is lényeg - kiírnál ide néhány konkrét tapasztalatot?


Évek óta figyelem: jönnek az újak, bepróbálkoznak, eltűnnek.

De konkrétumot, a többieket segítő tapasztalatot senki nem ír ide ki, se pozitívat, se negatívat.

Pedig szerintem nagy segítség lenne a többieknek.

444. 878bcffb6f (válaszként erre: 442. - Ivett7721)
2015. aug. 10. 17:34
ha valami bajod mért fordulsz orvoshoz minél előbb látom súlyos gondok vannak
443. 878bcffb6f (válaszként erre: 442. - Ivett7721)
2015. aug. 10. 17:32
te valamit nagyon rosszul gondolsz mert elég jelenkező aki szívesen elfogadja a két ikret tőle ha te nem szeretnél gyereket akkor minek vagy itt mert nem úgy látom neked kéne gyerek és nem kell össze hazudnod itt
2015. aug. 10. 16:49

Sziasztok. Akkor leìrnàm az elképzeléseimet, mert kaptam pàr levelet, ami szàmomra elég 'sötét'.

1: Gyerekért nem fizetek, mivel az emberkereskedelemnek minősül.

2: Semmilyen màs jellegő dolgokat, nem veszek sem adok.

3: Akinek hàtsó szàndékai vannak, jobb ha elkerül...

2015. aug. 5. 09:57

Szia. Én szeretnék veled kapcsolatba lépni amennyiben komolyan fontolgatod az örökbeadást.tatarlejla@gmail.com

Vàrom a leveled.

440. évanéne (válaszként erre: 439. - 878bcffb6f)
2015. aug. 3. 14:44
Nem akartalak megbántani, tudom, hogy aki örökbe kell, hogy adja a gyerekeit, annak sem könnyű. De tudod, időről időre felbukkannak itt várandós kismamák, akik reményt csepegtetnek a babára várók szívébe, aztán eltűnnek, legtöbbször azért, mert mégis megtartják a babát. Mennyi idősek az ikreid?
2015. aug. 3. 13:57
úgy adnád örökbe a kicsiket nekem is vannak feltélim mielött le mondok róruk
438. 878bcffb6f (válaszként erre: 436. - Évanéne)
2015. aug. 3. 13:56
nem szoktam ilyen szorakozni nem tudom meg tartani ikreket mert van egy kis fiam és öt fogom akkor el vesziteni én komolyan gondoltam a dolgot mert szeretném ha egy jobb családba nőjenek fel
2015. aug. 3. 13:51
nem soktam szorakozni ilyenel én komolyan gondoltam nem tudom meg tartani az ikreket mert olyan nehéz helyzetbe kerültem de sajnos senki nem vesz komolyan engem olyan családot keresek aki meg tud nekik mindent adni és szeretnének
436. évanéne (válaszként erre: 435. - 878bcffb6f)
2015. aug. 2. 22:17

Figyu! Ne karistold itt a népek amúgy is tönkrevágott lelkivilágát!

Sokan szeretnénk gyereket, ikreket akár.

Hidd el, nem vicces itt szivatni olyan embereket, akik évek óta gyerekért küzdenek kórházakban, meddőségikben, hivatalokban, mindenütt!

2015. aug. 2. 18:21
ki szeretne ikreket
434. Kisszaszu (válaszként erre: 433. - 878bcffb6f)
2015. júl. 5. 10:07
Szia! Mi boldogan felnevelnénk több gyermeket is! A kislányunkat decemberben vesztettük el,azóta üresek a Napjaink! Minden vágyunk egy nagy család!
433. 878bcffb6f (válaszként erre: 432. - Dc768b89ea)
2015. júl. 2. 10:22
két gyereknek tudnátok örülni
2015. jún. 26. 19:07
Három év próbálkozás és kudarcok után úgy érezzük, hogy az örökbefogadás útján szeretnénk tovább haladni, így ha kisbabádat nem tudod felnevelni, kérlek, keress bennünket, mert nekünk minden vágyunk örökre gondoskodni Róla! Rendezett körülmények között, kulturált, kellemes környezetben élünk, az otthonunk közelében számos park, játszótér található, zöldövezeti részben lakunk, csendes, biztonságos környéken. Harmincas, kialakult egzisztenciájú, harmóniában élő, életvidám házaspár vagyunk, akiknek egyetlen álma az életben szülőkké válni, így ha Nálad kopogtatott a gólya, és úgy érzed, tévesen, mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat! Ígérjük, hogy a kicsi a legnagyobb szeretetben és biztonságban fog felnőni, a család szeme fényeként! Kérlek, privát üzenetben keress, azonnal válaszolni fogunk, szívesen küldünk fényképet, örömmel találkozunk személyesen is bármikor! Köszönjük bizalmadat, ígérjük, megháláljuk!
2015. jún. 2. 08:19
Férjemmel gyermeket szeretnénk. Nem feltétlen csak kisbabát, akár nagyobbacska kislányt/kisfiút is szívesen örökbefogadnánk. Határozatunk meg van, körülményeink rendezettek, Budapesten élünk. Ha valaki tud segíteni, akár úgy, hogy ő gondolja úgy, hogy azzal segít a legtöbbet a gyermekének, ha lemond róla, akár úgy, ha ismer valakit, aki ilyen helyzetben van, kérem írjon privátban. Köszönöm szépen.
2015. ápr. 29. 16:40

Mindig is nagy családot szerettünk volna a férjemmel, de sajnos saját gyermekünk nem lehet.

Annak az örökbeadó anyukának a jelentkezését várjuk, aki biztos családi hátteret szeretne biztosítani megszületett vagy meg nem született gyermekének és maga szeretné kiválasztani kinek adja a babáját.Privát üzenetet írj!

429. monilla (válaszként erre: 428. - 826101aad7)
2015. ápr. 1. 18:09
Bölcs döntés volt.
2015. márc. 19. 19:36

Kedves Mindenki!

A 427. hozzászólásom már nem aktuális, megkerestem a Baptista Szeretszolgálatot, akik kezükbe vették az "ügyünket".

Minden örökbe fogadónak, gyors babához-gyerekhez jutást kívánok!

2015. márc. 8. 15:41

Üdvözlök minden aktív fórumozót. Nem is tudom, hogyan kezdjem. Talán nem is ez a legmegfelelőbb hely erre, de mégis felteszem a kérdésemet:

Van-e közöttetek olyan, vagy ismertek-e olyan személyt, aki nem babát, hanem attól nagyobb gyereket fogadna örökbe?

Kérlek, hogy a választ, illetve a további beszélgetést privát üzenetben, vagy a bebe34@gmail.hu email-en folytassuk. (Az emailem végén a .hu nem elírás!)

426. voltam...leszek (válaszként erre: 418. - Kabarbi)
2015. márc. 5. 21:18
Az a kismama is anyuka. Még.
2015. márc. 4. 15:28

Én megértem minden csalódott sorstársamat, de azért picit gondolkodjatok a másik fejével is!


Mi is maradtunk már "hoppon", kétszer. Mindkét esetben megtartotta a szülőanya a babát, időnként tudok is róluk.

Azt gondolom, az a várandós nő, aki örökbeadáson gondolkodik, és egy lyen fórumra jön, nagyon-nagyon szereti a gyerekét, nagyon akar gondoskodni róla, és nagyon kilátástalan a helyzete.

Hogy a 9. hónap végére hogyan alakulnak a dolgai, ő maga sem tudja, még ha 4-5 hónapos terhesen nagyon magabiztosnak is tűnik!

Szóval... Tudom, hogy nagyon vágytok babára. Mi is így vagyunk ezzel, ezért szeretnénk örökbe fogadni, ezért jártunk el mindenféle kezelésre, vizsgálatra, ez a legfontosabb célunk az életben. De mély meggyőződésem, hogy minden kisbabának, kisgyereknek a lehető legjobb helyen kell felnőnie, olyanok között, akik számára a legtöbbet adhatják. Tetszik, vagy sem, a gyereknek a vérszerinti családjában a legjobb, ez az élet rendje. Ha "B" terv kell, akkor jöhetünk mi, örökbefogadók.

Empátiára és szeretetre nem csak a babaának, de a szülőanyjának is szüksége van, ahogy nekünk, örökbefogadóknak is. Álljunk egymáshoz jószándékkal, és ne bántsuk egymást keserűségünkben!

És igen! Az a várandós, aki tesz néhány bizonytalan lépést, ő is legyen tisztességes az örökbefogadni szándékozóval annyira, hogy kimondta: Bocs, mégsem!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook