Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
484. Kismadár77 (válaszként erre: 480. - Baromanocska)
2016. júl. 14. 20:02
Szia,írtam emailt,olvasd el,vàrom mielőbbi Vàlaszaidat!
2016. júl. 12. 22:01

Sziasztok Kedves Fórumozók!


Jó néhány év sikertelen próbálkozás után, miután nagy nehezen kiderült, hogy orvosilag is igazoltan nem lehet gyermekünk, feleségemmel az örökbefogadás mellett döntöttünk. Minden vágyunk az, hogy egy igazi szerető család lehessünk, amihez már csak egyetlen dolog hiányzik, a gyermek. Szerető családban, Budapesten élünk, saját lakásban, jó környéken, jó egzisztenciával rendelkezünk. Nem iszunk, sportolunk, egészséges életet élünk, adunk magunkra és a környezetünkre.


Az örökbefogadáshoz érvényes, jogerős határozattal rendelkezünk, minden szervezetnél alkalmasnak lettünk minősítve. Lelkiekben és fejben is eldöntöttük, hogy ezt szeretnénk, úgy érezzük, hogy maximálisan készen állunk arra, hogy örökbefogadó szülők legyünk. Várólistások vagyunk és hogy minden esélyt megadjunk magunknak és leendő babánknak, még a magánutas kereséssel is megpróbálkozunk.


Bízunk abban, hogy hátha egymásra találunk egy olyan anyával, aki úgy gondolja, hogy születendő gyermekéről nem tudna kellően gondoskodni és ezért inkább szeretné másnak örökbe adni, ezzel is arra, hogy gyermekének jobb sorsot bíztosíthasson.


Ha esetleg ez az anyuka olvassa most a hozzászólásunkat és úgy érzi, hogy elsőre szimpatikusak vagyunk neki, keressen meg minket nyugodtan privát üzenet formájában. Hátha mi vagyunk azok, akik örömmel vállaljuk a születendő csöppséged gondozását, felnevelését egy szerető családban és hátha te is egy ilyen szerető, pozitív szemléletű párra bíznád gyermeked jövőjét.


Kérek bárkit, aki tud segíteni nekünk, írjon privátban(vagy a gabesz32bp@gmail.com címre) és a többit már ott megbeszéljük. Egyébként mindenképpen nyílt örökbefogadással szeretnénk megpróbálkozni és csakis TÖRVÉNYES úton!



Mindenkinek további minden szépet és jót valamint mihamarabbi gyermekáldást kívánunk!

2016. júl. 2. 15:24

Sziasztok!


35 éves házaspár vagyunk érvényes örökbefogadási határozattal rendelkezünk.

Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. Szeretetben és rendezett körülmények között élünk.

Kedves kismama, ha nem tudod felnevelni a születendő gyermeked és szeretnéd örökbe adni kérünk írj!

E-mail címem: tami27@citromail.hu

481. baromanocska (válaszként erre: 479. - Liza33)
2016. júl. 1. 09:40

Szia liza33!

Még mindig kerestek örökbefogadható kisbabát?

2016. júl. 1. 09:33

Sziasztok!

örökbefogadó szülőket keresnék születendő gyermekem részére..

fruzsina0405@citromail.hu

mindenkit szivesen meg hallgatok irjatok bizalommal minél előbb

479. liza33
2016. ápr. 26. 16:24

Sziasztok!

Mint a nagy többség, mi is örökbe szeretnénk fogadni egy apró csöppséget. Jogerős határozattal rendelkezünk. Egy kistestvért szeretnénk, egy szintén örökbefogadott kisfiúcska mellé. Boldog babakora van, nagyon nagy szeretetben neveljük. Szeretnénk ha egy kistesóval meg tudná osztani eddig tudását, tapasztalatát. Mi ebben természetesen nagyon nagy segítségére lennén, leszünk. Mi már egy örökbefogadáson túl vagyunk, ismerjük a menetét. Ha úgy érzed, hogy anyagi, vagy egyéb okokból nem tudod megtartani kisbabádat, kérlek szépen írj, hogy segíteni tudjunk egymásnak!

2016. ápr. 25. 10:17

Sziasztok!


Harmincas, 10 éve szeretetben és harmóniában együtt élő házaspár vagyunk. Az örökbefogadás útján fogunk továbbhaladni, mivel nincs gyermekünk. Egyetlen álmunk az életben szülőkké válni, így ha olyan kismama vagy aki nem tudja vállalni születendő babáját, kérlek jelentkezz privát üzenetben vagy eszter.2016@citromail.hu e-mail címen. Mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat, ígérjük a kicsi szerető családban, biztonságban fog felnőni.

2016. febr. 28. 15:12

Sziasztok!


Sok év sikertelen próbálkozás után az örökbefogadás mellett döntöttünk párommal. Minden vágyunk, hogy igazi család legyünk, amihez egyetlen dolog hiányzik, a gyermek. Jó egzisztenciával rendelkezünk, Budapesten élünk, saját lakásban, jó környéken. Nem iszunk, nem dohányzunk, egészséges életet élünk.


Az örökbefogadáshoz minden szükséges iratot beszereztünk, mindenhol alkalmasnak ítéltettünk. Lélekben is és fejben is eldöntöttük, hogy ez a mi utunk, tehát minden tekintetben készen állunk arra, hogy örökbefogadó szülők legyünk. Várólistán vagyunk, ahol csak lehet és gondoltuk, azért hogy minden esélyt megadjunk a sorsnak, még magánutas kereséssel mi is hozzáteszünk a lehetőségeinkhez egy kis pluszt. Hát ezért vagyunk itt…


…hátha egymásra találunk egy anyával, aki úgy gondolja, hogy születendő gyermekéről nem tudna úgy gondoskodni, mint ahogy szeretne (bármilyen okból kifolyólag is) és ezért inkább szeretné másnak a gondjaira bízni, örökbe adni, hogy a gyermeknek jobb legyen.


Ekkor, ha így elsőre szimpatikusak vagyunk, keress meg minket privátban, hátha mi vagyunk azok, akik örömmel vállaljuk a csöppséged gondozását, felnevelését egy szerető családban és hátha te is egy ilyen szerető, pozitív szemléletű párra bíznád nyugodt szívvel a gyermeked jövőjét.


Kérek bárkit, aki tud segíteni nekünk közvetlenül vagy közvetettül, hogy írjon privátban és a többit már ott megbeszéljük. Egyébként nyílt örökbefogadást szeretnénk és csakis törvényesen!


Mindenkinek további minden szépet és jót valamint mihamarabbi gyermekáldást kívánok! :)


lacikasz@freemail.hu

476. csudajo
2016. jan. 29. 08:12

Sziasztok!

Győr megyei pár vagyunk,jogerős határozattal.

Gyermeket szeretnénk 2éves korig esetleg testvérpárt.

Nyitottak vagyunk mindenre.

Ha szeretnéd a késöbbiekben is látni,fényképet Ròla akadálya nincs.

bernocska@gmail.com

475. Bichi (válaszként erre: 473. - 29a29c56b0)
2016. jan. 25. 11:38
bár én nem "keresek" babát, de ez nem egy olyan dolog, amivel az ember egy fórumon "viccel". És nem azért, mert ezzel bármit is kelt a többiekben...
474. edinácska79 (válaszként erre: 473. - 29a29c56b0)
2016. jan. 25. 11:30
Gratulalok.Sok erot es egeszseget kivanok nektek.
2016. jan. 25. 10:21

Sziasztok

Elnézést kerek mindenkitől hogy eddig nem jelentkeztem , de kórházban voltam megszületett a kisfiam

És elnézést kerek azoktól is akikben reményt ébresztettem mert azóta hogy először megláttam és a karó bevezetem szerelem volt első látásra és mivel azért kerestem neki családot hogy mindene meg lehessen mert mar a pocakom én szerettem de egyszerűen nem tudok róla lemondani ezért most egy nehéz ut áll előttünk de remelem végig tudjuk csinálni mert nekem ő a legdrágább kincsem és mégegyszer bocsánat mindenkitől és kívánom hogy valaki által ti is a karotokban tarthatók egy csöppséget .

Minden jót kívánok mindenkinek

2016. jan. 24. 18:54
Ezeket a babakereso bejegyzeseket en szemely szerint nem itelem el.Barki megteheti.mindenkinek all a zaszlo.de ezt lehet kulturaltabban is eloadni.Mit var?Erre a kedves keresre majd egy kismama jelentkezik?
471. babavárók (válaszként erre: 468. - Edinácska79)
2016. jan. 24. 15:02
Talán rosszul fogalmazott,azért sürgős mert az életkora miatt sajnos már nem mindenki kaphat csecsemőt.Sokan vagyunk akinek nem adatott meg a vér szerinti gyermek.Szeretnénk minél több időt vele(velük)tölteni,megismerni,babusgatni.Hisz oly régen szeretnénk magunkhoz ölelni,szeretni,érezni a finom babaillatot.
470. enigma.
2016. jan. 24. 12:58

Sürgősen albérletet szokás keresni, vagy munkát.... :-/


Kisbabára vágyik az ember, szeretné, akarja, hogy legyen...

469. évanéne (válaszként erre: 467. - Valaki73)
2016. jan. 24. 11:58

Hehe...

Lehet, hogy neked új lesz ez az információ, de vagyunk ezzel így páran :-D


Skizofrén állapot ez, merthát egyik oldalról örülni kell, hogy nem sokan kényszerülnek megválni a gyermeküktől, pláne, hogy nem sokan szabadulnak a nem kívánt babájuktól. A másik oldalról viszont várunk, rengetegen! Évekig, fájdalmasan, néha reményt vesztve...


Hidd el, sokunknak "sürgős"... De ez nem így működik.

468. edinácska79 (válaszként erre: 467. - Valaki73)
2016. jan. 24. 08:28
Mi az hogy surgosen babat keresel?Ez eleg durvan hangzik.Mintha elromlott volna a regi es most uj kell.
2016. jan. 23. 20:52
En surgossen babat keresek.irj ha nem akarod megtartani.segitek!
466. babavárók (válaszként erre: 465. - 29a29c56b0)
2016. jan. 22. 19:46

Kedves Ano2016!

Szeretnénk veled felvenni a kapcsolatot,évek óta várunk babára .Babavárók

2016. jan. 16. 17:48
Örökbe szeretnem adni a születendő kisbabam
464. Verus1979 (válaszként erre: 449. - Angyal váró)
2016. jan. 16. 13:25
Kedves Angyal váró!Sikerült az örökbefogadás?
2016. jan. 5. 15:21
?
2016. jan. 3. 11:49

Sziasztok!


Hamarosan születendő babàmat örökbe adnàm,anyagi támogatásal.

Elintélhetsz....

A nagyobbik lànyomat szeretném megmenteni.

461. évanéne (válaszként erre: 460. - Katona Andrea)
2015. dec. 10. 20:16
Kedves Andrea! Milyen módon tudtok segíteni?
2015. dec. 9. 22:20

Kedves Fórumozók!

Fészek Alapítvány nevében írok. Szívesen segítünk ha szükség van ránk!

459. totherika87 (válaszként erre: 441. - Ivett7721)
2015. nov. 21. 09:08
Szia engem erdekelnenek a picurak!!mik a felteteleid??egyet tudok neked igerni nalam nagyon jo helyen lennenek es sok sok szeretetben reszesulnenek!!ha gondolod megbeszelhetjuk privatban!!puszika
458. kabarbi
2015. okt. 21. 15:33

Hát igen. Csak körülírta a nő a Tegyesznél, hogy minek akarok én gyereket, sosem fogok kapni.

Kell ekkora pofon? Mert ott megkaptam.

Közben meg teli vannak az "árvaházak" gyerekekkel.

Csak gratulálni tudok nekik.

Naivan elképzeltem, hogy még örülnek is, hogy nem fontos a csecsemő, nagyobb kisgyereket is szívesen örökbefogadnék.

Érthetetlen számomra.

De nem adom fel!!

457. pancika
2015. okt. 20. 23:55

A Tegyeszt inkább hagyjuk, nevetségesek, de ugyanígy a magukat szentnek beállító egyesületek is.

45 éven felül úgy leráznak, hogy csak úgy zuhansz....értelmiségi párként meg mit képzelünk, volt a kioktatás. Nem tudom....szívesen örökbefogadnánk egy lurkót, mivel természetes úton már nem lehet, ha egy anyuka úgy gondolja vegye fel velünk a kapcsolatot. Írjon bátran! A sorok íróját is örökbefogadták.....

456. kabarbi (válaszként erre: 455. - Évanéne)
2015. okt. 18. 00:46

Szia!

abban nem, mert ha elvinnék, azt nem bírnám ki. Megszeretjük egymást, és egyszer eljönne érte valaki, akihez vérszerinti kötődése van....

:(

455. évanéne (válaszként erre: 454. - Kabarbi)
2015. okt. 17. 21:24

Szia! Azért annyira nem rossz a helyzeted! :-) Velünk járt az örökbefogadós tanfolyamra egy egyedülálló, korod-béli csaj, őt épp azzal biztatták, hogy mindenki csecsemőt szeretne, neki könnyebb dolga lesz.

Nevelőszülőségben nem gondolkodsz?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook