Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
394. trapiti (válaszként erre: 393. - Iluci26)
2015. jan. 4. 11:17
Várnak ők is, és szerintem ennek semmi köze ahhoz hogy más hányadikra vár.
393. iluci26 (válaszként erre: 392. - Trapiti)
2015. jan. 4. 11:12

Én nem vitát szítok.

Csak azt mondom ,hogy mindenki várjon türelemmel nekem is van olyan ismerősöm aki vér szerinti gyereke mellé kapott kisbabát és nagyon szeretik és nem tesznek a két gyerek között különbséget.

392. trapiti (válaszként erre: 391. - Iluci26)
2015. jan. 4. 11:07

A többgyerekes családoknak ugyanúgy joguk van örökbefogadni, nincsenek hátrányban a gyerektelenekkel szemben.

És ha már mindenki annyira pártolja a magánutas örökbefogadást, meg az ilyen fórumos hirdetéseket, akkor a leendő örökbeadó miért ne választhatná pont őket? Pl. ha azt akarja hogy biztosan legyenek testvérei a gyerekének, vagy látja hogy már két gyereket szépen nevelnek.

Ráadásul sokszor a már gyerekes családok örökbefogadási motivációja is kicsit más mint a gyermektelenké, ami mellette szólhat annak, hogy egy anya éppen őket választja...

Messzemenőkig nem értek egyet azzal hogy lehetséges pl. itt is így hirdetni, de ha lehet akkor mindenkinek egyformán lehet. Örökbefogadni úgyis csak az tud akinek van határozata, attól kezdve viszont ugyanolyan váarkozó mint az aki az elsőre vár.

391. iluci26 (válaszként erre: 389. - Aproka01)
2015. jan. 4. 10:55
Szia!Bocsi ,nem bántáskép ,de van akinek még egy gyermek sem adatott meg.Értem ,hogy szeretnétek egy harmadikat én jelenleg az elsőre várok már majdnem 3 éve.
390. kleeri (válaszként erre: 388. - Remenycsillag)
2015. jan. 3. 21:15

ne mond hogy soha,

mi családunkban is teljesen lemondtak róla a sok kezelés,beültetés (8 év) után sem sikerült,depressziós idő következett, nagyon nehéz volt,


aztán nagy nehezen kiheverték a megpróbáltatásokat és eldöntötték, új életet kezdenek, elfogadják hogy nem lehet babájuk


eltelt kettő év és megtörtént a csoda, a pici mindjárt kettő éves lesz,

2015. jan. 3. 18:18

Kedves örökbeadó anya!

Mi egy két gyermekes család vagyunk. Nekem sajnos egészségügyi okokból nem lehet több babám, de nagyon szeretnénk még gyermeket. A hozzánk kerülő babát sajátként fogjuk szeretni mi a szülei és két testvére is. Nagy kertünk van, sokat vagyunk itthon, de sokszor kirándulunk, biciklizünk is. Fontosnak tartom, hogy taníttassuk a gyermekeinket, lehetőségük legyen a sportolásra és szép gyermekkort biztosítsunk számukra. A gyerekeinkkel sokat foglalkozunk, sokat mesélünk nekik, játszunk velük. Mivel már van két gyermekünk, ezért úgy gondolom, elég gyakorlottak vagyunk a gyereknevelésben. Jogerős határozattal rendelkezünk. A babát illetően nyitottak vagyunk. Ha olyan anyuka vagy, aki ilyen családot keresel kisbabádnak, akkor várjuk jelentkezésedet! Kisfiút és kislányt is szívesen várunk.

2015. jan. 3. 01:48
Tudom hogy kapok majd hideget es meleget de mi is szeretnenk orokbe fogadni egy babat. Nincs eselyunk mert a parom 53 es kulfoldi allampolgar. En 38 eves vagyok es evekig tarto kezeles alatt sem sikerult teherbe esnem. Az utolso remenyem hogy valaki, aki varandos es nem tudja/akarja felnevelni a babajat esetleg kapcsolatba lep velem es megismerkedesunk utan ugy dontene hogy rank bizza babajat. Tudom, hogy az esely erre nagyon csekely de ugy latom ez az utolso remenyunk. Email cimem remenycsillag624@gmail.com
2014. nov. 28. 22:44
Örökbe szeretnék fogadni egy kisbabát. Kérem azokat akik szeretnének örökbe adni írjanak.
2014. nov. 27. 05:52

SZiasztok!

Mi egy házaspárpár vagyunk akik nagyon szeretnénk örökbefogadni egy babát.Ha Te leendő vagy már most anyuka vagy és örökbe adnád babát kérlek irj, jelentkezz bárhol is élsz laksz....

2014. nov. 25. 11:23
Szeretnénk örökbefogadni egy kisbabát. Ha te esetleg meg örökbe adnád kérlek írj és a többit személyesen megbeszéljük.
2014. nov. 25. 11:22
Valahol egy anyuka talán éppen olvasssa a soraimat, amiben leírom mennyire szerettünk volna kisbabát, de sajnos az élet úgy hozta, hogy nem lehet saját gyermekem. Az az anyuka pedig épp terhes és ő meg nem akarja a gyermeket felnevelni, de megölni sem akarja. Ha esetleg kilátástalan helyzetben lévő anyuka vagy és szeretnéd a kisbabádat örökbeadni írj rám és egy személyes találkozó keretén belül ismerkedj meg velem. A többi info privátba.
2014. nov. 23. 15:21
Szeretnék örökbefogadni egy kisbabát. Ha valaki szülőket keres kisbabájának és szeretné, hogy jó helyre kerüljön , írjon!
382. edinácska79 (válaszként erre: 381. - Trapiti)
2014. nov. 8. 13:18

Nekünk van két vér szerinti gyerekünk,eü.okokból nem lehetett több.Nagyon vágytunk még egy kicsire.

Minket pont emiatt választott az örökbeadó,szerette volna ha már egy kész családba kerül a pici.Tiszteletben kell tartani,az ő elképzeléseiket.

Persze vannak olyan kismamák is ,akik kikötik azt,

hogy első gyerek legyen a családban.

381. trapiti (válaszként erre: 379. - Esther78)
2014. nov. 6. 14:40

A civilek közül a két nagy nem fogad olyanokat akiknek van már 3 gyerekük. Az állami rendszer ezt nem teheti meg, hiszen nincs törvényben meghatározva hogy akinek van 3 az nem fogadhatna örökbe. Vagyis ha az alkalmassági vizsgálaton megfeleltek és kivárták a sorukat akkor ugyanabban az elbírálásban részesülnek mint a gyermektelen párok.

A történetet nem ismerjük, de az sem ritka pl. hogy az örökbeadó szeretné ha többgyerekes családba kerülne a gyereke hogy legyenek testvérei. Ez is lehet pl. a háttérben.

380. trapiti (válaszként erre: 377. - Gzizus)
2014. nov. 6. 14:37
Ez jól hangzik, csakhogy a hirdetésekkel minden fórumot elárasztanak egyesek aminek a címében szerepel az "örökbe" szó...
2014. nov. 6. 13:25
Az örökbeadásnál én csak azt nem értem, hogy miért nem veszik előre azokat, akiknek még nincs babájuk, és miért adnak olyannak, akinek már van 3 saját. Van egy ismerősöm, akinek van 3 saját gyereke 1 nagyobb és 2 kicsi kisiskolás, óvodás. Nem lehet több gyereke, mert mind a 3 császár volt és veszélyeztetett volt. Ők szerettek volna még 1 babát, és az örökbefogadás mellett döntöttek. És kaptak is egy gyönyörű pár hetes kisfiút. Nem értem miért nem azoknak adnak, akiknek nem lehet.
378. marcsika0123 (válaszként erre: 377. - Gzizus)
2014. nov. 6. 13:13
Teljesen egyet értek Veled!
377. gzizus
2014. nov. 6. 12:37

Régen voltam a fórumon én is.

Most olvastam ezt a parázs vitát ami kialakult.

Személy szerint mindkét felet megértem,én is szívesen megtalálnám az a kismamát aki lemondana kislányáról és felvenné velem a kapcsolatot privátba.


Viszont feltűnt, hogy ennek a fórumnak az a neve "Örökbeadó anyát keresek", véleményem szerint, (és most engem is meg lehet kövezni vállalom)aki erre a fórumra lép azért teszi, hogy keressen és nem tanácsot szeretne kérni, arra ott van a másik fórum ami az örökbefogadás-örökbeadásról szól, ott tényleg nagyon sok tanácsot lehet kapni, sőt akár lelki támogatást is akinek arra van szüksége, én is sok tanácsot kaptam amikor szükségem volt rá, amiért azóta is hálás vagyok.

2014. okt. 30. 14:37
Én is keresek olyan őt, aki örökbeadná megszületendő gyermekét. Ha valaki tud ilyenről kérem privátba írjon és megbeszéljük a részleteket.
375. edinácska79 (válaszként erre: 374. - Kissandrea1)
2014. okt. 28. 14:34

Szia!

Ne törődj senkivel,én is írtam erre a fórumra.

Kaptam hideget-meleget,de nem nagyon érdekelt a dolog,és így találtunk egymásra az örökbeadóval.

Azóta megszületett a babám ,aki hat hónapos.

Nem minden örökbeadó akar alapítványhoz fordulni,saját maga akarja a neki legmegfelelőbb szülőket megtalálni.Ő dönt,mert akkor még az ő gyereke,és így több idő van egymás megismerésére.

Nem egy fénykép alapján dönt,amit az orra alá tesznek. Ehhez neki joga van!

2014. okt. 27. 23:49
Ne haragudjatok,ha hozzászólásaim veszekedésnek tüntek,nem annak szántam. Csak igazságtalannak éreztem, hogy próbáltak engem rossz színben feltüntetni, pedig én is csak reménykedek, mint itt sokan Mások.
2014. okt. 27. 20:36

Igen,kissandrea1!

Igazad van.

Azèrt vagyunk itt mert remènykedünk.

Remènykedünk abban hogy nem lesz több gyermekgyilkossàg.

Itt találnak házaspárt aki örömmel felnevelnè a gyermeket aki nincs jó helyzetben.

Máshol nincs esèlyünk.

A mi megyènkben várakozási idö 3-4èv.

Akik ezen az oldalon vannak annak oka van.

Teli van fájdalommal,mert nem lehet sajàtja.

Ne veszekedjünk kèrlek Titeket.

372. kissandrea1 (válaszként erre: 371. - Loch ness)
2014. okt. 26. 22:26
Nem tudom miért az én írásom ichletett meg többeket, mikor rajtam kívül még jó páran vannak itt , akik hasonló beirásokat tesznek. Mindenki azt ír szerintem itt le amiket szeretne , sokkal több szó van itt az enyimhez hasonló dolgokról ,mint más örökbefogadással kapcsolatos témáról.Egyébként köszönöm a jókívánságodat.
371. loch ness (válaszként erre: 369. - Kissandrea1)
2014. okt. 26. 22:11

"Te mit keresel egy olyan fórumon,ahol olyan anyákat keresnek, akik örökbe kívánják adni gyereküket."


Bocs, én nem örökbefogadó vagyok, csak gyakran olvasom és szeretem ezt a fórumot, meg nem is nekem írtál :) de pont arról van szó, hogy tévedsz, ez a fórum nem erről szól. Itt nem hirdetni, hanem beszélgetni szoktak az örökbefogadásra várók az életükről, a dolgok folyásáról, információkat, segítséget adnak egymásnak. Ez pont nem hirdetési felület.


Amúgy meg kívánom, hogy sikerüljön, amire vágysz!

370. kleeri (válaszként erre: 368. - Trapiti)
2014. okt. 26. 17:54

miért bántod Andikát, gondolom szegény már minden követ megmozgat, hogy végre babája, picije lehessen

én szivesen segítenék neki, ha tudnék

2014. okt. 26. 17:36
Kedves trapiti! Te mit keresel egy olyan fórumon,ahol olyan anyákat keresnek ,akik örökbe kívánják adni gyereküket, miert nem a tegyesz oldalát böngészéd ? Reagálva hozzászolásodra: nem mindenki nyilvánosan beszélget, de nem hiszem hogy magyarázattall tartozom bárkinek is, főleg nem olyannak , aki ugyanazokat a beirásokat olvasgatja mint én.
368. trapiti (válaszként erre: 367. - Kissandrea1)
2014. okt. 26. 16:41

Kedves Andrea!

Több mint egy éve vagy itt a Hoxán, shoa semmilyen más hozzászólásod nem volt, újra és újra csak a "gyermektelen pár vagyunk és örökbe akarunk fogadni" típusú hirdetéseidet írod ki ide.

Kérdezem még egyszer: milyen segítségre számítasz? Te nem beszélgetni akarsz, az eddigiek nem erre utalnak.

367. kissandrea1 (válaszként erre: 364. - Trapiti)
2014. okt. 26. 14:17

Kedves trapiti!

Ha unatkozol és az a hobbid, hogy másokat kioktatsz akkor légy szíves keres magadnak más elfoglaltságot.Én olyan embereknek vagyok kíváncsi a véleményére, akik segíteni akarnak és nem olyanokéra, akik merő rosszindulatból irkálnak és okoskodnak.

366. rinike (válaszként erre: 363. - Kissandrea1)
2014. okt. 26. 14:08
Olvasom valakinek a naplóját itt a Hoxán. Nem emlékszem a pontos adatokra, de nagyjából 3-6 éves kicsit akart, elfogadott volna testvéreket is. Idén évelején (esetleg tavaly évvégén) lett határozata, és tavasszal már lett egy gyermeke, azaz ha 6 éves korig vállalnál gyermeket, egyáltalán nem kell sokat várnod! Az újszülöttekre várnak sokat...
365. évanéne (válaszként erre: 364. - Trapiti)
2014. okt. 26. 13:41

Ne légy ilyen szigorú! :-)

Sokan bújjuk az esélytelenek nyugalmával a netet. Igen, várunk a TEGYESZ-nél, a civileknél, megvan a határozatunk, tudjuk, mi a realitás... De azért mindenkiben van egy ici-pici remény, hogy valami meglepi, csoda folytán beköltözik hozzá egy gyerkőc, akire már rég várva vár!


Alább írt egy anya, aki talán lemond a gyerekéről. Talán nem. Jelenleg csak a talán biztos, meg az, hogy várandós. Tombolnak a hormonjai, anyagilag totál kilátástalan a helyzete, él-hal a gyerekeiért, de ha még egy jön, az a totális krach... Ne bántsuk, minősítsük egymást! Senkinek sem könnyű.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook