Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó édesanyát keresek! ( örökbefogadás ) fórum

Örökbeadó édesanyát keresek! ( örökbefogadás ) (beszélgetős fórum)


2023. máj. 22. 12:05
Örökbeadó édesanyát keresünk továbbra is...
21. papája (válaszként erre: 20. - Bichi)
2023. márc. 30. 10:33

Miért ne lehetne elképzelni, sőt megvalósítani ?


A kétségbeesés nagy úr. Itt mind a két fél kétségbeesve keresi a megoldást.

Aki odaadja az szó szerint duplán életet ad a gyermekének. Aki meg tisztességgel felneveli szintén.


Miért jobb egy abortusz és főleg a kuka !

20. Bichi (válaszként erre: 11. - Hanka101)
2023. márc. 29. 23:03

Komolyan? És mit mondanál? Te, van itt a hoxán egy nő, vagy férfi, vagy gyerek, vagy troll, vagy igazából nem is tudom, hogy kicsoda, de gyereket akar, te meg nem a tiedet, írj már neki?

Hát esküszöm ezt nem tudom elképzelni. Arról már nem is beszélve, hogy elég bensőséges kapcsolatnak kell lenni valakivel, aki ezt megosztja a másikkal. Egy "ismerős" nem fogja...

19. _Berry_ (válaszként erre: 17. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 29. 15:24
A nevelőszülő az más, mint aki örökbefogadó. Általában annak átmeneti célja van, az valóban többször inkább a pénzen alapulhat, mint szereteten, meg nem is jó a gyereknek, hogy ide vagy odarakják. Szerintem szeretettel egy 3 éves gyereknek is lehet biztonságot nyújtani és éreztetni vele, hogy szeretik.
2023. márc. 29. 13:52
Köszönöm szépen a sok pozitív hozzászólást, megerősít engem!
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2023. márc. 29. 13:09

Az esetükben én is csecsemőt, újszülöttet szeretnék.

Nem mindegy a 3 év alatt milyen behatások érik a gyermeket,a genetika mellett a 3 éves korukig ért hatások sokat nyomnak a latban. Lássuk be sok baba köt ki nevelőszülöknél. Akik nem mindig szeretetből vállalják őket, hanem lehet ez a bevételi forrásuk. Nem tudhatja senki nem nyugtatózzák -e őket, nem bántalmazák- e őket? Mostanság 3 csecsemő is meghalt a nevelőszülő miatti hanyagság, bántalmazás miatt. Tehát Fi.ötletét támogatom.

16. Bichi (válaszként erre: 4. - Greeneyed)
2023. márc. 29. 13:05
Azt, hogy itt...
2023. márc. 29. 12:57

Azt tartja a mondás, hogy egy nő két dologért képes mindenre.

Egyik, hogy legyen gyereke, a másik, hogy ne legyen gyereke.

Miért ne találkozna ez a két nő épp itt !

Szívből kívánom, hogy járjanak sikerrel, találják meg egymást és a pici gyermek boldogságát.


Segítsen, aki tud !

14. Greeneyed (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2023. márc. 29. 12:50

Nem tőlem kérdezted, de: egy 2-3 éves már hozza magával a "csomagját", amiben sokszor elhanyagolás, bántalmazás van. Ezzel aztán az örökbefogadónak kell megküzdenie, ami nagyon nehéz.

Érdemes ezt elolvasni:

[link]

13. libikóka (válaszként erre: 10. - _Berry_)
2023. márc. 29. 12:50

Lehet így is, úgy is,,ragozhatjuk a végtelenségig.

Fi így döntött hogy megpróbálja.

Ha valaki jelentkezik, azt nem is fogjuk látni hisz nyilván nem itt placcon teszi hanem rögtön priviben.

12. Greeneyed (válaszként erre: 5. - _Berry_)
2023. márc. 29. 12:47
Nem tudom, mi a hivatalos útja, de talán az érintettek sem tudják; ebben az esetben a válsághelyzetben lévő anya. Ezért sem gondolom, hogy ne lenne érdemes akár itt is megpróbálni.
11. Hanka101 (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2023. márc. 29. 12:38
Igen egyetértek, ha nekem lenne ilyen ismerősóm, azonnal szólnék neki.
10. _Berry_ (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2023. márc. 29. 12:38
Próbálkozni lehet, de szerintem ez olyan, mint a kéregetős fórumok, nem fog kapni semmit. Akinek meg ilyen ismerőse van, tehát nem titok a környezetben, az úgyis tudja, hogy mit akar csinálni, nem az ismerős fogja meggyőzni, hogy fórumon keressen szülőt a gyereknek.
9. Hanka101 (válaszként erre: 5. - _Berry_)
2023. márc. 29. 12:36

Akik nagyon olyan kilátástalan helyzetben vannak próbálnak minden megoldást keresni JÓ ESETBEN.

Még mindig itt keressen megoldást, mint váratlanul megszüljön és kétségbeesésében ártson a babának.

8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Nárciszvirág)
2023. márc. 29. 12:34
Miért ragaszkodtok a csecsemőhöz? Szerintem egy 2-3 éves gyereket is nagyon lehet szeretni, ha valaki örökbefogadásra vállalkozik. Előrébb is kerülnétek a sorban.
7. libikóka (válaszként erre: 5. - _Berry_)
2023. márc. 29. 12:31

Ez a fórum egy lehetőség ,,esetleg,,nem több és nem kevesebb.

Amilyen történetekkel/életekkel jönnek,,ha csak a fele is igaz,,van rá kis esély hogy valakinek van ilyen ismerőse vagy épp olvasgat itt.

2023. márc. 29. 12:31

Üdvözlöm a kedves érdeklődést, MIÉRT NE KERESNÉNEK bármi megoldást akár itt is.

Bizony nagyon sokan vannak pl. tini kismamák, akik nem tudják vállalni már koruknál fogva sem , hogy ők neveljék tul korán született kisbabájukat.

Pláne így minden legálisan és lepapírozva nagy segítség!!!!k

5. _Berry_ (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2023. márc. 29. 12:29
Aki eldöntötte, hogy örökbe adja, szerintem az nem fórumon fog ehhez szülőket keresni.
4. Greeneyed (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. márc. 29. 11:51
Mit nem gondolhat komolyan, a nyílt örökbefogadást, vagy hogy itt keres örökbeadót?
3. libikóka (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. márc. 29. 11:45

A hivatalos vonzatait nem tudom,,de miért ne gondolhatná komolyan?

Gondolom van jópár nő ,leány szorult helyzetben,nem mindenkinek megoldás az abortusz.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Nárciszvirág)
2023. márc. 29. 11:42
Az elkeseredés nagy úr, de ezt te sem gondolhatod komolyan. Amúgy volt itt már jó pár ilyen próbálkozás...
2023. márc. 29. 11:27

Itt a fórumon próbálok Rád találni. Amennyiben nem tudod vállalni a kis jövevény érkezését, kérlek írj, kölcsönösen segíteni tudjuk egymást! Tudom nagyon nehéz döntés előtt állsz most. A férjemmel nagyon szeretnénk egy kisbabát örökbe fogadni, amihez minden szükséges jogi papírt már elintéztünk, érvényes örökbefogadói határozattal rendelkezünk. Sajnos a várakozás sok-sok év, ezért próbáljuk meg a magánutas örökbefogadást. Az szülő édesanyának van olyan lehetősége, hogy kölcsönös szimpátia esetén kiválassza az örökbefogadó szüleit gyermekének. Ezt természetesen hivatalos úton( TEGYESZ vagy alapítvány bevonásával) szeretnénk intézni. Segítünk az utazásban, ha messze laksz. Az e-mail címem: v.narcisz8@gmail.com ,de írhatsz itt a fórumon is privátban!


(Aki ismer ilyen helyzetbe jutott kismamát kérlek írjon!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook