Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önkéntes munkát keresek! fórum

Önkéntes munkát keresek! (tudásbázis kérdés)


7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 23:29
Nem elhanyagolható, hogy milyen munkakörre gondolnál, mi fér bele, és mi már nem. Így elég nehéz ötletet adni...
6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 20:22
Szerintem vállalj 4-6 órás könnyű munkát üzletben árufeltöltő,címkéző valamit,ami mégis referencia.De ebből a sok infóból aztán...Zaccból többet jósolnék...Nem,ne gyere kávézni,csak vicceltem.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2021. jan. 9. 18:50

Tanyagondnokhoz kell munkavállalói, családgondozáshoz is kell szerintem.


Le kell informálni, ezek eléggé olyan munkák, ahol visszaélhetnek au idősek elesettségével.

Még bejelentve is előfordult, hogy megkoptak idős, vagy nem teljesen beszámítható embereket.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 18:36

Szia!

Máltai szeretetszolgálat fogyatékosok nappali intézete szokott fogadni önkénteseket.

Kérdés, hogy ahol élsz van-e ilyen.

2021. jan. 9. 18:32

Családgondozó központnál: időseknek, nem covidos betegeknek bevásárlás.

Tanyagondozó központ, ha van ilyen, és van járműved: ők a tanyán, vagy külterületen lakó időseket látogatják végig, rákérdeznek mire van szükségük. Favágás, hókotrás, akármi és viszik az infót a központba

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 18:28
Vöröskereszt pl. Eü.
2021. jan. 9. 18:23
Jelenleg nincs munkám , és szívesen dolgoznék segítenék másokon szabadidőmben, szerintetek hol érdemes érdeklődni ilyen munkák ügyében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook