Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkosság fórum

Öngyilkosság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Öngyilkosság

229. virag32
2012. szept. 25. 12:47

Némmá, kimoderálták a hozzászólásomat. :))


Pedig csak meglepődöttségemet fejeztem ki, hogy mennyivel....hmm..... "érdekesebben" gondolkodnak a szcientológusok, összehasonlítva a Jehova tanúival. :)) Pedig nem is fogalmaztam durván. :))

228. marduk (válaszként erre: 225. - Regin_a)
2012. szept. 25. 12:11
nem tudom engem kérdezel e.Ha valaki öngyílkosági szándékkal él vagy megtette annak azt a tudást kelene megismerni ami elhatárólja attól,hogy a maga áldozata legyen.Olyan erősítés kell az érzelemnek hogy kitudjon jutni ebből a rossz érzésből.Nem tudom mi ebben a rossz még ha ismeretlen is az e fajta tudás.Csak 1 könyvem van Humbardtól ami inkább orvosi dolgokról ír nem téritésről van szó.Nem bánt ha itt vitatkoznak velem híszen az út a felismeréshez ez a fajtája is lehet.A személyeskedést szeretem kerülni meg is teszem ha nem arra megy ki a játszma,hogy csak is sértegeve jó a msiknak írni.Én ezt felismertem védelmemre nekem is vannak érveim.
227. Mandula71 (válaszként erre: 223. - Regin_a)
2012. szept. 25. 11:41

A véleményét természetesen bárki leírhatja. Feltéve, hogy a témához kapcsolódik. Az ő írásainak szerintem semmi köze se az öngyilkossághoz, se a depresszióhoz és meglepődnék, ha ezzel a szerencsétlenül összehordott zagyvaságaival segítene bárkinek is.

A szcientológiát nem ismerem és fogalmam sincs, hogy a kommentjeinek ahhoz van-e köze... Az sem baj, ha valaki másképp gondolkodik, azon valóban lehet vitatkozni. Nekem eddig nem tűnt úgy, mintha marduk-kal lehetne. Hajtja a maga igazát, a fórumozókról alkot véleményt úgy, hogy egyikünket sem ismeri.

Nem gondolnám, hogy ennek a fórumnak erről kellene szólni.

226. 130454e42d (válaszként erre: 223. - Regin_a)
2012. szept. 25. 10:50
Abból gondolom, hogy szcientológus, hogy Hubbard könyvét ajánlgatta, gondolom abból vette a hülyeségeit. Kíváncsi vagyok, Xenut elismeri-e :D
225. Regin_a
2012. szept. 25. 10:46

Összefoglalnád, hosszan, érthetően, mi a véleményed a topik ciméröl?

Márcsak nehogy OFF legyél

224. marduk
2012. szept. 25. 10:44
A forumot nem ti inditottátok a legelső írásom sem veletek volt kapcsolatos ,de úgy álltok a dolgokhóz mint ha megbántani akartalak volna beneteket.Ez minek neveznétek ne vedd magadra ha igen akkor ne engem okolj.
223. Regin_a
2012. szept. 25. 10:44

Nem szólnéj bele, de mégis


Miért ne irhatná itt valaki a véleményét, még hasokan nemis értenek eget vele


Ha ismeritek a szcientologiát, akkor láthjátok hogy köze nincs hozzá a kommentjeinek

Hogy ő másképp gondolkodik, azon lehet vitázni, azért fórumozunk

Jobb mintha egy vélemény lenne csak aztán bólogatnánk egymásnak


Mondom ezeket ugy, hogy nekem is zavarosak az irásai, de lehet hogy az én csökött agyamnak róható fel


Én csak nagyon durva személyes inzultus esetén szólnék bármely modinak

222. b4d40997c0 (válaszként erre: 215. - Marduk)
2012. szept. 25. 09:46
Épp írni akartam, hogy ezért sem vagy hiteles. Ha valaki el szeretne velem hitetni valamit, akkor annyira becsülje a közönségét, hogy igényes írásokat tesz eléjük. Sajnos te erre sem vagy képes, hiszed, hogy mi vagyunk a hülyék, pedig a helyesírás sokat elárul az ember műveltségéről. Az, ha apróbb hibák vannak, elnézhető, de te olyan alapvető dolgokat hibázol el, mint a tiztázatlan, hüje, stb. Nem hiszem, hogy a tiSZtázatlan tudatlanságomból eredne, hogy eljátszom az öngyilkosság gondolatával.
221. 130454e42d (válaszként erre: 220. - Mandula71)
2012. szept. 25. 09:39
A szcientológia híve, talán téríteni próbál. A mondatai katyvaszosak, élőszóban is így lenne, ez nem helyesírás. Talán tényleg pszichiáterre lenne szüksége, a vallási függőség is lehet olyan, mint a drog az ilyen szektáknál, amelyek normálisabb országokban be is vannak tiltva.
220. Mandula71 (válaszként erre: 218. - 130454e42d)
2012. szept. 25. 09:30
Ha a helyesírásával lenne probléma, nem is zavarna senkit:) De ennyi értelmetlenséget már régen olvastam. És őszintén nem tudom, hogy ezen most sírjak vagy nevessek? Az írása alapján neki most biztosan nagyobb szüksége lenne kezelésre, mint nekünk...
2012. szept. 25. 09:28

Kedves marduk!


Most volt elég az írásaidból. Kérlek szépen vonulj vissza erről a fórumról és hagyjál minket békén. Amennyiben továbbra is olyan dolgokról írsz a fórumra, amelynek egyrészt semmi köze a témához,másrészt értelmetlenek a te megfogalmazásodban, jelezni fogom az illetékeseknek és kérni fogom a hozzászólásaid törlését.

Köszönöm.

218. 130454e42d (válaszként erre: 217. - Marduk)
2012. szept. 25. 09:25

Nem csak a helyesírásoddal van nagy gáz, hanem a mondataidat sem tudod összerakni.

Nem ismersz, csak azt hiszed. Belédvertek egy sémát, azt akarod mindenkire ráhúzni. Szólok, nem fog menni. Nem mindenki hisz ördögben, istenekben, hófehérkében, rózsaszín egyszaravúban szerencsére.

Azt hiszed bölcs vagy, többet tudsz mint más. Nem igaz az írásod alapján.

217. marduk (válaszként erre: 216. - 130454e42d)
2012. szept. 25. 09:17
Várd ki mert eljőn az az idő nálad is,hogy megszólal a benső ha nem szereztél tudást nincs talentumod(szeretet,igazság,tudás,bölcseség és ha 1 is hiányzik nincs ereje a többinek)mérhetetlen butasággal fogod elitélni azt aki vagy.Látva most ahogyan vagdalkozol nem lenék a helyedben.Tele vagy sérelmekkel a másik kicsi kis hibáját fejfuvod.Szerettem volna ha megértenéd a dolgok valóságát ám hibákat keresel aki keres hát talál is ha máeban nem a helyesírásban,de tudod ez legyen a legnagyobb nekem nem fáj.
216. 130454e42d (válaszként erre: 215. - Marduk)
2012. szept. 25. 08:45
Nem ártana neked sem önvizsgálatot tartani. Hülyeségeket beszélsz, hiszel valamiben, de annyira nem érted, hogy normálisan meg tudd fogalmazni. Mindenki más hülye, de te tudod az IGAZSÁGOT. Aha...
215. marduk
2012. szept. 25. 08:41
vanak kik előszeretettel biráskodnak mások felett.Tudatlanul ok nélkül,nem nőltek fel a szerepükhez az élet kihívásaira.Ők akik ezzel a tudatlansággal birálják őnmagukat is itélkeznek maguk felett.Tehát a tudás amit oly szeretettel félre löknek,meg kérdőjelzik valódiságát elvetik.Miért?Mások a hüjék a buták,rosszakarok stb.Ebből a tiztázatlan tudatlan inditatásból ered az önsanyargatás és a mehalni akarás.Az iskola nem tanitja meg hogyan birkozunk meg az élet ennek az oldalával.Szolgálni és kiszolgálni kell az egyén.
214. Mandula71 (válaszként erre: 212. - Marduk)
2012. szept. 24. 20:30
Ha csak egy ici-picit is ismernél, akkor tudnád rólam, hogy az irigység nagyon messze áll tőlem...
213. 130454e42d (válaszként erre: 212. - Marduk)
2012. szept. 24. 15:53
Miből gondolod, hogy 1000-en olvassák? Nem ennyiszer nyitották meg? Nem ugyanaz.
212. marduk (válaszként erre: 211. - Mandula71)
2012. szept. 24. 15:21
Engem nem zavar ha nem is hiszel csak ne irigykedj az nem szép.
211. Mandula71 (válaszként erre: 209. - Marduk)
2012. szept. 24. 14:19
Baj van a számolással, drága. Ezerhez még csak nem is közelítesz. 3 naplód van, az egyik 7, a másik 5, a harmadik pedig 3 ember kedvencei között van. Ha feltételezzük, hogy egy ember csak egy naplódat teszi a kedvencei közé, akkor max. 7+5+3, azaz összesen 15-en olvassák rendszeresen az írásaidat A szám valószínűleg kevesebb, hiszen ha valaki olvassa az egyik naplódat, várhatóan olvassa a többit is. És mindezzel azt feltételeztem, hogy akinél a kedvencek között szerepelsz, azok olvasnak is. Ugyanis a kettő azért nem szorosan függ össze. Szóval a 15 állandó emberke mellett nyilván páran még bele-bele néznek a naplódba. De azt azért ugye te magad sem hiszed, hogy az olvasóid száma ezzel együtt eléri az ezret...Elárulom neked, a közelében sem vagy. És bocs, hogy ezt így leírtam, de tudod nem szeretem, ha hülyébbnak néznek, mint amilyen valójában vagyok. Ráadásul speciel matekból mindig jó voltam:)
210. b4d40997c0 (válaszként erre: 206. - Marduk)
2012. szept. 24. 13:50

Eszem ágában nincs kötekedni, nem tartom annyira lényegesnek, hogy mindenképp igazam legyen, elég megerősítést látok anélkül is, hogy koptatnám a billentyűzetem.


De én ebből a mondatból, és az összes többi megnyilvánulásból vettem le, hogy szentfazék vagy:


"És nincs igaz abban amit prédikáknak a papok?"

209. marduk (válaszként erre: 204. - Mandula71)
2012. szept. 24. 13:41
írási hibám nem sikerült elválasztani a mondatot nem gondoltam hogy félre érted szidalom,pénz.Már igy értelmesebb nem?Én azt látom sokakat érdekel a napló benne amit írok nemsokára elérem 2 naplómmal is az 1000 olvasot.
208. 130454e42d (válaszként erre: 207. - Marduk)
2012. szept. 24. 13:38
Megismételnéd érthetőbben? Tagolva, írásjelekkel?
207. marduk (válaszként erre: 200. - 130454e42d)
2012. szept. 24. 13:36
Bizony nem jó babonásnak lenni van fénye csak az lidérc fény benne van a beteges sovárgás émelyitő és hamis.
206. marduk (válaszként erre: 201. - B4d40997c0)
2012. szept. 24. 13:33
Pedig Én is azt írtam amit fejtegetsz hogy a jó és a rossz átértelmezése az Isteni és ördögi.A papokra nekem sem jóbb a véleményem.Nem értelek kötekedni szeretnél?
2012. szept. 24. 12:44
Bocs mindenkitől. Igyekszem majd megállni, hogy kedves fórumtársunk esztelenségeire ne reagáljak. Azt nem garantálhatom, hogy ez biztosan sikerülni is fog.
204. Mandula71 (válaszként erre: 199. - Marduk)
2012. szept. 24. 12:42

Szidalompénz? Átkozódás? Hogy a fenébe jön ez a depresszióhoz, meg az öngyilkossághoz?

Van naplód. És? Kevés az olvasód? Miért gondolod, hogy én kíváncsi vagyok a te naplódra? Nyugodj meg, ha kíváncsi leszek, elolvasom. Jelenleg ennél sokkal fontosabb dolgaim vannak. Nekem is van naplóm. És bocs, de nem kérek belőle, hogy olvasd. Az az én életem és azokkal osztom meg, akikben megbízok. Tévedés ne essék, nem azokkal, akik minden mondatomra bólogatnak, még mielőtt ezzel vádolnál. De az eddig olvasottak alapján nem gondolom, hogy a te véleményed fontos lenne számomra.

203. Mandula71 (válaszként erre: 198. - Marduk)
2012. szept. 24. 12:35

Isteni hangsúly és vonyít az ördögi énem:) Ha a téma nem lenne ennyire komoly, akkor most visítva röhögnék.

Tükröt mutattál nekem? Te érted, amiről írsz? Még ha igaz is lenne, hogy a környezetem a tükör, te nem tartozol a környezetembe. Nem ismersz se engem, se a családomat, se a kollégáimat.

Nincs gyógyíthatatlan betegség. Aha. Ezért halnak meg naponta több ezren a világon.

Továbbra is állítom, hogy neked valójában fogalmad sincs a depresszióról. Örülj neki és az okosságaidat tartogasd azoknak, akik hisznek benned. Ne akard már ránk erőltetni a marhaságaidat légy szíves! Ha értelmesen nem tudsz hozzászólni a fórumhoz, akkor inkább csendben olvasgass.

202. b4d40997c0 (válaszként erre: 201. - B4d40997c0)
2012. szept. 24. 12:19
Juj igen, kifelejtettem a legfontosabbat. Az öngyilkosság gondolatával pedig azért játszom, mert egy valamiben elvesztettem a hitem. MAGAMBAN! Ha újra fogok tudni hinni magamban, márpedig fogok tudni, akkor rendben leszek. Nincs itt semmi természetfeletti, kivéve az emberi elme és a fizikai törvényei neked annak tűnnek.
201. b4d40997c0 (válaszként erre: 199. - Marduk)
2012. szept. 24. 12:17

Ne haragudj, de erre már nekem is reagálnom kell.


A többiek nevében nem nyilatkozhatok, de nálam nagyobb ateistát nem is találhattál volna. Nem hiszek az ilyen baromságokban. Lehet, hogy ez okozza, hogy gyakran játszom az öngyilkosság gondolatával? Aligha, de ha szeretnéd hidd ezt.


Sok mindenben hiszek, egész reális dolgokban. A barátokban, a családban, abban, hogyha szeretetet adsz, azt előbb utóbb visszakapod, és immár kezdek hinni a vonzás törvényében újra.


De ezeket nem istenfeletti dolognak tulajdonítom. Úgy gondolom fizika az egész. Ahogy a hideg-meleg összecsapása vihart eredményez, ahogy a gravitációnak köszönhetően maradunk a földön. Minden összhangban van egymással, mindennek van egy fajta rezgése. Sőt, a teleportálást és az időutazást is elképzelhetőbbnek tartom, mint azt, hogy Isten és ördög létezik.

Ezek csak kifejezések a jó és rossz jellemre, ami mindenkiben benne van. Nincs ennek semmiféle misztikus háttere... aki rossz, és rosszul bánik a többi emberrel, az azt is fogja visszakapni. Aki jó, és igyekszik segíteni, az pedig kedvességet és szeretet fog visszakapni. Hogy ez nem igaz? Hogy sok ember miért nem kapja? Mert nem veszik észre... talán ez nem olyan, mint a mesékben, jót teszel, és kacsalábon forgó palotát kapsz rögtön. De szép lassan fel lehet menni egy ilyen lépcsőn.


A papok meg nekem ne prédikáljanak. Túl nagy az egyház vagyona, túl nagyra vannak magukkal, és a "hitükkel". Ha egy kicsit is figyelnének az emberekre, és tartanák magukat az általuk hirdetettekhez, akkor szétosztanák a vagyont, kevesebb lenne a szegény, az éhező. De ők nem fordítják jóra, nagyban hallgatnak, sőt, rám harmadikos koromban rám is akart mászni egy egyik pap.

Dehát magyar jómódú nem segít, mert mások sem segítenek, a politikusoknak sok pénze van, a slep nyomorog. Kit érdekel, nem igaz? Itt a legtöbb ember fele ennyire se kívánná az öngyilkosságot, ha legalább megélni lenne pénze. És nem úgy, hogy hó végére már számolgatja, hogy az a 100 ft-os csoki épp belefér-e még a keretbe. Szóval én is megkérlek ne gyere itt nekem Istennel meg ördöggel, a papokkal meg még annyira se... Mert itt aligha akadsz követőre...

200. 130454e42d (válaszként erre: 198. - Marduk)
2012. szept. 24. 11:28
Nem mindenki hisz a babonákban szerencsére. Isteni, ördögi... Hófehérkében is hiszel?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook