Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » OmegaMarine Forte+ tapasztalatok fórum

OmegaMarine Forte+ tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2017. márc. 14. 15:02

Ahogy a másik témafelvetésnél is írtam: az omegamarine forte+ nem gyógyszer, hanem étrendkiegészítő!


Semmiképp sem szabad kiváltani az orvosa által felírt gyógykészítményeket vele.


Megelőzésre nagyon jó, kezelésre azonban szedje azt, amit orvosa ajánlott!


Jobbulást kívánok!

7. Mezei Virág (válaszként erre: 6. - Dmar54)
2017. jan. 27. 20:42

Ezt még ideteszem:

A máj egészségétől függ a koleszterin szint.

A máj egészségének támogatása az egyik legfontosabb dolog, amit tehetünk azért, hogy elkerüljük az úgynevezett “rossz” koleszterin felhalmozódását. Az egészséges máj többet termel a jó koleszterinből, a máj egészsége pedig azon múlik, milyen jól képes feldolgozni a zsírokat.

A testünkben lévő koleszterin 80 százaléka nem abból az ételből származik, amit elfogyasztunk. Ezt a koleszterint a máj termeli meg.

Az életkor előrehaladásával a vér koleszterinszintje kis mértékben emelkedik, és a nők általában magasabb HDL-szinttel rendelkeznek, mint a férfiak. A koleszterin szintje a családokban is örökletes módon alacsonyabb vagy magasabb lehet.

6. dmar54 (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2017. jan. 27. 19:43

Szia!

Odafigyelünk az étkezésre, a mozgásunk napi szinten megvan. Naponta több kilométert is gyalogolunk. :)

5. dmar54 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2017. jan. 27. 19:41

Szia!

Nekem azt mondták, hogy ezt szedjem a gyógyszer helyett. Természetesen abba is hagytam.

4. Mezei Virág (válaszként erre: 2. - Dmar54)
2017. jan. 24. 14:04

Mert önmagában nem jelent megoldást.

Fontos a táplálkozás, a mozgás is.

[link]

2017. jan. 24. 10:01

miből gondolod, hogy ettől emelkedett a koleszterined?


nem inkább attól, hogy leálltál a koleszterincsökkentő gyógyszerről?

2017. jan. 24. 09:59

Sziasztok!

Én tavaly elkezdtem szedni a fenti terméket. Nagyon bíztam benne, mert tartalmazott Omega 3,6,7-9 + D vitamint.

Múlt héten elmentem vérvételre, és az eredménytől megdöbbentem, nem hogy csökkentette volna a koleszterin szintemet, hanem 7,6-re emelkedett. Előtte szedtem gyógyszert, akkor nagyon szép 3,8 volt a mért érték. A férjemmel együtt szedtük é Ő, aki előtte nem szedett gyógyszert, neki is 7,5 lett az eredmény??

Mindenesetre nagyot csalódtam, visszaálltam a gyógyszer szedésre. Várom az észrevételeket.

2017. jan. 24. 09:55
Szedett-e már valaki OmegaMarine Forte +-t, mi volt a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook