Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az OmegaMarine Forte étrend kiegészítőről? fórum

Mi a véleményetek az OmegaMarine Forte étrend kiegészítőről? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 14. 15:00

A gyógyszerek elhagyása orvosi jóváhagyás nélkül súlyos következményekkel járhat. Erről meg kellett volna először kérdezie a háziorvosát.


Az OmegaMarine Forte+ egy étrendkiegészítő, én is szedem, elsősorban a zsírsavak pótlására, szóval alapvetően nem vérnyomáscsökkentő készítményről van szó.


A bajok megelőzésére tökéletes, de kezelésre nem..


Jobbulást kívánok Önnek és férjének is!

11. 3aa914ed63 (válaszként erre: 10. - Forever Timi)
2017. febr. 2. 08:33
Ez hazugság.
2017. jan. 31. 20:58
Én nem szedek mást csak foreverest ennél tisztább termék vitamin nincs
2017. jan. 28. 13:49

Sziasztok,


Köszönöm az észrevételeket, igyekszem egészségesen élni, odafigyelek az étkezésre, a mozgásra, de azért most el kezdtem szedni a gyógyszert, hogy visszaálljon normál értékre.

További kellemes délutánt.

8. 3aa914ed63 (válaszként erre: 4. - Dmar54)
2017. jan. 27. 12:41

A halolaj önmagában nem csökkenti a koleszterinszintet, hanem egy összetett folyamat részeként hatással van rá.


Minden táplálékkiegészítőre rá van írva, hogy nem helyettesítheti az orvosi kezelést, a gyógyszereket.

2017. jan. 27. 02:29
6. forgatos (válaszként erre: 4. - Dmar54)
2017. jan. 27. 02:22

Ne higgy a csodaszerekben! Mielőbb kezdj el diétázni, mert ha így folytatod, cukorbeteg leszel.

Zebinek igaza van, az életmódodon kell változtatni.

Amúgy a koleszterinre egy igazi jó orvos 7-es érték alatt nem ír gyógyszert.

5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Dmar54)
2017. jan. 26. 23:43

Milyen az étrended? A táplálékkal bevitt zsírokat kell csökkenteni -elég jelentősen!- és mellé koleszterincsökkentőt sem szabad abbahagyni ilyen drasztikusan.


Az étkezésed változtasd meg, ne táplálékkiegészítőkkel akard megváltani a világot!

2017. jan. 26. 19:36

Szia, Köszönöm a reakciód, de most egy cikket bemásolnék ide, a sok közül.

Halolajjal a magas koleszterinszint ellen

Részletek: [link]

Sajnos már elég régóta vérnyomás problémám van, és koleszterin gyógyszert is nagyon régóta szedek.

2017. jan. 25. 20:07
Azzal tisztában vagy, hogy a koleszterinszint évszakonként változó? (Forrás: American Journal of Cardiology)
2017. jan. 25. 20:01

Pár napja kiírtad ugyanezt.


De honnan vetted, hogy az omega 3 kiváltja a koleszterincsökkentőt? Nem hat rá ilyen direkt módon se pro, se kontra.

2017. jan. 25. 19:59

Sziasztok,

Szeretnék véleményeket hallani róla. Én tavaly kezdtem el szedni, ki szerettem volna váltani a koleszterin gyógyszerem ezzel a termékkel. Sajnos nagyot csalódtam, mert a héten voltam vérvételen és még ilyen magas nem volt, 7,6 a koleszterin szintem. Minden eredményem tökéletes volt,csak a koleszterin,triglicerid szinttel volt a gond. Most újból visszaálltam a gyógyszer szedésére. A férjem is szedte, és neki is nagyon emelkedett lett a koleszterinje.((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook