Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olyanok tanácsát várom, akik már tiltattak ki az iwiwről embereket visszaélés miatt fórum

Olyanok tanácsát várom, akik már tiltattak ki az iwiwről embereket visszaélés miatt (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 18. 22:08

Már nem is egyet: zaklatás, jogtalan fényképhasználat miatt. A nevetséges az, hogy a feltett fénykép nekem nem volt meg.

Sikerült elrendezni a dolgot :D

2010. nov. 17. 16:27
:((
16. cukormeister (válaszként erre: 15. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 15. 19:08

Na az szép....

Akkor ez egy mókuskerék, ugyanis miből tart megint feltölteni a képet,vagy egy új reget csinálni egy új e-mail címmel? .O:

Csak egy meghívó kell megint hozzá...

15. acf14b3ecb (válaszként erre: 14. - Cukormeister)
2010. nov. 15. 18:54
Most írt a gépház, hogy a tartalom eltávolításra került.Azaz a férjem képét is törölték a nőtől, valamint a férjem reg.-át. A nőt nem törölték, pedig sokszorosan szabályt sértett...
14. cukormeister (válaszként erre: 13. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 15. 17:28

"Az iWiW fenntartja magának a jogot, hogy minden további értesítés nélkül törölje azon felhasználókat, akik bármely más személy nevével, képmásával, e-mail címével vagy más személyes információjával visszaélnek, "


Az iwiw-nek semmilyen féle jogosultsága nincsen ahhoz,hogy ő nyomozzon az utána,hogy az adott felhasználó,ill.személy valós-e, vagy pedig sem.

Ez a rendőrség dolga miután megteszed a feljelentést. ;)

Ha kiderül a tuti,akkor a rendőrség kötelezi az iwiw-et,hogy törölje a hamis felhasználót.

13. acf14b3ecb (válaszként erre: 12. - C1e9612cd3)
2010. nov. 15. 10:05

Hát igen! Egyéni intelligenciától is függ a dolog..

Ha így adódott,méltósággal is el lehet fogadni a döntést, helyzetet.Vagy a szintjének megfelelően szarkavarással, bosszúval, jelen esetben visszaéléssel,ami már lehet ,hogy jogi kategória is...

"Az iWiW fenntartja magának a jogot, hogy minden további értesítés nélkül törölje azon felhasználókat, akik bármely más személy nevével, képmásával, e-mail címével vagy más személyes információjával visszaélnek,"

2010. nov. 15. 04:43

hát, lányok! Mi nők mindig a pasikat szidjuk, közben meg ilyenkor döbbenek rá, h valójában a saját nemünk gusztustalanabb tud lenni a sokévi átlagnál, ha kifordul magából. Na meg persze van, aki alapból.... Hihetetlen, hogy hány ilyen, vagy hasonló történetet olvastam már itt is, láttam ismerősöknél, h mi megy, na meg persze voltam én is szenvedő alanya más nőszemély elmebaja megnyilvánulásának. Nem mondom, h addig, míg éretlenebb volt a személyiségem, nem csúsztam bele soha a hasonló viselkedésbe, de mostanra elutasítom, és elítélem az ilyesmit.

Nem is értem, h mit vár az, aki belelép harmadik félként egy kapcsolatba.... Ígérgetésekre épít???? Milyen ember az iylen? Nem csak a valós tettekre lehet építeni? Ez pont olyan, mintha vki azt ígérné nekem, h jövőhéten ad nekem ajándékba pár millát, én meg az elhangzott ígéret pillanatában elkölteném az ígért összeget. Ha kell hitelből.... Pffff.... Aki harmadikként van jelen egy kapcsolatban (tök mindegy, mennyi ideig), annak tudnia kell, h bizonytalan a talaj alatta, és ennek megfelelően hozzáállni, és reagálni a történésekre!

11. ebf2510f25 (válaszként erre: 7. - Cukormeister)
2010. nov. 14. 15:33
Na, ezt amúgy is jó tudni...:-)
2010. nov. 14. 12:37
Köszi mindenkinek!
2010. nov. 14. 12:36
JAh...félreértettem...azt olvastam, hogy feljelentette a férjedet:)
2010. nov. 14. 12:35

Szerintem, ha nyomozni fognak, akkor tök egyszerűen meg fog oldódni, mivel ki tudják deríteni, milyen ip címről csinálták azt a fiktív e.mailt...

Szerintem ezen ne aggódj...

7. cukormeister (válaszként erre: 1. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 14. 12:09

Egy kis infó:


BTK 145.szakasz:


Más iratának, arcképének és felvételének jogosulatlan közzététele és mutogatása


"(1) Aki személyes jellegű iratot, arcképet, fényképet, filmet vagy fonogramot

közzétesz vagy mutogat annak a személynek a hozzájárulása nélkül, aki az iratot

összeállította vagy akire az irat vonatkozik, illetve akit az arckép, fénykép vagy film

ábrázol, illetve akinek a hangját a fonogram őrzi, vagy más olyan személynek a

hozzájárulása nélkül, akinek az engedélyét a törvény értelmében kérni kell, és ezzel e

személy magánéletét lényegesen megsérti, pénzbüntetéssel vagy egy évig terjedő

börtönbüntetéssel büntetendő."


Keress rá ;)

6. cukormeister (válaszként erre: 5. - D62762eb79)
2010. nov. 14. 11:52

És szerinted az iwiw,honnan tudja,hogy így igaz,ahogy előadja neki bárki?

Lehet,hogy pont nem is igaz ez...

Én elhiszem,hogy igaz,de ez csak én vagyok...


Amúgy meg egy nagy FOS az egész iwiw!

Én is rajta vagyok,/ igaz csak inkognitóban / de akkor is!

Az egészet a nemzetbiztonsági hivatal,és más ilyen szervezetek hozták létre ,pont azért,hogy egyes emberek saját magukat "árulják" el azzal,hogy megadnak magukról minden infót ,és ők nekik így megkönnyítsék a munkájukat!

Amúgy meg a kérdésre is konkrétabban válaszoljak : a gépháznak kell írni ilyen esetben,és várni a csodát!

Sokszor be sem lehet lépni az oldala,és egyéb funkcióit használni....

2010. nov. 14. 10:49
elég szégyen, h nem intézkednek rögtön ilyen esetekben.
2010. nov. 14. 10:11
Hát ,nem is tudom, hogy bírom ki ép ésszel...
2010. nov. 14. 10:09
Jézusom hogy tehet valaki ilyet.Mekkora gyökér...........
2. martamay (válaszként erre: 1. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 14. 09:56

Eppen nem ilyen szitu miatt, de egyszer en is irtam az iwiw-nek. Vagy 5 napra ra valaszoltak..

Turelem! Fognak segiteni, de szerintem el vannak havazva ok is!

2010. nov. 14. 09:54

A férjemet feltette az iwiw-re a volt szeretője bosszúból, hogy velem kitoljon.(nem bírja megemészteni,és felfogni,hogy nem kell a férjemnek,és minket választott ,a családját)Ezt a gonoszságot találta ki.Így is ki vagok bukva amiatt ami történt,és próbálnánk helyreállítani a kapcsolatunkat, de ez a nő mindig bekavar valamit.

Csinált egy emeil címet neki, és beregisztrált a nevében,és ellopott egy képet ezt tette fel róla,valamint a telefonszámát is megadta az

adatlapon.Valamint pofátlanul bejelölt!!!!

Én jelentettem, de nem reagált rá az iwiw!

Szeretném töröltetni emiatt a ribit,és a férjemet is ,mivel ő nem akar fent lenni,még emailcíme sincs!

Ha valaki járt már hasonló helyzetben ,írja már le hogy mentek a dolgok, mennyi idő alatt intézkedtek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook