Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ok nélküli féltékenység? fórum

Ok nélküli féltékenység? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
52. geranna7 (válaszként erre: 35. - 88f8f5dc4a)
2010. szept. 11. 07:53

Ha szereti az ex...nos akkor épp akarja !!!

És nem elengedni...

A valóság más mint az elmélet..

2010. szept. 11. 07:38
Egyébként a féltékenység minden módját elutasitom..
50. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 11. 07:38

Semmit.Én egyet nem értek, ilyen háttérrel, hogy mertél terhességre vállalkozni, ilyen rövid időn belül.Abszolút felelőtlennek tartalak.

Meg sem ismerheted jól ennyire a másikat, hát még ha valakinek ilyen régi kapcsolata volt..

49. rohiani (válaszként erre: 32. - Kittl)
2010. szept. 11. 07:37

Pedig teljesen normális.

Egy picit gondolkozz fordítva, veled volt 17 évig a pasi, aztán jön egy új szerelem, ami fél éve tart, és akkor te már ne is lásd őt soha az életbe, mert az új nő féltékeny?

Nekik múltjuk van, nektek pedig jövőtök lehet, ha nem rontod el.

48. rohiani (válaszként erre: 47. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 07:34
Minden szavaddal egyet értek.
47. 88bea36763 (válaszként erre: 46. - 88f8f5dc4a)
2010. szept. 11. 01:25

Marhaság I.: 3 hónap után az új pasira akarja tukmálni éjjelente a gyerekét.

Éjjelente bepisil a gyerek, mióta apuka nincs. Eztán minden apukát meg kell szoknia, aki esetleg lelép? Mert a 3 hónap az szerintem semmi egy pakcsolatban, és bármikor annyi lehet. Persze a gyerekmegőriztetés ingyen olcsóbb is :P


Marhaság II.: új pasit bemószerolni a pénz reményében. Nem tisztább leszögezni, hogy néhány hónap után nem kérhetek pénzt egy új pasitól a te gyerekedre?


Marhaság III.: ugyan milyen jövője lenne egy kapcsolatnak, ha az egyik fél lenézi a másikat?


Marhaság IV.: baráttal találkozni normális dolog, akár ex, akár nem. Hölgyike másként gondolja. Úgy látszik, ebben sem passzolnak, de akkor nem kell előadni, hogy "bruhühü, pedig én terhes vagyok".

Ez is csak egy hiba, de lesz még ezer más, és nem kellene A GYEREK mögé bújni.


Szerintem elég nagy marhaság azt hinni, hogy egy férfi, aki okosabbnak hiszi magát, és baromira megküzdött a vállalkozásáért, az majd dalolva beáll egy szarkeverő nő idegen kölkét tutujgatni meg pénzelni; na meg persze a tűzről pattant menyecske a sarkára áll, és kitúrja egy barátját is hisztérikus féltékenységből, meg a férfinak amúgy is innentől kuss a neve, mert apa lett.


Ha nem akarná egyből megfojtani, akkor azt mondom, még lehetne is valami, de nekem a pasi helyében annyi jönne le, hogy ez az ostoba, pénzéhes pióca akaszkodik rám, és dirigálni akar, pedig épphogy "szabadultam".

Az új .nci varázsa idővel elvész, aztán nem lesz ürügy a szem húnyásra. Olcsóbb és kényelmesebb tartásdíjat fizetni, meg néha bekukkantani, mint grátiszba egy csimpaszkodó hiszérikát is koloncként cipelni.



Aztán lehet, hogy hatalmasat tévedek, nem sokára ráébrednek, egymás nélkül levegőt venni sem tudnak, és boldogan élnek, míg meg nem halnak. Csak ezt nem tartom valószínűnek.

46. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 45. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 00:57

Szerinted marhaság...

Nagyon szívesen vitáznék veled,de most elvonulok az ágyikómba és megpróbálok aludni.Gondjaim vannak az alvással,de nyugi,nem indítok fórumot alvászavarok témában:)Tudom kezelni a helyzetet.Legalábbis,azt hiszem...

Marhaságaihoz...Miért marhaság???

Na,majd megmondod.

Jó éjt!:)

45. 88bea36763 (válaszként erre: 44. - 88f8f5dc4a)
2010. szept. 11. 00:35

Köszi, tudok olvasni.


"Tenyleg alaptalan a feltekenysegem? Hagynom kene had talalkozzon vele? meghulyultem mar?

Mit tegyek?"


Véleményt kért, én nem vállveregetést a marhaságaihoz.

Nekem az a véleményem, hogy nézzen magába, és térjen észhez amíg lehet, mert amit csinál az ámokfutás.

44. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 42. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 00:26
A fórum indítója nem fejmosást,sértegetést kért...
43. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 41. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 00:24

Úgy tudom,a férfi is kell ahhoz,hogy a nő terhes maradjon...

Mit akartam bizonyítani a két példával...?Szerintem a négy és fél év elegendő kellett volna legyen,hogy megismerjük egymást...És mégse.

Kül,az idősebbik gyerekem hat év "ismerjük egymást" után született,a fiatalabbik 12(majdnem 13 év) év "ismerjük egymást" után.Másik terhességem nem volt ezen a kettőn kívül...

2010. szept. 11. 00:21
Meg most még kicsit olvasgattam... sz@r kapcsolatba anyagi gondok mellett gyereket szülni a legszuperebb lehet :P
41. 88bea36763 (válaszként erre: 40. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 00:13
Esetleg ne javasoljuk mindenkinek, hogy csináltasd fel magad nyugodtan bármikor bárkivel, mert bármelyik ismeretségből lehet örök és jó házasság/kapcsolat?
40. 88bea36763 (válaszként erre: 38. - 88f8f5dc4a)
2010. szept. 11. 00:11
Gratulálok. És szerinted minél légbőlkapottabba kapcsolat a gyerek fogantatása pillanatában, annál nagyobb a sansz, hogy működni fog? Vagy mit óhajtottál bizonyítani a két példával?
39. 88bea36763 (válaszként erre: 32. - Kittl)
2010. szept. 11. 00:10
Ja, hát fél év alatt nem mindenről derül ki, hogy a másik fél szerint mi a normális...
38. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 36. - 88bea36763)
2010. szept. 11. 00:09

A szüleim két hónap ismeretség után kerültek össze.Ahhoz képest,hogy anyám számára "ismeretlentől" fogantam,jelentem,a szüleim 44 éve boldog házasságban élnek:)

Én négy és fél évig jártam a volt férjemmel,és mégis annyi lett a házasságomnak...

37. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2010. szept. 11. 00:05

Hallod...Nem egyezem veled.Képzeld mi lenne,ha a barátom is vacsorázgatna az össz ex-barátnővel,meg én is az össz ex-pasival...

Nagyon jól van ez így,hogy mi kettesben nassolunk a tv előtt vacsorázgatás helyett és beszélgetünk (az ex-ekről is):)

36. 88bea36763 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 23:59
Szerintem hülyeség a követelésed, az pedig, hogy a terhességed felhasználod indokként, az egyenesen szemétség. Egy dolog miatt hülye vagy: gyereket egy gyakorlatilag ismeretlentől :P Ha sokat vered az asztalt, megérdemled, hogy lapátra kerülj.
35. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 4. - 274c9996b8)
2010. szept. 10. 23:56

Bocs,kijavítanálak,de csak azt a részt,hogy "szüntetned"...Az élettársnak kell(ene) megszüntetnie.

Az ex-barátnőtől ez nyilván érzelmi zsarolás,mert ha szereti a valamikori társát,akkor elengedi,nem pedig vacsorázgat vele,meg sír,ezzel bűntudatot keltve az ex-ben.

34. Bcicus (válaszként erre: 32. - Kittl)
2010. szept. 10. 22:02
Pedig teljesen normális.
33. Bcicus (válaszként erre: 31. - Vii555)
2010. szept. 10. 22:01

A kaja meg a szx elég messze áll egymástól. Teljesen természetes, hogy megbeszélik a dolgaikat, mert ennyi idő után közös az életük mr örökre valamennyire.

Az, hogy az új barátnő kicsit hisztis az nem számít, attól nekik még közös a múltjuk és ez indig kötelék lesz kettejük között és barátok maradnak.

Ha ezt az új hölgyemény nem tudja elvilselni, mert úgy érzi a férfinek nem tud mindent megadni az az ő baja.

32. kittl (válaszként erre: 30. - Bcicus)
2010. szept. 10. 20:42
amit te itt leirsz azt en nem tartom normalis dolognak.
31. vii555 (válaszként erre: 30. - Bcicus)
2010. szept. 10. 20:41
Én is járok vacsorázni sőt szexelek is az exemmel,mert egyikünknek sincs jelenleg kapcsolata,de tuti félreállnék ha tudnám hogy egy terhes barátnő otthon várja!A te szüleidnél más a történet, mert ők elfogadták a helyzetet,de itt a szitu elég necces.lsd a hsz
30. Bcicus (válaszként erre: 29. - Kittl)
2010. szept. 10. 20:22

Nem fogok. Nekem apukám pl a volt feleségével élete (a volt felesége már sajnos nem él) végéig szinte kivétel nélkül minden hétvégén valamelyik nap együtt ebédel, anykuám se csinált soha ebből problémát ez tök normális. Az én párom is találkozni néha az exével és akkor mi van. Sőt én rendszeresen találkozom mostanában az én exemmel.

Ez az élet egyik legtremészetesebb dolga, hogyha valakivel együtt éltél és nem gyülőlettel váltatok el, akkor utána is kiváncsi vagy rá, hogy mi van vele.

29. kittl (válaszként erre: 28. - Bcicus)
2010. szept. 10. 20:16
hat akkor kivanom neked is hogy egyszer ebben a szituban legyel, szerintem maskent fogsz velekedni a dologrol!!
28. Bcicus (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 19:52
Miért ne találkozhatnának ez tlejesen normális. Ennyi idő után ők már örökké egymás részei lesznek.
2010. szept. 10. 18:52

Szerintem gondold át ezt a kapcsolatot.

Féléves párkapcsolatra szerinted okos dolog gyereket vállalni?

Azt írtad, hogy a régi gondok elcsitultak, de még csak egy hónapja voltak, mit fogsz csinálni két gyerekkel, ha előjönnek a problémák és párod nem vigyáz a gyerekre/gyerekekre?

2010. szept. 10. 18:49
Ezeket a vacsikat a párod fizeti???Remélem akkor téged is szokott étterembe vinni!!Mostanában nekem is volt féltékenységi rohamom,mert a párom új munkatársával sokszor az éjszakába melózott,annak persze se kutyája se macskája mindegy volt mikor ér haza,de nálunk család gyerekek vannak,ráadásul azt hittem van női eü.problémám és hát rákérdeztem mire is számítsak ha valami kiderül.Hát nem volt túl jó a hangulat utána napokig,a hapsik ezt nem értik,másik futószalagról jöttek!
25. vii555 (válaszként erre: 21. - Kittl)
2010. szept. 10. 18:45
Az egy dolog hogy több hitelben is kezességet vállalt,de az nem ad okot arra hogy belefollyon az életetekbe.Legyenek jóban persze de ne ilyen áron hogy te meg tönkremész!
24. kisj (válaszként erre: 23. - Kittl)
2010. szept. 10. 18:43

Akkor ennek örülni kell, nem?:)

Egyébként nekem az a véleményem, hogy nem ok nélkül vagy féltékeny. Nincs túl jó kicsengése ezeknek a találkozgatásoknak.

Valaki azt írta, hogy ha olyan nagy a barátság, akkor találkozgassatok 4-esben. Igaza volt. Erősítsél rá erre a vonalra. Hiszen ha csak barátok, akkor vajon milyen kifogása lehetne arra, hogy téged nem visz?

23. kittl
2010. szept. 10. 18:38
Ne is mondd, hala isten a regi gondok mar elcsitultak amiota babat varunk
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook