Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ok nélküli féltékenység? fórum

Ok nélküli féltékenység? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. kisj
2010. szept. 10. 18:33

Beleolvasgattam az előző fórumaidba.

Nekem úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat már a kezdetekkor sem volt felhőtlen.

21. kittl
2010. szept. 10. 18:24
Hozzateszem a parom meg azzal is probalja menteni a dolgot, hogy o ugye vallalkozo, es a lany tobb hitelben is kezesseget vallalt neki. Most hogy mondja a lanynak hogy nem akar vele talalkozni? Vagy ez csak kifogas?
20. vii555
2010. szept. 10. 18:20
Hát ez gáááz!Az egy dolog hogy jóban vannak mert 17év az nem kis idő,de azért a vacsorázgatások szerintem kicsit sok,pedig én nem is vagyok féltékeny típus.És a lány otthon mit mond ?És ez meddig fog menni ??Beszélj a pároddal és tegyen pontot a dolog végére.Szakadjon le rólatok ,és a párod Téged vigyen vacsorázni!
19. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 18:17
Nem,nem hülyültél meg,szerintem igazad van.Ha azt a kapcsolatot lezárta,akkor erre mi szükség van?Én nem randizgatok az exekkel,és a férjem sem.Vagy Te miért nem vagy velük egyébként olyankor ha már muszáj találkozniuk?
18. spinneli (válaszként erre: 14. - Kittl)
2010. szept. 10. 18:04

Elhiszem, hogy nagyon megbántott vagy, de végletekben sem érdemes gondolkozni, pláne, hogy már nemcsak rólad van szó.

Szerintem érdemes lenne, mégegyszer leülnöd vele, és higgadtan elmondani, hogy ez téged mennyire zavar.

2010. szept. 10. 18:01
Hat eppen ezert allj a sarkadra es szuntesd be , mert senki mas nem fogja helyetted beszunteni :)
16. kittl
2010. szept. 10. 17:59
en 35 eves vagyok, es meg az eletemben nem voltam olyan helyzetben hogy vacsorazni mentem volna egy pasival es vagy en, vagy a pasi nem szeretett volna tobbet tolem. Valamilyen vonzalom mindig fennt allt valamely fel reszerol.
15. 274c9996b8 (válaszként erre: 11. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:56
Ha nincs közös gyerekuk akkor ez ertelmetlen es fölösleges baratsag ! En mindenkeppen beszuntetnem es ugyanezt tudom csak tanacsolni neked is ! Ha mast nem beszelnek a növel es egyenessen megkerdeznem hogy , mit akar a paromtol ? Es megmondanam neki hogy , ez nekem nem tetszik es parologjon -:)
14. kittl
2010. szept. 10. 17:56
Gyerekek, nem akarok kutyat jatszani, egyszeruen azt szeretnem ha ez a pasi magatol rajonne hogy mekkora bunkosag amit csinal, vagy mondja azt : Szivem megbantam a voltommal valo szakitast nem akarom a gyerekat sem toled es ezek utan eldontheted hogy megtartod -e vagy sem.
2010. szept. 10. 17:50
Én egyszerűen csak vele mennék... Ha csak barátok, akkor ez nem okozhat gondot. Na meg egy idő után így a csajnak is elmegy a kedve a "taliktól", mert tudni fogja, hogy te úgyis ott leszel.
12. spinneli (válaszként erre: 11. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:50

gondolom a 17 év még tényleg köti, no nem feltétlen a szerelem módján, mi lenne ha négyesben mennétek el, a lány barátjával valahová?

Rögtön más lenne a felállás azért, és lehet te is megnyugodnál.

11. kittl (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2010. szept. 10. 17:44
a parom valasza az volt, hogy ertsem meg kozottuk csak baratsag van es o megigerte ennek a lanynak, hogy baratok maradnak. A lany mindig loyalis volt hozza rendes soha nem lepett felre ( hozzateszem orvos a lany, nogyogyasz.) Allitolag mar van egy uj baratja is, de akkor miert hivogatja az en baratomat hogy talalkozzunk?! o meg megy is.
10. 9c9da7a59a (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:44

Neked nincs régi "pasid", vagy szimplán egy férfi barátod, akivel te is így találkozhatnál? Szerintem fordított helyzetben ő sem örülne neki, ha te egy olyan férfival találkozgatnál, aki nyilvánvalóan rajong érted...

Megértem, hogy 17 év hosszú idő, de hogy még vacsorázgatni hívja a párod őt, ez kicsit abszurd. Na meg ha csak barátság, te miért nem lehetsz ott ezeken a vacsikon?

9. 16a8a73351 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:41
Mindenképp beszélj a pároddal!Itt neki kellene lépnie!Mondja meg a csajnak,hogy vége,minden téren!Márcsak a Te érzéseid miatt is meg kellene tennie!Ez a stressz (gondolo ez azt okoz neked)nem tesz jót a baba fejlődésének sem!!Add a tudtára a párodnak,hogy így nem jó!Ez nem féltékenység!!Ez a normális hozzáállás,szerintem senki nem vacsorázgat stb...rendszeresen az exével!Remélhetőleg rendezni tudjátok!
8. Barbie_87 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:40
hát őszinte leszek veled, én is tutira kibuknék, de én alapból féltékeny tipus vagyok, ugyhogy nem viselném el. Józan fejjel gondolkodva érthető, hogy valamiféle kapocs van köztük annyi idő után és az sem elhanyagolható dolog, hogy ő szakitott vele és téged választott. Azonban nem jó adni alá a lovat, lehet, hogy egyszer túlságosan beleélik magukat a mult felelevenitésében. Te terhes vagy, úgyhogy nem hiszem, hogy szép dolog a részéről, hogy a volt barátnőjével találkozgat, ez semmi esetre sem jó. Te miért nem tarthatsz velük ezeken a vacsorákon? ha már nincs köze a lányhoz magával vihetne, ez igy lenne megbocsájtható.
2010. szept. 10. 17:38
Valamiért szakítottak, tehát én nem aggódnék nagyon. Viszont megpróbálnám ezerszer is megbeszélni a sráccal, hogy adjon neked egy kis időt... Én is nagyon féltékeny voltam, bár a férjem nem találkozgatott a régi nővel, de sokat beszélt róla. Sokat sírtam emiatt, sokat veszekedtünk... teljesen fölöslegesen, most már látom... De ehhez idő kell. Kérd, hogy adjon egy kis időt és addig próbálja elkerülni a csajszit. Talán neki (a lánynak) is könnyebb lenne. Így őt is jobban bántja, mintha nem foglalkozna vele egyáltalán. IDő... Az mindent megold... :)
6. spinneli (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:36
a párod mit mondott pontosan, mikor ezekről az érzéseidről beszámoltál neki?
2010. szept. 10. 17:35
Megnéztem a fotódat!!Szerintem nyerő vagy!!!
4. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:35

Ha nincs közös gyerekuk ami egy kapocs közöttuk , akkor igenis meg kell szuntetni,szuntetned ezt a "kettejuk közötti baratsagot"

Plane hogy , most terhes vagy !

3. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. szept. 10. 17:30
Én nem hagynám az tuti..kizárt dolog, teljesen megértelek.
2010. szept. 10. 17:29
17 év nagy idő, szerintem nem lehet semmibe venni. Biztos van köztük egyfajta kapocs, ami ilyen rövid idő alatt nem szakad meg.
2010. szept. 10. 17:26

Sziasztok, Kb. fel eve uj elettarsam van. A fiu a regi baratnojevel 17 evig volt egyutt. A kapcsoltauk vegen allitolag csak baratsag volt koztuk. Marciusban ismerkedtunk mi meg es majusban szakitott a lannyal. Kettejuk kozott a baratsag megmaradt, ami azt jelenti, hogy havonta egyszer kb. a baratnom meghivja a lanyt vacsorazni, beszelgetnek es utana hazajon. ( allitolag a lany neha sirva fakad es a regi szep emlekeket hozza ujbol fel.) Termeszetesen ennek en nem orulok es nem jo szemmel nezem mar ezeket a talalkozokat ,foleg azert sem, mert en terhes vagyok, es nagyon tudnak orulni a dolognak ha abbamaradna. Kertem a paromat hogy probalja a feltekenysegemet megerteni, de mintha a falnak beszelnek. Tenyleg alaptalan a feltekenysegem? Hagynom kene had talalkozzon vele? meghulyultem mar?

Mit tegyek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook