Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyomógombos termosz fejét hogy lehet kitisztítani? fórum

Nyomógombos termosz fejét hogy lehet kitisztítani? (tudásbázis kérdés)


8. reload (válaszként erre: 5. - Mayalina)
2017. máj. 16. 09:45
Igazából viszonylag gyorsan rászoktam arra, hogy nem használom a nyomógombot, hanem letekerem a tetejét. Sajnos ennél jobb megoldást nem találtam a tisztán tartására kézi erővel :(
7. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2017. máj. 16. 09:37
Benzin? Alkohol?
6. Mayalina (válaszként erre: 4. - Reload)
2017. máj. 16. 09:06

Igen, ez is probléma.

Így mondjuk nekem még nem büdösödött be, de kellemetlen, amikor benyomom, és az arcomba csepeg a víz belőle, az első kortynál

5. Mayalina (válaszként erre: 3. - Reload)
2017. máj. 16. 09:06

Mosogatógépem nincs, a másik megoldást próbáltam, az első mondatodon meg jót röhögtem. :D


Próbáltam szétszedni is, de nem sikerült.

4. reload (válaszként erre: 3. - Reload)
2017. máj. 16. 09:04
Nekem az is a bajom vele, hogy ha hagyományosan tisztítom, akkor nem szárad meg gyorsan, viszont ki se csöpög rendesen, volt hogy száradás közben büdösödött be a víztől :(
2017. máj. 16. 09:01

Én benyomott állapotban szoktam betenni a mosogatógépbe (mármint a termosz teteje van olyan állapotban, nem én :DD)

Ha nincs mosogatógéped, esetleg forró vízbe áztatni valami fertőtlenítővel? Utána alaposan elmosni mosogatószerrel.

2017. máj. 16. 08:49

Sziasztok!

Van egy olyan termoszom, amelynek a tetején középen van egy gomb, azt be kell nyomni, így lehet belőle inni, majd újra benyomni, hogy ismét zárjon.

Na ezt a fejet, szelepet nem sikerült rendesen kitakarítanom, pedig már mindennel próbálkoztam:

áztatás, erős vízsugár, hosszabb szálú kefe...

Eddig sikertelenül.


Valakinek esetleg van valami jól bevált trükkje erre?

2017. máj. 16. 08:45
Nyomógombos termosz fejét hogy lehet kitisztítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook