Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi kismamák fórum

Nyíregyházi kismamák (beszélgetős fórum)


1 2
16. Poszáta85 (válaszként erre: 16. - Ládi Mó)
2011. júl. 19. 13:33

Szia LádiMó,


köszi az érdeklődést, eddig rendben vagyunk, bár elég sokat keményedik a pocakom a vizsgálat óta, de olvastam, hogy ez várható ilyenkor - marokszám eszem a magneb6-ot. Lassan 1 hete fekszek, pihenek, szerencsére nem görcsöl vagy fáj a hasam, remélem, nem is fog. Eredményt pedig még eddig nem kaptam a magzatvízvételről, de a napokban várható. Addig is megőrülök :)

15. Poszáta85 (válaszként erre: 14. - Netti81)
2011. júl. 14. 17:36
Köszi Netti! Azóta már a paciense vagyok, és szimpatikusnak találtam! Főként azért is, mert az első találkozásunkat megelőzően pár nappal derült ki a 20.heti genetikai uh-n , hogy apró eltéréseket találtak (ami nem biztos, hogy betegség, sőt nem is volt határérték felett),mindenesetre több orvos javaslatára amniocentézis meleltt döntöttünk, és Medve doktor talált nekünk egy remek professzort, aki elvégezte tegnap a vizsgálatot. Most fekszem, és nagyon félek a kockázat miatt...szurkoljatok!
2011. júl. 8. 14:36
Szia Poszáta! Igen én ismerem Medve doktor urat! Csak jókat tudok róla mondani,igaz nem nála szültem,de tudom,hogy kedves,alapos és mindenre kiterjed a figyelme!
2011. júl. 5. 10:44

Még egy kérdés lányok, ha jár erre valaki!

Dr. Medve László neve is felmerült bennem! Róla tud valaki valamit???

12. Poszáta85 (válaszként erre: 10. - F59ac1fe21)
2011. júl. 3. 11:47
Köszi Bocc, meg fogom kérdezni az asszisztensét telefonon.
11. Poszáta85 (válaszként erre: 11. - Ládi Mó)
2011. júl. 3. 11:47

Szia, még nem találtam orvost, a következő vizsgálat még a régi dokimnál lesz! Remélem sikerül végre eldöntenem...

a 16. héttől érzem a mocorgást, azóta egyre csak erősödik :-) ez a legszuperebb érzés az egész világon :-)

10. f59ac1fe21 (válaszként erre: 9. - Poszáta85)
2011. jún. 30. 14:13

Igen azt én is hallottam, hogy Adorján nehéz ügy ilyen szempontból, mert politizál is, meg konferenciák stb.

De hogy vállal e még kismamát azt nem tudom pontosan.

9. Poszáta85 (válaszként erre: 8. - Mónikababa)
2011. jún. 30. 14:05

Szia!


Konkrétat sajnos nem tudok Oroszról, csak annyit, hogy állítólag sokat kér a szülésért.

Én is dokiválasztás előtt állok, mert eddig a terhesgondozásom más városban zajlott, de itt fogok majd szülni. Korábban voltam dr. Adorján Gusztávnál, ő nagyon szimpatikus,hozzá szeretnék menni, de hallottam olyan híreket, hogy egyéb elfoglaltságai (képviselő, kórház ügyv.igazgatója)miatt lehet, hogy már nem vállal szülést mostanában. Esetleg valaki tud erről valamit?

Egyébként sok jó dokiról hallottam, nehéz dönteni, ajánlották nekem Seres Andreát is (én nőt nem szeretnék), Medve Lászlót és Fábiánt is.

2011. jún. 28. 09:40

Sziasztok!


Első babámat várom már 21 hetes vok, és szeretnék magán dokit, Dr Orosz Lászlórol nem tud valaki valamit, mennyiért dolgozik?? Vagy valakit ajánlani!

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 26. 17:12

Hello!


Én most vagyok 18 hetes kismami Nyíregyházán, első babámat várom. Keresgéltem máshol is nyíregyi topicokat, de nem találtam, pedig sok kérdésem lenne :-)

Ládi Mó,neked van fogadott dokid? Remélem minden rendben volt a 2. genetikain.

6. 9cc2e95c69 (válaszként erre: 5. - Netti81)
2011. jún. 5. 21:22

Szia!

Köszönöm és örülök, hogy írtál.

Hogy vagytok? Hogy élted meg a terhességed? Kinél szültél? Én jövő héten leszek 19 hetes, holnap megyek a 2. genetikai uh-ra.

5. netti81 (válaszként erre: 4. - 9cc2e95c69)
2011. jún. 5. 18:43
Szia! Én az vagyok! Már megszületett a kislányom,szerdán lesz 1 hónapos!
2011. jún. 4. 19:30

Sziasztok!

Látom, az utolsó hozzászólás két éve történt, de van esetleg olyan a fórumon, aki most kismama Nyíregyházán??

2009. jún. 29. 20:57
Szia! Én is nyíregyházi vagyok, de nem vagyok kismami. De azért remélem, hogy nem baj, hogy írok. :) még nincs tervbe baba, de az infók engem is érdekelnek, mert sose lehet tudni mikor lesz szükség rá! Gratulálok Benedek babához :) szép neve lesz! ;)
2009. jún. 29. 14:32
Szia! Én tudom neked ajánlani Dr. Molnár Balázst ha még nem lenne orvosod bár biztos van :) Csak nagyon jó.
2009. jún. 29. 14:26
Sziasztok! Én novemberre várom a kisfiamat, Benedeket. Nyíregyházi vagyok, értelemszerűen itt járok terhesgondozásra és orvoshoz. Szívesen megismerkednék nyíregyi kismamákkal, mindig jó, ha van kihez fordulni tanácsért, segítségért vagy csak úgy beszélgetni egy jót.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook