Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011-es nyíregyházi babavárók!!! fórum

2011-es nyíregyházi babavárók!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 9. 16:22
na majd írsz h mikor érsz rá és én is hogy nekem jó-e vagy dolgozom:)
37. Titánia83 (válaszként erre: 36. - Mrs_soprano)
2010. nov. 9. 15:51

Budapestről. :) Költözés kb. decemberben várható.

Szombaton sajna Debibe kell mennem. :S


De csütörtök estétől leszek Nyíregyen, és kb. keddig tuti. Aznap megyek ott fogorvoshoz.

2010. nov. 9. 13:31

600 Ft volt a két csomag, Herbáriás, de oda adom egy kétszéázasért:D

szombaton megyek éjszakára dolgozni, de délelőtt bent leszek nagyiméknál a városban, úgyhogy ha gondolod a Kossuth téren összefuthatunk:)

honnan jársz be?mikor költözöl?

35. Titánia83 (válaszként erre: 33. - Mrs_soprano)
2010. nov. 9. 13:11

Én is használom. :) Kifizetem, és akkor nem marad a nyakadon.


Hétvégén leszek Nyíregyen! :)

34. Titánia83 (válaszként erre: 31. - Mrs_soprano)
2010. nov. 9. 13:10

Nem semmi, amin keresztül mentél. :o

Még jó, hogy nem mentél bele a műtétbe. Én sem mennék bele. Van a hoxán egy lány, akinek olvastam a történetét. Neki volt laparja, megmondták, hogy orvosi értelemben meddő (mindkét petevezetéke el volt záródva), készültek a lombikra, mikor spontán, természetes úton megfogant a pici lánya. És nem egy ilyen eset van, hogy papírja van róla, hogy meddő, mégis jön a baba természtes úton.


Nekem áprilisban volt a vetélésem, május 11-én be is fejezték. Akkor nekem is lapart akartak, mer sp vet. ellenére 10 ezres hcg-m volt. Azt mondták méhen kívüli, mert nem látják a babát a méhemben. Bár lehet attól még, hogy ott van. Ilyet is mondtak! Szerencsére a főorvos befejezte, és kiderült, hogy egy pár miliméteres darabka megkapaszkodott a méhszájban, és ő növelte ekkorára a hcg-t. Hát, nem egyszerű. De biztos vagyok benne, hogy ha nem védekezünk, és nem jön a baba egy ideig, nem fogok orvoshoz menni. Velem már annyi minden megtörtént az orvosokkal, hogy már messze kerülöm őket. Leghamarabb majd UH-ra szeretnék menni, és szép szívhangot, és egy egészségesen növekvő pocaklakót látni. Mivel már most is könnyezek, ott tudom, hogy bőgni fogok.

(Mint áprilisban, amikor megmondták, hogy ikrek indultak el hozzánk. Nagyon sírtam. :'-) )


Valahol biztos vagyok benne, hogy ezek a női problémák, ideiglenes meddőség csak azt mutatja, hogy akkor még nincs itt az ideje a babának. De Te is bizonyíték vagy rá, hogy amint jönni akar a baba, nyomtalanul eltűnik minden panasz! :)

2010. nov. 9. 12:36
a réti palástfű és cickafark tea pozitívan befolyásolja a fogamzást, én is vettem...maradt nekem mind a 2-ből 1-1 bontatlan csomaggal, ha gondolod odaadom...
32. mrs_soprano (válaszként erre: 30. - Titánia83)
2010. nov. 9. 12:32

aztán nagyon elkeseredtünk, nem akartunk műtétet, elkezdtem szedni juniustól a Femibiont.Jó, volt, hogy egy héten csak 3 szemet, de ha eszembe jutott szedtem, meg magnesium pezsgőtablettát iszogattunk a párommal, aztán szeptember elején elmentem dokihoz, azt mondta egy db cystát sem lát...nagy volt a csodálkozás, azt mondta csak tüszöket lát érni...hát belehúztunk, hátha.21-e körül volt peteérésem, de 23-án el kellett utaznom, megigértem egy bnömnek h felmegyek hozzá Pestre, úgyhogy ugy voltunk vele, majd akkor köv. hónapban.

Aztán okt. 2-ára nem vártam kb a mensesem és kiváncsiságból csináltam reggel egy olcsó tesztet...megjelent rajta a 2. nagyon halványka kis csík...aztán perzse nem bírtam ki, majdnem minden nap 15-ig csináltam egy tesztet, amin a csíkok folyamatosan erősödtek...12-én már erősebb volt a teszt vonal mint a controll vonalka...tünetem végig csak annyi volt, h majd leszakadtak a cicijeim meg állandóan álmos voltam(dehát ezt betudhatjuk az ősznek is)

31. mrs_soprano (válaszként erre: 30. - Titánia83)
2010. nov. 9. 12:27

voltak problémák.konkrétan tavaly április óta nem szedek tabit, aztán olyan idén áprilisig naptár módszerrel védekeztünk, és mégsem lett semmi...tavaly októberben elmentem dokihoz mert 2 hónapja nem menstruáltam, sok pénzembe és utánajárásomba került, mire kiderült h PCO-m van(pattanások az államon, tokámon, hízás, a hormonszintem katsztrofális volt és 4-5 cm-es cisztáim voltak a petefészkeimben amik nagyon nyomták az endometriumomat és fájt...iszonyatosan)...

elkezdtem Metformint szedni, 2 hónap alatt fogytam 15 kg-ot nagyon kemény diétával és testmozgással.

Egyre jobbak lettek a hormonpanelem eredményei, de a petefészkeim tele voltak cisztával és a dokim azt mondta, hogy nagy valószinüséggel spontán nem eshetek teherbe, kellene egy laparoszkópos műtét, hogy kijuggassák a petefészkeimet, hogy a tüszöim ki tudjanak szabadulni...aztán jöttek az ovulációs tesztek, hőmérőzés, lassan megismertem a testem működését...májusban teherbe estem...júniusban pedig elvetéltem:(

a doki szerint alacsony volt a progeszteron szintem ami a PCO egyik tünete(általában ezért is vetélnek többször a PCO-sok)

Felírt Utrogestant, amit a peteérésem utántól kellett szedni 2 hétig és ha pozi a teszt jó, ha nem akkor abbahagyni és menses, előröl mindent...

30. Titánia83 (válaszként erre: 29. - Mrs_soprano)
2010. nov. 9. 12:18

Akkor tényleg gyorsan telik.


Látom ketten vagyunk, akkor beszélgessünk. Aztán hátha valaki bekapcsolódik.


Mesélj valamit, mióta szerettetek volna babát? Szedtél e vitaminokat, ittad e a teákat, volt e előtte pl. hormon problémád? Ilyenekre gondolok.

29. mrs_soprano (válaszként erre: 28. - Titánia83)
2010. nov. 9. 09:27
még 4 hete tudtam meg h terhes vagyok és már a genetikai Uh-ra készülök, telik az idő...:)
28. Titánia83 (válaszként erre: 25. - Mrs_soprano)
2010. nov. 9. 09:22
Jó messze van még, de amikor én fogok szülni, az milyen messze lesz. Mondjuk kismamiként biztos gyorsan telik az idő. :)
27. Titánia83 (válaszként erre: 26. - Moni0326)
2010. nov. 9. 09:21

Móni, köszi! Szabolcsiról még nem nagyon hallottam senkiről, csak a barátnőmtől, akinek meg neki köszönhetően nem vették ki a méhét 27 évesen. Sajnálom, hogy így megjártad.

Ááá, nem egyszerű ez a téma.


Adorján marad szerintem. Ő nem valami önk. képviselő is?

26. moni0326 (válaszként erre: 9. - Titánia83)
2010. nov. 9. 09:19
szia. én szabolcsinál szültem az első babámat és az ő felelőtlensége miatt majdnem elvéreztem.:( nem jól vart össze egy szóval nincs vele kapcsolatban pozitív véleményem. adorján és hajnal melinda jó az én tapasztalataim szerint. remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 9. 06:08
Június 7-re
2010. nov. 8. 21:51
Mikorra vagy kiírva?
23. mrs_soprano (válaszként erre: 21. - Titánia83)
2010. nov. 8. 14:59
Nincs mit!:D
2010. nov. 8. 14:58
egyuttdr@freemail.hu
21. Titánia83 (válaszként erre: 20. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 14:57

Apósomék is Sóstóhegyen! :o Köszi!!!

Pont ott leszünk hétvégén!

2010. nov. 8. 14:57

30-928-9875 ---> ezt a teloszámot a neten találtam neked.

Amúgy Sóstóhegyen lakik, A Huba utca és a Csalogány köz sarkán egy 2szintes fehér családi házban.2 fehér garázskapu van a bejáratnál.

19. Titánia83 (válaszként erre: 17. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 14:48
Nagyon hálás lennék, ha megadnád az elérhetőségét. Pont hétvégén is Nyíregyházán leszek, és szívesen felkeresném. Köszönöm!
18. Titánia83 (válaszként erre: 16. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 14:47

Ez ronda dolog, hogy valakit így vesznek fel. :S


Azért én reménykedem. :) Hátha valami csoda folytán megpuhul a főnököd!

17. mrs_soprano (válaszként erre: 14. - Titánia83)
2010. nov. 8. 14:30
a Kelet-ben szokott benne lenni a dokik rovatnál, mivel ugye plasztikai sebész...ott biztosan találsz elérhetőséget...régen a lányával sokat játszottunk együtt...vagy megadhatom a címét és felkeresheted személyesen...
16. mrs_soprano (válaszként erre: 15. - Titánia83)
2010. nov. 8. 14:28

Hát januárban mikor oda kerültem megkérdezték tőlem, hogy ugye nem akarok mostanában babát még?!:S

Szóval ezért félek.Ha várnék a bejelntéssel még egy jó hónapot, akkor talán addigra meghosszabbítanának és akkor már jó lenne, de könnyitett munka kéne, azt meg csak úgy tudom igénybe venni, ha szólok, nem szeretnék mázsás inkubátorokat, meg steril box-okat cipelgetni...

15. Titánia83 (válaszként erre: 12. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 13:54

Nekem az ismerősöm járt így a főnökével. Tökre össze volt zuhanva, hogy alig vették fel, és közben meg megfogant a babája, amit be kell jelentenie. Erre a főnöke a nyakába ugrott, és azt mondta, hogy megoldják! :)


Bár így lenne veled is.


Én tökre szurkolok a kolléganőidnek. Meg imádkozok, hogy végre fogadják el a tényt, hogy a gyedhez igenis kell munkaviszony, különben nagyon kevés pénzt kap a kismama. Utáltam, mikor bementem egy állásinterjúra, és végigmérvén kijelentették, hogy inkább fiú kellene az osztályra, mert túl sok a lány. Diszkrimináció, de mit tudok vele csinálni. Na meg arra ugye nem kérdezhetnek, hogy mikor akarok babát. Bezzeg azt megkérdezik, hogy mióta vagyok házas? :S

14. Titánia83 (válaszként erre: 11. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 13:48

Azta, nem mondod. Nincsenek véletlenek!!!

Szeretnék vele találkozni, szerinted hol tudom elérni?

2010. nov. 8. 13:31
te mivel foglalkozol?mi a végzettséged?
2010. nov. 8. 13:30
Hát nagyon meglepődnék ha a főnököm a nyakamba ugrana, de mondjuk nem érheti óriási meglepetésként...rajtam kívül még 4 kolleganőm akar babát, egynek már lehet szintén sikerült:D
2010. nov. 8. 13:29
Ismerem Együtt-öt, az utcánkban lakik tölünk pár házra mellesleg...:D
10. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 13:21

Bízom benne, hogy a főnököd az örömtől a nyakadba ugrik, és igen is meghosszabbít!


A kórházban nem ismered véletlen Dr. Együtt Mihályt? Apumnak egy régi barátja volt, és szeretném megtalálni.


Gyermekápoló? Le a kalappal! Aki gyermekekkel foglalkozik, rossz ember nem lehet. :)

9. Titánia83 (válaszként erre: 8. - Mrs_soprano)
2010. nov. 8. 13:19
Eddig Kovács Róbertnél voltam csak. De nem őt akarom választani. Adorjánon és Szabolcsin vacilálok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook