Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyeregízületi artrózis. Tapasztalatok? fórum

Nyeregízületi artrózis. Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


8. tuttuka (válaszként erre: 7. - Survivor3)
2023. okt. 18. 16:35
Köszönöm!
7. survivor3 (válaszként erre: 6. - Tuttuka)
2023. okt. 15. 22:16

Jobbulást kívánok.

Nekem eddig kétszer volt de csak gyulladás.

2023. szept. 27. 20:22

Csak 8 év telt el az utolsó itteni bejelentkezésem óta. Jövő pénteken nyeregízületi protézist kapok.

Reményeim szerint vége a fájdalomnak és az ügyetlenkedésnek.

5. júliusi (válaszként erre: 4. - Tuttuka)
2015. aug. 20. 14:23
Köszönöm szépen, kedves vagy!
4. tuttuka (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2015. aug. 19. 16:32

Szia Júliusi!


Nálam kb 10 éve hasonló tünetekkel kezdődött a dolog és sokáig ínhüvelygyulladásal kezeltek. Ha jól meggondolom, már 35 éve is. Azt mondták mindig, ez pihentetéssel elmúlik. Sokáig el is hittem. Csak mikor tud egy dollgozó mber családban, háztartásban stb pihenni. Nagyon hittem a fizikoterápiás kezelésekben, gyógyszerekben, pakolásokban (ezt mai napig használom), kaptam a fájós ízületbe szteroidot is, de csak ideig, óráig segített. Most tavasszal a hasonló bajokkal szenvedő térdemet megoperálták, protézist kaptam, és elgpndolkoztam azon, lehet hogy itt is segítene. Csak hát a kéz!?Soha nem volt eltörve, még bekötve is ritkán, el sem tudom gondolni, mit tennék kéz nélkül. Bár a térdműtét után is cserbenhagyott,mert sem a járókeretet, sem a mankót nem igazán bírta. Vagyis térdműtét után is a kezem a fő probléma. Mindig odáztam a dolgot, ez lett a vége. Vagyis azt akarom mondani, hogy ne hagyjuk magunkat lerázni, minden testrészünk fontos.

Kívánom, hogy a panaszaid ne súlyosbodjanak, vigyázz magadra!

Üdvözlettel: tuttuka

2015. aug. 16. 13:11

Nekem a rtg lelet ízületi kopást ,és meszesedést mutatott ki, de szerencsére még enyhe fokú.A pattanó ujj,ill. jobbkéz hüvelykujj fájdalma miatt,(ínhüvelygyulladás) miatt kellett a rtg.

Nálam ez a labor és rtg lelet alapján megerőltetés miatt alakult ki.

2015. aug. 15. 14:55

Üdvözlet Mindenkinek!

Mindkét kezemben nyeregízületi kopás van. Szeretném olyanok tapasztalatait olvasni, akik szintén ezzel a gonddal küszködnek. Eddig nem nagyon találtam olyan fórumot, ahol eszmét és ötleteket cserélhettünk volna. Mindössze egy sorstársra leltem véletlenül. Pedig ez a "háziasszony betegségnek" is hívott betegség nagyon sokakat érinthet.

Kérlek írjátok meg a ti eseteteket és segítsünk egymásnak!

Üdv!

2015. aug. 15. 14:46
Nyeregízületi artrózis. Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook