Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nyárra már vékonyan! fórum

Nyárra már vékonyan! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyárra már vékonyan!

1 2 3 4
81. bf861243a6 (válaszként erre: 80. - P64)
2009. ápr. 2. 11:44

Igen, beszéltem, már amikor nagyon nagy voltam akkor is tetszettem neki, sosem bántott a súlyom miatt.

De vékonyan ismert meg, és tudom, hogy így jobban tetszem neki. Legnagyobb részt magam miatt fogyok, mert nem érzem jól magam a bőrömben, és az a hangulatomra, meg sok másra is kihat. :(

Sokat veszekszek a párommal a fogyi módszerem miatt.

Mindig azt mondja, hogy anorexiás vagyok...

80. P64 (válaszként erre: 31. - Bf861243a6)
2009. ápr. 2. 10:34
Szerintem így ahogy vagy jól nézel ki! Csak próbáld ezt tartani, és fogadd el magad így, ahogy vagy! Szerinten a barátodnak is így teteszel, különben nem lenne melletted! Beszéltél vele erről?
79. lilura
2009. ápr. 2. 09:33
Amennyire tudom a Candidától inkább csak híznak, ráadásul ezek a kis gombák cukorral "táplálják" magukat, úgyhogy az ember ilyenkor nagyon kívánja az ilyen kajákat. Könnyebben zsírosodó haj, patik, hangulatváltozások.
78. bf861243a6 (válaszként erre: 69. - Tafonta)
2009. ápr. 1. 22:11

Hát a fogyisoknak muszáj a méregtelenítés, mert akkor nem szenvednek annyit.

Candida! Az egy dög! Muszáj enned, azt tudom. :(

De szépen lassan azért le menne a felesleg, mert ez nem hizlal annyira mint a göb. Ebben persze nem vagyok biztos. Két embert is ismerek, aki Candidában szenved, ők viszont nagyon le fogytak. Nem lehet, hogy te is lefogsz tőle? Mióta van?

A tünetei hasonlóak a PM problémákhoz. Hullik a hajad, mi?

77. tafonta (válaszként erre: 76. - Lilura)
2009. ápr. 1. 15:27
Nincs mit!:)
76. lilura
2009. ápr. 1. 15:10
Én erre az évre befejeztem a fogyit, de köszi:)!
75. tafonta (válaszként erre: 73. - Lilura)
2009. ápr. 1. 14:52
Bár, a húgomnak is sok a sava, ennek ellenére most a diétájába próbál minél több almát iktatni. Gondolom, ha mardossa a sav, azért csak eszik rá vmi olyat, ami felszívja.
74. tafonta (válaszként erre: 73. - Lilura)
2009. ápr. 1. 14:49

Nem. Nekm (hála égnek) örökletesen kevés a gyomorsavam. Na, attól meg görcsöl az ember gyomra, ha nem tud egy kis savat kipréselni.:(

Szóval nekem tök jó volt. Ha neked sok savad van, akkor inkább a puffasztottrizses cuccot próbáld ki, amiről alább írtam.

73. lilura (válaszként erre: 70. - Tafonta)
2009. ápr. 1. 14:41

Nem volt sok savad a rengeteg almától?

Én tuti két nap után már rosszul lennék...:(

2009. ápr. 1. 14:38
Itt se senki se??
2009. ápr. 1. 14:33
De jó még diétázásra a puffasztott rizsszelet (a kerek fajta még élvezhető is), natúr joghurttal vagy kefírrel, mellé esetleg egy kis kígyóubival. Annyi biztos, hogy a fűszerezés diétázásnál nem valami jó, mert meghozza az étvágyat. (Ez most hogy jött ide? :-O )
70. tafonta (válaszként erre: 69. - Tafonta)
2009. ápr. 1. 14:24
Ja, azt nem írtam, hogy a napi almafogyasztásom 6-8 közepes alma volt és próbálta mellé sok vizet inni, minimum 2 litert naponta.
69. tafonta (válaszként erre: 68. - Bf861243a6)
2009. ápr. 1. 14:22

Nem semmi ez a pajzsmirigy! Annyi gond van vele. Nekem "csak" autoimmun, tehát ez sem gyógyítható, én magam pusztítom el ezt a szervet.

Én nem bírnám a koplalást. Most nem is lehet, néhány hosszabb antibiotikumkúrától becandidásodtam, ezért muszáj ennem, különben kinyírnak a kis dögök.

Viszont mielőtt bármi bajom lett volna, egyszer csináltam egy olyan kúrát, hogy vagy 3 hétig csak almát ettem nagyrészt (rágva, reszelve, szeletelve, kifacsarva), de néha ettem egy kis husit (színhúsból), nem sokat, heti 3-szor max 1 csirkecombnyit. Ez idő alatt 5 kilótól szabadultam meg. Tisztítókúrának sem utolsó.

68. bf861243a6 (válaszként erre: 59. - 9183e5be3e)
2009. márc. 31. 22:34

A mérges göböt műtik, mer az olyan int egy esernyő. Tönkje van, tehát kivehető.

A szelídnek még nincs tönkje, csak hajszál gyökerei, amit nem tudnak műteni, mert nagyon elágazó, és az erei elrákosodnak. Meg kell várni amíg elmérgesedik, tehát tönkje lesz. Erre 50% esély van, ami nem mindenkinek jön be.

Nekem ezt mondták.

67. bf861243a6 (válaszként erre: 58. - Angica0901)
2009. márc. 31. 22:31
Köszönöm! Aranyos vagy! :)
66. bf861243a6 (válaszként erre: 55. - Ashlye)
2009. márc. 31. 22:29
Nekem a pajzsmirigyemmel van baj. Nem fogok mást írni. Ha kell koplalok, de legalább nem csak nyavalygok. Szóval e mellett a probléma mellet még is sikerül lefogynom, és ha meg van az eredmény, nehezebb lesz megtartanom mint egy átlag embernek, de mégis sikerülni fog. Minden csak kitartás kérdése.
65. bf861243a6 (válaszként erre: 53. - Margitnéni)
2009. márc. 31. 22:26

Hát nekem az egyik doki azt mondta, hogy meggyógyultam, a másik meg sem nézett, a harmadik maradt a göbnél, a negyedik már majdnem ráknak nézte, az ötödik meg strummának.

Nem tudom, hogy mi az igaz, csak azt, hogy még mindig itt van, és, hogy egy ideig nem akarok dokihoz menni. A szíven oda van, már-már a szemem is, levegőt alig kapok, gyakran fáj mindenem, és csak a koplalás hoz eredményt.

64. bf861243a6 (válaszként erre: 51. - Atifitness)
2009. márc. 31. 22:20
A párom is személyi edző.
63. bf861243a6 (válaszként erre: 50. - Atifitness)
2009. márc. 31. 22:19
Én úgy tudtam, hogy lehet.
62. bf861243a6 (válaszként erre: 48. - Szimba)
2009. márc. 31. 22:19
Nem tévedsz, ez így van. De nem ez az egyetlen mellékhatása. Sajnos a túlműködésnek sem...
61. bf861243a6 (válaszként erre: 47. - A.micskei)
2009. márc. 31. 22:16

Először is, gratulálok a fogyásodhoz, biztos vagyok benne, hogy másodszor is sikerülni fog! :)

Ismerem ezt a teát, valóban nagyon finom, a fogyásom után akarom inni, naponta.

Nagyon egészséges, én is csak jót tudok mondani róla.

60. bf861243a6 (válaszként erre: 46. - Feher tulipan)
2009. márc. 31. 22:10
Ez így igaz, vigyázok is.
59. 9183e5be3e (válaszként erre: 45. - Bf861243a6)
2009. márc. 31. 22:03

Leírod nekem pontosan mit diagnosztizáltak nálad, mekkora göböt, vagy mi akorisme?

A doki nem biztos h. ért mindig a dolgához. Ez teljese igaz....Neked nem diétázni kellene,éhezni meg főleg nem, nincs értelme mert anorex/bulémiás leszel mielőtt észre sem vennéd és az még rosszabb mint a pajzsmirigygöb. Én nem a diétával foglalkoznék, hanem egy jó dokit keresnék, a legjobbat....Műtöttek egyáltalán vele, vagy olyan kcsi h. nem engedték megműteni?

2009. márc. 31. 20:20

Sziasztok!

Nekem eddig nem voltak súlyproblémáim, mert míg Magyarországon laktam, szinte minden nap mozogtam (aerobic, hastánc, + a napi lótás-futás). Mióta itt élek, és csak nyáron, a szezonban dolgozok, bizony felszedtem 12kg-ot, pusztán attól, hogy ülök, unatkozok, és amikor unatkozok, eszek. Mivel nem voltam járatos diétázás terén, hát kérdeztem. Naponta többször eszek, de keveset, és sok salátát. Hála az égnek, a görögök mindenhez salátát esznek, tehát szinte kötelező az asztalra tenni. Letöltöttem pár aerobic dvd-t (bár stepet nem találtam, de igazán tetszenek Czanik Balázs capoira aerobic dvd-i is). Ezzel az egésszel csak azt szeretném mondani, hogy én bár csak most kerültem ilyen helyzetbe, hiszek a mozgásban, és a napi többszöri (kevesebb, és salátázós) étkezésben.


Persze nyilván más a helyzet, amikor az embernek PM problémái vannak.


Mindenesetre kívánok Neked kitartást, és sok sikert! Ha a kitartásod megvan, az már fél győzelem.

57. feher tulipan (válaszként erre: 52. - Gyopár)
2009. márc. 31. 16:29
Igen,hat tulajdonkeppen ezert hizol ha vitamint szedsz,mert tul nagy etvagyat csinal,csak en leroviditve irtam.
56. ashlye
2009. márc. 31. 15:40
ezt az egészet másoltam :)
55. ashlye
2009. márc. 31. 15:40
"Hát, én azért vagyok kövér, mert nem mozgok, és túl sokat kajálok. :)) "Ezen a portálon eza legritkább vallomás amit olvasni szoktam. Ezer más indok mindig születika kövérségre , de ez kincs!!És már félút, mert tudod!!
54. ryta (válaszként erre: 51. - Atifitness)
2009. márc. 31. 14:53

Szia atifitness!

Írtam neked privit!!

2009. márc. 31. 14:02

Sziasztok!

Haley gratulálok, és nagyon szorítok neked. Én is kínlódok a nemlétező hormonjaimmal, az én pajzsmirigyemet, már több mint 10 éve teljesen kivették, és sajnos a gyógyszer, amit szedek nem pótolja a hiányát. Pedig az okos endokrinológusok szerint semmi gond, a gyógyszer tökéletesen megoldja a problémát.

Sokan kétkednek a hízáson, aki nincs ebben a cipőben, nem is értheti meg. Nekem 20 kg-ok jöttek fel 1-2 hét alatt, az évek során.Ez többször is előfordult, teljesen azonos, mondhatni visszafogott táplálkozás mellett. Aztán persze lefele semmi, vagy csak nagy kín keservvel egy pár kilócska, ami azonnal vissza is jött. A vicc az, hogy az orvosok szerint teljesen rendben vagyok, igaz, hogy már mozogni is alig bírok a 150 kilóm alatt.

52. gyopár (válaszként erre: 46. - Feher tulipan)
2009. márc. 31. 13:47
Nem a vitamin hízlal: a vitamin csak nagyobb étvágyat csinál, amitől az ember többet eszik és ettől hízik. A vitamintól önmagában nem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook