Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyaralás, fogamzásgátló és piros betűs napok fórum

Nyaralás, fogamzásgátló és piros betűs napok (beszélgetős fórum)


2009. jún. 26. 14:34
Én közel 20 évig szedtem fogamzásgátlót, többek között azér tmert el lehetett tolni aazokat a bizonyos napokat. Vagy előbb hagytam abba a szedését, vagy néhány szemmel többet szedtem be, hogy később jöjjön meg a menstruációm.Általában már télen tudtam, hogy mikor megyünk nyaralni és annak megfelelően trükköztem havonta 1-2-2 napot.
5. Panka1980 (válaszként erre: 3. - 94c02c5bb5)
2009. jún. 25. 09:29
Nem vészelem nehezen, de nem szeretek úgy fürdeni se, az egyebekről nem is beszélve...
4. Panka1980 (válaszként erre: 2. - Ildiko84)
2009. jún. 25. 09:28

Csak most szeretném. Új kapcsolat, először megyünk együtt valahová kettesben, és jó lenne, ha együtt tudnánk lenni...

Nekem van egy kislányom korábbi házasságból, és nem sűrűn tudunk egyelőre együtt lenni. Egyelőre nem akarom bemutatni őket egymásnak, míg úgy nem gondolom, hogy lehet belőle valami. Nem akarom összezavarni.

3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Panka1980)
2009. jún. 25. 09:01
Szia, mi a gond? Problémát okoz, ha éppen nyaralásra esik? Nehezen vészeled át?
2009. jún. 25. 08:59

Szia!

Igaz, hogy én más gyógyit szedek, de tudom, hogy lehet ilyet csinálni, én kb 2 éve csináltam is, hogy nem hagytam szünetet, nem lett semmi bajom tőle, a második kör után megjött rendesen. De egy évbe csak egyszer csináld, max kétszer!

2009. jún. 25. 08:57

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Épp a nyaralásra esnek azok a bizonyos napok. Milligest fogamzásgátlót szedek. Azt hallottam, hogyha nem hagyom abba a 7 napra a szedését, hanem folyamatosan folytatom a következő havi adaggal, akkor egyet ki lehet hagyni.

Igaz ez?

Ha igen, van-e ilyen tapasztalatok, vannak-e mellékhatások?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook