Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » NST. vizsgálat során magzati tachycardiát állapítottak meg.Van olyan akinek ezzel kapcsolatban bármilyen tapaszatlata van? fórum

NST. vizsgálat során magzati tachycardiát állapítottak meg.Van olyan akinek ezzel kapcsolatban bármilyen tapaszatlata van? (tudásbázis kérdés)


12. dovima
2013. jan. 4. 19:08
Már írtam a naplódba nekünk azt mondták,hogy csupán csak nem érezte már bent jól magát azért volt 180-200 a szívverése...aztán mikor megszületett semmi az ég világon nem volt,rögtön rendeződött...
11. wanda8 (válaszként erre: 10. - Babeck)
2013. jan. 3. 17:27
Köszi és írok majd holnap!!!
10. Babeck (válaszként erre: 9. - Wanda8)
2013. jan. 3. 17:10
Persze, az a lényeg! :) Remélem minden rendben lesz, és hazajöhetsz holnap :) Írj majd, hogy mi volt!
9. wanda8 (válaszként erre: 8. - Babeck)
2013. jan. 3. 15:18

Az jó hogy nem lett semmi baja!!!


Remélem én is hogy minden rendben lesz...bezsélgetek én is vele és a báttyai is hogy forudljon be...de öszintén szólva úgy vagyok már,hogy mindegy hogyan lezs meg csak ne legyen semmi baja!!!

8. Babeck (válaszként erre: 7. - Wanda8)
2013. jan. 3. 14:18

Nem, szerencsére :) Olyan kórházban szültem, ahol a szülészet és az újszülött ellátás is nagyon profi, így nem lett baj.


Másfél hétig az újszülött intenzíven kezelték (NIC), na azt ha lenne ellenségem annak se kívánnám, de egészséges, örökmozgó, 80 centis 11 kilós vasgyúró már :)


Remélem Nálatok a "csak úgy" az oka a gyors szívverésnek, nem lesz baj!

Egyébként ha megbeszéled a babáddal, befordul Ő, az én Fiam is faros volt még a 32. heti UH szerint, aztán megkértem, hogy ne toljon ki velem :) És befordult :)

2013. jan. 3. 14:07

Igen a még hazaengedtek,de holnapra visszarendelt és azt modnta ha holanp sem jó akkor felvezs az osztályra és császár lesz,mert ráadásul haránt fekvéses...holnap töltöm a 38.hetet.


Nem lett akkor semmilyen következménnyel ez a babára?

2013. jan. 3. 14:05

Nem sajnos, minden leletem, tenyésztésem negatív volt a várandósság alatt.


De az is lehet, hogy nem a fertőzés miatt vert annyira a szíve szegénynek, hanem "csak úgy", és a szülés alatt kapott brutál dózis oxitocin miatti magzatvízbe kakilás miatt lázasodott be.


Most itt szunyál mellettem, már majdnem 11 hónapos :)


Téged hazaengedtek, mit mondott a doki?

Hány hetes vagy?

2013. jan. 3. 14:02
ÉS szülsé után kiderült mitől volt??
4. Babeck (válaszként erre: 3. - Wanda8)
2013. jan. 3. 14:01
Természetes úton. Ultrahangon rendben volt minden, keringés is, magzatvíz is tiszta volt.
3. wanda8 (válaszként erre: 2. - Babeck)
2013. jan. 3. 13:59
ÉS természetes úton szülted meg a babád vagy császároztak?
2013. jan. 3. 13:58

Nálunk is ez volt, haza se engedtek a kórházból.


Azt mondta az orvos, mikor megkérdeztem, hogy ez vagy semmi, vagy fertőzést kapott a Baba.


Sajnos az utóbbi volt, de ez csak szülés után derült ki (még aznap este beindult).

2013. jan. 3. 13:55
NST. vizsgálat során magzati tachycardiát állapítottak meg.Van olyan akinek ezzel kapcsolatban bármilyen tapaszatlata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook