Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
414. 4726e582cf (válaszként erre: 411. - 0c97fbb607)
2007. jún. 12. 13:13

azaz így van helyesen:


pelle

" "akik verik a melluket, hogy a tojasrantottanal jobb kaja nincs a vilagon, csak azert, mert nekik csak az jut (gyengebbek kedveert: atvitt ertelemben..) azokat, akik nem mernek valtoztatni az eletukon es maradnak a mocsarban."


Faw:

- tehát ha nincs pénze valakinek, és mégis boldog, és nem változtat, akkor máris lenézhető, mert neki így felel meg, esetleg bejárónő nélkül? "

413. 4726e582cf (válaszként erre: 411. - 0c97fbb607)
2007. jún. 12. 13:12
nem, én írtam válaszként azaz kérdésként a bejegyzésére reagálva, és éppen felháborodásomban...
412. win (válaszként erre: 408. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 13:11

"ha nem erted, maradj ugy... te bajod"


Látod, ez az, ami nekem, már nem kultúrált. :)))

Inkább az óvodások civódó szavira emlékeztet...


Én megértem, hogy te boldog vagy úgy, ahogy. Neked is illene megérteni, hogy más lehet boldog úgy, ahogy te nem találod jónak, és ettől még egyáltalán nem kell lenézi!

411. 0c97fbb607 (válaszként erre: 409. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 13:11
Na most megkevertél!!!:))))))Ezt a mondatot nem pelle írta??:)
410. 80ASIQ
2007. jún. 12. 13:08

388. win, 389. Fawkesgirl:

Szivesen!

Ha dolog van akkor csinálja mind a két fél amíg kész nem lesz.

405. Reni79:

Bizony, hogy az egészség a legfontosabb!

409. 4726e582cf (válaszként erre: 405. - 0c97fbb607)
2007. jún. 12. 13:08

ezt nekem címezted???


itt az amiből kiragadtad:

" "akik verik a melluket, hogy a tojasrantottanal jobb kaja nincs a vilagon, csak azert, mert nekik csak az jut (gyengebbek kedveert: atvitt ertelemben..) azokat, akik nem mernek valtoztatni az eletukon es maradnak a mocsarban."

- tehát ha nincs pénze valakinek, és mégis boldog, és nem változtat, akkor máris lenézhető, mert neki így felel meg, esetleg bejárónő nélkül? "


én csak kérdeztem, tehát akkor ki a szánalmas? Pont erről papolok, hogy a boldogságot nem pénzben mérik...

408. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 406. - Win)
2007. jún. 12. 13:07
de aranyos. hat igen..kulturalt ellenervek.. amikor azt kene megerteni, hogy 1+1 az miert 2, akkor egy ido utan igen, elfogynak az ervek...:-))ha nem erted, maradj ugy... te bajod.
407. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 401. - 0c97fbb607)
2007. jún. 12. 13:04
ezzel viszont teljesen egyetertek. ugy, ahogy van.
406. win (válaszként erre: 400. - Erikpipi)
2007. jún. 12. 13:04

Istenem, Te egy gondolatolvasó vagy!!!!!:)))))

Pont erre készültem, meg arra, hogy megállapítsam, pelle ott is pont ugynailyen lenéző stílusban írogatott, majd "kiszállt", mikor elfogytak a kultúrált ellenérvek részéről...

2007. jún. 12. 13:03

"tehát ha nincs pénze valakinek, és mégis boldog, és nem változtat, akkor máris lenézhető, mert neki így felel meg, esetleg bejárónő nélkül?"


A boldogságot,a szerelmet nem pénzben mérik,csak úgy jön.Ha te ezt még nem érezted,vagy kihagytad,mert nem volt elég pénze,akkor szánalmas vagy!

404. 0da025d011 (válaszként erre: 351. - 80ASIQ)
2007. jún. 12. 13:03

Részletezzem,hogy honnan tudom milyen íze van?:)Szóval,ti prasnya pasik lent csináljátok,aztán fönt,mi meg szegény csajok csak tűrjük,csak tűrjük,még azt is amikor az ízek keverednek.Elég kielégítő a válasz?:)Látod?Már tudok jeleket is rakni!

A hűtlenséget útálom,de már nem vagyok szigorú,mert így igazolom magam.Tavaly az a kollégám...jaj,ha belement volna!A férjemnek meg már akartam csajt keresni.Folytatnám,de húztam melózni.

403. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 400. - Erikpipi)
2007. jún. 12. 13:02

ennek orulok, hogy ilyen sokat jelentek neked, hogy idot, faradtsagot nem kimelve igy utanakerestel:-))). en nem vettem volna a faradtsagot miattad...:-))

mit "nyomok" a magyar forumon??? ugy latom, a magyar nyelvet en meg kulfoldon is jobban megorzom, mint te otthon...:-)))))))

402. 4726e582cf (válaszként erre: 398. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 13:01

Erre írtam, amit írtam... :)


nekem reagáltál, mindkettő hozzászólásban, ezért gondoltam, hogy nekem címezted...

Nem avval tették tönkre az önbecsülésem, hogy megmondták valóban, hogy kövér vagyok, nem kell megmondani, tudom! Sőt általában viccet csinálok belőle, de nem írom le még egyszer, mert ismét feldühítenek az exek. De nyilván okolhatnám magam is, miért nem rándítottam meg a vállam... csak ez nem működött, mert nyomot hagyott, nem is keveset.

2007. jún. 12. 12:59

Szerintem ,ha valaki megteheti,bizony klassz dolog bejrónőt tartani,no meg a babysitter is ,mert amíg az egyik a lakásoddal foglalkozik,a másik a gyerkőccel játszik a játszótéren,neked végre van időd magadra,egy fodrászra,vagy egy masszázsra,vagy bármire ami kizökkent a mindennapi taposómalomból.Igen is néha kell ,hogy legyen az embernek egy kis szabadsága,és ha csak így oldható meg,no meg megteheti,nem hinném,hogy ezt bárki vissza utasítaná!Én bolond lennék visszautasítani ezt a lehetőséget,ha lenne rá keret!A pénz arra való ,hogy megkönnyítse az életünket.

Most jön a de!De férjet nem az alapján választottam magamnak,hogy van e pénze és mellette milyen könnyű lesz majd az életem,hanem úgy választottam,hogy beleszerettem és ő is belém.

Innantól fogva semmi nem játszott szerepet a kapcsolatunkban,se pénz,se lakás,se semmi!

Úgy szeretem ahogy van.Nem várok el tőle semmit,még hűséget sem!Mert minden ember önálló,önálló érzésekkel,aminek nem mindíg lehet vagy érdemes parancsolni.Ettől még nem lesz rongy ember....csak már nem lesz a társam esetleg.

Egyszerűen a maga feje,érzései szerint cselekedett,miért is lenne jogom bármit is elvárni tőle,nem az enyém,nem a tulajdonom.Ha elmúlik az érzése irántam,akkor bizony el fogom engedni.A legnagyobb butaság örök hűséget esküdni,mert talán 1% tudja betartani.Az élet napról napra változik,változhatnak az érzéseink,szeretni akarni valakit nem lehet,azt csak érezni lehet.

A házasság az egy ember álltal megalkotott eskü,ami legtöbb esetben nem működik,ilyen az ember.

400. erikpipi (válaszként erre: 392. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:56

Bocsi hogy ezt teszem, de ugye, a stílus maga az ember....


"szerintem inkabb hagyjuk meg oket az alomvilagban, legyen csak fozelekszagu... aztan majd 1-2 ev mulva rajon, hogy jo lett volna reggel hajat mosni, sminkelni stb... ez egy kicsit tobbet szamit egy hapsinak, mint az, hogy borso -vagy lencsefozelek lesz.... mellesleg meg menjetek etterembe, ennyit igazan megtehet a hapsi is, hogy te ne legyel fozelekszagu...

kedves Tereza. kivanom, hogy kivanjon teged a hapsid fozelekesen, mososzeresen is:-) halistennek nekem nem kell fozelekesnek es mososzeresnek lenni, mert mi ezt az idot inkabb egymassal toltjuk, amit Te fozessel, takaritassal. en inkabb azzal foglalkozom, hogy oromet szerezzek neki, o pedig azzal, hogy oromet szerezzen nekem. es ezt nem egy labos fozelekkel teszem...

ez valoban igaz, kicsit elszallt az utolso 2 hozzaszolas, ezuton bocsanat...

viszont az elet mar megtanitott, koszi... ezert irok igy:-)))) de teged meg nem, te meg azert irsz igy:-) egy atgondolt hozzaszolas nem tartalmaz ilyet: "buta liba" neee...:-))) ez tul altalanos:-))))) de nehogy elkezd verni az asztalt, mert nem segit...:-))))


aki bevallalja, hogy jelen legyen az apa szuleskor, az ne csodalkozzon, ha a jovoben a szexet a hapsi majd nem pont nala keresi... azert kicsit kepzeljuk a helyukbe magunkat.... en is terhes vagyok most, de nincs az a penz, amiert majd beengednem az apat szuleskor. en neki elsosorban NO vagyok es ennek igy is kell maradnia.. egyebkent ismertem egy hapsit aki elmondta, hogy amiota latta a feleseget szulni, nem bir hozzaerni... ennyit errol..."


Nem írtad, hogy melyik országban élsz, de azt gondolom, azért nyomod itt a magyar fórumon, mert a kintin ezt meg sem tehetnéd. Igen, messziről jött ember azt mond amit akar....

399. reni79
2007. jún. 12. 12:55
Szerintem manapság már annak örüljünk hogyha egészségesek vagyunk!Ez a legfontosabb!Számomra legalábbis!
398. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 394. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 12:55

"akik verik a melluket, hogy a tojasrantottanal jobb kaja nincs a vilagon, csak azert, mert nekik csak az jut (gyengebbek kedveert: atvitt ertelemben..) azokat, akik nem mernek valtoztatni az eletukon es maradnak a mocsarban."

- tehát ha nincs pénze valakinek, és mégis boldog, és nem változtat, akkor máris lenézhető, mert neki így felel meg, esetleg bejárónő nélkül?


direkt odairtam, hogy gyengebbek kedveert, de ugy latszik, itt teljesen egyertelmuen kell fogalmazni, mert amugy nem fogod fel.. azt jelenti: "ha csak szar van, nem baj, lenyeg, hogy van..."

2. nem rolad volt szo, valoszinuleg nagyon bant a dolog teged, hogy magadra vetted (ez olyan, mint amikor a kover emberre azt mondjak, hogy dagadt es erre megsertodik..mellesleg elo pelda: nekem azt mondtak csunyan, hogy dagadt vagyok, nem visszaugattam, hanem rajottem hogy tenyleg es 2 ev alatt lefogytam 50 kilot... latod, van aki igy kerul ki a szar helyzetekbol, van aki pedig ugy , mit az elobb szolok....), senkire nem vonatkozott, nem is volt senki cimezve...:-) de ezek szerint birizgal teged a dolog, ha igy magadra vetted:-))

397. 4726e582cf (válaszként erre: 396. - Reni79)
2007. jún. 12. 12:53

Egészségedre :). Megeheted a részemet is :D.


Bejárónő téma, mostanában nagyon is divatos, de tényleg nem erény!!

396. reni79 (válaszként erre: 394. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 12:52

Csajok!Ez a bejárónős dolog már annyira lejárt lemez!Ez nem egy erény!Sőt!

Ja és imádom a tojásrántottát!!!!!:-)

395. 4726e582cf (válaszként erre: 393. - Reni79)
2007. jún. 12. 12:51

Ez tetszik... "egy idegen kommandózzon..." :), na ez az, ettől felállna a nemlétező szőr a hátamon is!


Valahogy nekem nem fér bele, soha nem is fért, hogy más valaki takarítsa az én szemetemet, rumlimat. Az csak rám tartozik :).


Nem panaszkodom pénzre, még így sem, hogy nem dolgozom per pillanat, de mégis boldognak érzem magam, van társam és nem csak a jóban, nincs bejárónőnk, és nem is kellene, ha megengedhetnénk magunknak sem. Szóval a pénz nem boldogít, bár jó ha van, de ettől nem leszek boldogabb.

394. 4726e582cf (válaszként erre: 392. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:48

bocs, ha rosszul látom...


378. pelle 2007-06-12 12:04

mindenki mas tanulsagokat von le az eemenyekbol. a gyengek vesztesen kerulnek ki a csalodasokbol, ennyi. en tanultam beloluk.


tehát, akkor lenézel, mert úgy hoztam meg a döntéseimet, ahogy és nem tanulok a hibákból, vagy a rosszul sikerült kapcsolataimból...

Nem értem... szóval gyenge vagyok, mert én vagyok a megalázott, megcsalt fél, és nyilván az én hibám, hogy így lett... érdekes...


sőt, ha ezen hozzászólásod elemzem, akkor is érdekes, hogy vélekedsz


"azokat nezem le, akik gyavak beismerni a hibaikat. akik panaszkodnak es masokat hibaztatnak a rossz sorsukert."

- nem panaszkodtam, szerintem, sőt még az egereket sem itattam (gyengébbek kedvéért nem sírtam az elvesztett pasikért). Csak pusztán leírtam, hogy miért repült az ürge, aki meg merészelt csalni. Illetve azt, hogy jól gallyravágtak az exek, de ez az én problémám, de akár leélem az életemet egyedül is, ha úgy alkul, de ettől nem vagyok gyenge, vagy panaszkodós vagy gyáva.


"akik verik a melluket, hogy a tojasrantottanal jobb kaja nincs a vilagon, csak azert, mert nekik csak az jut (gyengebbek kedveert: atvitt ertelemben..) azokat, akik nem mernek valtoztatni az eletukon es maradnak a mocsarban."

- tehát ha nincs pénze valakinek, és mégis boldog, és nem változtat, akkor máris lenézhető, mert neki így felel meg, esetleg bejárónő nélkül?

393. reni79 (válaszként erre: 390. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 12:45
Hát ha tele lennék pénzzel és már annyi lenne hogy nem tudnám hova tenni akkor sem engedném hogy egy idegen kommandozzon a lakásomban csak azért mert én lusta vagyok a sajáőt lakásomat rendben tartani!Van olyan ismerösöm (rokonom) akinek mindene megvan.Annyit költ amennyit csak akar.Nem kell dolgoznia mert eltartják.Szóval mindene megvan!Szép autó,gyönyörű lakás mégsem kifejezetten boldog!Ő az élő példa hogy a pénz nem boldogit!
392. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 390. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 12:42

azokat nezem le, akik gyavak beismerni a hibaikat. akik panaszkodnak es masokat hibaztatnak a rossz sorsukert. akik verik a melluket, hogy a tojasrantottanal jobb kaja nincs a vilagon, csak azert, mert nekik csak az jut (gyengebbek kedveert: atvitt ertelemben..) azokat, akik nem mernek valtoztatni az eletukon es maradnak a mocsarban.

lehet, hogy kozuletek senki nem tartozik ezek koze, en nem tudom, de ezeket igenis lenezem. mert sajnalatra nem meltoak.

sajnalom, de csodalom azt, aki dolgozik a sikerert, csendben es meltosaggal es nem sikerul. ezen a forumon viszont mindenkinek nagyon nagy a szaja.. en be is fejeztem reszemrol.

391. Loni (válaszként erre: 389. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:40
Köszönöm. Nagyon elégedett vagyok vele. És az alpári kommunikációs stílusommal is.
390. 4726e582cf (válaszként erre: 387. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:36

Most még...


A boldogságnak magas az ára? Mármint az bolgodság, hogy nem kell takarítani? Ettől lesz valaki boldog? Engem személy szerint a pénz nem boldogít, tehát attól, hogy tüsténkedne egy akárki a házamban, lakásomban abszolut nem lennék boldog sőt, halálra idegesítene.

Pénzben amúgy sem lehet a boldogságot mérni...


Sajnos azt érzem ki az írásaidból, hogy lenézed azokat, akiknek esetleg nincs bejárónőjük, kár...

389. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 385. - Loni)
2007. jún. 12. 12:35

el kell hogy szomoritsalak, de ez NEKEM nem alomvilag...

abbol, amilyen alpari stilusban kommunikalsz (es meg paran) megertem, hogy ilyen az eleted. folytasd is igy, ezt erdemled.

388. ffc9d89fcb (válaszként erre: 384. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:31
Azért egy felnőtt nő legyen már anyira önálló, hogy ne mindent másokkal akarjon elvégeztetni! A férj keresse a lóvét, a bejárónő vezesse a háztartást, a bébi sytter törődjön a gyerekkel. Ennyire nem lehet valaki önállótlan felnőtt léttére!
387. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 381. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 12:31

nem a joletnek magas az ara, hanem a boldogsagnak magas az ara...

es igenis, ha faradt vagyok, akkor is szeretnek neki kedveskedni valamivel (ami nem azt jelenti, csak h szetteszem a labamat..) es tudod miert? azert mert az nekem is oromet okoz. es mert o is kedveskedik nekem, ha o faradt.

egyebkent nyugodtan bele lehet suppedni a tv-fotelbe es pihenni meg faradtnak lenni... (mellesleg nalunk nincs tv-nezes, 1 csatorna van, az is makos...:-)

386. erikpipi (válaszként erre: 361. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:31

"egyebkent meg ha valaki nem elegedett az eletevel, azert csak magat hibaztathatja... rossz valasztas volt... akarmennyire szomoru is, es nem ismeritek be..."



Mit kéne beismernem? Nem értelek!

385. Loni (válaszként erre: 384. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:30

Azért mesélem ilyen részletesen, hogy lásd, az álomvilágodon túl is van élet. Méghozzá nem rossz.


Egyébként meg: zsák a foltját. Ha találsz olyan pasit, akinek ez jó, akinek csupán annyi az igénye egy nővel szemben, hogy cuki legyen, hát...

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook