Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
384. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 379. - Loni)
2007. jún. 12. 12:25

mindenkinek mas az igenye. ha neked ez igy jo, akkor orulj neki.


de miert meseled ezt ilyen reszletesen, azt nem ertem..... erdekes... lehet, hogy nem is olyan jo...

en biztos nem meselnem reszletesen, miert is olyan jo.....

383. 4726e582cf (válaszként erre: 380. - 80ASIQ)
2007. jún. 12. 12:20
Köszi :), akkor nem én vagyok defektes, hogy számomra nem kielégítő, hogy a mosogatószivacsra rá van írva, hogy csak én mosogathatok vele, és a mosógép gombjára is, hogy csak én tudom megnyomni, avagy a porszívóra is, hogy csak én használhatom, a többi dologról ne is tegyünk emléítést ugye...
382. win (válaszként erre: 380. - 80ASIQ)
2007. jún. 12. 12:18

Köszi! :)))


Végre egy pasi is egyetért! :)))

381. 4726e582cf (válaszként erre: 374. - Ffc9d89fcb)
2007. jún. 12. 12:17

Neki bejött talán, én fix, hogy megpusztulnék ha az lenne a feladatom, hogy csak szépnek és kivánatosnak kellene lennem... és esetleg eljárkálhatok dolgozni is, ha marhára akarok (bár, amilyen stílusban én szoktam dolgozni... :) az felháborító egy pasi számára, olyan tekíntetből, hogy munkamániás vagyok általában :)), és esetleg nevelhetek gyereket.


Nos kicsit magas az ára ennek a jólétnek, mert ha ki van nyalva a hátsóm, akkor azért ugye elvárások is vannak velem szemben, olyan nem lehet, hogy fáradt vagyok, ha éppen uram és parancsolóm úgy gondolja... Biztos én vagyok túl más, de számomra ez nem megfelelő szituáció.

380. 80ASIQ (válaszként erre: 377. - Win)
2007. jún. 12. 12:16

"az otthoni munkát is illik megosztani,..."

Úgy van!

379. Loni (válaszként erre: 373. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:13

Írhatok. Nincs bejárónőnk. Én szoktam takarítani. Sőt, bizony a lakás előtti gangot is takarítanom kell. Mivel a legfelső emelten lakunk, az galambsz.r jó angy része a mi lakásunk előtt potyog le. Azt is el szoktam takarítani jó kis hypós vízzel. Főzök. Szinte minden nap, majd kis lábaskába beleteszem, hogy a párom másnap elvigye a munkahelyére, és főtt ételt tudjon enni. Mosni is szoktam és vasalni is.Sőt, tavaly én festettem ki a lakást. (A fűtésrendszer felújítása után már nem maradt pénzünk festőt fogadni.)Minden este holt fáradtan estem le a létráról, festékpöttyök voltak a hajamba és büdös oldószerszagú volt a kezem. De igen jókat szerelmeztünk így is az összetologatott bútorok között. És mindezek mellett boldogan élünk. Szeretem a páromat tiszta szívemből, és tudom, hogy ő is így van vele. Nem hiszem, hog a bejárőnő hozná a boldogságot.

Ja, mint említettem, a szüleim így neveltek. 32 éve élnek boldog házasságban.

378. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 374. - Ffc9d89fcb)
2007. jún. 12. 12:12
koszi a tanacsot, de en megvagyok. kivanom mindenkinek, hogy talaljon ugyanilyen boldogsagot, oszinten. mert akkor nem lenne se rosszindulat, se irigyseg a nok kozott......
377. win (válaszként erre: 370. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:09

Én nem panaszkodom, de le kell szállni a földre!


Ma a az emberek többsége nem engedhet meg magának olyan luxust, hogy bejárónő, babysitter, sőt azt sem, hogy csak a férfi dolgozzon, és a nő otthon "tartsa a frontot".

Márpedig, ha mindenkinek dolgozni kell a közös pénzért, akkor az otthoni munkát is illik megosztani, ahogy Fawkesgirl is mondja, mert az is közös.


És az a pasi, aki ilyen feltételek mellett nem veszi tudomásul, hogy a feleségének esetleg szombat reggel nem az az első, hogy sminket dobjon és frizurát rittyentsen, hanem a reggeli után néz, amivel megetetheti a családját, az inkább menjen is, amerre lát!


És a nehézségek az esetek többségében azokat az embereket, akik valóban igazi érzelmekkel kötötték össze az életüket, inkább összekovácsolják. Viszont sorolni tudnám az olyan történeteket, amikor a gazdag családokban az unatkozó feleség lépett félre jódolgában, nem másért, vagy a pasi úgy gondolta, neki jár a "szórakozás".

376. 80ASIQ (válaszként erre: 361. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:09

Egy jó kapcsolat majd jó házasság is megromolhat több év után. Sajnos semmi sem örök.


Ami a bejárónőt illeti: Aki jól keres és keményen meg is dolgozik azért a pénzért annak lehet, hogy már nem jut energiája a háztartási feladatokat is ellátni. Tehát nem tartom rossz megoldásnak a bejáró alkalmazását. Illetve kifejezetten jó megoldásnak tartom.

-------------------------------------------------

Legyen csinos és fiatal, hátha összejön a férjjel!

(Ez itt most csak poén!)

375. 4726e582cf (válaszként erre: 372. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:08
Lehet, de ettől nem kell lenézni a másikat, mert más véleményen van... többet pasi engem nem fog megalázni, erről teszek! Talán erre jók voltak a leckék...
374. ffc9d89fcb (válaszként erre: 370. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:06
Nem akarlak elkeseríteni, de ezekkel az elvárásokkal szerintem szingli maradsz! Te ilyen lányregényeket szoktál olvasni? Mert körülnézhetnél az igazi világban is!
373. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 371. - Loni)
2007. jún. 12. 12:05

szerintem meg a tiszta ruha meg etel stb. mellet meg fontosabb az, hogy boldogan es bekesen eljunk egymassal, boldog legyen az, aki mellettem van es en is boldog legyek.

errol nem irtal....

372. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 369. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 12:04
mindenki mas tanulsagokat von le az eemenyekbol. a gyengek vesztesen kerulnek ki a csalodasokbol, ennyi. en tanultam beloluk.
371. Loni (válaszként erre: 360. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:04
Jaj..... Nem vagy hajlandó takarítani meg vasalni egy bébi mellett? Generációk sokasága nőtt úgy fel, hogy anyu főzött, mosott meg takarított miközben gyermeket nevelt. Itt vagyok pl én. Nem volt soha bejárónőnk, és bébiszitterem sem. Mégi volt tiszta lakás, tiszta ruha és étel.
370. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 367. - Win)
2007. jún. 12. 12:01
nem, nem bena, csak aki olyannal koti ossze az eletet, aki nem adja meg ezeket a dolgokat, az ne panaszkodjon, mert ez az O sajat dontese volt..
369. 4726e582cf (válaszként erre: 362. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 12:00

Nem vagyok vallásos, de ha az lennék, nem adnék hálát! Sőt, valószínű, ha létezik is valami felsőbb hatalom, akit Istennek hívtok, úgy össze fogok vele veszni, ha találkozunk... na de félre a viccet :).


Teljesen mindegy, hogy mikor csalnak meg, még az elején vagy évekkel később. Ha férjem lett volna is repült volna úgy, hogy a lába nem éri a földet! Hogy jön ahhoz, hogy gerinctelenül tegyen bármi ilyet is? Nem igaz, hogy véletlen jött a nő és rámászott, avagy a konkrét válasz a kérdésemre, hogy "mert így volt kedvem!" ez nem pillanatnyi gyengeség. Ha meg már ott a vonzalom és el tudja a nőt az ágyában is képzelni és meg is tette már gondolatban és úgy gondolja, hogy megteszi valóságban is, akkor előbb dobjon ki és aztán nézelődjön a másik nő ágyában széjjel.

Nem vagyok hálás érte, mert megnehezítette az életemet és bizonytalanná tett az emberekkel szemben, ami valahol jó (de ez kevéssé) van, ahol meg igen is rossz. Ha nem lett volna a mostani párom ilyen kitartó nyilván soha nem jövünk össze és a mai napig egyedül lettem volna.

A másik exemnek köszönhetem a totális önbecsülés hiányomat, ezért sem vagyok hálás...

368. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 363. - Ffc9d89fcb)
2007. jún. 12. 12:00

"Ha mindent másoknak kellene elvégezni helyetted, akkor te mire való vagy?


mire valo vagy???? jesszum, szerinted egy no "bejarononek" VALO???? bocs, nem is ertem, mi az hogy "mire valo vagy..." ez azert durva is... mintha egy targy lenne... kar, ha te azert vagy a ferjednek, mert "valamire valo vagy..."

367. win (válaszként erre: 360. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:59

"a ferfi feladata az, hogy takaritasra bejaronot fogadjon meeg esetleg bebiszittert"


Szerinted ezt a mai 10millió magyarból mégis háyn engedheti meg magának???

Gondolod, hogy csak úgy futkosnak az elkapdosható milliomosok az utcán, és béna az a nő, aki nem ilyet fog magának????


Jajjj....

366. Loni
2007. jún. 12. 11:57

Nős pasival? Mit várhatsz tőle?

Ha belegondolsz, egy pasinak van felesége, de valamiért félremegy. Végül is bármit mondhat az okáról, vagy elhiszed vagy nem. (Általában elhiszed, mert szereted, kedveled az illetőt.)

De semmi garancia nincs arra, hogy nem csal meg téged is. Ha egyszer már megtette...

Ha optimális esetben mondjuk elválik, és másodhegedűsből prímásá lépsz elő, mi a garancia, hogy néhány év múlva nem kerülsz az elődhöz hasonló helyzetbe?

Egyébként meg mardnak a (bocs a kifejezésrt)gyors numerák, a magányosan eltöltött esték, ünnepek stb.

Ha egy pasi nem érzi jól magát a felelségével, akkor vállalja fel. Tudom, ilyenkor jön a gyerek-kártya. Szegény gyereknek jó az, ha a szülei körül valami nincs rendben, ha fagyos a hangulat vagy mindig veszekedés van?

Szóval csajok: nős pasival ne kezdjetek. A történet véges, csak néha elnyúlik mint a rétestészta. De ezek a hónapok/évek a Te életedből mennek a legtöbb esetben.

(Fordított helyzetben - tehát ha nő csal meg pasit - is ugyanez a véleményem.)

2007. jún. 12. 11:56
de hogy ha valakinek nincs onkritikaja es batorsaga belatni, hol hibazott, akkor sosem fog tanulni a hibakbol, mert be sem latja, hogy hibazott.. az megerdemli a sorsat.
364. 4726e582cf (válaszként erre: 360. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:56

Nem, szerintem nincs személyre szabott feladat!

Nem gondolkozom házvezető nőben, nekem ne járkáljon be senki a lakásba idegen! :)


Minden két irányú, tehát közös háztartás, akkor mindenkinek vannak feladatai és nincs személyre szabva, hogy ez kedves legyen, meg kívánatos, a másik meg gondoskodjon a családjáról.

Amúgy nem gondolkozom gyerekben, később sem, ezért lehet megkövezni, de sok dolog szól ellene (valószínű nem is szülhetnék, ha akarnék sem). Úgyhogy számomra vagy az én kapcsolatomban nincs harmadik fél, ha lenne, repülne a pasim, avagy, ha én kacsintanék ki, akkor máris halott a kapcsolat és szintén véget vetnék neki, mielőtt megcsalnám a férjem/párom.


Sajnos a mai világban már nem csak a férjek keresnek pénzt, mert az édes kevés lenne egy háztartás fenntartására. Amúgy meg, ha mégis így lenne sem lennék hajlandó háztartásbeli lenni, aki várja urát és parancsolóját meleg kajával haza, szépen sminkelve stb. :), de én karrierista vagyok, szóval ez kicsit más helyzet, mint aki a gyerekvállalásra adja a fejét. Más szemszögből közelítem ezt a dolgot.


Nem támasztok lehetetlen elvárásokat választottammal szemben, ha gondunk akad, akár anyagi is, meg kell tudnunk oldani, hisz összetartozunk, a gondjaink is közösek. Persze ez az én véleményem. Sosem volt olyan a család körülöttem, amire az állításaid igazak lettek volna, ketten keresték a betevőt, és csodálom anyámat, hogy végig tudta csinálni és vállalni a két gyereket minden nehézségük ellenére, és felnevelt minket. Nem volt bejárónőnk, se babysitterünk se semmi ilyes féle luxus, akkoriban ez luxusnak számított nagyon, manapság sem tartom elfogadottnak, bár lehet a mostani családok megengedhetik már maguknak.

Mindkettejük dolga volt a háztartás is, a bevásárlás is, a mosás is, a főzés is és a gyereknevelés is, nem volt külön feladata senkinek, vagy megosztották, míg apám ment vásárolni, addig anyám mosott, főzött, avagy fordítva, semmi extra :), de nálam ilyen a család felépítése.

363. ffc9d89fcb (válaszként erre: 361. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:56
Ha mindent másoknak kellene elvégezni helyetted, akkor te mire való vagy? Ezzel értékes lennél szerinted a férjed számára? Kötve hiszem. A legkissebb vitánál is halgass a neved!
362. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 355. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 11:54

a masik pedig: akit megcsalnak, adjon halat az Istenkenek, hogy most tortent meg es nem evekkel kesobb es igy meg nem kell meg eveket elpazarolnia az eletere egy olyan emberert, aki nem erdemli meg...

engem pl nem megcsaltak (legalabbis nem tudok rola) csak nagyon csunyan atvertek.. mostanaig halas vagyok neki. a masiknak is, aki otthagyott. mind tapasztalatot adtak. a harmadik is. az osszes aki atvert, volt nehany.. kellenek a tapasztalatok, hogy tanuljunk beloluk.

361. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 359. - Erikpipi)
2007. jún. 12. 11:49
egyebkent meg ha valaki nem elegedett az eletevel, azert csak magat hibaztathatja... rossz valasztas volt... akarmennyire szomoru is, es nem ismeritek be...
360. 4b9f1d9f0c (válaszként erre: 355. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 11:46

varjvarj!! meg csak az elso ket bekezdes olvastam a hozzaszolasodbol, de maris irnom kell!!!

neeeem!!! neeem! a ferfi feladata az, hogy takaritasra bejaronot fogadjon meeg esetleg bebiszittert. a "korulmenyek" ezek!! az a dolga magyarul, hogy kenyeztesse a csaladjat, ovja, torodjon veluk. ha mellettem van egy 6 honapos bebi, akkor en nem vagyok hajlando massal torodni, sem takaritani, sem vasalni. es ka...ja be az a ferfi, aki ezt elvarna... szoval nem vagyok ferfisoviniszta egyaltalan... szerintem eleve sokkal nehezebb egy ferfinak teljesitenie az o "dolgat" gyenged legyen, de ferfi maradjon.. igenis keressen penzt, hogy a csaladnak konnyebb legyen., ugyanakkor ne az elete ertelme legyen a penz... stb... sztem enhez lehet ferfinek lenni manapsag. egyetlen szerencsejuk, hogy keves no varja el mindezt toluk.. sokan megelegszenek azzal, hogy "VAN"....

359. erikpipi (válaszként erre: 352. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:33

Milyen klassz lehet egy olyan nő, aki mindent megad a férjének. Majd gyes után, ha visszamegy dolgozni, és lesz 2-3 gyerek, és csak hajnal 5-kor sikerül a smink az is kutyafuttában, és munka után a háztartás, hát megnézném magamnak azt a szuper nőt. Nem mondom, hogy nem lehetetlen, én is 5 körül kelek, és éjfélre kerülök az ágyba....

Semmi nem kell egy férjnek, csak a nyugalom és a jó szex. Az ápoltság pedig alap azt hiszem.

Igen, az lenne az ideális, ha a férfi teremtené meg a hozzávalókat. Akkor lehetnének feltételei. De a mai világban mindkét félnek dolgoznia kell, kellene.

Legtöbbet foglalkozzon a családdal?

A férjem azért hogy eltartson bennünket, reggel elmegy és este 11 nél nem ér előbb haza. Marad a szomb. vas-nap.Középvezető.

Az nem megy, hogy a pénz is jöjjön, a gyerek meg a feleség márkás cuccokban járjon, meg manikűrös stb, és este 6-ra jöjjön haza mert a baba pancsizik.


Nem osztoznék senkivel, inkább kiszállnék.

Jó ég, szerinted az arcára van írva hogy nem megbízható? :)

358. win (válaszként erre: 352. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:32

"a no dolga olyan otthon teremtese, ahol orom lenni, dolga, hogy a leheto legszebb es kivanatos legyen, hogy nevelje a gyereket es szeresse a ferjet es legyen vele kedves."


Kívánom, hogy ezt akkor is így lásd, és teljesíteni is tudd, amikor egy 6 hetes csecsemő mellett már nem aludtál 1,5 hónapja napi 5 óránál többet, azt is 3 részletben; a melled majd szétszakad a belövellt tejtől; a gyerek egyetlen pillanatra sem hajlandó meglenni nélküled; enni csak akkor tudsz, ha valaki hozzád vág egy szendvicset és a nap fénypontja amikor végre 10 percre magadra maradhatsz a zuhanyzóban.

2007. jún. 12. 11:25
Persze, ha egy nő lép félre, akkor hülye kurva, és egy férfi nem is elég neki. Ha a férfi csalja meg a feleségét, akkor a felesége biztosan meg is érdemli, mert nem elég jó! Ez a véleménye sok embernek, de nem osztozom ezen a véleményen!
356. ffc9d89fcb (válaszként erre: 352. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:21
Én nem értek veled egyet. Szerintem, ha otthon nem jó a kapcsolata a pasinak a feleségével, akkor váljon el. Szabad emberként már azt csinál amit akar.Azt gondolom, hogy egy jó házasságot is meg lehet ingatni, ha egy csinos nő elcsábítja a férjet. Mindenkiben benne van egy kis kalandvágy, és évek múlva az újdonság varázsa csábító lehet. Még én is meginognák, ha egy nagyon vonzó pasi elhalmozna kedvességgel, figyelmeséggel. Annak ellenére, hogy szeretem a férjem, és nem tenném kockára a házasságomat. Sokszor nem is olyan rosz házasságokba rondítanak bele harmadik személyek.
355. 4726e582cf (válaszként erre: 352. - 4b9f1d9f0c)
2007. jún. 12. 11:20

Jól veszem ki a szavaidból, hogy a nő feladatai közé tartozik az otthon megteremtése, gyereknevelés, mosás, főzés, takarítás, és még legyen kívánatos és legyen mindig kedves, és mindig odaadó, ezért cserébe csak azt kapja, hogy a pasi megteremti a feltételeket mindehhez? Kicsit férfisovinisztán hangzik. Jah, és a nő is dolgozzon természetesen, mert ez a dolgok rendje.


Hálából, ha nem megfelelő az otthoni légkör, akkor nem megoldjuk, hanem szépen félrekefélünk... ez a megoldás? Hát evvel nem értek egyet.


Lehet a düh beszél belőlem, mert voltam megcsalva és senkinek nem kívánok hasonlót, még szerencse, hogy nem mentem ahhoz a patkányhoz hozzá, pedig akarta... de eljátszotta a bizalmamat, sőt más pasik felé is a bizalmamat.

Nem hiszem, hogy hibás lettem volna, mint áldozat, csak abban, hogy megbíztam a fickóban... egy más fórumban már leírtam, és nem találom úgy, hogy az a nő, akit megcsalnak az a hibás és csakis ő. Naná, persze ő kefélt félre... mert otthon nem mennek a dolgok... Kicsit vicces, hogy azt okolod, aki nem is bűnös ebben igazán...

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook