Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális pasit hol lehet találni? fórum

Normális pasit hol lehet találni? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 18. 22:07
Mit nevezünk normálisnak?
201. 84a7ff9743 (válaszként erre: 200. - Forgatos)
2013. szept. 18. 22:06
Persze...késő este tudományosodjunk! :)
200. forgatos (válaszként erre: 199. - 84a7ff9743)
2013. szept. 18. 22:05
paradigmaváltás
199. 84a7ff9743 (válaszként erre: 198. - Forgatos)
2013. szept. 18. 22:03
Igy is lehet nézni. :)
2013. szept. 18. 22:02
Számomra minden pasi normális a maga módján.
2013. szept. 18. 21:59
A mesékben :)
196. gribedli*** (válaszként erre: 195. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 18. 16:01
En nem a ferjemet vedem a szingli noktol, van korulotte eleg, meg hazas is, es meg tudja o vedeni magat, ha akarja, ha meg nem, akkor en sem tudom megvedeni akarata ellenere! En magamat vedtem a szingli baratnoktol. Es ha egyszer veletlenul szingli leszek, isten ments, inkabb maganyos farkaskent keresem majd meg a napi betevo pasit:))))
195. 40f1eafcfc (válaszként erre: 194. - Gribedli***)
2013. szept. 18. 14:47

Igen,ez idővel úgy is kiderül.Még jó,hogy a barátainkat megválaszthatjuk:)Bár alamuszi nyuszi nagyot ugrik..nekem volt olyan ismerősöm,ahol két házaspár nagyon jól voltak.A nő mindig óvta a szingli nőktől a férjét,mert azokat veszélyesnek ítélte meg, végül a nagyon jó baráti házaspár nő tagja terhes lett a férjétől....

Ha valakit lesajnálunk az már tényleg gáááz..ott akkor az az ember nem a mi emberünk. Bár sohase tudhatjuk mikor fog minket ki lesajnálni, senki semmitől nincs megvédve.

194. gribedli*** (válaszként erre: 193. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 18. 14:28
Igen, amig baratnokent viselkedik veled, addig oke. De nem kotekezo megvarni mig egyszer megsem viselkedik baratnokent. Mondom, nekem az volt az eros pontom ami nekik nem, es ezzel szembesulni kell. Ahogy en is szembesultem az en gyenge pontjaimmal szoval teljesen oke, hogy oda tettem a dolgot, ahova kell. Vagyis, nem a barati korbe. Es errol a felvallalasrol az a velemenyem, hogy persze, hozzam huz, akit konnyebb felvallalni, mindenki a magasabbra huz, nem oda, ahol inkabb visszafokozza magat. Logikus, hogy ok bennem egyfajta trampolint lattak, en meg bennuk semmi ilyet, ezert nem en kerestem az o tarsasagukat. Es szerintem jo is igy, vegulis egy lesajnalos oldalam jott volna ki szoval inkabb neee. A hasonszoruek is egyutt jarnak mindig de erdekes, ott mukodik. Ha ellenerzeseim vannak valakivel, nyilvan annyira nem vagyunk hasonszoruek megsem, csak ugy tunt elsore.
193. 40f1eafcfc (válaszként erre: 192. - Gribedli***)
2013. szept. 18. 11:46
Ezt te tudod. Engem nem érdekel ,hogy ki mit gondol arról,hogy ki a barátnőm.Ha nekem fontos és emberileg sokat adunk egymásnak,messze nem érdekel kivel vagy kikkel kamatyol:)De értem amit írsz!
192. gribedli*** (válaszként erre: 191. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 18. 11:00

Persze, volt velük dolgom. Tökéletesen jó lecke volt arra, hogy milyen nem szeretnék lenni:))))


Mondjuk én bevonzom az ilyeneket olyan mértékben, hogy már szinte megismerkedéskor tudom, hogy ebből nem sül ki semmi jó. Aztán keresnek ők, én meg bújkálok velük, mert nem szeretek ilyenekkel nyíltan sem menni az utcára nekem olyan igaz az a mondás, hogy a barátairól ismerszik meg az ember, hát nekem nem barátnő az ilyen.


Másik mondás amit szeretek, hogy a rózsák rózsákkal vegyék magukat körül, mert a gaztól nem kapnak levegőt. Szóval a barátnőket igen, meg kell válogatni. Természetesen ők is tanultak tőlem az biztos. Ezekre a dolgokra szükség van, és mikor megtörtént a "csere", vége szakad a kapcsolatoknak, szóval én úgy mondom, hogy leépítettem őket, de elhiszed, hogy már benne volt a levegőben? Ha nem akartam volna, akkor is az élet leépítette volna őket, mert nekem nem ilyenek közt van a helyem, viszont kikerülni sem tudtam a barátságukat, mert kellett az a kontakt mindkettőnk életébe. Nekik pont az a gyenge pontjuk ami nekem erős, és fordítva is igaz.

191. 40f1eafcfc (válaszként erre: 190. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 20:08

Ja értem már.Hát igen egy kisvárosban az biztos ez is teljesen máshogy jön le.

De azért csak ez alapján megítélni egy embert és leépíteni...hát nem is tudom.Annyi más értékes és szerethető dolog van egy másik emberben.Ha téged ez ennyire irritál,azon lehet el kéne gondolkodni miért,mert azt nem tudjuk elviselni,amivel van valami dolgunk.

2013. szept. 17. 20:00

Ismerek ilyen noket. A mai napig azota is egyedul vannak 1000 facival korbeveve. Szoval szexpartnert barmikor talalnak, telefon tele van szamokkal, es keresik a nagy O-t.


Kisvarosban ez igy mar eleg mission impossible, ha elkoltoznenek, lehet, hogy lenne is ra esely, hogy talalnak vkit, aki meg nem volt meg, de maga az elkepzeles az idealis ferfirol, ott van az error. Amugy hiaba magyarazok, az ilyen baratnoket hamar leepitem, nem erdekel sem a sirankozasuk, sem az erotikus sms-ek amiket lobogtatnak elottem.


Biztos mindenkinek vannak ilyen pillanatnyi parkapcsolati szunetei de azert evekig ezt csinalni, beleszoknak es igy maradnak.

189. 40f1eafcfc (válaszként erre: 186. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 18:52

Nem értetted meg amit akartam evvel írni:)Amikor keresgél az ember és ismerkedik, és nincs olyan szerencséje,hogy az első a nagy Ő,ott bizony előfordul,hogy nagy a forgás.Ettől sem több sem kevesebb a másik...


Olyan furcsaságokat írsz...elképzeled,hogy egy nő mit vár el,hogy viselkedik...és ez neked paradox stb? Ez egy álatlánosítás vagy konkért ilyen nőt ismersz???Nem tudom megfogni az üzenet részét...

2013. szept. 17. 15:32
Az enyimet az erdőben találtam, tessék ott is próbálkozni. Nem az elvárt normális skatulyát hozza ugyan, pont mint én; így hát szépen összeillünk.
187. ittmost (válaszként erre: 184. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 14:55

Ezt a fajta nőt közelről még nem láttam,de el tudom képzelni,hogy van iylen.

Én inkább arra gondoltam,hogy a párkapcsolatban várják el ezt a nőtől,éveken át.Őszintén:én is nehezen találtam meg magamban mindkettőt,ambivalensnek éreztem ezt mutatni-mostmár nem probléma,de kifelé sem szolid vagyok,hanem zárkózott,4 szemközt megkinyitózkodok:) Ez azért jobban összefér 1 emberben,minthogy nappal szolid legyen,éjszaka meg vagány.

....a normális nő:) Pontosabban úgy értettem,hogy nőként nem normális dolog elvárni,hogy a ffi egyszerre 2 féle legyen.Meg lehet vele próbálkozni,de meg kell érteni,ha nem sikerül a falhozvágósból bárányt csinálni.

186. gribedli*** (válaszként erre: 185. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 17. 11:42

Nekem mindegy, ki mekkora kanállal eszi az életet, és nem is akarom tudni, szóval előttem úgy öltözik, és azt mond amit akar. Annyit mondtam csak, hogy egyáltalán nem nehéz ennek a kívánságnak eleget tenni, hogy valaki szerény külsejű, pedig igazából vadmacska.


És nekem azzal sincs semmi bajom, ha valaki több szeretőt akar tartani, nekem az a paradox, amikor egy nő ezt megteszi, de közben elvárja, hogy úrinőként kezeljék, vagy elvárja, hogy amit ő sosem akart megtenni, vagyis, hogy visszafogni magát a pasikkal, azt miért várja el egy férfitől. Szóval neki szabad több szeretőt tartania, míg nem dönti el, ki a "nyerő", de felháborodik, ha valaki őt is csak tartogatja a "tarsolyban", míg nem döntötte el, hogy ki a nyerő a több nő közül, akikkel jár.


És persze, ez élethelyzetfüggő is nagyon, vannak nők, akik ezt belátják, nem kérnek olyat, amit ők maguk nem tudnak megadni, és nem háborognak dolgokon, ha visszakapják. És tudnak váltani. Van, aki nem látja be és mindent ráken a férfiakra, hogy ők a hibásak.


Végülis még így is van esély, akárhogy is nézzük, nem mi döntünk mindenben, szóval teljesen oké, hogy nagyon önző emberek néha mégis mázlistaként végzik, legyen férfi vagy nő, a karma nem nézi, hogy MI mit tartunk igazságosnak. DE: ezt a lehetőséget nem szabadna készpénznek venni, nagy vonalakban bele van kalkulálva, hogy azt kapod amit megérdemelsz és kész, ha megúsztál valamit, örülj neki, ha nem úsztad meg, mert kijárt, fogadd el, hogy ez volt a tanulópénz. Ha a másik megúszta, nem törvényszerű, hogy most akkor mindenkinek ez kijár. Igenis, ha rosszul méred be, megszívhatod

185. 40f1eafcfc (válaszként erre: 184. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 10:55
Szerintem amit írsz,az élethelyzet függő is.Egyrészt,másrészt most ha adott egy nő,aki éppen nagykanállal eszi az életet, szeret több szeretőt tartani,miért kéne ezt mindenkinek hírdetnie? Attól ő még ugyanaz az ember:-) Én amikor sokáig egyedül voltam és éltem az életemet,megmondom őszintén nem egy pasi csapta a szelet,de akkor az volt jó:))Aztán mikor nekem is párom lett és szerelmes lettem,teljesen elfeljetettem, a korábbi hozzállásomat,és ugyanolyan "rendes" kis nő lettem.Szóval az élethelyzet sokat kihoz ám az embereből...
184. gribedli*** (válaszként erre: 182. - Ittmost)
2013. szept. 17. 10:20

Sztem amit leírtál példát, szerény nő, de az ágyban legyen vadmacska, talán ez a legmegvalósíthatóbb az egészben:)


Ugyanis minden valamire való vadmacska szereti magát először kiscicának álcázni, sőt, azok a nők, akik rendszeresen más pasijaival hemperegnek, a külvilág előtt mindig felvesznek egy ilyen benyalizós image-t, szóval nem meglepő, amikor mondjuk megismersz egy csajt, egyedülálló, és olyanokat mond magáról, hogy nem talál egy konkrét pasit sem, meg hogy a 4-5. randi után szokott csak lefeküdni, ezt adja be a nőtársainak és ha megkérdezel egy férfit, akkor meg ugye rájössz, hogy mindenki macája, csak a férfiak is titkolják ezt, még azok is, akik együtt voltak vele, kivétel néhány dicsekvő vagy őszintébb fazon.


Szóval a férfiak bár van pár konkrét elvárás, azért ezt egy egyszerű csomagban közlik.


A nő, hiába is mondod, hogy normális nő nem csinál ilyet, de csinál:

-a pasi sugározzon erőt, szóval legyen kigyúrt meg amúgy az életben legyen ilyen férfias-odavágós, falhoz nyomós alak. De ha olyanom van, akkor legyen kezes bárány, szóval ha én szeretnék elmenni egy szórakozóhelyre, ő meg egy másikba, akkor ne legyen mégse férfias és konok sem.


Szóval a nőknek is nagyon sok ellentétes kérésük van, olyanok, hogy amikor bátorításra van szükségük, akkor bátorítsa őket, amikor meg irányításra, akkor irányítsa, de amikor meg a nő akar irányítani, akkor hagyja magát.


Sztem képtelenség, hogy ez meglegyen egyugyanazon faciban, ez képtelenség. Vagy ilyen, vagy olyan. Most, ha a külső nem is harmonizál a karakterével, de a karakterében meg nem lesznek ilyen skizofrén vonások, amit egy nő szeretne, hogy mindig kénye kedve szerint legyen. Aki totojázós, az totojázós a stresszhelyzetben is. Aki meg nem, attól ne várd, hogy majd neked behódol! Persze, lehet kivételes alkalom ókor-ókor, de nem lesz belőle rendszer. Aki csalódik egy férfiban, az rosszul mérte fel a szitut.

2013. szept. 17. 10:00
Én az interneten kezdtem ismerkedni a párommal még decemberben. Akkor még mindketten kapcsolatban voltunk,de már nagyon rossz volt és kvázi kipanaszkodtuk magunkat egymásnak. Utána nem beszéltünk fél évig, aztán májusban újra megtaláltuk egymást a világhálón, randi következett és most már kapcsolat :) és szerencsésnek érzem magam. Tehát a neten szerintem lehet ismerkedni, lazán kell kezelni és szelektálni kell, mert valóban sok a defektes. :)
182. ittmost (válaszként erre: 143. - 3a6250d900)
2013. szept. 17. 06:44

Nagyon sokan nem bírják elviselni a tiszta vizet,valószínűleg azért nem alakult még ki az őszinte viselkedés visszautasításoknál.És valószínű sok ember nem akarja bántani a másikat,nem akarja földbe döngölni az önbizalmát annak,akit visszautasít.Ha lelkileg erősebb lenne a legtöbb ember,könnyebben menne az őszinteség is.

"Szeretnek gyurmázni, legyen a ffi formálható igény szerint, ellentétes tulajdonságokkal, melyek persze kapcsolasra váltanak. "-igen,ez egy eszetlen elvárás,de megvan a női oldalon is:a nő kifelé legyen szolid,nem kihívó,mellé házias,"rendes",és 4 szemközt meg legyen vadmacska..ezt se épp könnyű megvalósítani:D

..tudom,ezek nem a te elvárásaid-általában írtam a jelenségre-..úgy rémlik,nálad a háziasság pl.nem volt szempont.

181. ittmost (válaszként erre: 137. - Ab0319f203)
2013. szept. 17. 06:36

Fúúú..te csak ilyeneket láttál magad körül?

Akkor elmondom,és hidd is el nekem,hogy korántsem mindeni így keresi a párját.

Persze fontos,hogy vonzó legyen külsőleg,de szerencsére nálam is ez tág határok közt mozog.Úgyhogy nem voltam kénytelen soha a külsőt tekinteni elsődleges szempontnak.

2013. szept. 17. 06:35
Mindenhol,én csak férfiak között dolgozom és sokkal normálisabbak mint a nők...
179. ittmost (válaszként erre: 133. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 06:30

Megint megragadtad a lényeget:D

de így tényleg nem viselkedik értelmes nő :)

2013. szept. 14. 17:13
Normális pasit? Szerintem baromi nehéz.
177. 40f1eafcfc (válaszként erre: 143. - 3a6250d900)
2013. szept. 12. 14:03
Amikor elváltam nekem már volt egy kislányom.Sok pasinak ezért nem voltam a kategóriába való....,ezen nem háborogtam sarkon fordultam és kerestem tovább.
176. 40f1eafcfc (válaszként erre: 141. - Gribedli***)
2013. szept. 12. 14:00
Egyetértek:))
175. 40f1eafcfc (válaszként erre: 138. - Ab0319f203)
2013. szept. 12. 13:59
Nos én meg nem sarkítottam, sajna egy káffét is tudnak sajnálni..:)
174. 40f1eafcfc (válaszként erre: 140. - Gribedli***)
2013. szept. 12. 13:58

Hát akikről én tudok,ott nem éppen működik jól a szexualitás sem,de ez is az mutatja,hogy ezer félék vagyunk,és mivel ezer félék vagyunk így az az 1 aki hozzánk illő,az tényleg kincs:-)

Inkább a hiszti valami nem egészséges függőséget elégít ki,még szerintem akár gyerekkora visszavezethető.Vagy hasonló jellegű szeretet kapcsolatot élt meg az anyával a pasi gyerekként és felnőttként is ezt keresi.Szerintem a szex sok mindenkivel jó lehet...vagyis én nekem mindenkivel jó volt,akivel dolgom akadt, csak mindegyikben más volt a jó,amiért megvesztem:-)

173. ab0319f203 (válaszként erre: 171. - Gribedli***)
2013. szept. 12. 13:31
Hát én elbambultam csomagosztáskor. Csak a vége jutott. De elvből nem szeretnék "szép" pasit. Nem mintha nem tetszene, de az úgy is múlandó. A belső értékek mindennél jobban számítanak. Egyébként meg senki sem gnóm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook