Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet normális home office munkát találni? fórum

Hol lehet normális home office munkát találni? (tudásbázis kérdés)


11. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 07:21

Mennyire megy a német/angol?


[link]

10. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 16:09
Dehát ez nagyon hasznos, ne becsuld alá magad. :) sokan nem alkalmasak a gyakorlatias munkát elvégezni, nem tudnak dolgozni. Sztem ez az előkészítő munka is nagyon fontos. :)
9. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 19:12
Otthon. 😝
8. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 18:27

Mit tudsz? Milyen nyelveken beszelsz? Angol plusz még vmi.


Lasszoval keresik a fejlesztoket, progamozokat home office lehetoseggel.

7. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 13:40
multiknál
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 12:44

No, itt van néhány lehetőség:

[link]


[link]

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
nov. 27. 12:38
Igen, távmunkára gondoltam. Sok éves irodavezetői ( a titkárnő szebbik megnevezése ) van. Kereskedelmi levelezés, magyar, angol, német nyelven. Munkaügyi dolgok, számlázás, könyvelés előkészítés. A végzettségeimben a szó szoros értelmében sosem dolgoztam, épp csak érintőlegesen a munkahelyemen: HR-es diploma, mérlegképes könyvelő, bér- és tb ügyintéző. Szóval kicsit mindenhez értek, igazából semmihez sem.
nov. 27. 11:53

Szerintem a fi. távmunkát szeretne.


A home office az csak egy lehetőség. A munkáltató adhatja, elrendelheti.

A távmunka viszont úgy van szerződésben, hogy otthonról (esetleg távoli irodából) végezzék.

nov. 27. 11:47

Nagyon ritka az a cég, aki teljes ho-val alkalmaz azonnal.


Nálunk ho van, elvileg heti 2x kell bejárnunk, de az újaknak az elején minden nap be kell járniuk és minden kollégával meg kell ismerkedniük, tájékozódni kell mindenki munkájáról.

Alanyi jogon járó ho nálunk sincs;)


És ugye munkakör függő. Vannak munkák, amit nem lehet ho-ban végezni. Nálunk pl. nehéz lenne bankfióki ügyintézőnek lenni ho-ból, de az én munkámat simán lehet teljes ho-ban végezni.


Állás keresésnél, az interjún kérdezz rá (ha a hirdetésben nem térnek ki rá), hogy van e lehetőség ho-ra.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 11:44
De mégis milyen munkát szeretnél? Milyen területen szereztél eddig tapasztalatot? Milyen végzettséged van?
nov. 27. 10:34
Szerintetek lehet normális home office munkát találni ? Szeretnék otthonról dolgozni, leginkább valamilyen adminisztratív területen. MLM nem érdekel és olyan sem, hogy egy cégnél van lehetőség 1 napot otthonról dolgozni. Eddig nem sikerült semmi normálisat találnom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook