Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális e a szülés utáni napokon hőemelkedés? (Max.37, 4C) fórum

Normális e a szülés utáni napokon hőemelkedés? (Max.37, 4C) (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 15. 21:36
BOcsánat mindenkitől!!! Hát jó kis idő eltelt már mióta kiírtam a fórumot! :) De szerencsére minden a legnagyobb rendben volt, és rendben is van! :)) Köszi mindenkinek!!!! :))
11. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Eb3745168d)
2008. dec. 10. 00:24

Vártam türelmesen, nem írtál! Most már csak megkérdezem, minden rendben?

Amúgy mint laikus, el tudom képzelni, hogy 37,4 még "elmegy". Egy kicsit megbojdul a szervezet, nem? Persze nem szégyen a dokit megkérdezni.

2008. ápr. 20. 07:56
Köszönöm szépen,mindenképpen írok ha van valami! Akár rossz irányba akár jó irányba! De remélem nem lesz semmi! Köszi mégegyszer
9. drnéni (válaszként erre: 7. - Eb3745168d)
2008. ápr. 19. 23:24
A 80-as hemoglobin súlyos vérszegénységnem felel meg, és sajnos hajlamosít fertőzésekre. Nem hiszem, hogy komoly bajod van, de most nagyon kell vigyázni magadra! (Egyébként nekem 67-re sikerült lemennem, de én meg nem hagytam, hogy vért adjanak. 2 hónap múlva már rendben volt.)
2008. ápr. 19. 21:43
Szia!Gratulálok a gyerekeidhez:)Nekem az első szülésnél adtak vért mert nagyon rossz volt az eredményem és fájt a fejem és szédültem.Másnap kaptam is vért aznap meg még infúziót.Nagyon gyenge voltam.Úgyhogy a vasra nagyon figyelj oda!!!Szerintem ez a kis hőemelkedés még belefér, de mindenképpen figyelgesd a hődet és,hogy a tejeddel minden rendben van-e.Mert szerintem attól is lehet.Kiürül-e rendesen a melled, nehogy az gyulladjon be.Persze csak ha szopiztatod a kicsit...Jelezz,hogy mi van veled és nem tudom a védőnőddel milyen viszonyba vagy, de én nagyon számíthattam a tanácsira és tapasztalatára,bátran fordulhattam hozzá, hátha neki van ötlete:)Minden jót nektek!!!
2008. ápr. 19. 21:25
Szülés után másnap csináltak labort, minden jó lett,kivéve a hemoglobin,az csak 80-as. Majdnem vérátömleszést kaptam,de mondták hogy ez még határeset, majd idővel rendben jövök,csak sok "vasat" kell ennem!
2008. ápr. 19. 21:22
Mindenképp hívd fel az orvosodat! Egy labor nem árt.
2008. ápr. 19. 21:21
sztem ha 38 felé megy akkor izgulj csak, addig nem érdemes és a láz mástól is lehet de 38 alatt még nem is beszélhetünk lázról
2008. ápr. 19. 20:35
Oké, bár már 3 napja ingadozik,37,4 volt a legmagasabb!
2008. ápr. 19. 20:33
Szerintem ne aggódj!Igaz én császárral szültem és 37,8 ig ment,de szerintem sima szülésnél sincs gond.
2008. ápr. 19. 20:29
A kórházban is 37 C körüli volt az érték,de azt mondták az még belefér.Meg vagyok ijedve kicsit, mert az előző szülésem után is belázasodtam és kiderült hogy egy lepény db maradt bennem! Mondjuk most szülés után a doki "kitakarított" de félek picit!
2008. ápr. 19. 20:27
Normális e a szülés utáni napokon hőemelkedés? (Max.37, 4C)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook