Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális a várandósság 18. hetétől jelentkező éjszakai kézzsibbadás? fórum

Normális a várandósság 18. hetétől jelentkező éjszakai kézzsibbadás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
15. anikko (válaszként erre: 14. - Viliflora)
2010. nov. 20. 19:56

Igeeeeeeeeeeeeeen.

Azt hittem nálam van a baj fejben, mert ma aludtam Milánnal és nem az én oldalamon, hanem páromén(mi fordítva alszunk :) )

És a bal oldalamon aludtam, azt vettem észre, hogy nem törik le a kezem ébredésnél! De jó!

Ho-hóó mától helycsere.

Éjszakákat forgolódok a fájó kezeim miatt, de megvan az áttörés!

Javaslom figyelj rá, mert hatalmas megkönnyebbülés ám!

14. viliflora (válaszként erre: 13. - Anikko)
2010. nov. 20. 18:55

Szia!

Majd szerdán lehet, hogy kiderül. egyelőre nem tudjuk:-)


Ma megint zsibbadtan keltem, sajnos megint nem tudtam megfigyelni, hogy melyik oldalamon aludtam. Állítólag a baloldalon alvás javítja a keringést (ugye most emelkedik a vérnyomásunk a megnövekedett vérmennyiség miatt). Lehet, hogy a jobb oldalon alaudtam és akkor zsibbadok. Csak ébredés után sose erre koncentrálok, hanem a zsibbadt kezemre:-)))

Szép estét!

13. anikko (válaszként erre: 12. - Viliflora)
2010. nov. 19. 20:37

Nem tudom, de nekem egészen 11ig tartott.de csak a bal kezem.

Amúgy fiú vagy lány a baba? :)

12. viliflora (válaszként erre: 11. - Anikko)
2010. nov. 19. 19:08

Szia!


Ma reggel is erre ébredtem. Lehet, hogy rossz a keringésem...

11. anikko (válaszként erre: 10. - Viliflora)
2010. nov. 19. 11:53

Na akkor egy cipőben járunk. Már szedem a tabikat, de egyenlőre semmi.

Már nappal is zsibbad

10. viliflora (válaszként erre: 9. - Anikko)
2010. nov. 18. 13:01
Nekem is elzsibbad, nem minden éjjel, de gyakran. Pedig napi 2 Ca+ pezsgőtablettát iszom és szedem a MagneB6-ot is... 19. hétben vagyok és kábé 1 hete vettem észre.
9. anikko (válaszként erre: 7. - Fiancee)
2010. nov. 17. 09:43
akkor szedni fogok rá valamit, mert ez nagyon durva. Csak úgy tudok aludni, hogy a hátamon fekszem és mindkét kezem a testem mellett. Cak így nem zsibbad! Időnként még nappal is.
8. anikko (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2010. nov. 17. 09:41
Azok rendben vannak, és új, kényelmes matracunk van, szóval szerintem nem ez a gond.
2010. nov. 17. 09:33

nekem is volt ilyen, sőt már akkor is mikor szoptattam, tuti valami vitamin hiánya okozza...

sztem a kálcium és magnézium jó lehet rá tényleg, mert mikor szedtem ritkábban zsibbadtam...+sok folyadék, az fokozza a vérkeringést, növeli a vérnyomást.

volt egyszer olyan is, hogy az egész lábam elzsibbadt reggelre, az elég ijesztő volt!

6. martin3 (válaszként erre: 1. - Anikko)
2010. nov. 17. 09:32
nekem is állandóan zsibbadt a kezem, sokszor felébredtem rá, hogy teljesen elzsibbadt a kezem. mind a 4babánknál volt ilyen. szerintem szedj több magnéziumot, nekem attól elmúlt. (amúgy egyik babánknak sem lett semmi baja,szóval a bébi rendben van, ne aggódj! :)
2010. nov. 17. 09:22
Nekem az 1. babámnál volt, nem tudom mikortól (szerintem csak a vége felé). A másodiknál nem. Beszélj a védőnőddel vagy az orvosoddal biztos mond rá valamit. Az első babánál nem szedtem semmit a 2.-nál viszont kaptam kálciumot és magnéziumot is. Szerintem valamelyik segített.
2010. nov. 17. 09:21
én ugy tudom,h a végtagok zsibbadását B vitamin hiány okozza, amiből terhesség alatt többre van szükség.
2010. nov. 17. 09:20

Nyaki csigolyák?

Nem csak hozzászoktál egy rossz fekvéshez?

2010. nov. 17. 09:19
Nem hallottam még ilyet. De lehet, h nem is a terhességtől van.
2010. nov. 17. 09:14
Normális a várandósság 18. hetétől jelentkező éjszakai kézzsibbadás?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook