Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Éjszakai kézzsibbadással menjek orvoshoz? fórum

Éjszakai kézzsibbadással menjek orvoshoz? (tudásbázis kérdés)


5. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - Andrea5600)
2013. ápr. 23. 15:30

Én javasolnám a dokit!

Első körben menj a háziorvosodhoz,mondd el a problémádat és ő majd ad beutalót a megfelelő szakorvoshoz.

Vannak kezelések amik hamar helyre hozhatják,vagy gyógyszerek.

4. varga.nora (válaszként erre: 1. - Andrea5600)
2013. ápr. 23. 09:59
Pár hónapja én is így jártam. Kb. 1 hónapig állandóan arra ébredtem fel, hogy fájt, fel kellett ülnöm, mert annyira elviselhetetlen volt, sokszor majdnem sírtam. De aztán elmúlt. Egyszer már jártam így régebben is, akkor is elmúlt.
2013. ápr. 23. 09:53

[link]


Itt olvass utána

2013. ápr. 23. 09:50
Elméletileg neurológia. (Hosszú az elôjegyzési idô). Mivel megerôltetted a kezed, még várnék egy kicsit. Éjszakára nem próbáltad egy kicsit fáslizni, borogatni? Az izomhúzódásra jó a lóbalzsam... Az idegrendszeri problémából eredô zsibbadás másmilyen.
2013. ápr. 23. 09:42
Most már több, mint egy hete, hogy megkeseríti az éjszakáimat. Először azt hittem, hogy csak elfeküdtem a kezem mikor az ujjaim hegyétől (mutató,középső és gyűrűs ujj - jobb kéz)a könyökömig elzsibbadt, de folyamatossá vált, éjszaka, de leginkább a hajnali órákban többször ébredek arra, hogy zsibbad, fáj a kezem. Reméltem, hogy elmúlik, csak mostanában a kerti munkák miatt megerőltettem a kezem, de most éjszaka közel 10x zsibbadt el hol jobban, hol kevésbé. Mi lehet a baj, forduljak orvoshoz? Ha a háziorvoshoz megyek ő beutal valahova?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook