Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
49695. mokusbeka (válaszként erre: 49694. - Klau15)
2014. febr. 3. 09:26
mármint megvan a heti menüsorod és azon belül felcseréled az ebédeket?? ha igen, akk gondolom, nem baj...márha mind UP1-es...
49694. klau15
2014. febr. 1. 10:39

Sziasztok!


Véleményeteket szeretném kérni jövő héttől kezdeném a -10 kg/hó könyv szerinti ,,fogyókúrát" eddig is update szerint étkeztem Rékáztam és lement 12 kg 3 hónap alatt de most egy hónapja stagnálok ezért gondoltam kipróbálom ezt a könyv szerintit.Még 5-6 kg-ot szeretnék leadni.Ha nem olyan sorrendben eszem az ebédet akkor az baj?

49693. maarcsy
2014. jan. 29. 19:19
Sziasztok, egy hete hogy nem mértem magam. Mert közben elutaztunk 4 napra és féltem, hogy vissza jött valamennyi . De egy biztos hogy ma reggel az övemet még eggyel beljebb kellett csatolnom mint 2 héttel ezelőtt :) Jövőhéten hétfőn lesz mérlegelés .... ( ha kibírom addig ) :D
49692. register
2014. jan. 27. 14:13
Sziasztok! Köszönöm Gitka22 és Mokusbeka. Igen, türelmesnek kell lennem, mert tudom, hogy a dolog működik. Úgy látszik, most nem is olyan nagy a túlsúly, amiről indulok, plusz egy csomó dolgot már tavaly kiiktattam az étrendemből- tehát ez most nem olyan nagy változás a szervezetemnek. Bizom benne, hogy menni fog, és igen, az edzés elengedhetetlen, mert én sem a mérlegnek szeretnék fogyni, hanem inkább a tükörnek:).
49691. mokusbeka (válaszként erre: 49689. - Register)
2014. jan. 27. 13:22
nekem is nehezen indult be a fogyás...az első 2 hónapban 2 kilo ment le, pedig mindent betartottam. most tartok 6 hónapnál, 8-9 kilo ment le. Én is látom sokszor, hogy sokszor 1-2 kiloval több vagyok, aztán pár nap múlva megint lemegy...most már 1.5 hónapja nem fogytam egy grammot se :( de mivel edzek, tovább "karcsúsodtam", mert lecsúsznak azok a ruháim, amik 1 hónapja pont jók voltak. Nekem amúgy akkor indult be látványosan a fogyás, amikor elkezdtem edzeni...nekem anélkül nem mennek a kilok.
49690. 5c0313b0fc (válaszként erre: 49689. - Register)
2014. jan. 26. 15:24

Gyere csak közénk, szeretettel üdvözöllek.

A Norbi-kódok alapján kezdtem jan. elején (itthon főzött alapanyagokból) az életmódváltást, és nem fogyót, nem akarok u.n. vissza-állás-a régi kajára időszakot. Ezért az 1-es kódos kaját eszem egész nap, a 2-eset d.u. 3-ig, a 3as kóddal ellátottakat kizárólag délig. (Jó néha-néha becsúszik vacsira is egy darabka kenyérke!)

Legyen inkább lassabb a fogyásom, de akkor ezt a fajta étkezési szokást remélhetőleg tartani tudnám hosszú éveken át. Ahogy látom, a búzalisztet és az azzal készült dolgokat azért le kell cserélni, hogy hatásosabb, még egészségesebb legyen az étkezésem.


Épp az előbb zsörtölődtem, hogy amit jan. első 3 hetében leadtam össz. másfél kig-ot (heti fél kg.) azt a múlt héten szépen araszolva vissza is szedtem. Másoknak is hasonló észrevételük van, a mérleg nem mozdul sehova stb. stb.

Megnéztem a Holdnaptárt, a hét elején telehold volt, amikor minden áll, pang, semmi nem mozdul sehova.

Most pénteken kezdődött a fogyó hold, ez tökéletes a fogyáshoz, dolgozzunk rá jobban, egészen szerdáig tart. Utána jön az Újhold, azt írja, célszerű annak elején 1-2 nap ha nem is böjt, de lékúrát (gyümölcsnapot) tartani = tisztítás, méregtelenítés gyanánt.

49689. register
2014. jan. 26. 15:01
Sziasztok! Tavaly ilyenkor büszke-boldog tagja voltam a csapatnak, szépen ment a fogyásom a norbis elvek szerint. Aztán beleestem a saját csapdámba- mindig egy kicsit többet engedtem meg magamnak, aminek az lett az eredménye, hogy 1 év után nem az áhitott utolsó 5 kg ment le, hanem +5 jött fel. Jelenleg 68 kg vagyok:(, és hiába csinálom már 3. hete az étkezést úgy mint tavaly kezdtem, nem indulok meg... Pedig tavaly összesen csak 3 hétig rendeltem az u1 ebédet is, mert utána szépen láttam, mit, hogyan. Most meg...:(
2014. jan. 19. 09:03

Itthon edzek en is,minden reggel tornaszom.

Cdak kiprobaltam a flabit,mert mar regota izgatta a fantaziam!

49687. Kantara
2014. jan. 19. 08:10
otthon is lehet edzeni, ingyér. A dvd-t csak egyszer kell megvenni vagy letölteni. Én is itthon tornázom. Youtube is teli van videókkal.
49686. csorenehomororsi (válaszként erre: 49682. - Mocori)
2014. jan. 19. 06:06

Csutortokon nem tudtam lemenni sajna,atrakattam most hetfore.

Azt mondtsk,h alakformalashoz kell a heti 4-5 alkalom.

Igazabol tetszett,de havi 8000 lenne az ara,ha ezt betartanam h heti 4* lemegyek,ugyhogy egyenlore maradok az itthoni tornamnal,mert nagyon latom igy majdnem 3 het utsn az eredmenyt.

Amugy meg epp nagy sporolasbsn vagyok,mert egy nagyobb lakasba szeretnenk koltozni,ugyhogy igy ez most nem fer bele.

Heti egyszer fogok menni,kicsit atmozgatom az izmaimat a torna mellett,amugy is igazsbol az ettkezrs a meghatarozo,eut nem csak a norbi mondja,hsnem minden hozzaerto.

Hiaba edzi vki szet magat,ha ugyanazokat a "rossz" eteldket tomi magaba.

49685. csorenehomororsi (válaszként erre: 49684. - Maarcsy)
2014. jan. 19. 05:59

Ugyi vagy.gratula!

Csak csinalni kell es mennek le szepen a kilok!:-))

Honnan indultal es mi a cel,alomsuly??

49684. maarcsy
2014. jan. 18. 20:23
Sziasztok, 2 hete olvasom a fórumot minden nap,most jött el az idő , hogy beírjak én is. 2014. Január 13. -án Hétfőn kezdtem el az norbis kajákat enni . Van amikor rendelek és van amikor magamnak főzöm. Mikor hogy sikerül. Nagyon elégedett vagyok . Mindig nagyon jól lakottnak érzem magam az étkezések után és mégis napról napra fogyok . 12 nap alatt 3,5 kg-ot fogytam . :)
49683. 5c0313b0fc
2014. jan. 17. 10:37

Szevasztok!

Ma reggelre megmozdult a mérlegem, ismét kevesebbet mutatok mint egy héttel korábban. Igaz, hogy "csak" 40 dkg-val, de ez az előző heti 60 dkg-mal együtt heti átlagban kiadja a heti 50 dkg-t, amit a KalóriaBázisban előirányoztam. Tegnap már azt hittem, semmi sem fog változni! Hát mégis!

Szóval én vagyok az a "renitens", aki galád módon képes vagyok délig megenni a 3-as kóddal jelölt kajákat is, és d.u. 3-ig még meg tudom enni a 2-es kódot is!

Szóval mégiscsak működik (ahogy páran írták nekem) ezzel a módszerrel is, csak kicsit lassabban. És mivel nem fogyózni akarok kifejezetten, hanem egy étkezési szokást, életmódot váltani, akkor így ezzel egyelőre ki is békülök.

Akkor innét lehet fokozatos menni tovább, majd átállítom a KalóriaBázisban, hogy most a következő 2 hétben legyen heti 60 dkg, egészen lecsökkentve fokozatosan, hogy heti 1 kg-os fogyás legyen előirányozva, utána hajrá, mehetnek lefelé a többletek!!!

Úgy legyen!!! :))))

49682. Mocori (válaszként erre: 49681. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 17. 10:23
Szia! Én kíváncsi vagyok a flabelos véleményedre nagyon! :-) Állítólag jó!
2014. jan. 16. 07:05

Jo reggelt!

Sehol senki??

Nekem pipa a 16. Napomhoz is.


Tegnap kiprobaltam a flabelost...erdekes.a hasam ereztem este,meg most reggel is a hasazasnal...meglatjuk.

Ma lemegyek megint,aztan jovo hetig eldontom veszek-e berletet,4000 ft 10*10 perc.


Hogy alltok csajok?

Mozgas,kaja???

2014. jan. 13. 20:20
Hajra,csak igy tovabb!!!:-)))
49679. Csilli30
2014. jan. 13. 16:59

Sziasztok!

egy hét eltelt és ma újra mérlegre álltam, 92 kg volt a kezdő súly ma pedig 89,2 mutatott a mérleg:)

Nagyon boldog vagyok!!!!

Nagyon várom a következő hetet....:)

49678. 5c0313b0fc (válaszként erre: 49676. - Csorenehomororsi)
2014. jan. 13. 08:43

Köszi-köszi-köszi! Most megnyugtattál. Már éppen kezdtem kételkedni magamban, hogy közel egy hete nem mozdul a mérlegem.

De akkor csinálom tovább, egy hét után egyébként is hülyeség lenne abbahagyni, csak hát ....


További szép napot mindenkinek!

2014. jan. 13. 07:07

Jo reggelt!

Ma ismet egy nagy pipa!13.nap....azert megy az ido szepen:-)

Olyan jo reggel tornaszni.teljesen felfrissultem

2014. jan. 12. 19:19

Merlegen a jol megerdemelt jutalom....:-)))


En mikor tavaly megcsinaltam az elso fel eves szakaszom,az elso hobapban lement 2,5 kg,a masodikban 0,5!!!!! Csak

Eloszor a viz megy ki,aztan nyul a szervezet a melyebb retegekhez...

A 3.hobapban viszont 5 kilo pattant le,mert kitartottam,es nem adtam fel a masodik havi fel kilos fogyas lattan sem...bar bazi szomoru voktam,de csinaltam mindent tovabv....

Szoval belolem kiindulca ez bazi valtozo...

Szeeintem most ez megint viz ami a masfel het alatt kijott.majd innen indul az igazi fogyas!

Szoval nem elkeseredni,bem feladni,csinalni kell tovabb,es meglesz az eredmenye!:-)))))

2014. jan. 12. 19:15
Koszi.csinalom becsulettel,ugyhogy meg is latszik a
49674. 5c0313b0fc
2014. jan. 12. 08:47

Szép jó reggelt neked is!

Gratula, ügyes vagy!

Nálam most napok óta nem mozdul a mérleg, de ami késik nem múlik (gondolom én), igyekszem tartani a kajálásomat is, és a tornát is, bár ez utóbbi tegnap elmaradt, mivel eléggé bele-estem a házimunkába, és a lábaim érezték a topogást. Majd ma bepótolom.

2014. jan. 12. 07:45

Szep jo reggelt mindenkinek!

Nalam egy nagy pipa a 12.naphoz,most vegezzem a reggeli edzessel.

Nem birtam ki es merlegre alltam ma....67,5!:-)))

Lement 40 deka szerda ota:-)))))))

Naggggyon boldog vagyok.


Ma girosfuszeres csirkecsikok lesznek teavajban,meg zoldkoret(brokkoli,repa....stb.)

Meg lehet sutok gyors egy jp kis up1-es muffint,van egy rakat cseresznye nyarrol a fagyasztoban,abbol meg csinalok szoszt hozza.....

Nyami nyami

49672. grizus
2014. jan. 12. 04:19
A forgalmazott szóják legnagyobb része génmanipulált.
49671. mokusbeka (válaszként erre: 49669. - Torinacska)
2014. jan. 11. 13:58
Szia! Nekem is kerülnöm kell a szóját, mert érzékeny vagyok rá, másrészt meg újra előjöttek a petefészek cisztáim, amiknek nem tesz jót a szója evés, lehet, h a szójától "jöttek" megint ki...tudsz vmit arról, h mikor lesznek paleos kaják a Norbinál??
49670. 5c0313b0fc (válaszként erre: 49669. - Torinacska)
2014. jan. 10. 17:17

Szia-szia!

Szeretettel köszöntünk közöttünk. Érezd jól magad, és fogyjál minél többet, gyógyulj meg mielőbb, a lehetőségek szerint.

Nézz szét és ismerkedj a különböző témák alatt futó "Fórumok"-on olvashatsz, ismerkedhetsz, módszereket, tippeket, recepteket adhatsz, vagy szerezhetsz.


Szinte valamennyien regisztráltunk a KalóriaBázis.hu-ra. Annak segítségével figyeljük, hogy napi étkezésünk hogyan alakult, és akkor kb. mennyi napi fogyást érünk el stb. stb.

49669. torinacska
2014. jan. 10. 17:00
Sziasztok, bocsi, hogy igy ismeretlenul becsatlakozeok, de en is nagyon varom mar a Norbi paleos, glutenmentes termekeit, sajnos tavaly kiderult hogy kerulnom kell a szojat, glutent erosen, pedig tavaly Norbi dietaval -6kg ment le az eskuvomre. Sajnos visszajott erofesziteseim ellenere. Szoval uj ev, uj kihivasok, elkezdtem megint a szenhidratszegeny dietat, nekem az valt be, Norbitol csak a Schwarz termekeit merem enni. Futok heti 2-3* hatha megmozdul valami. Kitartast mindenkinek
2014. jan. 9. 19:45
Hajra.....:-)
49667. Csilli30
2014. jan. 9. 19:38
A lényeg lemarardt,hogy 92 kg-ról indulok:(
49666. Csilli30
2014. jan. 9. 19:37

Sziasztok:)

Én 9.én kezdtem el a fogyókúrámat.Tehát kemény 4 napja:)Reggel és este Insumed turmixot iszom,ebédre pedig Norbi update 1 es menüt eszem. Hétfő óta minden nap megyek edzeni amit próbálok majd tartani(h-p ig).A párom és a barátnőm annyira hisznek bennem,hogy már ezért megéri csinálni.Remélem a lelkesedésem is megmarad!!!:)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook