Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi diéta aug. 12-től! fórum

Norbi diéta aug. 12-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
379. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 370. - Vaczila)
2009. aug. 31. 15:11
és szerinted a házi fagyikészítés úgy is működik, hogy friss gyümit turmixolok tejjel-édesítővel és ezt a löttyöt fagyasztom le??
2009. aug. 31. 14:58

sziasztok

megjöttünk a nyaralásból, persze plusz kilókkal (sör, fagyi, stb.), de mától megint csatlakozok, épp édesítős meggyes kefirt uzsonnázok:-) legalább 3 kg mínusz a cél:-)

2009. aug. 31. 13:35

Sziasztok!


Akinek kell a péksütik adata (kalória,fehérje, zsír,szénhidrát stb.)az küldjön privit s megy a (hivatalos) táblázat:)


További sok sikert!

376. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 375. - Cb82b220ce)
2009. aug. 31. 13:05

:-))) De aranyos vagy! Igen, most ügyes vagyok, de már ezerszer próbáltam, mindig hittem benne, hogy végigcsinálom és mégis mindig bukás lett a vége. Úgyhogy remélem, most menni fog végig. Egyébként most tényleg jól érzem magam, úgyhogy valószínűleg ez a nekem megfelelő diéta (vagy életmódváltás, kinek mi tetszik). Mostmár valóban magam miatt kell véghezvinnem a tervemet, mert már szó szerint UNOM, hogy mindig elbénázom! Az meg nagyon nem jó, hogy unom magam.... :-)

Szóval főleg magamnak szeretnék bizonyítani!

Fotó: hú, szerintem most hirtelen nem fogok találni, de ígérem, hogy legkésőbb mire 60 kg leszek kerítek egyet (ha máshol nem, Anyukámnál biztos van) és akkor tudok felrakni előtte-utána fotókat :-)))

375. cb82b220ce (válaszként erre: 374. - C6fe44f4e7)
2009. aug. 31. 11:37
Szia!Mindig olvasgatom a naplód,nagyon ügyes vagy!!!Nem akarsz képet is felrakni magadról? :-)
2009. aug. 31. 09:31

Sziasztok! Örülök, hogy többen bejelentkeztek :-)

Én most az ügyik táborát gyarapítom, rendesen betartom az előírtakat, még ha kicsit homályos is egy-két dolog. Láttam pl. hogy az ételízesítők közül a Delikát 8 van besorolva 1-esnek. Ma végignéztem több ételízesítőt a boltban, háááát nem tudom mi a különbség, cukrot az összesnél írnak az összetevők között, a Delikát 8-nál is.... akkor meg nem tök mindegy, hogy Vegeta v. Delikát v. akármi?? Ki érti ezt??

A múlt heti nyaralásnál hamar visszaszedtem kb. 1,5 kg-t, mert egyáltalán nem figyeltem a kajálásomra. Szerencsére ez már nyomtalanul eltűnt, úgyhogy folytathatom onnan a kilófigyelgetést :-)

373. cb82b220ce (válaszként erre: 371. - Szimba)
2009. aug. 31. 08:44
Ja értem már! :-D Azt hittem az Abonett-ről van szó... :-)
372. cb82b220ce (válaszként erre: 370. - Vaczila)
2009. aug. 31. 08:44
Nem is az ütcsivel van a baj...Alig iszom,szinte ha egy hónapban egyszer van egy ilyen nap az nagyszám...Én ücsiért nem szoktam rohangálni boltban,cska akkor esem nagyon kísértésben ha vendégségben vagyunk vagy a párom vesz magának.Köszi a tippet de nem fogom megkeresni mert nem igen vagyok üdítős :-D
371. szimba (válaszként erre: 369. - Cb82b220ce)
2009. aug. 31. 08:30
Puffasztott búzaszelet. :)
370. vaczila (válaszként erre: 368. - Cb82b220ce)
2009. aug. 31. 08:29

Ejnye bejnye kikapsz ám!! [ D:))) ]

Más.

A minap találtam a Coopos boltban édesítővel készült dobozos üdítőt. Valami külföldi, teljesen márka nélküli. Narancs és alma ízben volt. Javaslom a cukros üdítők helyett. Vagy a "Bolero" italport. Szintén édesítős. Mindkettő tök olcsó.

Fagyit bármilyen fagyasztott gyümölccsel készíthettek otthon pillanatok alatt. 1 pohárnyi gyümölcsöt, kevés sovány tejet és pár csepp édesítőt a turmixba, pár pillanatnyi keverés és kész. Ezt akár este is ehetitek.

369. cb82b220ce (válaszként erre: 364. - Tynus12)
2009. aug. 31. 08:13

Mi az a hungarocell? :-D

Amúgy te nem tudod,mert eddig nem voltál itt.Kint nyaraltam Olaszba,esténként spagettit ettem,raviolit stb...Nem hogy híztam hanem még fogytam is,igaz minden nap sokat gyalogoltam.De!!!Nem láttam kövér olaszt,szóval van benne vmi...ráadásúl náluk a legfontosabb étkezés a vacsi.Igaz köretnek mindig salátát esznek vagy rizst!Szerintem valami akkor sem stimmel.Mo-on mindenki ráfogja a szénhidtrátra pedig pont nem ez a baj szerintem ha mértékkel eszik.Szerintem igazából az a baj,hogy rengeteg húst eszünk,szinte minden nap,túl zsírosat,túl fűszereset.Ők mediterrán kajákat esznek és mennyire jól teszik.Ez nem okoskodás csak gondoltam leírom neked is mert tényleg van benne valami.

Nekünk magyarokank az lenne a megoldás ha nem ennénk ennyi húst,nem ilyen zsírosat és fűszereset,na meg nem mozgunk.Az olaszok viszont élnek...MI mit csinálunk munka után?Még ha irodai munkáról is van szó...leülünk a tv elé...IGaz akinek családja van az otthon is "dolgozik" munka után.

De nem járkálunk annyit,otthon vagyunk...

Hát szerintem ez az amin változtatni kéne,nem csak nekünk,mindenkinek!Tényleg fura az egész,de akkor sem láttam kövér olaszt! :-) Olasz szeretnék lenni :-)

2009. aug. 31. 08:07

Én is megvagyok csajok, a hétvégém eltelt. . . hogy is?Ja igen szombaton alig reggeliztem mert nem volt mit. . . :-D Ebédre bolognait csináltam, durum tésztából, hát este ettem egy picikét még belőle, nem sokat valamennyit, nem túl jó. . . Tegnap rántotta volt a reggeli, ebéd sültcsirkecomb krumplipürével. Este 18-kor lecsúszott 2 gömb fagyi, hát az nem kellett volna. . . amúgy jó nap lehetett volna. Ja igen. . . üdítőt is ittam tegnap. Katasztrófa. . . Tudjátok mi a durva?Hogy megettem a fagyit és mintha a gyomrom tudta volna hogy nem lett volna szabad, kb 1 óra elteltével rohanhattam a budira. . . Mostanába mindig ez van ha olyat eszek amit nem kéne. . . Fura. . . .

Tegnap a párom megkérdezte, hogy miért nem Norbizom?de jó. . . Mondom azért talán mert múlthéten itt volt anyád. . . vendégeink voltak. . . összevesztünk. . . fájt a hasam és nem jutott rá időm. . . . Persze 2-őt ha nagyon akartam volna beiktathattam volna. . . Már mindegy. És sehogy sem akar megjönni pedig már fáj a hasam. . . Hát ennyi!Ne vegyetek rólam példát!!!Nagyon ne!Rossz vagyok!Nagyon rossz!!!

367. vaczila
2009. aug. 31. 05:06
Nekem a hétvége elég jól sikerült kaja ügyileg és torna szempontjából is. Kb 40 dkg-t fogytam a múlt héten.
366. vaczila (válaszként erre: 364. - Tynus12)
2009. aug. 31. 05:06
Eleinte nekem is megfájdult a nyakam a hasizom gyakorlatnál, aztán kiderült hogy rosszul csinálom, mert nem a mellkasomat emeltem hanem a nyakamat.
365. szimba (válaszként erre: 364. - Tynus12)
2009. aug. 30. 21:23

A Norbis hungarocellből egy csomag csak 5.5 dkg, kalóriában nincs 200, 1-es kódú, szóval szerintem nem sok.

Az új lisztre remélhetőleg már nem sokat kell várni.

364. tynus12
2009. aug. 30. 20:47

Én sem eszem este már gyümölcsöt, inkább reggelire, vagy uzsonnára szoktam. Kicsit elszaladt a ló velem a hétvégén, mert szülinapot ünnepeltünk, pénteken, és szombaton is, és igazi, kacsazsírban sült oldalast ettem, igaz salátával csak, de azért mégis csak zsírban sütöttem..

most akkor ezekből az u1-ekből is mértékkel kell enni? mert a hungarocellből délután lecsúszott egy csomag, az nagy gond?

én a tornával állok nagyon hadilábon. a héten réka új dvd-jére nyomtam, de csak 10 percet, most a hasizomnál tartok, 5 percnél meg kellett állnom, nem bírom mozgatni a nyakamat, mindig így járok, szerintetek mit csinálok rosszul? pedig a hasamon van gumi, így rámférne rendesen...

egyáltalán semmiféle norbis lisztet nem lehet kapni a pékségekben?

363. vaczila
2009. aug. 30. 13:05
Ezt már egyszer én is megkérdeztem Norbitól, azt írta későn már nem a legjobb a gyümölcs, de ez ügy ben én egy másik dietetikus véleményére adok. Miszerint nem az a baj ha este gyümölcsöt eszünk, csak ne együnk hozzá mást. Tehát ha nem keveredik mással akkor nincs gond. Kb 1 óra alatt kiürül a gyomorból ha nem keveredik mással, viszont ha keveredik akkor rothadásnak indul vagy mi és az nem jó éjjel a beleknek.
2009. aug. 30. 12:59

Lenne egy kérdésem, aki tud, válaszoljon léci!

Nagyon sok klassz gyümölcsöt 1-es, illetve Ultra 1-esnek ír Norbi az utolsó könyvében, aminek nagyon örülök. Ez ugyebár azt jelenti, hogy ezeket nyugodtan lehet enni egész nap.

Viszont: több tornája bevezetőjében is óva int, hogy gyümit együnk este, illetve a saját norbis honlapján, a kérdezz-felelekes részben is azt írta egy csajszinak, hogy este már ne egyen gyümit, mert az fruktóz, ami ugye szénhidrát.

Én ezzel teljesen össze lettem zavarva..... :-(

Egyébként ezügyben fel is tettem a kérdésemet Norbinak, de még nem kaptam rá választ, kíváncsi vagyok!

Vélemény?

361. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 360. - Vaczila)
2009. aug. 30. 12:54

Írtam már, hogy köszi az almás süti receptjét?? Ha nem, akkor bocsi, és köszi!! :-)

Hú, Te nagyon finomat ebédeltél, a sajtos pogira jobb, ha rá se gondolok..... :-)))


Most jutott eszembe, hogy az előző hsz-omból kifelejtettem, hogy tízóraiztam is, bár nem volt említésre méltó: kis párizsi, 1 medve sajttal

360. vaczila (válaszként erre: 359. - C6fe44f4e7)
2009. aug. 30. 12:51
Én húslevest ettem tészta nélkül, csirke pörit, U1-es nokedlit, paprika salátát és a süti már nem is fért belém, sajtos pogit csináltam.
2009. aug. 30. 12:47

Sziasztok Lányok! Hova tűnt mindenki?? Nem sok hozzászólás érkezik... :-(

ma megvolt a szokásos két tejeskávém

aztán most ebédre megettem egy halkonzervet, fini joghurtos salátával

a férjem lelépett edzeni, úgyhogy most készülök én is egy tornára, mindjárt kitalálom, melyik legyen.

Írjatok!

358. vaczila (válaszként erre: 355. - Tempest)
2009. aug. 29. 22:01
Szerintem kb olyan az is. Én szoktam váltogatni.
357. lobo1 (válaszként erre: 356. - Mucó3)
2009. aug. 29. 21:56
Nem adom fel, inkább újult erővel kezdek neki, remélem még nagyobb sikerrel! :-)
356. Mucó3 (válaszként erre: 349. - Lobo1)
2009. aug. 29. 20:42
Dehogy van véged néha lehet bűnözni.Nehogy fel add!!
355. Tempest (válaszként erre: 354. - Vaczila)
2009. aug. 29. 18:34
Aha értem, majd körülnézek. Az keményebb, az is Pesuth Ritás?? Te a II. csinálod??
354. vaczila (válaszként erre: 353. - Tempest)
2009. aug. 29. 18:02
Annak van 2 része.
353. Tempest (válaszként erre: 350. - Vaczila)
2009. aug. 29. 17:40
Hányféle kick box -a van a Norbinak?? Nekem a fitness kick-box I. van meg amin a Pesuth Ritával tornázik, kezdésnek jó, de tényleg kezdőknek való, nagyon magyarázós ezért többedszer már unalmas. Szeretnék azért kick-box-ra tornázni itthon, ezért kérdezem, hogy van valami "haladó" féle??
352. vaczila (válaszként erre: 351. - C6fe44f4e7)
2009. aug. 29. 13:51
Felteszem a receptjeim közé. Mindjárt megkeresem.
351. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 350. - Vaczila)
2009. aug. 29. 08:55

Ma hűvösebb lesz, talán jobban fog menni az a kick-box!! :-)


Én nem is tudtam magam rávenni a tornára, de zsírt tuti, hogy égettem, mert kirángattuk a tűzhelyet a szekrények közül és alatta, mellette, mögötte lesúroltam a csempét, szekrények oldalát, továbbá magának a tűzhelynek az oldalait... Közel annyira elfáradtam, mintha tornáztam volna, ráadásul ez tovább is tartott, mint egy óra :-)

Ma következik a tűzhely belseje, teteje, stb, ha kész leszek vele és lesz még erőm, beiktatom a tornát is (de csak ha nem lesz dögmeleg)


A múltkor láttam a naplódban egy nagyon tuti sütit, azt az almás-kekszes fincsiséget. Nem találtam a receptjeid között, le tudnád írni léci?? Köszönöm!

350. vaczila
2009. aug. 29. 08:09
Tegnap este nem ment jól a torna. Elkezdtem Norbi Kick box -át, de 20 perc után abbahagytam annyira folyt rólam a víz már belefolyt az izzadság a szemebe. Jó mi? Pedig csináltam már máskor is és akkor nem volt ilyen megerőltető.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook